0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

Senioren - DESK ZA3

Teamleden

Spelers
Dennis van den Beukel        
Tom de Bruijn        
Thijs Dingemans        
Emanuel van Gastel        
Dennis Haans        
Timothy Heuer        
Rens van Hulten        
Wessel van Hulten        
Nicky Jonkers        
Joey de Man        
Max Mertens        
Luc van Noije        
Anton Peters        
Vincent Peters        
Alexander van Ravesteijn        
Wouter van de Sanden        
Damian Smit        
Rick van Tilborgh        
Mike Trommelen        
Jason Wolffs        
Mitchel Wolffs        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-01-2019 12:00 MZC'11 2 Pelikaan 3
C 26-01-2019 14:45 DESK 3 Bruse Boys 2
C 26-01-2019 14:30 De Meeuwen 2 SSV'65 2
C 26-01-2019 12:15 EBOH 2 VVGZ 3
C 26-01-2019 12:00 Zwaluwe 2 Walcheren 2
C 26-01-2019 12:00 Heerjansdam 2 Serooskerke 2
C 26-01-2019 12:00 Rijsoord 2 Terneuzense Boys 2
C 02-02-2019 15:00 SSV'65 2 EBOH 2
C 02-02-2019 15:00 Pelikaan 3 Rijsoord 2
C 02-02-2019 14:30 Walcheren 2 Heerjansdam 2
C 02-02-2019 14:30 Serooskerke 2 DESK 3
C 02-02-2019 12:30 Bruse Boys 2 De Meeuwen 2
C 02-02-2019 12:00 Terneuzense Boys 2 MZC'11 2
C 02-02-2019 11:00 VVGZ 3 Zwaluwe 2
C 09-02-2019 14:45 DESK 3 VVGZ 3
C 09-02-2019 14:30 Walcheren 2 Bruse Boys 2
C 09-02-2019 12:15 EBOH 2 Pelikaan 3
C 09-02-2019 12:00 Rijsoord 2 Serooskerke 2
C 09-02-2019 12:00 MZC'11 2 De Meeuwen 2
C 09-02-2019 12:00 Heerjansdam 2 SSV'65 2
C 09-02-2019 12:00 Zwaluwe 2 Terneuzense Boys 2
C 16-02-2019 15:00 SSV'65 2 DESK 3
C 16-02-2019 14:30 De Meeuwen 2 Rijsoord 2
C 16-02-2019 14:30 Serooskerke 2 Walcheren 2
C 16-02-2019 12:30 Bruse Boys 2 Heerjansdam 2
C 16-02-2019 12:00 Terneuzense Boys 2 EBOH 2
C 16-02-2019 11:00 VVGZ 3 MZC'11 2
C 16-02-2019 15:00 Pelikaan 3 Zwaluwe 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 19-01-2019 14:45 DESK ZA3 Heerjansdam 2 W. (Wil) Zuykerbuyk 24583
C 15-12-2018 12:00 Zwaluwe 2 DESK ZA3 H.J.M. (Henk) Berendsen 25974 1 - 1
C 08-12-2018 14:45 DESK ZA3 EBOH 2 Afgeschermd 24106 1 - 1
C 01-12-2018 12:00 MZC\'11 2 DESK ZA3 J. (Hans) deJong 24988 3 - 1
C 24-11-2018 14:45 DESK ZA3 De Meeuwen 2 J.M.W. (Jan) Verpoorten 25062 1 - 1
C 17-11-2018 14:45 DESK ZA3 Serooskerke 2 Afgeschermd 24363 1 - 1
B 10-11-2018 14:45 DESK ZA3 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Afgeschermd 97654 2 - 3
C 03-11-2018 12:30 Bruse Boys 2 DESK ZA3 A.C. (Jeroen) Klink 24813 3 - 2
C 27-10-2018 14:45 DESK ZA3 Walcheren 2 R.A.J. (Ron) Wijnings 24206 3 - 1
C 20-10-2018 15:00 Pelikaan 3 DESK ZA3 Afgeschermd 24683 1 - 2
C 13-10-2018 14:45 DESK ZA3 Rijsoord 2 Afgeschermd 25651 0 - 1
C 06-10-2018 12:00 Terneuzense Boys 2 DESK ZA3 G.M. (Gerrit) Fieret 24722 5 - 1
C 29-09-2018 14:45 DESK ZA3 SSV'65 2 Afgeschermd 23959 8 - 0
C 22-09-2018 12:15 VVGZ 3 DESK ZA3 W. (Wim) vanHorssen 24915 3 - 1
B 15-09-2018 14:45 DESK ZA3 Willem II 3 Afgeschermd 3382 2 - 0
B 08-09-2018 15:00 SCO 2 DESK ZA3 Afgeschermd 3026 2 - 3
B 01-09-2018 14:45 DESK ZA3 Olympia'60 2 A.P.P.M. (Arno) Mathon 3394 5 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-01-2019 12:30 Bruse Boys 2 Zwaluwe 2 24267 0-0
C 19-01-2019 12:15 VVGZ 3 De Meeuwen 2 25242 0-0
C 19-01-2019 14:30 SSV'65 2 Rijsoord 2 24252 0-0
C 19-01-2019 14:30 Serooskerke 2 EBOH 2 24581 0-0
C 19-01-2019 14:30 Walcheren 2 MZC'11 2 24900 0-0
C 19-01-2019 14:45 DESK 3 Heerjansdam 2 24583 0-0
C 19-01-2019 15:00 Pelikaan 3 Terneuzense Boys 2 24076 0-0
C 22-12-2018 13:00 Terneuzense Boys 2 VVGZ 3 106587 0-0
C 15-12-2018 12:00 Terneuzense Boys 2 Walcheren 2 24895 2-1
C 15-12-2018 12:00 Rijsoord 2 VVGZ 3 25210 6-1
C 15-12-2018 12:00 Zwaluwe 2 DESK 3 25974 1-1
C 15-12-2018 12:00 MZC'11 2 Heerjansdam 2 24967 4-1
C 15-12-2018 12:15 EBOH 2 Bruse Boys 2 24092 3-1
C 15-12-2018 14:15 De Meeuwen 2 Serooskerke 2 25756 1-1
C 15-12-2018 15:00 Pelikaan 3 SSV'65 2 25088 1-2
C 08-12-2018 12:00 Heerjansdam 2 Zwaluwe 2 24281 1-2
C 08-12-2018 12:30 Bruse Boys 2 Rijsoord 2 25582 1-4
C 08-12-2018 12:30 VVGZ 3 Pelikaan 3 25796 0-0
C 08-12-2018 14:30 Serooskerke 2 MZC'11 2 25481 1-0
C 08-12-2018 14:45 DESK 3 EBOH 2 24106 1-1
C 08-12-2018 14:30 SSV'65 2 Terneuzense Boys 2 25938 2-2
C 08-12-2018 14:30 Walcheren 2 De Meeuwen 2 25055 0-2
C 01-12-2018 12:00 Rijsoord 2 Walcheren 2 24399 4-0
C 01-12-2018 12:00 Terneuzense Boys 2 VVGZ 3 25750 0-0
C 01-12-2018 12:00 MZC'11 2 DESK 3 24988 3-1
C 01-12-2018 12:15 EBOH 2 Heerjansdam 2 25837 4-1
C 01-12-2018 14:30 De Meeuwen 2 Zwaluwe 2 24433 1-0
C 01-12-2018 15:00 Pelikaan 3 Bruse Boys 2 25465 3-0
C 01-12-2018 15:00 SSV'65 2 Serooskerke 2 25711 1-4
C 24-11-2018 11:45 VVGZ 3 SSV'65 2 25957 0-1
C 24-11-2018 12:00 Zwaluwe 2 EBOH 2 25906 3-3
C 24-11-2018 12:00 Heerjansdam 2 Rijsoord 2 26031 1-0
C 24-11-2018 11:45 Bruse Boys 2 MZC'11 2 25998 2-3
C 24-11-2018 14:30 Walcheren 2 Pelikaan 3 25779 0-3
C 24-11-2018 14:30 Serooskerke 2 Terneuzense Boys 2 24466 1-2
C 24-11-2018 14:45 DESK 3 De Meeuwen 2 25062 1-1
C 17-11-2018 12:00 Heerjansdam 2 Walcheren 2 25571 6-1
C 17-11-2018 12:00 MZC'11 2 Terneuzense Boys 2 25115 0-1
C 17-11-2018 12:00 Rijsoord 2 Pelikaan 3 25985 3-4
C 17-11-2018 12:00 Zwaluwe 2 VVGZ 3 24820 1-3
C 17-11-2018 12:15 EBOH 2 SSV'65 2 25724 6-1
C 17-11-2018 14:30 De Meeuwen 2 Bruse Boys 2 25802 2-0
C 17-11-2018 14:45 DESK 3 Serooskerke 2 24363 1-1
C 10-11-2018 12:00 Zwaluwe 2 MZC'11 2 104942 2-2
C 03-11-2018 15:00 SSV'65 2 De Meeuwen 2 24829 0-2
C 03-11-2018 15:00 Pelikaan 3 MZC'11 2 24289 3-1
C 03-11-2018 14:30 Walcheren 2 Zwaluwe 2 25658 0-2
C 03-11-2018 14:30 Serooskerke 2 Heerjansdam 2 25219 2-5
C 03-11-2018 12:30 Bruse Boys 2 DESK 3 24813 3-2
C 03-11-2018 12:00 Terneuzense Boys 2 Rijsoord 2 25194 2-1
C 03-11-2018 11:00 VVGZ 3 EBOH 2 24156 2-2
C 27-10-2018 12:00 Heerjansdam 2 Terneuzense Boys 2 25118 4-0
C 27-10-2018 12:00 MZC'11 2 SSV'65 2 24616 1-1
C 27-10-2018 12:00 Zwaluwe 2 Serooskerke 2 24453 3-4
C 27-10-2018 12:15 EBOH 2 Rijsoord 2 24984 0-3
C 27-10-2018 12:30 Bruse Boys 2 VVGZ 3 26055 7-0
C 27-10-2018 14:30 De Meeuwen 2 Pelikaan 3 25822 1-0
C 27-10-2018 14:45 DESK 3 Walcheren 2 24206 3-1
C 20-10-2018 11:00 VVGZ 3 Heerjansdam 2 25715 1-4
C 20-10-2018 12:00 Rijsoord 2 MZC'11 2 25123 4-1
C 20-10-2018 12:00 Terneuzense Boys 2 De Meeuwen 2 24204 0-0
C 20-10-2018 14:30 Serooskerke 2 Bruse Boys 2 24769 4-2
C 20-10-2018 14:30 Walcheren 2 EBOH 2 24010 1-4
C 20-10-2018 15:00 Pelikaan 3 DESK 3 24683 1-2
C 20-10-2018 15:00 SSV'65 2 Zwaluwe 2 24605 1-1
C 13-10-2018 12:15 EBOH 2 De Meeuwen 2 24708 6-1
C 13-10-2018 12:00 Zwaluwe 2 MZC'11 2 25780 0-0
C 13-10-2018 12:00 Heerjansdam 2 Pelikaan 3 24251 4-0
C 13-10-2018 14:30 Walcheren 2 SSV'65 2 25632 9-2
C 13-10-2018 13:30 Bruse Boys 2 Terneuzense Boys 2 24956 0-2
C 13-10-2018 14:30 Serooskerke 2 VVGZ 3 25566 5-1
C 13-10-2018 14:45 DESK 3 Rijsoord 2 25651 0-1
C 06-10-2018 12:00 Terneuzense Boys 2 DESK 3 24722 5-1
C 06-10-2018 12:00 MZC'11 2 EBOH 2 25555 1-0
C 06-10-2018 12:00 Rijsoord 2 Zwaluwe 2 24262 3-2
C 06-10-2018 12:00 VVGZ 3 Walcheren 2 24784 0-2
C 06-10-2018 14:30 De Meeuwen 2 Heerjansdam 2 24398 1-1
C 06-10-2018 15:00 Pelikaan 3 Serooskerke 2 24445 0-0
C 06-10-2018 15:00 SSV'65 2 Bruse Boys 2 24163 3-3
C 29-09-2018 12:00 MZC'11 2 VVGZ 3 23979 3-1
C 29-09-2018 12:00 Zwaluwe 2 Pelikaan 3 24714 2-1
C 29-09-2018 12:00 EBOH 2 Terneuzense Boys 2 24343 4-2
C 29-09-2018 12:00 Heerjansdam 2 Bruse Boys 2 24788 4-1
C 29-09-2018 14:30 Rijsoord 2 De Meeuwen 2 25677 0-2
C 29-09-2018 14:30 Walcheren 2 Serooskerke 2 23947 0-2
C 29-09-2018 14:45 DESK 3 SSV'65 2 23959 8-0
C 22-09-2018 12:00 Terneuzense Boys 2 Zwaluwe 2 24651 0-0
C 22-09-2018 12:30 Bruse Boys 2 Walcheren 2 25163 2-0
C 22-09-2018 14:30 Serooskerke 2 Rijsoord 2 25761 0-4
C 22-09-2018 15:00 Pelikaan 3 EBOH 2 24180 2-1
C 22-09-2018 14:30 De Meeuwen 2 MZC'11 2 24101 1-1
C 22-09-2018 12:15 VVGZ 3 DESK 3 24915 3-1
C 22-09-2018 15:30 SSV'65 2 Heerjansdam 2 24144 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 10-11-2018 14:45 DESK 3 Roda Boys/Bommelerwaard 2 97654 2-3
B 26-09-2018 20:00 SCO 2 Olympia'60 2 3303 0-0
B 18-09-2018 20:00 Olympia'60 2 Willem II 3 2952 0-0
B 15-09-2018 14:45 DESK 3 Willem II 3 3382 2-0
B 08-09-2018 15:00 SCO 2 DESK 3 3026 2-3
B 01-09-2018 12:30 Willem II 3 SCO 2 3210 2-9
B 01-09-2018 14:45 DESK 3 Olympia'60 2 3394 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heerjansdam 2 12 8 1 3 25 37 17 20 0
2 Rijsoord 2 12 8 0 4 24 33 14 19 0
3 De Meeuwen 2 12 6 5 1 23 15 10 5 0
4 Terneuzense Boys 2 11 6 3 2 21 18 14 4 0
5 EBOH 2 12 6 3 3 21 34 19 15 0
6 Serooskerke 2 12 6 3 3 21 25 20 5 0
7 MZC'11 2 12 5 3 4 18 20 18 2 0
8 Pelikaan 3 11 5 1 5 16 18 16 2 0
9 Zwaluwe 2 12 3 5 4 14 19 20 -1 0
10 DESK 3 12 3 4 5 13 22 21 1 0
11 Bruse Boys 2 12 3 1 8 10 22 30 -8 0
12 SSV'65 2 12 2 4 6 10 15 42 -27 0
13 Walcheren 2 12 2 0 10 6 15 32 -17 0
14 VVGZ 3 10 2 1 7 4 12 32 -20 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roda Boys/Bommelerwaard 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
2 DESK 3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK ZA3 - Olympus'60 2
Foto's: Nick Mertens
02-09-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven