0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - DESK 5

Teamleden

Spelers
Ferry Brouwer        
Pim van Delft        
Tom van Dijk        
Bas Dingemans        
Koen Dingemans        
Mike van Ham        
Koen Hamers        
Robin Heltzel        
Rob Kivits        
Tim van der Mee        
Pieter Mikkers        
Remco Mulder        
Rick van Ravesteijn        
Bram Roijakkers        
Wesley Romijn        
Freek Soeterboek        
Guido Timmermans        
Dries Treffers        
Jeroen Voogd        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-01-2019 12:00 Baardwijk 5 RWB 3
C 27-01-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Jong Brabant 7
C 27-01-2019 10:00 FC Tilburg 6 DESK 5
C 27-01-2019 12:00 Berkdijk 2 Baardwijk 5
C 03-02-2019 12:00 WSC 6 Baardwijk 5
C 03-02-2019 12:00 Sarto 10 FC Tilburg 6
C 03-02-2019 12:00 RWB 3 OJC ROSMALEN 9
C 03-02-2019 11:00 DESK 5 Blauw Wit'81 2
C 03-02-2019 12:00 Wilhelmina 5 Jong Brabant 7
C 10-02-2019 12:00 Blauw Wit'81 2 Berkdijk 2
C 10-02-2019 12:00 Wilhelmina 5 Sarto 10
C 10-02-2019 12:00 Baardwijk 5 FC Tilburg 6
C 10-02-2019 12:00 ZIGO 5 WSC 6
C 10-02-2019 11:00 DESK 5 RWB 3
C 10-02-2019 10:00 Jong Brabant 7 OJC ROSMALEN 9
C 17-02-2019 10:00 FC Tilburg 6 Jong Brabant 7
C 17-02-2019 12:00 WSC 6 DESK 5
C 17-02-2019 12:00 Berkdijk 2 ZIGO 5
C 17-02-2019 12:00 Sarto 10 Baardwijk 5
C 17-02-2019 12:15 RWB 3 Wilhelmina 5
C 17-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Blauw Wit'81 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 02-12-2018 12:00 Wilhelmina 5 DESK 5 P (Peter) Willems 85128 4 - 3
C 25-11-2018 11:00 DESK 5 ZIGO 5 Afgeschermd 82420 1 - 1
C 18-11-2018 12:00 Baardwijk 5 DESK 5 R. (Richard) Ly 85201 3 - 1
C 11-11-2018 11:00 DESK 5 Berkdijk 2 R (Ronald) Sterrenburg 82468 1 - 2
C 04-11-2018 11:00 DESK 5 Jong Brabant 7 W. (Wil) Krist 87500 4 - 0
C 28-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 9 DESK 5 S.L.H. (Stan) Goedhart 85209 0 - 3
B 21-10-2018 11:00 DESK 5 DVVC 2 Afgeschermd 99983 7 - 4
C 14-10-2018 11:00 DESK 5 Sarto 10 Afgeschermd 88461 3 - 3
C 30-09-2018 11:00 DESK 5 WSC 6 Afgeschermd 87771 5 - 6
C 23-09-2018 12:00 RWB 3 DESK 5 F. (Foort) Cové 86121 3 - 2
B 16-09-2018 11:00 DESK 5 FC Tilburg 8 P. (Pieter) Mikkers 19132 3 - 2
B 09-09-2018 11:00 Jong Brabant 5 DESK 5 S. (Sander) vanBroekhoven 19239 1 - 4
B 02-09-2018 11:00 DESK 5 WSJ 2 M.J.A. (Mark) van deWouw 19510 -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-12-2018 12:00 ZIGO 5 Wilhelmina 5 85492 2-3
C 09-12-2018 12:00 WSC 6 Jong Brabant 7 82455 2-0
C 02-12-2018 10:00 Jong Brabant 7 Berkdijk 2 89663 0-5
C 02-12-2018 10:00 FC Tilburg 6 WSC 6 82359 3-3
C 02-12-2018 12:00 Wilhelmina 5 DESK 5 85128 4-3
C 02-12-2018 12:00 Blauw Wit'81 2 RWB 3 83499 3-1
C 02-12-2018 12:00 Baardwijk 5 ZIGO 5 84800 5-0
C 02-12-2018 12:30 OJC ROSMALEN 9 Sarto 10 81057 2-2
C 25-11-2018 10:00 FC Tilburg 6 Wilhelmina 5 89007 2-2
C 25-11-2018 11:00 DESK 5 ZIGO 5 82420 1-1
C 25-11-2018 12:00 RWB 3 Baardwijk 5 85547 0-5
C 25-11-2018 12:15 Sarto 10 Jong Brabant 7 85906 1-1
C 25-11-2018 12:00 Berkdijk 2 OJC ROSMALEN 9 80682 2-3
C 25-11-2018 12:00 WSC 6 Blauw Wit'81 2 80931 1-5
C 18-11-2018 10:00 Jong Brabant 7 RWB 3 81349 1-2
C 18-11-2018 12:00 Baardwijk 5 DESK 5 85201 3-1
C 18-11-2018 12:00 Berkdijk 2 WSC 6 88249 2-3
C 18-11-2018 12:00 ZIGO 5 Sarto 10 88341 1-3
C 18-11-2018 12:00 Blauw Wit'81 2 FC Tilburg 6 86035 4-2
C 18-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN 9 Wilhelmina 5 84095 1-5
C 11-11-2018 10:00 FC Tilburg 6 OJC ROSMALEN 9 91472 1-2
C 11-11-2018 12:00 RWB 3 ZIGO 5 89189 1-0
C 11-11-2018 11:00 DESK 5 Berkdijk 2 82468 1-2
C 11-11-2018 12:15 Sarto 10 Blauw Wit'81 2 88409 2-1
C 04-11-2018 12:00 WSC 6 Sarto 10 89891 4-1
C 04-11-2018 12:00 ZIGO 5 Blauw Wit'81 2 89154 0-1
C 04-11-2018 12:00 RWB 3 FC Tilburg 6 80458 3-0
C 04-11-2018 12:00 Berkdijk 2 Wilhelmina 5 82192 1-12
C 04-11-2018 12:00 Baardwijk 5 OJC ROSMALEN 9 80253 5-1
C 04-11-2018 11:00 DESK 5 Jong Brabant 7 87500 4-0
C 28-10-2018 10:00 FC Tilburg 6 Berkdijk 2 90732 3-2
C 28-10-2018 10:00 Jong Brabant 7 ZIGO 5 89729 3-2
C 28-10-2018 12:00 Sarto 10 RWB 3 85571 0-5
C 28-10-2018 12:00 Wilhelmina 5 WSC 6 80162 6-0
C 28-10-2018 12:00 Blauw Wit'81 2 Baardwijk 5 90542 1-6
C 28-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 9 DESK 5 85209 0-3
C 14-10-2018 11:00 DESK 5 Sarto 10 88461 3-3
C 14-10-2018 12:00 Baardwijk 5 Wilhelmina 5 91272 5-1
C 14-10-2018 12:00 Berkdijk 2 RWB 3 85854 1-0
C 14-10-2018 12:00 WSC 6 OJC ROSMALEN 9 90231 2-2
C 14-10-2018 12:00 Blauw Wit'81 2 Jong Brabant 7 83894 3-2
C 14-10-2018 12:00 ZIGO 5 FC Tilburg 6 90531 3-3
C 07-10-2018 10:00 Jong Brabant 7 Baardwijk 5 91432 1-5
C 07-10-2018 12:00 RWB 3 WSC 6 86735 1-3
C 07-10-2018 12:00 Sarto 10 Berkdijk 2 84460 4-2
C 07-10-2018 12:00 Wilhelmina 5 Blauw Wit'81 2 82250 8-2
C 07-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 9 ZIGO 5 82459 2-3
C 30-09-2018 10:00 Jong Brabant 7 FC Tilburg 6 83673 3-2
C 30-09-2018 11:00 DESK 5 WSC 6 87771 5-6
C 30-09-2018 12:00 Baardwijk 5 Sarto 10 83606 6-0
C 30-09-2018 12:00 Wilhelmina 5 RWB 3 91265 3-3
C 30-09-2018 12:00 Blauw Wit'81 2 OJC ROSMALEN 9 86963 4-4
C 30-09-2018 12:00 ZIGO 5 Berkdijk 2 85424 3-0
C 23-09-2018 12:00 WSC 6 ZIGO 5 91076 2-1
C 23-09-2018 12:00 RWB 3 DESK 5 86121 3-2
C 23-09-2018 12:00 Sarto 10 Wilhelmina 5 87749 0-5
C 23-09-2018 12:00 Berkdijk 2 Blauw Wit'81 2 81801 6-2
C 23-09-2018 10:00 FC Tilburg 6 Baardwijk 5 80401 4-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 11:00 DESK 5 FC Tilburg 8 19132 3-2
B 16-09-2018 11:00 Jong Brabant 5 WSJ 2 20289 0-0
B 09-09-2018 11:00 Jong Brabant 5 DESK 5 19239 1-4
B 09-09-2018 12:00 WSJ 2 FC Tilburg 8 19679 0-0
B 02-09-2018 11:00 DESK 5 WSJ 2 19510 0-0
B 02-09-2018 12:00 FC Tilburg 8 Jong Brabant 5 19047 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 5 9 9 0 0 27 45 9 36 0
2 Wilhelmina 5 10 7 2 1 23 49 19 30 0
3 WSC 6 10 6 2 2 20 26 26 0 0
4 RWB 3 10 5 1 4 16 19 18 1 0
5 Blauw Wit'81 2 10 5 1 4 16 26 32 -6 0
6 Berkdijk 2 10 4 0 6 12 23 31 -8 0
7 Sarto 10 10 3 3 4 12 16 30 -14 0
8 OJC ROSMALEN 9 9 2 3 4 9 17 27 -10 0
9 DESK 5 9 2 2 5 8 23 22 1 0
10 ZIGO 5 11 2 2 7 8 16 24 -8 0
11 Jong Brabant 7 9 2 1 6 7 11 26 -15 0
12 FC Tilburg 6 9 1 3 5 6 20 27 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 5 2 2 0 0 6 7 3 4 0
2 FC Tilburg 8 2 0 1 1 1 5 6 -1 0
3 Jong Brabant 5 2 0 1 1 1 4 7 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven