0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - DESK 7

Teamleden

Spelers
Hein Balvers        
Jasper Beerens        
Bart Brok        
Sjors Brok        
Harm-Jan van Dinteren        
Martin Hamers        
Koos van Hassel        
Joep van Hedel        
Frans Janssen        
Ralph Kuijsten        
Robert van der Lee        
Rodolfo Mostini        
Jelle Oerlemans        
Matthijs Span        
Ronald Theeuwes        
Ruben de Vroome        
Lemmy van Wanrooij        
Wouter van de Wouw        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2019 12:15 RWB 4 SC 't Zand 5 91355 1-1
C 26-05-2019 10:30 FC Drunen 3 Uno Animo 7 81985 3-2
C 26-05-2019 10:00 Blauw Wit'81 3 OVC'26 10 84374 2-7
C 26-05-2019 10:00 DESK 7 RKDVC 11 84653 0-0
C 26-05-2019 10:00 Baardwijk 8 SVSSS 4 83958 1-5
C 19-05-2019 10:00 Uno Animo 7 RWB 4 87747 2-3
C 19-05-2019 10:00 SC 't Zand 5 Blauw Wit'81 3 80890 2-3
C 19-05-2019 10:00 SVSSS 4 DESK 7 80600 7-2
C 19-05-2019 10:00 Sarto 13 FC Drunen 3 81905 1-2
C 19-05-2019 10:30 RKDVC 11 Baardwijk 8 83317 2-6
C 12-05-2019 10:00 DESK 7 Sarto 13 81398 2-8
C 12-05-2019 10:00 Baardwijk 8 OVC'26 10 91147 1-4
C 12-05-2019 10:30 FC Drunen 3 Blauw Wit'81 3 83719 4-4
C 12-05-2019 12:00 RWB 4 SVSSS 4 88718 4-1
C 12-05-2019 10:30 RKDVC 11 Uno Animo 7 83827 4-3
C 09-05-2019 19:20 RKDVC 11 Blauw Wit'81 3 86337 6-0
C 05-05-2019 10:00 SC 't Zand 5 Baardwijk 8 81609 0-6
C 05-05-2019 10:00 SVSSS 4 RKDVC 11 86983 2-5
C 05-05-2019 10:00 Sarto 13 RWB 4 83391 0-2
C 05-05-2019 10:00 Uno Animo 7 DESK 7 91586 2-3
C 05-05-2019 12:30 OVC'26 10 FC Drunen 3 88006 2-1
C 28-04-2019 10:00 Uno Animo 7 Blauw Wit'81 3 80542 4-2
C 28-04-2019 12:00 RWB 4 FC Drunen 3 88087 4-2
C 28-04-2019 10:00 SVSSS 4 SC 't Zand 5 81022 2-2
C 28-04-2019 10:00 Sarto 13 DESK 7 91651 4-1
C 28-04-2019 10:30 RKDVC 11 OVC'26 10 84081 1-0
C 25-04-2019 20:00 FC Drunen 3 RKDVC 11 80067 0-1
C 14-04-2019 10:00 Baardwijk 8 Uno Animo 7 90131 7-2
C 14-04-2019 10:00 SVSSS 4 OVC'26 10 81090 1-2
C 14-04-2019 10:00 DESK 7 SC 't Zand 5 81703 0-5
C 14-04-2019 12:00 RWB 4 Blauw Wit'81 3 89325 5-2
C 14-04-2019 10:30 RKDVC 11 Sarto 13 89723 4-0
C 11-04-2019 20:00 RKDVC 11 DESK 7 90194 6-2
C 11-04-2019 20:00 Baardwijk 8 FC Drunen 3 90396 0-9
C 10-04-2019 20:00 RWB 4 Sarto 13 81662 4-1
C 07-04-2019 10:00 Uno Animo 7 SVSSS 4 80066 0-4
C 07-04-2019 12:30 OVC'26 10 DESK 7 85632 5-1
C 07-04-2019 10:00 Sarto 13 Baardwijk 8 87903 1-4
C 07-04-2019 10:00 Blauw Wit'81 3 RKDVC 11 89661 1-5
C 07-04-2019 10:00 SC 't Zand 5 FC Drunen 3 85246 1-3
C 31-03-2019 10:00 Uno Animo 7 SC 't Zand 5 80445 1-1
C 31-03-2019 10:00 Sarto 13 RKDVC 11 88772 1-4
C 31-03-2019 10:00 SVSSS 4 FC Drunen 3 89571 0-4
C 24-03-2019 10:00 Uno Animo 7 Sarto 13 83124 2-2
C 24-03-2019 12:00 RWB 4 OVC'26 10 88828 4-3
C 24-03-2019 10:30 RKDVC 11 SC 't Zand 5 89066 4-1
C 24-03-2019 10:00 SVSSS 4 Blauw Wit'81 3 89435 1-1
C 17-03-2019 10:00 SC 't Zand 5 OVC'26 10 80945 3-4
C 17-03-2019 10:00 Baardwijk 8 RWB 4 88782 2-1
C 17-03-2019 10:00 Blauw Wit'81 3 DESK 7 80299 0-4
C 17-03-2019 10:00 Sarto 13 SVSSS 4 90266 1-2
C 10-03-2019 12:30 OVC'26 10 Sarto 13 89712 2-2
C 10-03-2019 10:00 DESK 7 Baardwijk 8 80202 6-2
C 24-02-2019 10:00 Uno Animo 7 Baardwijk 8 91115 1-2
C 24-02-2019 10:30 FC Drunen 3 SC 't Zand 5 89099 2-5
C 24-02-2019 10:00 Blauw Wit'81 3 RWB 4 86634 2-5
C 17-02-2019 10:00 Blauw Wit'81 3 Baardwijk 8 91424 1-6
C 17-02-2019 12:30 OVC'26 10 Uno Animo 7 82368 6-0
C 17-02-2019 12:00 RWB 4 RKDVC 11 82595 0-1
C 17-02-2019 10:30 FC Drunen 3 DESK 7 82979 6-1
C 17-02-2019 10:00 SC 't Zand 5 Sarto 13 83924 5-5
C 10-02-2019 10:00 Sarto 13 Blauw Wit'81 3 83537 3-2
C 10-02-2019 10:00 DESK 7 RWB 4 87423 1-2
C 03-02-2019 12:00 RWB 4 Uno Animo 7 104065 5-3
C 03-02-2019 10:30 RKDVC 11 FC Drunen 3 89487 4-6
C 03-02-2019 12:30 OVC'26 10 SVSSS 4 85225 2-2
C 09-12-2018 10:00 SC 't Zand 5 DESK 7 83242 2-1
C 02-12-2018 10:00 SVSSS 4 Uno Animo 7 85456 4-0
C 02-12-2018 10:00 Baardwijk 8 Sarto 13 82388 3-3
C 02-12-2018 10:00 DESK 7 OVC'26 10 87934 4-0
C 25-11-2018 10:00 Blauw Wit'81 3 SVSSS 4 81858 2-7
C 25-11-2018 12:30 OVC'26 10 RWB 4 87610 0-7
C 25-11-2018 10:30 FC Drunen 3 Baardwijk 8 90579 1-2
C 25-11-2018 10:00 SC 't Zand 5 RKDVC 11 87186 3-2
C 25-11-2018 10:00 Sarto 13 Uno Animo 7 91256 3-3
C 18-11-2018 10:00 DESK 7 Blauw Wit'81 3 87811 5-0
C 18-11-2018 10:00 SVSSS 4 Sarto 13 80735 2-2
C 18-11-2018 12:00 RWB 4 Baardwijk 8 83937 4-1
C 18-11-2018 12:30 OVC'26 10 SC 't Zand 5 87484 4-3
C 11-11-2018 10:00 Baardwijk 8 DESK 7 85845 6-0
C 11-11-2018 10:00 Sarto 13 OVC'26 10 87225 2-6
C 11-11-2018 10:00 SC 't Zand 5 SVSSS 4 84807 1-2
C 11-11-2018 10:00 Blauw Wit'81 3 Uno Animo 7 86460 3-1
C 11-11-2018 10:30 FC Drunen 3 RWB 4 85229 6-6
C 04-11-2018 10:00 Blauw Wit'81 3 FC Drunen 3 80101 1-2
C 04-11-2018 10:00 SVSSS 4 RWB 4 84432 3-3
C 04-11-2018 12:00 Uno Animo 7 RKDVC 11 88332 0-5
C 04-11-2018 12:30 OVC'26 10 Baardwijk 8 83408 0-3
C 28-10-2018 10:30 FC Drunen 3 OVC'26 10 82944 6-3
C 28-10-2018 10:30 RKDVC 11 SVSSS 4 86901 4-0
C 28-10-2018 10:00 DESK 7 Uno Animo 7 85196 3-2
C 28-10-2018 10:00 Baardwijk 8 SC 't Zand 5 86524 3-3
C 21-10-2018 10:00 SC 't Zand 5 Uno Animo 7 84026 4-1
C 21-10-2018 13:00 OVC'26 10 Blauw Wit'81 3 84237 1-5
C 14-10-2018 12:00 Uno Animo 7 FC Drunen 3 91676 2-6
C 14-10-2018 10:00 SVSSS 4 Baardwijk 8 81721 1-2
C 14-10-2018 10:00 SC 't Zand 5 RWB 4 89146 0-3
C 07-10-2018 12:15 RWB 4 Uno Animo 7 81364 0-0
C 07-10-2018 10:00 Baardwijk 8 RKDVC 11 90551 5-8
C 07-10-2018 10:00 DESK 7 SVSSS 4 84160 6-2
C 07-10-2018 10:00 Blauw Wit'81 3 SC 't Zand 5 91019 1-1
C 07-10-2018 10:30 FC Drunen 3 Sarto 13 84474 2-1
C 30-09-2018 10:00 Baardwijk 8 Blauw Wit'81 3 86909 3-2
C 30-09-2018 10:00 Sarto 13 SC 't Zand 5 84314 2-3
C 30-09-2018 10:00 Uno Animo 7 OVC'26 10 88994 2-2
C 30-09-2018 10:30 RKDVC 11 RWB 4 86562 4-2
C 30-09-2018 10:00 DESK 7 FC Drunen 3 86345 5-1
C 23-09-2018 12:30 OVC'26 10 RKDVC 11 83980 0-4
C 23-09-2018 12:15 RWB 4 DESK 7 86376 5-1
C 23-09-2018 10:30 FC Drunen 3 SVSSS 4 83475 5-4
C 23-09-2018 10:00 Blauw Wit'81 3 Sarto 13 88121 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 11:00 Berkdijk 3 RKDVC 10 20326 0-0
B 16-09-2018 11:00 RWB 5 DESK 7 19123 0-0
B 09-09-2018 10:00 RKDVC 10 DESK 7 19359 2-4
B 09-09-2018 11:00 Berkdijk 3 RWB 5 20219 0-0
B 02-09-2018 10:00 DESK 7 Berkdijk 3 18899 0-0
B 02-09-2018 11:00 RWB 5 RKDVC 10 18831 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 11 19 16 0 3 48 74 32 42 0
2 RWB 4 20 14 3 3 44 70 36 34 1
3 FC Drunen 3 20 12 2 6 38 71 49 22 0
4 Baardwijk 8 20 12 2 6 38 65 54 11 0
5 OVC'26 10 20 9 3 8 30 53 54 -1 0
6 SVSSS 4 20 7 5 8 26 52 49 3 0
7 DESK 7 19 8 0 11 24 48 65 -17 0
8 SC 't Zand 5 20 6 6 8 24 46 50 -4 0
9 Sarto 13 20 3 6 11 15 44 59 -15 0
10 Blauw Wit'81 3 20 4 3 13 15 38 74 -36 0
11 Uno Animo 7 20 1 4 15 7 33 72 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 RKDVC 10 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven