0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - DESK 6

Teamleden

Spelers
Tim Akkermans        
Niek van Berkel        
Niels van den Biggelaar        
John Dingemans        
Ron Dingemans        
Tim van Drongelen        
Marco van Gorselen        
Arnold Hoek        
Renaldo Hoek        
Ronald Hoek        
Mark Hoevenaar        
Marc IJpelaar        
Koen Jacobs        
Richard van Kleijnenbreugel        
Jordy Meijer        
Jeroen Wagtmans        
Danny Wijkmans        
Maarten de Wijs        
Peter de Wijs        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 24-03-2019 10:00 DESK 6 Nieuwkuijk 5 91412 Sportpark Eikendijk
C 31-03-2019 11:00 VCB 3 DESK 6 85394 Sportpark VCB
C 07-04-2019 10:00 Uno Animo 6 DESK 6 84478 Sportpark de Klokkenberg
C 14-04-2019 10:00 DESK 6 VCB 3 82315 Sportpark Eikendijk
C 05-05-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 DESK 6 82581 Mandemakers Stadion
C 12-05-2019 10:00 DESK 6 WSC 8 81709 Sportpark Eikendijk
C 19-05-2019 11:00 SC Elshout 3 DESK 6 89926 Sportpark Den Donk
C 26-05-2019 10:00 DESK 6 RKDVC 10 90404 Sportpark Eikendijk
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-03-2019 12:15 FC Drunen 4 RWB 6
C 24-03-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 WSC 8
C 24-03-2019 12:00 Haarsteeg 7 Uno Animo 6
C 24-03-2019 10:00 DESK 6 Nieuwkuijk 5
C 24-03-2019 11:00 VCB 3 RKDVC 10
C 31-03-2019 11:00 VCB 3 DESK 6
C 31-03-2019 12:15 FC Drunen 4 WSC 8
C 31-03-2019 10:00 SC Elshout 3 RWB 6
C 31-03-2019 10:00 RKDVC 10 Baardwijk 6
C 07-04-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 SC Elshout 3
C 07-04-2019 10:00 Uno Animo 6 DESK 6
C 07-04-2019 11:00 Nieuwkuijk 5 Haarsteeg 7
C 07-04-2019 11:00 VCB 3 RWB 6
C 07-04-2019 12:00 Baardwijk 6 RKDVC 10
C 07-04-2019 10:00 WSC 8 FC Drunen 4
C 11-04-2019 18:30 RWB 6 VCB 3
C 11-04-2019 18:30 Nieuwkuijk 5 RKDVC 10
C 11-04-2019 18:30 SC Elshout 3 Baardwijk 6
C 14-04-2019 12:00 Haarsteeg 7 Baardwijk 6
C 14-04-2019 10:30 RWB 6 Nieuwkuijk 5
C 14-04-2019 10:00 DESK 6 VCB 3
C 14-04-2019 10:00 RKDVC 10 WSC 8
C 14-04-2019 12:15 FC Drunen 4 RKC Waalwijk 2
C 17-04-2019 20:00 RWB 6 RKDVC 10
C 18-04-2019 18:45 FC Drunen 4 Nieuwkuijk 5
C 18-04-2019 18:30 VCB 3 Uno Animo 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 17-03-2019 12:00 Baardwijk 6 DESK 6 M. (Mustafa) Tamer 91708 4 - 0
C 10-03-2019 10:00 DESK 6 FC Drunen 4 Afgeschermd 81419 3 - 2
C 24-02-2019 10:00 DESK 6 Haarsteeg 7 Afgeschermd 82483 7 - 4
C 17-02-2019 10:30 RWB 6 DESK 6 F. (Foort) Cové 88749 2 - 5
C 02-12-2018 10:00 DESK 6 Uno Animo 6 J.T.W. (Johan) v.d.Laak 83161 7 - 2
C 25-11-2018 11:00 Nieuwkuijk 5 DESK 6 S. (Sjef) deWijs 82688 0 - 3
C 18-11-2018 10:00 DESK 6 Baardwijk 6 S. (Sjef) deWijs 83264 1 - 3
C 11-11-2018 12:15 FC Drunen 4 DESK 6 R.J.C. (René) Smit 91401 1 - 2
C 04-11-2018 10:00 WSC 8 DESK 6 P.J. (Patrick) vanVugt 84268 1 - 1
C 28-10-2018 10:00 DESK 6 RKC Waalwijk 2 S. (Sjef) deWijs 87165 1 - 3
C 14-10-2018 10:00 RKDVC 10 DESK 6 J.J.M. (Johan) Verhoeven 86875 4 - 3
C 07-10-2018 10:00 DESK 6 SC Elshout 3 D (Dirk) Veltman 90945 5 - 2
C 30-09-2018 10:00 DESK 6 RWB 6 C. (Carlo) deLeeuw 89409 3 - 3
C 23-09-2018 12:00 Haarsteeg 7 DESK 6 S. (Sjef) deWijs 86567 2 - 6
B 16-09-2018 10:00 DESK 6 RWB 4 Afgeschermd 19485 3 - 6
B 09-09-2018 12:30 RKDVC 8 DESK 6 L (Luc) Vermeegen 19006 3 - 0
B 02-09-2018 10:00 DESK 6 Uno Animo 5 S. (Sjef) deWijs 19158 1 - 9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-03-2019 12:15 FC Drunen 4 Haarsteeg 7 88472 0-0
C 17-03-2019 12:00 Baardwijk 6 DESK 6 91708 4-0
C 17-03-2019 11:00 Nieuwkuijk 5 RKC Waalwijk 2 86973 2-2
C 17-03-2019 10:00 WSC 8 SC Elshout 3 83495 1-3
C 10-03-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 Baardwijk 6 91463 0-0
C 10-03-2019 10:00 Uno Animo 6 WSC 8 84038 0-0
C 10-03-2019 10:00 DESK 6 FC Drunen 4 81419 3-2
C 10-03-2019 11:00 SC Elshout 3 VCB 3 83229 0-0
C 10-03-2019 12:00 Haarsteeg 7 RWB 6 83689 2-3
C 10-03-2019 10:00 RKDVC 10 Nieuwkuijk 5 81719 0-0
C 24-02-2019 11:00 Nieuwkuijk 5 RWB 6 86592 4-3
C 24-02-2019 11:00 SC Elshout 3 Uno Animo 6 87242 1-2
C 24-02-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 FC Drunen 4 88954 1-1
C 24-02-2019 10:00 DESK 6 Haarsteeg 7 82483 7-4
C 24-02-2019 10:00 RKDVC 10 VCB 3 85923 4-2
C 17-02-2019 11:00 VCB 3 WSC 8 85579 2-1
C 17-02-2019 11:00 Nieuwkuijk 5 SC Elshout 3 84766 1-0
C 17-02-2019 10:00 Uno Animo 6 RKC Waalwijk 2 90547 0-2
C 17-02-2019 12:00 Haarsteeg 7 RKDVC 10 81014 0-2
C 17-02-2019 10:30 RWB 6 DESK 6 88749 2-5
C 17-02-2019 12:00 Baardwijk 6 FC Drunen 4 90233 2-1
C 10-02-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 VCB 3 83484 1-1
C 10-02-2019 10:00 WSC 8 Baardwijk 6 91559 1-6
C 10-02-2019 10:00 RKDVC 10 Uno Animo 6 83330 3-0
C 03-02-2019 12:00 Baardwijk 6 Haarsteeg 7 87919 5-4
C 19-01-2019 14:30 Uno Animo 6 SC Elshout 3 86891 3-0
C 09-12-2018 10:00 WSC 8 RKDVC 10 82198 1-3
C 02-12-2018 10:00 DESK 6 Uno Animo 6 83161 7-2
C 02-12-2018 10:30 RWB 6 VCB 3 83747 0-1
C 02-12-2018 11:00 SC Elshout 3 RKC Waalwijk 2 89072 4-1
C 02-12-2018 12:00 Haarsteeg 7 Nieuwkuijk 5 90190 1-3
C 25-11-2018 10:00 WSC 8 RKC Waalwijk 2 80569 0-2
C 25-11-2018 10:00 RWB 6 FC Drunen 4 88372 2-2
C 25-11-2018 11:00 Nieuwkuijk 5 DESK 6 82688 0-3
C 25-11-2018 11:45 Uno Animo 6 Haarsteeg 7 85992 4-2
C 25-11-2018 12:00 Baardwijk 6 SC Elshout 3 89845 3-0
C 18-11-2018 12:00 Haarsteeg 7 FC Drunen 4 80175 3-1
C 18-11-2018 11:00 SC Elshout 3 WSC 8 88262 1-1
C 18-11-2018 10:00 RKC Waalwijk 2 Nieuwkuijk 5 88673 3-1
C 18-11-2018 10:00 Uno Animo 6 VCB 3 83584 3-4
C 18-11-2018 10:00 DESK 6 Baardwijk 6 83264 1-3
C 18-11-2018 10:00 RKDVC 10 RWB 6 85074 3-1
C 11-11-2018 12:15 FC Drunen 4 DESK 6 91401 1-2
C 11-11-2018 12:00 Baardwijk 6 RKC Waalwijk 2 83390 4-0
C 11-11-2018 11:00 VCB 3 SC Elshout 3 81675 3-5
C 11-11-2018 10:30 RWB 6 Haarsteeg 7 84865 2-4
C 11-11-2018 10:00 WSC 8 Uno Animo 6 86318 7-4
C 04-11-2018 10:00 Uno Animo 6 FC Drunen 4 83145 2-2
C 04-11-2018 10:00 RKC Waalwijk 2 RKDVC 10 82294 1-2
C 04-11-2018 10:00 WSC 8 DESK 6 84268 1-1
C 04-11-2018 11:00 VCB 3 Nieuwkuijk 5 88812 1-3
C 04-11-2018 11:00 SC Elshout 3 Haarsteeg 7 88893 3-2
C 04-11-2018 12:00 Baardwijk 6 RWB 6 89246 2-0
C 28-10-2018 10:00 RKDVC 10 SC Elshout 3 90790 4-1
C 28-10-2018 10:00 DESK 6 RKC Waalwijk 2 87165 1-3
C 28-10-2018 10:30 RWB 6 Uno Animo 6 81235 1-3
C 28-10-2018 11:00 Nieuwkuijk 5 Baardwijk 6 81558 3-5
C 28-10-2018 12:00 Haarsteeg 7 WSC 8 87871 0-3
C 28-10-2018 12:15 FC Drunen 4 VCB 3 87015 3-1
C 14-10-2018 10:00 RKDVC 10 DESK 6 86875 4-3
C 14-10-2018 10:00 Uno Animo 6 Baardwijk 6 83800 1-8
C 14-10-2018 10:00 RKC Waalwijk 2 RWB 6 85531 5-0
C 14-10-2018 10:00 WSC 8 Nieuwkuijk 5 82921 4-2
C 14-10-2018 11:00 SC Elshout 3 FC Drunen 4 90513 1-3
C 14-10-2018 11:00 VCB 3 Haarsteeg 7 81469 2-0
C 07-10-2018 10:00 DESK 6 SC Elshout 3 90945 5-2
C 07-10-2018 10:30 RWB 6 WSC 8 82489 3-0
C 07-10-2018 11:00 Nieuwkuijk 5 Uno Animo 6 81814 2-2
C 07-10-2018 12:00 Haarsteeg 7 RKC Waalwijk 2 91514 2-6
C 07-10-2018 12:15 FC Drunen 4 RKDVC 10 85136 0-1
C 07-10-2018 12:00 Baardwijk 6 VCB 3 86253 3-2
C 30-09-2018 10:00 DESK 6 RWB 6 89409 3-3
C 30-09-2018 11:00 SC Elshout 3 Nieuwkuijk 5 84224 2-3
C 30-09-2018 10:00 RKDVC 10 Haarsteeg 7 81938 4-0
C 30-09-2018 10:00 RKC Waalwijk 2 Uno Animo 6 82684 1-10
C 30-09-2018 10:00 WSC 8 VCB 3 89509 1-2
C 30-09-2018 12:15 FC Drunen 4 Baardwijk 6 88920 0-1
C 23-09-2018 11:00 Nieuwkuijk 5 FC Drunen 4 88590 2-0
C 23-09-2018 11:00 VCB 3 RKC Waalwijk 2 82355 5-5
C 23-09-2018 12:00 Baardwijk 6 WSC 8 91188 4-2
C 23-09-2018 12:00 Uno Animo 6 RKDVC 10 85812 3-1
C 23-09-2018 10:30 RWB 6 SC Elshout 3 88399 0-2
C 23-09-2018 12:00 Haarsteeg 7 DESK 6 86567 2-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 DESK 6 RWB 4 19485 3-6
B 16-09-2018 12:30 RKDVC 8 Uno Animo 5 20079 3-5
B 09-09-2018 10:00 Uno Animo 5 RWB 4 19690 11-1
B 09-09-2018 12:30 RKDVC 8 DESK 6 19006 3-0
B 02-09-2018 10:00 DESK 6 Uno Animo 5 19158 1-9
B 02-09-2018 12:45 RWB 4 RKDVC 8 20062 0-12

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 6 13 13 0 0 39 50 15 35 0
2 RKDVC 10 11 10 0 1 30 31 12 19 0
3 DESK 6 14 8 2 4 26 47 33 14 0
4 RKC Waalwijk 2 14 6 4 4 22 33 33 0 0
5 Nieuwkuijk 5 12 6 2 4 20 26 26 0 0
6 Uno Animo 6 14 6 2 6 20 39 41 -2 0
7 SC Elshout 3 14 5 1 8 16 25 32 -7 0
8 VCB 3 11 4 2 5 14 25 29 -4 0
9 WSC 8 13 3 2 8 11 23 33 -10 0
10 FC Drunen 4 12 2 3 7 9 16 21 -5 0
11 RWB 6 12 2 2 8 8 20 35 -15 0
12 Haarsteeg 7 14 2 0 12 6 26 51 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Uno Animo 5 3 3 0 0 9 25 5 20 0
2 RKDVC 8 3 2 0 1 6 18 5 13 0
3 RWB 4 3 1 0 2 3 7 26 -19 0
4 DESK 6 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven