0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - DESK 2

Teamleden

Spelers
Hubert Jansen        
Niels Jansen        
Hans van Wanrooij        
Peter van Wezenbeek        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 22-04-2019 12:00 Dongen 3 DESK 2 B. (Bert) Aartsen 74703 Sportpark De Biezen
C 12-05-2019 11:30 DESK 2 Sarto 2 73708 Sportpark Eikendijk
C 19-05-2019 13:00 JEKA 3 DESK 2 73439 Sportpark Beukenlaan
C 26-05-2019 12:00 DESK 2 Hoeven 2 74564 Sportpark Eikendijk
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-04-2019 11:45 VOAB 2 RKDVC 2
C 22-04-2019 12:00 Hoeven 2 Zeelandia Middelburg 2
C 22-04-2019 12:30 Sarto 2 Moerse Boys 2
C 22-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 2
C 22-04-2019 11:00 RCD 2 Were Di 2
C 22-04-2019 11:00 WSC 2 JEKA 3
C 22-04-2019 12:00 Dongen 3 DESK 2
C 28-04-2019 11:45 Moerse Boys 2 Were Di 2
C 28-04-2019 12:00 Dongen 3 WSC 2
C 28-04-2019 11:30 RKDVC 2 MOC'17 2
C 05-05-2019 12:00 Moerse Boys 2 RKDVC 2
C 12-05-2019 13:00 JEKA 3 Hoeven 2
C 12-05-2019 12:00 MOC'17 2 WSC 2
C 12-05-2019 11:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit 2
C 12-05-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Dongen 3
C 12-05-2019 11:30 DESK 2 Sarto 2
C 12-05-2019 11:30 RKDVC 2 RCD 2
C 12-05-2019 10:00 Were Di 2 VOAB 2
C 19-05-2019 12:30 Sarto 2 RKDVC 2
C 19-05-2019 12:00 Hoeven 2 MOC'17 2
C 19-05-2019 12:00 Dongen 3 Were Di 2
C 19-05-2019 11:45 VOAB 2 Moerse Boys 2
C 19-05-2019 11:30 Beek Vooruit 2 RCD 2
C 19-05-2019 11:00 WSC 2 Zeelandia Middelburg 2
C 19-05-2019 13:00 JEKA 3 DESK 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-04-2019 11:30 DESK 2 VOAB 2 C.M.E. (Kees) van den Hout 74040 4 - 3
C 07-04-2019 11:00 WSC 2 DESK 2 G.F. (Bert) van Rooden 72828 0 - 1
C 31-03-2019 11:30 DESK 2 WSC 2 K.C.F.H.M. (Kjell) Voskuil 73059 0 - 2
C 24-03-2019 11:30 DESK 2 Beek Vooruit 2 P.H.G.T. (Peter) Ophey 74388 5 - 0
C 17-03-2019 11:30 RKDVC 2 DESK 2 E. (Erik) Blotevogel 73072 2 - 5
C 10-03-2019 11:30 DESK 2 MOC'17 2 G.W.C.M. (Gerard) Dekkers 74410 3 - 2
C 24-02-2019 11:30 DESK 2 Moerse Boys 2 P.J.C. (Patrick) Tirions 73917 6 - 2
C 17-02-2019 11:00 RCD 2 DESK 2 C.G.J.M. (John) van der Heijden 74397 2 - 3
C 10-02-2019 11:30 DESK 2 Zeelandia Middelburg 2 M. (Mario) van Dinter 74450 3 - 1
C 03-02-2019 12:00 Were Di 2 DESK 2 E. (Eric) Warners 74005 4 - 3
C 20-01-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 Afgeschermd 73828 2 - 2
V 13-01-2019 13:00 DESK 2 Uno Animo 2
C 09-12-2018 11:45 VOAB 2 DESK 2 M. (Maik) Schrama 73965 1 - 2
C 02-12-2018 11:30 DESK 2 Dongen 3 A.J.P. (Rian) Vermeulen 73472 7 - 3
C 25-11-2018 12:30 Sarto 2 DESK 2 F.C.M. (Frans) Vissers 74027 1 - 1
C 18-11-2018 11:30 DESK 2 Were Di 2 H.A.A.TH. (Herman) van derPluijm 73907 1 - 2
C 04-11-2018 12:00 Moerse Boys 2 DESK 2 S. (Sabit) Dursun 73806 2 - 1
C 28-10-2018 11:30 DESK 2 RKDVC 2 G. (Gerwin) Oomen 72944 0 - 2
C 21-10-2018 12:00 MOC'17 2 DESK 2 H.J.A.M. (Hans) vanWanrooy 72770 3 - 2
C 14-10-2018 12:00 Hoeven 2 DESK 2 G.J.H. (John) Loos 72684 1 - 3
C 07-10-2018 11:30 DESK 2 JEKA 3 H.J.A.M. (Hans) vanWanrooy 73162 5 - 1
C 30-09-2018 11:30 DESK 2 RCD 2 A.J.P. (Rian) Vermeulen 73841 1 - 2
C 23-09-2018 12:00 Zeelandia Middelburg 2 DESK 2 A.G. (Fred) Koelma 73778 1 - 0
B 16-09-2018 12:00 DSC 2 DESK 2 C.J. (Sinus) Baars 20030 0 - 0
B 09-09-2018 11:00 OJC ROSMALEN 2 DESK 2 P. (Patrick) Vos 20310 0 - 0
B 02-09-2018 11:45 DESK 2 Emplina 2 H.J.A.M. (Hans) vanWanrooy 20218 3 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-04-2019 11:30 DESK 2 VOAB 2 74040 4-3
C 14-04-2019 12:00 Hoeven 2 WSC 2 73870 2-0
C 14-04-2019 12:00 Were Di 2 RKDVC 2 73678 1-5
C 14-04-2019 12:00 MOC'17 2 Sarto 2 73544 1-5
C 14-04-2019 11:45 Moerse Boys 2 RCD 2 73785 1-1
C 14-04-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Beek Vooruit 2 73696 3-1
C 14-04-2019 13:00 JEKA 3 Dongen 3 74440 2-4
C 11-04-2019 20:15 Hoeven 2 RKDVC 2 151635 0-0
C 07-04-2019 11:00 WSC 2 DESK 2 72828 0-1
C 07-04-2019 11:00 RCD 2 MOC'17 2 73901 1-1
C 07-04-2019 12:30 Sarto 2 JEKA 3 73338 6-0
C 07-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Were Di 2 73904 6-3
C 07-04-2019 11:30 RKDVC 2 Moerse Boys 2 73840 2-1
C 07-04-2019 11:45 VOAB 2 Zeelandia Middelburg 2 72690 3-2
C 07-04-2019 12:00 Dongen 3 Hoeven 2 73027 3-2
C 31-03-2019 11:45 Moerse Boys 2 Sarto 2 74175 3-2
C 31-03-2019 12:00 Dongen 3 RCD 2 74223 0-1
C 31-03-2019 11:30 DESK 2 WSC 2 73059 0-2
C 24-03-2019 12:00 Hoeven 2 Sarto 2 74531 0-1
C 24-03-2019 11:00 WSC 2 Dongen 3 73786 0-0
C 24-03-2019 11:30 DESK 2 Beek Vooruit 2 74388 5-0
C 24-03-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 RCD 2 72886 1-1
C 24-03-2019 12:00 Were Di 2 Moerse Boys 2 73978 1-2
C 24-03-2019 13:00 JEKA 3 VOAB 2 73238 2-4
C 24-03-2019 12:00 MOC'17 2 RKDVC 2 73956 4-1
C 17-03-2019 11:45 VOAB 2 Hoeven 2 74550 2-3
C 17-03-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Dongen 3 74077 3-1
C 17-03-2019 11:45 Moerse Boys 2 Zeelandia Middelburg 2 73612 0-2
C 17-03-2019 11:00 RCD 2 Sarto 2 73755 0-4
C 17-03-2019 12:00 Were Di 2 WSC 2 74412 1-6
C 17-03-2019 12:00 MOC'17 2 JEKA 3 73736 2-1
C 17-03-2019 11:30 RKDVC 2 DESK 2 73072 2-5
C 10-03-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Were Di 2 72968 0-1
C 10-03-2019 11:00 WSC 2 RCD 2 74020 1-0
C 10-03-2019 11:30 DESK 2 MOC'17 2 74410 3-2
C 10-03-2019 12:00 Dongen 3 Moerse Boys 2 74367 3-2
C 10-03-2019 12:00 Hoeven 2 RKDVC 2 72805 0-0
C 10-03-2019 12:30 Sarto 2 VOAB 2 73643 2-2
C 10-03-2019 13:00 JEKA 3 Beek Vooruit 2 74660 0-2
C 24-02-2019 13:30 JEKA 3 RCD 2 73246 2-3
C 24-02-2019 12:00 MOC'17 2 Were Di 2 73457 4-2
C 24-02-2019 12:00 Hoeven 2 Beek Vooruit 2 73165 3-2
C 24-02-2019 11:30 DESK 2 Moerse Boys 2 73917 6-2
C 24-02-2019 11:00 WSC 2 VOAB 2 74373 4-0
C 24-02-2019 12:00 Dongen 3 Sarto 2 74089 0-2
C 21-02-2019 20:00 Zeelandia Middelburg 2 RKDVC 2 74004 0-6
C 17-02-2019 11:00 RCD 2 DESK 2 74397 2-3
C 17-02-2019 12:30 Sarto 2 WSC 2 73892 2-2
C 17-02-2019 11:45 VOAB 2 Beek Vooruit 2 73146 6-2
C 17-02-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 MOC'17 2 74399 2-1
C 17-02-2019 11:30 RKDVC 2 Dongen 3 74070 3-1
C 17-02-2019 12:00 Moerse Boys 2 Hoeven 2 74534 2-2
C 17-02-2019 12:00 Were Di 2 JEKA 3 74547 4-2
C 10-02-2019 11:00 WSC 2 RKDVC 2 72917 3-0
C 10-02-2019 11:30 DESK 2 Zeelandia Middelburg 2 74450 3-1
C 10-02-2019 13:00 JEKA 3 Moerse Boys 2 74227 4-4
C 10-02-2019 12:00 Hoeven 2 Were Di 2 73836 1-3
C 10-02-2019 12:00 MOC'17 2 VOAB 2 74307 4-5
C 10-02-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Sarto 2 73415 0-1
C 03-02-2019 11:00 RCD 2 Hoeven 2 74497 0-4
C 03-02-2019 11:30 Beek Vooruit 2 WSC 2 74468 2-4
C 03-02-2019 12:30 Sarto 2 Zeelandia Middelburg 2 73492 1-0
C 03-02-2019 12:00 Moerse Boys 2 MOC'17 2 73369 2-2
C 03-02-2019 12:00 Were Di 2 DESK 2 74005 4-3
C 03-02-2019 11:45 VOAB 2 Dongen 3 73796 7-0
C 03-02-2019 11:30 RKDVC 2 JEKA 3 73104 2-2
C 20-01-2019 11:45 VOAB 2 JEKA 3 73749 4-2
C 20-01-2019 11:00 RCD 2 Zeelandia Middelburg 2 72673 1-2
C 20-01-2019 12:30 Sarto 2 Hoeven 2 72637 3-2
C 20-01-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 73828 2-2
C 23-12-2018 12:00 MOC'17 2 Moerse Boys 2 73906 2-1
C 23-12-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 WSC 2 103979 2-2
C 23-12-2018 13:00 JEKA 3 Sarto 2 74134 2-5
C 23-12-2018 12:00 Were Di 2 Beek Vooruit 2 73499 3-5
C 23-12-2018 12:00 Hoeven 2 Dongen 3 73869 2-3
C 16-12-2018 12:00 MOC'17 2 RCD 2 73477 1-0
C 16-12-2018 12:00 Zeelandia Middelburg 2 VOAB 2 73008 2-1
C 09-12-2018 12:30 Sarto 2 MOC'17 2 74692 2-2
C 09-12-2018 12:00 Dongen 3 JEKA 3 73597 5-3
C 09-12-2018 11:45 VOAB 2 DESK 2 73965 1-2
C 09-12-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Zeelandia Middelburg 2 73542 4-3
C 09-12-2018 11:15 RKDVC 2 Were Di 2 73656 4-3
C 09-12-2018 11:00 WSC 2 Hoeven 2 73811 1-1
C 09-12-2018 10:30 RCD 2 Moerse Boys 2 72782 0-4
C 02-12-2018 11:30 DESK 2 Dongen 3 73472 7-3
C 02-12-2018 11:15 RKDVC 2 VOAB 2 72618 4-2
C 02-12-2018 10:00 Were Di 2 RCD 2 74690 6-0
C 02-12-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Hoeven 2 73346 2-1
C 02-12-2018 13:00 JEKA 3 WSC 2 72777 0-1
C 02-12-2018 12:00 MOC'17 2 Beek Vooruit 2 73232 0-6
C 25-11-2018 11:00 RCD 2 RKDVC 2 72941 0-2
C 25-11-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2 73948 1-2
C 25-11-2018 11:00 WSC 2 MOC'17 2 74317 2-1
C 25-11-2018 11:45 VOAB 2 Were Di 2 74078 0-2
C 25-11-2018 12:00 Dongen 3 Zeelandia Middelburg 2 74313 1-5
C 25-11-2018 12:00 Hoeven 2 JEKA 3 73767 1-4
C 25-11-2018 12:30 Sarto 2 DESK 2 74027 1-1
C 18-11-2018 11:00 WSC 2 Beek Vooruit 2 74311 4-1
C 18-11-2018 11:30 DESK 2 Were Di 2 73907 1-2
C 18-11-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Sarto 2 73874 2-0
C 18-11-2018 12:00 Dongen 3 VOAB 2 73224 2-4
C 18-11-2018 12:00 Hoeven 2 RCD 2 73488 0-2
C 18-11-2018 13:00 JEKA 3 RKDVC 2 74262 4-2
C 04-11-2018 11:00 RCD 2 JEKA 3 73601 0-1
C 04-11-2018 11:30 RKDVC 2 Zeelandia Middelburg 2 72994 0-1
C 04-11-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Hoeven 2 72662 3-3
C 04-11-2018 11:45 VOAB 2 WSC 2 74423 0-2
C 04-11-2018 12:00 Were Di 2 MOC'17 2 72882 4-1
C 04-11-2018 12:00 Moerse Boys 2 DESK 2 73806 2-1
C 04-11-2018 12:30 Sarto 2 Dongen 3 73404 1-0
C 28-10-2018 11:00 WSC 2 Were Di 2 73024 2-4
C 28-10-2018 11:30 DESK 2 RKDVC 2 72944 0-2
C 28-10-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Moerse Boys 2 73979 3-1
C 28-10-2018 12:00 Dongen 3 Beek Vooruit 2 74615 0-3
C 28-10-2018 12:00 Hoeven 2 VOAB 2 73358 1-1
C 28-10-2018 12:30 Sarto 2 RCD 2 74687 6-1
C 28-10-2018 13:00 JEKA 3 MOC'17 2 74259 1-0
C 21-10-2018 11:00 RCD 2 WSC 2 72998 1-1
C 21-10-2018 11:30 RKDVC 2 Hoeven 2 73804 6-2
C 21-10-2018 10:00 Beek Vooruit 2 JEKA 3 74441 6-1
C 21-10-2018 11:45 VOAB 2 Sarto 2 72665 0-3
C 21-10-2018 12:00 MOC'17 2 DESK 2 72770 3-2
C 21-10-2018 12:00 Moerse Boys 2 Dongen 3 74160 3-1
C 21-10-2018 12:00 Were Di 2 Zeelandia Middelburg 2 73253 4-2
C 14-10-2018 11:00 WSC 2 Moerse Boys 2 73562 0-2
C 14-10-2018 11:30 Beek Vooruit 2 RKDVC 2 73726 3-2
C 14-10-2018 11:45 VOAB 2 RCD 2 72874 4-0
C 14-10-2018 12:00 Dongen 3 MOC'17 2 73364 1-4
C 14-10-2018 12:00 Hoeven 2 DESK 2 72684 1-3
C 14-10-2018 12:30 Sarto 2 Were Di 2 73924 3-1
C 14-10-2018 13:00 JEKA 3 Zeelandia Middelburg 2 73010 0-5
C 07-10-2018 11:00 RCD 2 Beek Vooruit 2 74708 2-1
C 07-10-2018 11:30 RKDVC 2 Sarto 2 73644 0-2
C 07-10-2018 11:30 DESK 2 JEKA 3 73162 5-1
C 07-10-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 WSC 2 74039 2-1
C 07-10-2018 12:00 MOC'17 2 Hoeven 2 73770 1-1
C 07-10-2018 12:00 Moerse Boys 2 VOAB 2 72877 0-5
C 07-10-2018 12:00 Were Di 2 Dongen 3 73362 6-2
C 30-09-2018 12:00 MOC'17 2 Zeelandia Middelburg 2 73800 0-2
C 30-09-2018 11:00 WSC 2 Sarto 2 73255 1-2
C 30-09-2018 11:30 DESK 2 RCD 2 73841 1-2
C 30-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 VOAB 2 73991 2-1
C 30-09-2018 12:00 Dongen 3 RKDVC 2 74570 0-0
C 30-09-2018 12:00 Hoeven 2 Moerse Boys 2 72969 2-2
C 30-09-2018 13:00 JEKA 3 Were Di 2 74137 3-3
C 23-09-2018 11:30 RKDVC 2 WSC 2 72962 4-1
C 23-09-2018 12:00 Zeelandia Middelburg 2 DESK 2 73778 1-0
C 23-09-2018 11:45 VOAB 2 MOC'17 2 73220 3-0
C 23-09-2018 12:00 Were Di 2 Hoeven 2 73442 1-2
C 23-09-2018 11:00 RCD 2 Dongen 3 73153 0-1
C 23-09-2018 12:30 Sarto 2 Beek Vooruit 2 74086 3-4
C 23-09-2018 12:00 Moerse Boys 2 JEKA 3 73701 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 11:45 Emplina 2 OJC ROSMALEN 2 19281 2-3
B 16-09-2018 12:00 DSC 2 DESK 2 20030 0-0
B 09-09-2018 11:00 OJC ROSMALEN 2 DESK 2 20310 0-0
B 09-09-2018 11:45 Emplina 2 DSC 2 19084 3-3
B 02-09-2018 11:45 DESK 2 Emplina 2 20218 3-0
B 02-09-2018 12:00 DSC 2 OJC ROSMALEN 2 20074 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto 2 22 15 4 3 49 57 24 33 0
2 Zeelandia Middelburg 2 22 13 2 7 41 43 32 11 0
3 DESK 2 22 12 2 8 38 58 39 19 0
4 Beek Vooruit 2 22 11 2 9 35 59 52 7 0
5 Were Di 2 21 11 1 9 34 59 54 5 0
6 RKDVC 2 20 10 3 7 33 47 35 12 0
7 WSC 2 21 10 5 6 32 39 26 13 3
8 VOAB 2 22 10 2 10 32 58 45 13 0
9 Moerse Boys 2 20 8 5 7 29 41 42 -1 0
10 MOC'17 2 21 7 4 10 25 36 47 -11 0
11 Hoeven 2 22 5 7 10 22 36 45 -9 0
12 Dongen 3 21 6 2 13 20 31 60 -29 0
13 RCD 2 22 5 4 13 19 18 47 -29 0
14 JEKA 3 22 4 3 15 15 39 73 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN 2 3 2 1 0 7 7 3 4 0
2 DESK 2 3 1 2 0 5 3 0 3 0
3 DSC 2 3 0 2 1 2 4 7 -3 0
4 Emplina 2 3 0 1 2 1 5 9 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1894439590682280
18-11-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1827569020702671
30-09-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven