0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - DESK 4

Teamleden

Spelers
Marco van Balkom        
Pieter van Beek        
Yann van den Boomen        
Rob van Boxtel        
Michel Broos        
Remy Egbers        
Sven Hamers        
Thomas Heesakkers        
Erik Kivits        
Jan Koolen        
Jordy van der Linden        
Roel van der Mee        
Bas Moolenschot        
Dennis Mulder        
Sjoerd Mulders        
Thomas Standaert        
Loek van der Stroom        
Stef den Teuling        
Joost Verboven        
Carlo Wagemakers        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 26-05-2019 10:00 Dongen 6 DESK 4 T. (Ton) Mouwen 81785 Sportpark De Biezen
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 10:00 Dongen 6 DESK 4
C 26-05-2019 10:00 JEKA 12 Gilze 4
C 26-05-2019 12:00 FC Tilburg 8 WSJ 3
C 26-05-2019 12:15 Sarto 9 Jong Brabant 6
C 26-05-2019 14:00 Were Di 5 OVC'26 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 19-05-2019 12:00 DESK 4 Were Di 5 Afgeschermd 80952 3 - 4
C 12-05-2019 09:30 JEKA 12 DESK 4 C. (Cees) Schipper 83973 0 - 3
C 02-05-2019 20:00 DESK 4 OVC'26 4 Afgeschermd 88940 1 - 6
C 28-04-2019 11:45 SVG 4 DESK 4 J.J.A. (John) Krist 85033 3 - 1
C 18-04-2019 20:00 Gloria UC 3 DESK 4 M. (Martie) Kerkhofs 86365 6 - 3
C 14-04-2019 12:00 DESK 4 Jong Brabant 6 RM (Rick) Henskens 80471 2 - 2
C 07-04-2019 10:30 WSJ 3 DESK 4 Afgeschermd 83625 4 - 0
C 31-03-2019 12:00 DESK 4 FC Tilburg 8 Afgeschermd 85271 2 - 1
C 24-03-2019 12:00 DESK 4 Sarto 9 Afgeschermd 89581 2 - 4
C 10-03-2019 12:00 DESK 4 Gilze 4 P.A.W.J. (Remco) Oprins 85431 1 - 1
C 24-02-2019 12:00 Sarto 9 DESK 4 A. (Anton) Megens 80606 2 - 0
C 03-02-2019 12:00 DESK 4 WSJ 3 Afgeschermd 82504 1 - 4
C 09-12-2018 12:00 Jong Brabant 6 DESK 4 Afgeschermd 83421 3 - 5
C 18-11-2018 12:00 DESK 4 Gloria UC 3 M. (Martie) Kerkhofs 90238 1 - 2
C 11-11-2018 10:00 Gilze 4 DESK 4 P.A.W.J. (Remco) Oprins 85474 3 - 2
C 04-11-2018 12:00 DESK 4 JEKA 12 Afgeschermd 83030 4 - 5
C 28-10-2018 12:00 OVC'26 4 DESK 4 Afgeschermd 83433 8 - 1
C 14-10-2018 12:00 DESK 4 Dongen 6 M. (Marco) vanBalkom 85053 1 - 3
C 07-10-2018 10:00 Were Di 5 DESK 4 M. (Marco) vanBalkom 86140 1 - 2
C 30-09-2018 12:00 DESK 4 SVG 4 R.F.C. (Ron) Pistorius 86321 3 - 3
C 23-09-2018 12:00 FC Tilburg 8 DESK 4 B.T.C. (Bob) Verhoeven 89141 2 - 2
B 16-09-2018 11:00 Haarsteeg 4 DESK 4 M. (Marco) vanBalkom 20000 2 - 5
B 09-09-2018 12:00 DESK 4 HHC'09 3 L (Loek) van derStroom 20154 2 - 3
B 02-09-2018 12:00 WSC 6 DESK 4 S (Sven) Hamers 19963 6 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2019 19:30 WSJ 3 JEKA 12 152700 0-0
C 19-05-2019 10:00 Gilze 4 Sarto 9 91517 5-0
C 19-05-2019 10:00 Gloria UC 3 FC Tilburg 8 90512 5-1
C 19-05-2019 10:30 WSJ 3 JEKA 12 87162 0-0
C 19-05-2019 12:00 Jong Brabant 6 SVG 4 81149 7-6
C 19-05-2019 12:00 DESK 4 Were Di 5 80952 3-4
C 19-05-2019 12:00 OVC'26 4 Dongen 6 90506 4-5
C 14-05-2019 20:00 OVC'26 4 WSJ 3 82598 7-1
C 12-05-2019 10:00 Dongen 6 Jong Brabant 6 82450 7-0
C 12-05-2019 09:30 JEKA 12 DESK 4 83973 0-3
C 12-05-2019 11:45 SVG 4 Gilze 4 83083 0-7
C 12-05-2019 12:00 Were Di 5 Gloria UC 3 86324 3-0
C 12-05-2019 12:00 FC Tilburg 8 Sarto 9 80810 2-0
C 09-05-2019 20:00 WSJ 3 Were Di 5 86637 7-2
C 09-05-2019 20:00 JEKA 12 Sarto 9 87867 4-0
C 05-05-2019 10:00 Gilze 4 Dongen 6 81764 0-3
C 05-05-2019 10:00 Gloria UC 3 JEKA 12 83582 2-2
C 04-05-2019 16:30 Sarto 9 SVG 4 89997 4-0
C 02-05-2019 19:30 Jong Brabant 6 FC Tilburg 8 89654 1-2
C 02-05-2019 20:00 DESK 4 OVC'26 4 88940 1-6
C 01-05-2019 20:00 Were Di 5 Dongen 6 81476 0-2
C 28-04-2019 10:00 Gloria UC 3 Sarto 9 84707 5-0
C 28-04-2019 12:00 FC Tilburg 8 OVC'26 4 83922 3-3
C 28-04-2019 12:00 Jong Brabant 6 JEKA 12 90745 3-6
C 28-04-2019 11:45 SVG 4 DESK 4 85033 3-1
C 18-04-2019 20:00 Gloria UC 3 DESK 4 86365 6-3
C 18-04-2019 18:30 Dongen 6 JEKA 12 91124 4-0
C 14-04-2019 12:00 DESK 4 Jong Brabant 6 80471 2-2
C 14-04-2019 12:00 OVC'26 4 Gloria UC 3 89181 6-0
C 14-04-2019 12:00 FC Tilburg 8 SVG 4 87105 6-4
C 14-04-2019 10:00 Were Di 5 Gilze 4 81694 0-1
C 14-04-2019 10:00 Dongen 6 WSJ 3 84463 3-0
C 11-04-2019 20:00 Jong Brabant 6 Gloria UC 3 86814 5-1
C 07-04-2019 10:00 Gilze 4 FC Tilburg 8 82287 0-2
C 07-04-2019 10:00 Gloria UC 3 Dongen 6 83078 0-3
C 07-04-2019 10:30 WSJ 3 DESK 4 83625 4-0
C 07-04-2019 12:15 Sarto 9 OVC'26 4 88658 1-5
C 07-04-2019 12:00 Jong Brabant 6 Were Di 5 89633 6-3
C 07-04-2019 11:45 SVG 4 JEKA 12 89505 2-3
C 31-03-2019 12:00 DESK 4 FC Tilburg 8 85271 2-1
C 31-03-2019 10:30 WSJ 3 Gilze 4 83661 1-0
C 31-03-2019 12:15 Sarto 9 JEKA 12 83435 5-2
C 31-03-2019 11:45 SVG 4 Gloria UC 3 84973 2-3
C 24-03-2019 10:30 WSJ 3 Gloria UC 3 84905 3-3
C 24-03-2019 12:00 DESK 4 Sarto 9 89581 2-4
C 24-03-2019 12:00 OVC'26 4 Gilze 4 80230 3-1
C 24-03-2019 14:00 Were Di 5 SVG 4 84487 3-4
C 24-03-2019 10:00 JEKA 12 Jong Brabant 6 82747 7-6
C 24-03-2019 10:00 Dongen 6 FC Tilburg 8 87052 3-1
C 17-03-2019 10:00 Gilze 4 Jong Brabant 6 86368 1-1
C 17-03-2019 12:15 Sarto 9 Were Di 5 83334 1-2
C 17-03-2019 11:45 SVG 4 WSJ 3 88880 1-6
C 10-03-2019 10:30 WSJ 3 Sarto 9 80231 7-1
C 10-03-2019 12:00 DESK 4 Gilze 4 85431 1-1
C 10-03-2019 12:00 OVC'26 4 SVG 4 87284 10-0
C 10-03-2019 10:00 JEKA 12 FC Tilburg 8 83652 3-3
C 24-02-2019 10:00 Gloria UC 3 OVC'26 4 87026 5-2
C 24-02-2019 10:30 WSJ 3 Jong Brabant 6 86290 3-0
C 24-02-2019 12:00 Sarto 9 DESK 4 80606 2-0
C 24-02-2019 10:00 Dongen 6 SVG 4 83140 4-2
C 17-02-2019 10:00 Gilze 4 Gloria UC 3 82142 4-1
C 17-02-2019 10:00 JEKA 12 OVC'26 4 85059 2-7
C 17-02-2019 12:00 Jong Brabant 6 WSJ 3 80298 2-7
C 17-02-2019 12:00 Sarto 9 Dongen 6 89861 0-8
C 17-02-2019 12:00 FC Tilburg 8 Were Di 5 83043 3-0
C 10-02-2019 14:00 Were Di 5 JEKA 12 87794 3-3
C 10-02-2019 12:00 OVC'26 4 Jong Brabant 6 82232 7-0
C 03-02-2019 12:00 DESK 4 WSJ 3 82504 1-4
C 03-02-2019 11:45 SVG 4 FC Tilburg 8 81501 5-1
C 09-12-2018 12:00 Jong Brabant 6 DESK 4 83421 3-5
C 09-12-2018 10:30 WSJ 3 Dongen 6 87095 4-2
C 09-12-2018 10:00 Gilze 4 Were Di 5 86659 2-1
C 02-12-2018 10:00 JEKA 12 SVG 4 87251 3-7
C 02-12-2018 10:00 Dongen 6 Gloria UC 3 89390 4-1
C 02-12-2018 12:00 OVC'26 4 Sarto 9 90907 4-2
C 02-12-2018 12:00 FC Tilburg 8 Gilze 4 85227 4-3
C 02-12-2018 14:00 Were Di 5 Jong Brabant 6 87713 4-4
C 25-11-2018 12:00 FC Tilburg 8 Dongen 6 88072 1-2
C 25-11-2018 11:45 SVG 4 Were Di 5 87567 3-3
C 25-11-2018 10:00 Gloria UC 3 WSJ 3 87568 4-3
C 25-11-2018 10:00 Gilze 4 OVC'26 4 82136 3-0
C 18-11-2018 10:00 JEKA 12 Dongen 6 80154 1-5
C 18-11-2018 10:30 WSJ 3 SVG 4 86734 5-1
C 18-11-2018 12:00 DESK 4 Gloria UC 3 90238 1-2
C 18-11-2018 12:00 OVC'26 4 FC Tilburg 8 89763 4-1
C 18-11-2018 12:00 Jong Brabant 6 Gilze 4 88378 1-2
C 18-11-2018 14:00 Were Di 5 Sarto 9 84060 3-4
C 11-11-2018 10:00 Dongen 6 Were Di 5 81847 8-0
C 11-11-2018 10:00 Gloria UC 3 Jong Brabant 6 81399 9-5
C 11-11-2018 10:00 Gilze 4 DESK 4 85474 3-2
C 11-11-2018 11:45 SVG 4 OVC'26 4 89286 6-8
C 11-11-2018 12:00 FC Tilburg 8 JEKA 12 82738 5-5
C 11-11-2018 12:15 Sarto 9 WSJ 3 88856 2-3
C 04-11-2018 10:30 WSJ 3 OVC'26 4 88106 1-0
C 04-11-2018 10:00 Gloria UC 3 Were Di 5 88641 8-4
C 04-11-2018 10:00 Gilze 4 SVG 4 87639 3-5
C 04-11-2018 12:00 Sarto 9 FC Tilburg 8 85352 2-4
C 04-11-2018 12:00 DESK 4 JEKA 12 83030 4-5
C 04-11-2018 12:00 Jong Brabant 6 Dongen 6 84983 4-7
C 28-10-2018 10:00 Were Di 5 WSJ 3 81493 2-3
C 28-10-2018 10:00 Dongen 6 Gilze 4 88614 4-0
C 28-10-2018 10:00 JEKA 12 Gloria UC 3 86849 1-3
C 28-10-2018 11:45 SVG 4 Sarto 9 87829 4-3
C 28-10-2018 12:00 FC Tilburg 8 Jong Brabant 6 89765 3-2
C 28-10-2018 12:00 OVC'26 4 DESK 4 83433 8-1
C 21-10-2018 12:00 FC Tilburg 8 Gloria UC 3 88190 0-3
C 21-10-2018 10:00 Dongen 6 OVC'26 4 89116 2-0
C 14-10-2018 12:00 DESK 4 Dongen 6 85053 1-3
C 14-10-2018 10:00 Gloria UC 3 SVG 4 87351 2-5
C 14-10-2018 12:00 Gilze 4 JEKA 12 89089 4-2
C 14-10-2018 10:30 WSJ 3 FC Tilburg 8 89166 7-1
C 14-10-2018 12:00 OVC'26 4 Were Di 5 87190 3-2
C 14-10-2018 12:00 Jong Brabant 6 Sarto 9 85187 3-1
C 07-10-2018 11:45 SVG 4 Jong Brabant 6 91020 3-5
C 07-10-2018 10:00 JEKA 12 WSJ 3 87736 1-1
C 07-10-2018 10:00 Were Di 5 DESK 4 86140 1-2
C 07-10-2018 12:00 Sarto 9 Gilze 4 85138 2-4
C 30-09-2018 10:00 Dongen 6 Sarto 9 87937 3-0
C 30-09-2018 12:00 DESK 4 SVG 4 86321 3-3
C 30-09-2018 12:00 OVC'26 4 JEKA 12 91215 8-1
C 30-09-2018 14:00 Were Di 5 FC Tilburg 8 82656 2-1
C 30-09-2018 10:00 Gloria UC 3 Gilze 4 86767 4-1
C 23-09-2018 12:00 Jong Brabant 6 OVC'26 4 90009 1-6
C 23-09-2018 12:00 Sarto 9 Gloria UC 3 86179 4-8
C 23-09-2018 12:00 FC Tilburg 8 DESK 4 89141 2-2
C 23-09-2018 11:45 SVG 4 Dongen 6 88189 1-5
C 23-09-2018 10:00 JEKA 12 Were Di 5 89312 2-3
C 23-09-2018 10:00 Gilze 4 WSJ 3 90888 4-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 11:00 Haarsteeg 4 DESK 4 20000 2-5
B 16-09-2018 12:00 WSC 6 HHC'09 3 19057 3-2
B 09-09-2018 11:00 Haarsteeg 4 WSC 6 20209 5-5
B 09-09-2018 12:00 DESK 4 HHC'09 3 20154 2-3
B 02-09-2018 10:00 HHC'09 3 Haarsteeg 4 20307 5-3
B 02-09-2018 12:00 WSC 6 DESK 4 19963 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen 6 21 20 0 1 60 87 20 67 0
2 WSJ 3 20 15 2 3 47 75 37 38 0
3 OVC'26 4 21 15 1 5 46 101 39 62 0
4 Gloria UC 3 22 13 2 7 41 75 62 13 0
5 Gilze 4 21 10 2 9 32 49 42 7 0
6 FC Tilburg 8 21 8 4 9 28 47 58 -11 0
7 SVG 4 22 7 2 13 23 67 95 -28 0
8 JEKA 12 20 5 5 10 20 53 78 -25 0
9 Were Di 5 21 5 3 13 18 45 70 -25 0
10 Jong Brabant 6 21 5 3 13 18 61 92 -31 0
11 DESK 4 21 4 4 13 16 40 67 -27 0
12 Sarto 9 21 5 0 16 15 38 78 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 6 3 2 1 0 7 14 8 6 0
2 HHC'09 3 3 2 0 1 6 10 8 2 0
3 DESK 4 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
4 Haarsteeg 4 3 0 1 2 1 10 15 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven