0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

Senioren - DESK ZA2

Teamleden

Spelers
Giel van den Boom        
Sjors van Boxtel        
Adri Govers        
Niek Groenendaal        
Jelle Hakkert        
Frank van Halewijn        
Jordi Hamers        
Gijs Heijda        
Rini Hoevenaar        
Joep van den Hurk        
Milorad Klijn        
Thom Koot        
Stefan van Kuijk        
Bas Luijten        
Rik Maas        
Rickie Maton        
Ruud van den Noort        
Menno Oosterwaal        
Mark Palli        
Dennis van der Pennen        
Tim van Riel        
Jorg Snoeren        
Roy Trommelen        
Rens de Vries        
Benno van Woensel        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-01-2019 11:45 Nivo Sparta 2 DESK 2
C 26-01-2019 11:30 Achilles Veen 2 Alblasserdam 2
C 26-01-2019 14:30 WNC 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2
C 26-01-2019 14:30 Tricht 2 GJS 2
C 26-01-2019 12:30 De Alblas 2 Almkerk 2
C 26-01-2019 12:30 VVAC 2 Drechtstreek 2
C 26-01-2019 12:30 Groot-Ammers 2 Streefkerk 2
C 02-02-2019 14:45 DESK 2 Tricht 2
C 02-02-2019 14:30 Drechtstreek 2 Achilles Veen 2
C 02-02-2019 14:30 Almkerk 2 WNC 2
C 02-02-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Groot-Ammers 2
C 02-02-2019 14:30 Streefkerk 2 VVAC 2
C 02-02-2019 13:00 GJS 2 Nivo Sparta 2
C 02-02-2019 12:00 Alblasserdam 2 De Alblas 2
C 09-02-2019 14:30 WNC 2 DESK 2
C 09-02-2019 14:30 Tricht 2 Achilles Veen 2
C 09-02-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Drechtstreek 2
C 09-02-2019 12:30 VVAC 2 Almkerk 2
C 09-02-2019 12:30 Groot-Ammers 2 Alblasserdam 2
C 09-02-2019 12:30 De Alblas 2 GJS 2
C 09-02-2019 11:45 Nivo Sparta 2 Streefkerk 2
C 16-02-2019 14:30 Drechtstreek 2 Groot-Ammers 2
C 16-02-2019 14:30 Almkerk 2 Tricht 2
C 16-02-2019 14:30 Streefkerk 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2
C 16-02-2019 13:00 GJS 2 WNC 2
C 16-02-2019 12:00 Alblasserdam 2 VVAC 2
C 16-02-2019 11:30 Achilles Veen 2 Nivo Sparta 2
C 16-02-2019 14:45 DESK 2 De Alblas 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 19-01-2019 13:00 GJS 2 DESK ZA2 Afgeschermd 24194
C 15-12-2018 14:15 DESK ZA2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 P.W.F. (Peter) Heuts 26059 8 - 3
C 08-12-2018 12:00 Alblasserdam 2 DESK ZA2 A. (Arie) Kant 26021 2 - 4
C 01-12-2018 13:00 DESK ZA2 Almkerk 2 D. (Dirk) deRuiter 25815 2 - 7
C 24-11-2018 14:30 Streefkerk 2 DESK ZA2 J.C.S. (John) van derMeulen 24863 2 - 1
C 17-11-2018 14:30 Tricht 2 DESK ZA2 J.M. (Jordi) Arendonk 24868 6 - 1
B 10-11-2018 14:30 ONI 2 DESK ZA2 Afgeschermd 97651 4 - 2
C 03-11-2018 14:45 DESK ZA2 Nivo Sparta 2 C.J.M. (Chryso) Konings 25643 3 - 1
C 27-10-2018 12:35 Groot-Ammers 2 DESK ZA2 C.G. (Cor) Copper 24559 3 - 4
C 20-10-2018 14:45 DESK ZA2 Achilles Veen 2 D.C. (Dirk) Prins 24371 1 - 5
C 13-10-2018 14:30 Drechtstreek 2 DESK ZA2 H. (Harry) vanMeerkerk 24407 1 - 0
C 06-10-2018 14:45 DESK ZA2 VVAC 2 H (Hans) deWit 24201 2 - 0
C 29-09-2018 12:30 De Alblas 2 DESK ZA2 M. (Mehmet) Safranti 25318 1 - 4
C 22-09-2018 14:45 DESK ZA2 WNC 2 J.M.W. (Jan) Verpoorten 25324 7 - 0
B 15-09-2018 14:30 WSC 3 DESK ZA2 T (Tim) vanRiel 3169 1 - 1
B 08-09-2018 14:30 NEO'25 2 DESK ZA2 N (Nicky) Ligtvoet 2945 1 - 5
B 01-09-2018 14:45 DESK ZA2 SSC'55 2 D.C. (Dirk) Prins 3162 1 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-01-2019 12:30 VVAC 2 Groot-Ammers 2 25243 0-0
C 19-01-2019 14:30 Drechtstreek 2 WNC 2 25101 0-0
C 19-01-2019 12:00 Alblasserdam 2 Nivo Sparta 2 25049 0-0
C 19-01-2019 13:00 GJS 2 DESK 2 24194 0-0
C 19-01-2019 14:30 Streefkerk 2 De Alblas 2 25174 0-0
C 19-01-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Tricht 2 24807 0-0
C 19-01-2019 14:30 Almkerk 2 Achilles Veen 2 24050 0-0
C 15-12-2018 11:45 Nivo Sparta 2 Almkerk 2 24479 0-0
C 15-12-2018 12:00 De Alblas 2 Drechtstreek 2 25023 2-3
C 15-12-2018 13:00 GJS 2 Alblasserdam 2 25675 6-0
C 15-12-2018 11:30 Achilles Veen 2 Streefkerk 2 24908 0-2
C 15-12-2018 14:30 WNC 2 VVAC 2 25842 0-3
C 15-12-2018 14:15 DESK 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 26059 8-3
C 15-12-2018 14:30 Tricht 2 Groot-Ammers 2 24214 0-1
C 08-12-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Achilles Veen 2 24361 1-2
C 08-12-2018 12:00 Alblasserdam 2 DESK 2 26021 2-4
C 08-12-2018 12:30 VVAC 2 De Alblas 2 25388 2-3
C 08-12-2018 12:30 Groot-Ammers 2 WNC 2 25520 2-0
C 08-12-2018 14:30 Almkerk 2 GJS 2 24454 5-4
C 08-12-2018 14:30 Drechtstreek 2 Nivo Sparta 2 25225 0-2
C 08-12-2018 14:30 Streefkerk 2 Tricht 2 24534 0-0
C 01-12-2018 11:45 Nivo Sparta 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 25949 5-2
C 01-12-2018 14:30 Alblasserdam 2 Streefkerk 2 24082 3-2
C 01-12-2018 12:30 Achilles Veen 2 WNC 2 24647 2-0
C 01-12-2018 12:30 De Alblas 2 Groot-Ammers 2 25637 1-1
C 01-12-2018 13:00 GJS 2 Drechtstreek 2 24567 4-1
C 01-12-2018 14:30 Tricht 2 VVAC 2 24146 1-1
C 01-12-2018 13:00 DESK 2 Almkerk 2 25815 2-7
C 24-11-2018 12:30 VVAC 2 Achilles Veen 2 25684 0-1
C 24-11-2018 12:30 Groot-Ammers 2 Nivo Sparta 2 25988 0-2
C 24-11-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 GJS 2 24611 1-4
C 24-11-2018 14:30 WNC 2 De Alblas 2 24257 0-8
C 24-11-2018 14:30 Streefkerk 2 DESK 2 24863 2-1
C 24-11-2018 14:30 Almkerk 2 Alblasserdam 2 25567 4-0
C 24-11-2018 14:30 Drechtstreek 2 Tricht 2 25170 3-1
C 17-11-2018 11:45 Nivo Sparta 2 GJS 2 25096 2-0
C 17-11-2018 12:30 De Alblas 2 Alblasserdam 2 24558 0-3
C 17-11-2018 12:30 Groot-Ammers 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 25580 2-3
C 17-11-2018 12:30 VVAC 2 Streefkerk 2 25614 1-2
C 17-11-2018 14:30 Tricht 2 DESK 2 24868 6-1
C 17-11-2018 14:30 WNC 2 Almkerk 2 24653 0-1
C 17-11-2018 14:30 Achilles Veen 2 Drechtstreek 2 24719 2-1
C 03-11-2018 14:45 DESK 2 Nivo Sparta 2 25643 3-1
C 03-11-2018 14:30 Drechtstreek 2 VVAC 2 25588 3-0
C 03-11-2018 14:30 Almkerk 2 De Alblas 2 24917 3-1
C 03-11-2018 14:30 Streefkerk 2 Groot-Ammers 2 24127 1-0
C 03-11-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 WNC 2 24275 5-1
C 03-11-2018 13:00 GJS 2 Tricht 2 26050 0-0
C 03-11-2018 12:00 Alblasserdam 2 Achilles Veen 2 25801 1-1
C 27-10-2018 12:00 Drechtstreek 2 Almkerk 2 24335 2-2
C 27-10-2018 12:30 De Alblas 2 Nivo Sparta 2 24833 1-0
C 27-10-2018 12:35 Groot-Ammers 2 DESK 2 24559 3-4
C 27-10-2018 12:30 VVAC 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 25639 0-0
C 27-10-2018 14:30 Tricht 2 Alblasserdam 2 25710 3-4
C 27-10-2018 14:30 WNC 2 Streefkerk 2 24578 1-8
C 27-10-2018 14:30 Achilles Veen 2 GJS 2 24715 0-1
C 20-10-2018 14:45 Nivo Sparta 2 Tricht 2 24770 7-2
C 20-10-2018 12:00 Alblasserdam 2 WNC 2 25661 2-0
C 20-10-2018 13:00 GJS 2 VVAC 2 24623 1-3
C 20-10-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 De Alblas 2 25129 2-0
C 20-10-2018 14:30 Streefkerk 2 Drechtstreek 2 24138 1-1
C 20-10-2018 14:30 Almkerk 2 Groot-Ammers 2 24732 4-0
C 20-10-2018 14:45 DESK 2 Achilles Veen 2 24371 1-5
C 13-10-2018 12:30 VVAC 2 Nivo Sparta 2 24690 1-2
C 13-10-2018 12:30 Groot-Ammers 2 GJS 2 25730 1-3
C 13-10-2018 12:30 De Alblas 2 Achilles Veen 2 25008 1-5
C 13-10-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Alblasserdam 2 24074 3-2
C 13-10-2018 14:15 Streefkerk 2 Almkerk 2 25613 1-4
C 13-10-2018 14:30 WNC 2 Tricht 2 25548 0-5
C 13-10-2018 14:30 Drechtstreek 2 DESK 2 24407 1-0
C 06-10-2018 11:45 Nivo Sparta 2 WNC 2 24003 8-0
C 06-10-2018 12:00 Alblasserdam 2 Drechtstreek 2 24357 0-2
C 06-10-2018 13:00 GJS 2 Streefkerk 2 23955 5-3
C 06-10-2018 14:30 Tricht 2 De Alblas 2 24124 1-4
C 06-10-2018 12:00 Almkerk 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 25307 7-1
C 06-10-2018 14:30 Achilles Veen 2 Groot-Ammers 2 25612 4-1
C 06-10-2018 14:45 DESK 2 VVAC 2 24201 2-0
C 29-09-2018 12:30 VVAC 2 Alblasserdam 2 25182 0-2
C 29-09-2018 11:45 Nivo Sparta 2 Achilles Veen 2 25568 2-5
C 29-09-2018 12:30 Groot-Ammers 2 Drechtstreek 2 25531 1-1
C 29-09-2018 12:30 De Alblas 2 DESK 2 25318 1-4
C 29-09-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Streefkerk 2 25444 0-0
C 29-09-2018 15:00 Tricht 2 Almkerk 2 25195 0-7
C 29-09-2018 14:30 WNC 2 GJS 2 24550 0-5
C 22-09-2018 13:00 GJS 2 De Alblas 2 25098 2-2
C 22-09-2018 14:00 Streefkerk 2 Nivo Sparta 2 24761 2-6
C 22-09-2018 14:30 Almkerk 2 VVAC 2 24350 1-3
C 22-09-2018 14:30 Drechtstreek 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 24804 4-3
C 22-09-2018 14:45 DESK 2 WNC 2 25324 7-0
C 22-09-2018 12:00 Alblasserdam 2 Groot-Ammers 2 25623 1-2
C 22-09-2018 14:30 Achilles Veen 2 Tricht 2 25504 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 10-11-2018 14:30 ONI 2 DESK 2 97651 4-2
B 15-09-2018 14:30 SSC'55 2 NEO'25 2 3230 2-2
B 15-09-2018 14:30 WSC 3 DESK 2 3169 1-1
B 08-09-2018 14:30 NEO'25 2 DESK 2 2945 1-5
B 08-09-2018 14:30 SSC'55 2 WSC 3 2944 1-0
B 01-09-2018 14:30 WSC 3 NEO'25 2 3330 0-4
B 01-09-2018 14:45 DESK 2 SSC'55 2 3162 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Almkerk 2 12 9 2 1 29 45 14 31 0
2 Achilles Veen 2 12 9 1 2 28 29 11 18 0
3 Nivo Sparta 2 12 8 1 3 25 37 16 21 0
4 GJS 2 12 7 2 3 23 35 18 17 0
5 DESK 2 12 7 0 5 21 37 31 6 0
6 Drechtstreek 2 12 6 3 3 21 22 18 4 0
7 Streefkerk 2 12 5 3 4 18 24 22 2 0
8 Alblasserdam 2 12 5 1 6 16 20 27 -7 0
9 De Alblas 2 12 4 2 6 14 24 26 -2 0
10 Roda Boys/Bommelerwaard 2 11 4 1 6 13 24 35 -11 0
11 Groot-Ammers 2 12 3 2 7 11 14 24 -10 0
12 VVAC 2 11 3 1 7 10 14 18 -4 0
13 Tricht 2 12 2 3 7 9 19 30 -11 0
14 WNC 2 12 0 0 12 0 2 56 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONI 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 DESK 2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven