0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - DESK 3

Teamleden

Spelers
Roel Beerens        
Giel Coomans        
Jaap Coomans        
Nick Damen        
Jelle van Geel        
Simon van Huijkelom        
Mark Kieboom        
Jeffrey Kleinendorst        
Rob Klerx        
Jeroen Klijn        
Mark Klijn        
Peter Klijn        
Patrick Klis        
Joep Koolen        
Koen Koot        
Guido de Kramer        
Tim Krol        
Ricardo Kruijf        
Bart Kuipers        
Ralph van der Linden        
kevin van Maasakker        
Roy Mutsaers        
Leon Oomen        
Paul Roelen        
Michiel Smulders        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 26-05-2019 12:00 DESK 3 SCO 2 Afgeschermd 74558 Sportpark Eikendijk
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 12:00 ZIGO 2 Madese Boys 2
C 26-05-2019 12:00 GSBW 2 Baardwijk 2
C 26-05-2019 12:00 SC Gastel 2 TSC 2
C 26-05-2019 12:00 DESK 3 SCO 2
C 26-05-2019 12:00 Rijen 2 Waspik 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 19-05-2019 11:30 Gilze 2 DESK 3 J.P.M. (Sjef) Maas 74073 7 - 4
C 12-05-2019 12:00 DESK 3 TSC 2 M.R.H. (Mark) Sewpersad 72675 1 - 2
C 05-05-2019 vervallen JEKA 4 DESK 3 73558
C 14-04-2019 12:00 ZIGO 2 DESK 3 R.J.M. (Robert) van den Hove 73876 2 - 3
C 07-04-2019 12:00 DESK 3 SC Gastel 2 B. (Boudewijn) Schoofs 74043 2 - 0
C 24-03-2019 12:00 GSBW 2 DESK 3 A.J. (Ad) Koremans 72966 0 - 5
C 17-03-2019 12:00 DESK 3 Madese Boys 2 A.A. (Anne) Heijboer 72633 4 - 3
C 10-03-2019 12:00 Baardwijk 2 DESK 3 M.R.H. (Mark) Sewpersad 73561 4 - 1
C 17-02-2019 12:00 DESK 3 Waspik 2 H. (Henk) van Rijswijk 73847 3 - 5
C 10-02-2019 12:00 Rijen 2 DESK 3 L.H. (Leo) Berkeveld 73703 0 - 0
C 09-12-2018 12:00 DESK 3 ZIGO 2 M. (Michel) Welten 74152 2 - 1
C 02-12-2018 14:30 SC Gastel 2 DESK 3 Afgeschermd 73251 2 - 5
C 25-11-2018 12:00 DESK 3 GSBW 2 M. (Michel) Welten 74596 2 - 2
C 18-11-2018 10:00 Madese Boys 2 DESK 3 C.M.E. (Kees) van denHout 74699 0 - 4
C 11-11-2018 12:00 DESK 3 Baardwijk 2 M. (Michel) Welten 73262 5 - 3
C 04-11-2018 11:30 TSC 2 DESK 3 G. (Gerrit) deHaas 74557 3 - 1
C 28-10-2018 vervallen DESK 3 JEKA 4 73106
C 14-10-2018 11:30 SCO 2 DESK 3 M.J.A. (Rene) Schouten 73249 1 - 4
C 07-10-2018 12:00 DESK 3 Gilze 2 J.M. (Jan) IJpelaar 73630 7 - 2
C 30-09-2018 11:30 Waspik 2 DESK 3 G. (Gerrit) deHaas 73422 1 - 2
C 23-09-2018 12:00 DESK 3 Rijen 2 J.M. (Jan) IJpelaar 74344 0 - 3
B 16-09-2018 14:30 Baardwijk 4 DESK 3 M. (Michel) Welten 18872 3 - 4
B 09-09-2018 12:00 DESK 3 RKDVC 4 M. (Michel) Welten 19049 0 - 7
B 02-09-2018 11:45 RWB 2 DESK 3 E. (Ed) Boertje 18992 0 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-05-2019 12:00 Baardwijk 2 Rijen 2 73092 1-2
C 19-05-2019 11:45 Madese Boys 2 SC Gastel 2 74330 0-1
C 19-05-2019 11:30 SCO 2 ZIGO 2 74414 0-4
C 19-05-2019 11:30 Waspik 2 GSBW 2 72624 2-1
C 19-05-2019 11:30 Gilze 2 DESK 3 74073 7-4
C 12-05-2019 12:00 GSBW 2 SCO 2 74080 3-4
C 12-05-2019 12:00 Baardwijk 2 Madese Boys 2 73190 1-1
C 12-05-2019 12:00 DESK 3 TSC 2 72675 1-2
C 12-05-2019 14:30 SC Gastel 2 Waspik 2 72804 2-1
C 12-05-2019 12:00 Rijen 2 Gilze 2 73298 2-0
C 05-05-2019 11:30 SCO 2 SC Gastel 2 73521 3-3
C 05-05-2019 12:00 Waspik 2 Baardwijk 2 74454 2-1
C 05-05-2019 10:00 Madese Boys 2 GSBW 2 74400 6-0
C 05-05-2019 11:30 TSC 2 Rijen 2 73207 1-1
C 02-05-2019 20:15 Gilze 2 ZIGO 2 72934 5-4
C 14-04-2019 12:00 ZIGO 2 DESK 3 73876 2-3
C 14-04-2019 12:00 GSBW 2 TSC 2 74618 4-1
C 14-04-2019 12:00 Rijen 2 Madese Boys 2 73506 3-3
C 14-04-2019 12:00 Baardwijk 2 SCO 2 74205 2-1
C 14-04-2019 11:30 Waspik 2 Gilze 2 74573 4-3
C 07-04-2019 12:00 DESK 3 SC Gastel 2 74043 2-0
C 07-04-2019 11:30 TSC 2 ZIGO 2 73150 6-3
C 07-04-2019 11:30 SCO 2 Rijen 2 72693 1-4
C 07-04-2019 11:30 Gilze 2 GSBW 2 73763 2-2
C 07-04-2019 11:45 Madese Boys 2 Waspik 2 73536 3-3
C 31-03-2019 14:30 SC Gastel 2 ZIGO 2 151634 2-1
C 31-03-2019 12:00 Waspik 2 TSC 2 74538 0-4
C 24-03-2019 14:30 SC Gastel 2 Gilze 2 74171 1-2
C 24-03-2019 12:00 GSBW 2 DESK 3 72966 0-5
C 24-03-2019 12:00 Rijen 2 ZIGO 2 74495 6-0
C 24-03-2019 11:45 Madese Boys 2 SCO 2 73790 6-0
C 17-03-2019 11:30 TSC 2 Gilze 2 74518 2-1
C 17-03-2019 11:30 SCO 2 Waspik 2 72818 1-3
C 17-03-2019 12:00 DESK 3 Madese Boys 2 72633 4-3
C 17-03-2019 12:00 ZIGO 2 Baardwijk 2 73539 3-3
C 17-03-2019 12:00 Rijen 2 SC Gastel 2 73771 3-2
C 10-03-2019 11:30 Gilze 2 SCO 2 72858 3-1
C 10-03-2019 12:00 Baardwijk 2 DESK 3 73561 4-1
C 10-03-2019 12:00 GSBW 2 Rijen 2 74453 1-3
C 10-03-2019 14:30 SC Gastel 2 ZIGO 2 74231 0-0
C 24-02-2019 11:00 Waspik 2 ZIGO 2 73420 2-4
C 17-02-2019 11:30 Gilze 2 Madese Boys 2 72724 2-2
C 17-02-2019 11:30 TSC 2 SCO 2 73752 3-3
C 17-02-2019 12:00 ZIGO 2 GSBW 2 73728 2-2
C 17-02-2019 12:00 SC Gastel 2 Baardwijk 2 73932 1-2
C 17-02-2019 12:00 DESK 3 Waspik 2 73847 3-5
C 10-02-2019 12:00 GSBW 2 SC Gastel 2 73772 1-2
C 10-02-2019 12:00 Baardwijk 2 Gilze 2 73670 2-0
C 10-02-2019 12:00 Rijen 2 DESK 3 73703 0-0
C 10-02-2019 11:45 Madese Boys 2 TSC 2 73100 1-2
C 03-02-2019 12:00 Rijen 2 GSBW 2 72722 3-2
C 16-12-2018 11:45 Madese Boys 2 ZIGO 2 104936 6-1
C 09-12-2018 12:00 DESK 3 ZIGO 2 74152 2-1
C 09-12-2018 11:45 Madese Boys 2 Rijen 2 73777 1-1
C 09-12-2018 11:30 Gilze 2 Waspik 2 72931 5-0
C 09-12-2018 11:30 SCO 2 Baardwijk 2 74250 0-0
C 09-12-2018 11:30 TSC 2 GSBW 2 74173 3-1
C 02-12-2018 14:30 SC Gastel 2 DESK 3 73251 2-5
C 02-12-2018 12:00 ZIGO 2 TSC 2 72622 1-5
C 02-12-2018 12:00 GSBW 2 Gilze 2 74142 3-0
C 02-12-2018 12:00 Rijen 2 SCO 2 73032 8-2
C 02-12-2018 11:30 Waspik 2 Madese Boys 2 73822 4-1
C 25-11-2018 11:30 SCO 2 Madese Boys 2 74240 2-1
C 25-11-2018 11:30 Gilze 2 SC Gastel 2 73486 1-1
C 25-11-2018 11:30 TSC 2 Baardwijk 2 73803 4-1
C 25-11-2018 12:00 ZIGO 2 Rijen 2 73433 1-13
C 25-11-2018 12:00 DESK 3 GSBW 2 74596 2-2
C 18-11-2018 11:30 Gilze 2 TSC 2 73634 2-2
C 18-11-2018 10:00 Madese Boys 2 DESK 3 74699 0-4
C 18-11-2018 11:30 Waspik 2 SCO 2 74174 2-1
C 18-11-2018 12:00 Baardwijk 2 ZIGO 2 72813 5-2
C 18-11-2018 14:30 SC Gastel 2 Rijen 2 73297 1-2
C 11-11-2018 12:00 ZIGO 2 SC Gastel 2 73744 2-3
C 11-11-2018 12:00 DESK 3 Baardwijk 2 73262 5-3
C 11-11-2018 11:30 SCO 2 Gilze 2 72752 2-1
C 11-11-2018 11:30 TSC 2 Waspik 2 72766 2-1
C 04-11-2018 11:30 TSC 2 DESK 3 74557 3-1
C 04-11-2018 11:30 Gilze 2 Rijen 2 73399 1-6
C 04-11-2018 11:30 Waspik 2 SC Gastel 2 73547 2-0
C 04-11-2018 11:30 SCO 2 GSBW 2 74459 4-1
C 04-11-2018 11:45 Madese Boys 2 Baardwijk 2 74271 3-2
C 28-10-2018 12:00 Rijen 2 TSC 2 72988 1-4
C 28-10-2018 12:00 Baardwijk 2 Waspik 2 74517 2-4
C 28-10-2018 12:00 DESK 3 JEKA 4 73106 0-0
C 28-10-2018 12:00 GSBW 2 Madese Boys 2 74013 1-3
C 28-10-2018 12:00 ZIGO 2 Gilze 2 74364 1-2
C 28-10-2018 14:30 SC Gastel 2 SCO 2 73694 0-2
C 21-10-2018 12:00 Baardwijk 2 TSC 2 73239 3-3
C 14-10-2018 12:00 Baardwijk 2 GSBW 2 74354 0-3
C 14-10-2018 11:45 Madese Boys 2 ZIGO 2 74305 0-0
C 14-10-2018 11:30 SCO 2 DESK 3 73249 1-4
C 14-10-2018 11:30 Gilze 2 JEKA 4 73599 0-0
C 14-10-2018 11:30 TSC 2 SC Gastel 2 73277 4-0
C 14-10-2018 11:30 Waspik 2 Rijen 2 73717 3-3
C 07-10-2018 12:00 GSBW 2 Waspik 2 74280 5-0
C 07-10-2018 10:00 JEKA 4 TSC 2 73108 0-0
C 07-10-2018 12:00 DESK 3 Gilze 2 73630 7-2
C 07-10-2018 12:00 ZIGO 2 SCO 2 74430 1-5
C 07-10-2018 12:00 Rijen 2 Baardwijk 2 74384 4-1
C 07-10-2018 14:30 SC Gastel 2 Madese Boys 2 73176 0-0
C 30-09-2018 11:30 Waspik 2 DESK 3 73422 1-2
C 30-09-2018 11:30 SCO 2 TSC 2 73813 1-4
C 30-09-2018 11:45 Madese Boys 2 Gilze 2 74370 3-0
C 30-09-2018 12:00 Baardwijk 2 SC Gastel 2 72663 4-1
C 30-09-2018 12:00 GSBW 2 ZIGO 2 73976 4-0
C 30-09-2018 12:00 Rijen 2 JEKA 4 74265 0-0
C 23-09-2018 14:30 SC Gastel 2 GSBW 2 73609 2-3
C 23-09-2018 12:00 DESK 3 Rijen 2 74344 0-3
C 23-09-2018 12:00 ZIGO 2 Waspik 2 73412 1-5
C 23-09-2018 11:30 TSC 2 Madese Boys 2 74436 0-1
C 23-09-2018 11:30 Gilze 2 Baardwijk 2 73471 6-1
C 23-09-2018 10:00 JEKA 4 SCO 2 73593 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 11:45 RWB 2 RKDVC 4 20018 1-2
B 16-09-2018 14:30 Baardwijk 4 DESK 3 18872 3-4
B 13-09-2018 20:00 Baardwijk 4 RWB 2 19986 1-1
B 09-09-2018 12:00 DESK 3 RKDVC 4 19049 0-7
B 02-09-2018 11:45 RWB 2 DESK 3 18992 0-5
B 02-09-2018 12:30 RKDVC 4 Baardwijk 4 20316 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen 2 19 13 5 1 44 68 25 43 0
2 TSC 2 19 13 4 2 43 55 27 28 0
3 DESK 3 19 11 2 6 35 55 41 14 0
4 Waspik 2 19 10 2 7 32 44 44 0 0
5 Madese Boys 2 19 7 6 6 27 44 31 13 0
6 Gilze 2 20 7 4 9 25 45 50 -5 0
7 Baardwijk 2 19 6 4 9 22 38 46 -8 0
8 GSBW 2 19 6 3 10 21 39 44 -5 0
9 SCO 2 19 6 3 10 21 34 53 -19 0
10 SC Gastel 2 19 5 3 11 18 24 40 -16 0
11 ZIGO 2 19 2 2 15 5 34 79 -45 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 4 3 3 0 0 9 17 1 16 0
2 DESK 3 3 2 0 1 6 9 10 -1 0
3 RWB 2 3 0 1 2 1 2 8 -6 0
4 Baardwijk 4 3 0 1 2 1 4 13 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
DESK 3 – DESK Za2 (2-4)
25-08-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven