0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - DESK 1

Teamleden

Spelers
Emile Aalbers        
Koen van Baardwijk        
Stijn Bergmans        
Carlo van den Beukel        
Joost-Willem Bink        
Rinse de Bont        
Bas van Boxtel        
Ronny de Bresser        
Ton Brouwers        
Nick de Bruijn        
Roy Dekkers        
Sander Dijst        
Marino Domenie        
Mick van Eersel        
Mathijs Emmers        
Rick van Enkhuizen        
Luuk Goenee        
Stijn Hamers        
Tom Heijkoop        
Rens van Heijst        
Marc Janssen        
Walter Klijs        
Steven Krikken        
Timo van Kuijk        
Daan Lange        
Thomas Laros        
Nico van der Linden        
Rens van der Linden        
Daan van Loon        
Rob van Loon        
Rik Luijten        
Jur Molenschot        
Joey Oomen        
Noah Raaijmakers        
Dylan Roovers        
Lars Schimmer        
Djordi Smout        
Ghino Snels        
Sven Stokkermans        
Rick Vervaart        
Hans Vlak        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2019 14:30 ZIGO 1 RWB 1 70200 2-0
C 26-05-2019 14:30 Bavel 1 UVV'40 1 70736 2-0
C 26-05-2019 14:30 Groen Wit 1 SCO 1 69753 6-2
C 26-05-2019 14:30 OVC'26 1 Gilze 1 71183 2-3
C 26-05-2019 14:30 Oosterhout 1 Baardwijk 1 71241 2-2
C 26-05-2019 14:30 DESK 1 Waspik 1 71220 1-0
C 26-05-2019 14:30 Irene'58 1 TSC 1 69654 3-3
C 19-05-2019 14:30 Waspik 1 Bavel 1 71724 1-1
C 19-05-2019 14:30 UVV'40 1 OVC'26 1 71291 0-5
C 19-05-2019 14:30 RWB 1 Oosterhout 1 71378 4-3
C 19-05-2019 14:30 TSC 1 ZIGO 1 70984 2-1
C 19-05-2019 14:30 SCO 1 Irene'58 1 71966 1-1
C 19-05-2019 14:30 Baardwijk 1 DESK 1 71405 0-3
C 19-05-2019 14:30 Gilze 1 Groen Wit 1 69479 9-0
C 12-05-2019 14:30 OVC'26 1 TSC 1 70614 0-3
C 12-05-2019 14:30 DESK 1 Gilze 1 71543 3-1
C 12-05-2019 14:30 Oosterhout 1 UVV'40 1 72535 3-3
C 12-05-2019 14:30 Groen Wit 1 Irene'58 1 69358 5-2
C 12-05-2019 14:30 ZIGO 1 SCO 1 70208 2-3
C 12-05-2019 14:30 Bavel 1 RWB 1 71308 4-1
C 12-05-2019 14:30 Baardwijk 1 Waspik 1 72345 1-1
C 05-05-2019 14:30 UVV'40 1 RWB 1 71332 2-2
C 05-05-2019 14:00 TSC 1 Baardwijk 1 69904 3-0
C 05-05-2019 14:00 SCO 1 DESK 1 71037 1-3
C 28-04-2019 14:30 RWB 1 Irene'58 1 151623 1-1
C 28-04-2019 14:30 Waspik 1 Groen Wit 1 70681 5-2
C 28-04-2019 14:30 DESK 1 Bavel 1 151648 1-0
C 28-04-2019 14:30 Gilze 1 TSC 1 151604 4-2
C 28-04-2019 14:30 Oosterhout 1 OVC'26 1 151614 4-0
C 22-04-2019 14:00 SCO 1 Bavel 1 69998 2-0
C 22-04-2019 14:30 UVV'40 1 DESK 1 72525 0-3
C 22-04-2019 14:30 Waspik 1 Oosterhout 1 70671 0-2
C 22-04-2019 14:30 Gilze 1 ZIGO 1 71820 9-1
C 22-04-2019 14:00 TSC 1 Groen Wit 1 72422 6-1
C 22-04-2019 14:00 Irene'58 1 OVC'26 1 70726 2-2
C 20-04-2019 17:15 RWB 1 Baardwijk 1 71129 3-3
C 20-04-2019 18:30 UVV'40 1 Irene'58 1 69495 0-0
C 14-04-2019 14:30 Bavel 1 Gilze 1 69518 3-2
C 14-04-2019 14:30 DESK 1 TSC 1 69793 3-1
C 14-04-2019 14:30 Baardwijk 1 UVV'40 1 69835 1-3
C 14-04-2019 14:30 OVC'26 1 Groen Wit 1 71896 2-3
C 14-04-2019 14:30 Waspik 1 RWB 1 70064 3-0
C 14-04-2019 14:30 ZIGO 1 Irene'58 1 72387 2-1
C 14-04-2019 14:30 Oosterhout 1 SCO 1 70373 6-2
C 07-04-2019 14:00 Irene'58 1 Bavel 1 71841 0-3
C 07-04-2019 14:00 SCO 1 OVC'26 1 72075 4-3
C 07-04-2019 14:30 Gilze 1 Baardwijk 1 71130 5-1
C 07-04-2019 14:30 Groen Wit 1 ZIGO 1 72045 2-0
C 07-04-2019 14:30 UVV'40 1 Waspik 1 71564 1-0
C 07-04-2019 14:30 RWB 1 DESK 1 70342 1-5
C 07-04-2019 14:00 TSC 1 Oosterhout 1 69466 3-1
C 31-03-2019 14:30 Oosterhout 1 TSC 1 72437 1-2
C 31-03-2019 14:30 Waspik 1 UVV'40 1 71027 2-2
C 31-03-2019 14:30 Baardwijk 1 Gilze 1 70425 0-3
C 31-03-2019 14:30 Groen Wit 1 Bavel 1 72284 2-1
C 31-03-2019 14:30 DESK 1 RWB 1 72006 2-1
C 24-03-2019 14:30 DESK 1 SCO 1 70419 1-0
C 24-03-2019 14:30 Waspik 1 Gilze 1 69940 1-3
C 24-03-2019 14:30 Oosterhout 1 Irene'58 1 70330 5-0
C 24-03-2019 14:30 OVC'26 1 ZIGO 1 70207 2-0
C 24-03-2019 14:30 Bavel 1 Groen Wit 1 71946 1-0
C 24-03-2019 14:30 RWB 1 UVV'40 1 72528 1-3
C 17-03-2019 14:00 TSC 1 Waspik 1 72431 2-0
C 17-03-2019 14:30 Groen Wit 1 DESK 1 71313 1-3
C 17-03-2019 14:30 ZIGO 1 Oosterhout 1 69331 4-3
C 17-03-2019 14:30 OVC'26 1 RWB 1 71849 3-4
C 17-03-2019 14:30 Bavel 1 Baardwijk 1 70618 0-0
C 17-03-2019 14:00 SCO 1 UVV'40 1 71351 0-4
C 17-03-2019 14:00 Irene'58 1 Gilze 1 71178 0-2
C 10-03-2019 14:30 Oosterhout 1 OVC'26 1 71406 0-0
C 10-03-2019 14:30 Gilze 1 TSC 1 69407 0-0
C 10-03-2019 14:30 Baardwijk 1 SCO 1 70240 5-0
C 10-03-2019 14:30 UVV'40 1 ZIGO 1 71869 1-1
C 10-03-2019 14:30 RWB 1 Irene'58 1 70980 0-0
C 10-03-2019 14:30 DESK 1 Bavel 1 71663 0-0
C 24-02-2019 14:30 Oosterhout 1 Groen Wit 1 70511 1-1
C 24-02-2019 14:30 DESK 1 ZIGO 1 69526 2-1
C 24-02-2019 14:30 Bavel 1 OVC'26 1 70465 0-0
C 24-02-2019 14:30 RWB 1 TSC 1 69507 1-4
C 24-02-2019 14:30 Baardwijk 1 Irene'58 1 71224 1-2
C 24-02-2019 14:30 Waspik 1 SCO 1 70313 1-3
C 24-02-2019 14:30 UVV'40 1 Gilze 1 70035 1-3
C 17-02-2019 14:30 Oosterhout 1 Bavel 1 72164 2-0
C 17-02-2019 14:30 ZIGO 1 Waspik 1 71625 2-0
C 17-02-2019 14:30 OVC'26 1 Baardwijk 1 71424 5-0
C 17-02-2019 14:30 Gilze 1 RWB 1 71910 1-0
C 17-02-2019 14:00 TSC 1 SCO 1 71385 3-0
C 17-02-2019 14:00 Irene'58 1 DESK 1 70355 1-2
C 17-02-2019 14:30 Groen Wit 1 UVV'40 1 70547 3-0
C 10-02-2019 14:30 Baardwijk 1 ZIGO 1 71493 1-2
C 10-02-2019 14:30 RWB 1 Groen Wit 1 71119 3-4
C 10-02-2019 14:30 Waspik 1 OVC'26 1 70028 5-4
C 10-02-2019 14:30 DESK 1 Oosterhout 1 70825 2-0
C 10-02-2019 14:30 Bavel 1 TSC 1 70659 0-2
C 10-02-2019 14:00 SCO 1 Gilze 1 72501 1-1
C 03-02-2019 14:30 Groen Wit 1 Baardwijk 1 71675 2-1
C 03-02-2019 14:30 ZIGO 1 Bavel 1 71783 4-3
C 03-02-2019 14:30 Gilze 1 Oosterhout 1 70287 2-0
C 03-02-2019 14:00 SCO 1 RWB 1 72024 1-1
C 03-02-2019 14:30 OVC'26 1 DESK 1 71586 3-0
C 03-02-2019 14:00 TSC 1 UVV'40 1 70932 3-1
C 03-02-2019 14:00 Irene'58 1 Waspik 1 71639 2-1
C 20-01-2019 14:00 Irene'58 1 Oosterhout 1 69561 4-1
C 20-01-2019 14:30 Gilze 1 Waspik 1 69467 3-3
C 19-01-2019 18:30 ZIGO 1 OVC'26 1 72515 2-1
C 23-12-2018 14:00 Bavel 1 Irene'58 1 71143 3-2
C 23-12-2018 14:00 Baardwijk 1 TSC 1 70674 3-2
C 23-12-2018 14:00 ZIGO 1 Groen Wit 1 69986 1-3
C 23-12-2018 14:00 OVC'26 1 SCO 1 71941 3-3
C 20-12-2018 19:30 DESK 1 UVV'40 1 70558 0-0
C 09-12-2018 14:00 Irene'58 1 ZIGO 1 71496 2-0
C 09-12-2018 14:00 TSC 1 DESK 1 72005 0-1
C 09-12-2018 14:00 SCO 1 Oosterhout 1 70837 3-2
C 09-12-2018 14:30 RWB 1 Waspik 1 70638 2-0
C 09-12-2018 14:30 Gilze 1 Bavel 1 69878 2-0
C 09-12-2018 14:30 UVV'40 1 Baardwijk 1 69980 2-3
C 09-12-2018 14:00 Groen Wit 1 OVC'26 1 70405 4-3
C 02-12-2018 14:30 OVC'26 1 Irene'58 1 70737 0-1
C 02-12-2018 14:30 Groen Wit 1 TSC 1 70312 2-4
C 02-12-2018 14:30 Oosterhout 1 Waspik 1 72119 2-2
C 02-12-2018 14:30 ZIGO 1 Gilze 1 69537 0-4
C 02-12-2018 14:30 Bavel 1 SCO 1 70451 5-2
C 02-12-2018 14:30 Baardwijk 1 RWB 1 72420 3-1
C 25-11-2018 14:00 TSC 1 OVC'26 1 70036 3-0
C 25-11-2018 14:00 Irene'58 1 Groen Wit 1 71908 1-3
C 25-11-2018 14:00 SCO 1 ZIGO 1 71288 3-2
C 25-11-2018 14:30 Waspik 1 Baardwijk 1 71718 1-1
C 25-11-2018 14:30 UVV'40 1 Oosterhout 1 71800 4-1
C 25-11-2018 14:30 RWB 1 Bavel 1 72013 0-1
C 25-11-2018 14:30 Gilze 1 DESK 1 71475 0-1
C 18-11-2018 14:30 Baardwijk 1 Groen Wit 1 72232 3-0
C 18-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Gilze 1 69824 1-0
C 18-11-2018 14:30 RWB 1 SCO 1 70820 3-3
C 18-11-2018 14:30 DESK 1 OVC'26 1 70591 5-3
C 18-11-2018 14:30 UVV'40 1 TSC 1 70961 1-3
C 18-11-2018 14:30 Waspik 1 Irene'58 1 71912 4-0
C 18-11-2018 14:30 Bavel 1 ZIGO 1 72424 2-1
C 11-11-2018 14:00 TSC 1 Bavel 1 69628 2-2
C 04-11-2018 14:30 OVC'26 1 Bavel 1 72265 1-0
C 04-11-2018 14:00 TSC 1 RWB 1 72152 2-3
C 04-11-2018 14:00 Irene'58 1 Baardwijk 1 69494 1-5
C 04-11-2018 14:00 SCO 1 Waspik 1 71032 1-3
C 04-11-2018 14:30 Gilze 1 UVV'40 1 72530 1-3
C 04-11-2018 14:30 Groen Wit 1 Oosterhout 1 72108 3-3
C 04-11-2018 14:30 ZIGO 1 DESK 1 72072 1-2
C 28-10-2018 14:30 Gilze 1 Irene'58 1 71621 2-1
C 28-10-2018 14:30 Waspik 1 TSC 1 69406 1-2
C 28-10-2018 14:30 Baardwijk 1 Bavel 1 71984 2-2
C 28-10-2018 14:30 Oosterhout 1 ZIGO 1 72300 4-0
C 28-10-2018 14:30 RWB 1 OVC'26 1 71444 3-2
C 28-10-2018 14:30 DESK 1 Groen Wit 1 70248 3-1
C 28-10-2018 14:30 UVV'40 1 SCO 1 72351 2-2
C 21-10-2018 14:00 TSC 1 Gilze 1 70062 1-1
C 21-10-2018 14:00 Irene'58 1 RWB 1 69687 1-1
C 21-10-2018 14:00 SCO 1 Baardwijk 1 71748 2-1
C 21-10-2018 14:30 OVC'26 1 Oosterhout 1 70320 4-2
C 21-10-2018 14:30 ZIGO 1 UVV'40 1 70924 3-0
C 21-10-2018 14:30 Groen Wit 1 Waspik 1 70626 3-0
C 21-10-2018 14:30 Bavel 1 DESK 1 70874 3-0
C 14-10-2018 14:00 TSC 1 Irene'58 1 70811 1-1
C 14-10-2018 14:00 SCO 1 Groen Wit 1 72042 0-1
C 14-10-2018 14:30 Gilze 1 OVC'26 1 70121 6-1
C 14-10-2018 14:30 UVV'40 1 Bavel 1 72089 1-2
C 14-10-2018 14:30 Baardwijk 1 Oosterhout 1 72221 0-1
C 14-10-2018 14:30 RWB 1 ZIGO 1 69658 0-2
C 14-10-2018 14:30 Waspik 1 DESK 1 69932 1-3
C 07-10-2018 14:00 Irene'58 1 SCO 1 71337 4-3
C 07-10-2018 14:30 Oosterhout 1 RWB 1 70922 2-2
C 07-10-2018 14:30 DESK 1 Baardwijk 1 71792 4-1
C 07-10-2018 14:30 OVC'26 1 UVV'40 1 71363 1-2
C 07-10-2018 14:30 ZIGO 1 TSC 1 70109 0-2
C 07-10-2018 14:30 Bavel 1 Waspik 1 72106 1-0
C 07-10-2018 14:30 Groen Wit 1 Gilze 1 70921 1-3
C 30-09-2018 14:30 Waspik 1 ZIGO 1 70545 4-2
C 30-09-2018 14:00 SCO 1 TSC 1 70634 1-2
C 30-09-2018 14:30 Baardwijk 1 OVC'26 1 70250 2-2
C 30-09-2018 14:30 DESK 1 Irene'58 1 69574 4-0
C 30-09-2018 14:30 RWB 1 Gilze 1 72384 3-2
C 30-09-2018 14:30 UVV'40 1 Groen Wit 1 71093 4-1
C 30-09-2018 14:30 Bavel 1 Oosterhout 1 69968 1-3
C 23-09-2018 14:30 Oosterhout 1 DESK 1 72034 4-2
C 23-09-2018 14:30 Gilze 1 SCO 1 71082 2-0
C 23-09-2018 14:30 OVC'26 1 Waspik 1 70521 2-0
C 23-09-2018 14:30 ZIGO 1 Baardwijk 1 70002 1-3
C 23-09-2018 14:00 Irene'58 1 UVV'40 1 70308 1-1
C 23-09-2018 14:30 Groen Wit 1 RWB 1 71556 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 14:30 RKDVC 1 DESK 1 2205 2-1
B 15-09-2018 14:30 Willem II 1 NEO'25 1 2677 1-6
B 08-09-2018 17:00 Willem II 1 RKDVC 1 2676 0-9
B 08-09-2018 17:00 NEO'25 1 DESK 1 2367 0-3
B 01-09-2018 17:00 RKDVC 1 NEO'25 1 2204 3-0
B 01-09-2018 17:00 DESK 1 Willem II 1 2357 12-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 1 26 22 1 3 67 59 25 34 0
2 TSC 1 26 17 4 5 55 63 32 31 0
3 Gilze 1 26 17 3 6 54 74 30 44 0
4 Groen Wit 1 26 14 2 10 44 59 63 -4 0
5 Bavel 1 26 12 5 9 41 40 33 7 0
6 Oosterhout 1 26 10 6 10 36 59 50 9 0
7 UVV'40 1 26 8 8 10 32 41 47 -6 0
8 Baardwijk 1 26 7 7 12 28 43 53 -10 0
9 ZIGO 1 26 9 1 16 28 37 59 -22 0
10 SCO 1 26 7 6 13 27 43 67 -24 0
11 Irene'58 1 26 6 8 12 26 34 56 -22 0
12 OVC'26 1 26 7 4 15 25 54 61 -7 0
13 RWB 1 26 6 7 13 25 43 64 -21 0
14 Waspik 1 26 6 6 14 24 39 48 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 1 3 3 0 0 9 14 1 13 0
2 DESK 1 3 2 0 1 6 16 2 14 0
3 NEO'25 1 3 1 0 2 3 6 7 -1 0
4 Willem II 1 3 0 0 3 0 1 27 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK - Waspik (1-0)
Foto's: Dieter Cleijn
26-05-2019
www.vvdesk.nl
DESK - Gilze (3-1)
Foto's: Dieter Cleijn
12-05-2019
www.vvdesk.nl
Kampioenswedstrijd SCO - DESK (deel 1)
Foto's: Marco van der Linden
05-05-2019
www.vvdesk.nl
Kampioenswedstrijd SCO - DESK (deel 2)
Foto's: Dieter Cleijn
05-05-2019
www.vvdesk.nl
Kampioensfeest DESK 1
Foto's: Dieter Cleijn
05-05-2019
www.vvdesk.nl
DESK - Bavel (1-0)
Foto's: Dieter Cleijn
28-04-2019
www.vvdesk.nl
DESK - TSC (3-1)
Foto's: Dieter Cleijn
14-04-2019
www.vvdesk.nl
RWB - DESK (1-5)
Foto's: Dieter Cleijn
07-04-2019
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1963248183801420
07-01-2019
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1939970486129190
20-12-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1922618767864362
09-12-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1903901849736054
25-11-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1894449400681299
18-11-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1878968528896053
04-11-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1865902383536001
28-10-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1840368286089411
07-10-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1827580044034902
30-09-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1802650133194560
08-09-2018
www.vvdesk.nl
DESK 1 - Willem II 1
Foto's: Dieter Cleijn
02-09-2018
Finale Waalwijk Cup: WSC - DESK
26-08-2018
DESK - Nevelo (2-3)
24-08-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven