0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - DESK ZA4

Teamleden

Spelers
Martijn Aussems        
Timo Bergmans        
Jeroen bertens        
Bart van Boxtel        
Roel Brokken        
Mark van Ham        
Bjorn Hupkes        
Martijn de Jong        
Friso van der Korput        
Marc de Kort        
Dick van Lang        
Lex van der Linden        
Teun van Loon        
Luke Musters        
Valentijn Schoenmakers        
Ryan Taks        
Giovanni Zeebregts        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 25-05-2019 14:45 DESK ZA4 SV BLC 8 Afgeschermd 26130 Sportpark Eikendijk 14:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-05-2019 20:00 Oosterhout 3 WSC 4
C 25-05-2019 14:30 Baardwijk 2 RFC 2
C 25-05-2019 14:30 Berkdijk 2 SSC'55 4
C 25-05-2019 14:30 RWB 2 Madese Boys 3
C 25-05-2019 14:30 SV Capelle 3 Oosterhout 3
C 25-05-2019 14:30 GDC 3 WSC 4
C 25-05-2019 14:45 DESK 4 SV BLC 8

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 18-05-2019 14:30 Madese Boys 3 DESK ZA4 Afgeschermd 28217 4 - 7
C 11-05-2019 12:00 DESK ZA4 WSC 4 Afgeschermd 28987 2 - 4
C 04-05-2019 14:30 Oosterhout 3 DESK ZA4 N (Nick) Oprins 28091 1 - 3
C 13-04-2019 14:45 DESK ZA4 SSC'55 4 Afgeschermd 28634 1 - 4
C 06-04-2019 14:30 RFC 2 DESK ZA4 J.A.E.A. (Jack) van Strien 29358 5 - 0
C 30-03-2019 14:45 DESK ZA4 SV Capelle 3 Afgeschermd 30236 9 - 0
C 23-03-2019 14:45 DESK ZA4 Berkdijk 2 J.W.C. (Nick) Hupkes 29274 0 - 1
C 09-03-2019 14:30 RWB 2 DESK ZA4 J. (John) van der Sanden 28835 4 - 2
C 23-02-2019 14:00 DESK ZA4 Baardwijk 2 J.W.C. (Nick) Hupkes 149326 3 - 5
C 16-02-2019 14:30 GDC 3 DESK ZA4 T. (Tino) Vos 28951 1 - 2
C 09-02-2019 14:45 DESK ZA4 Baardwijk 2 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 29614 2 - 2
C 02-02-2019 14:00 SV Capelle 3 DESK ZA4 Afgeschermd 30319 2 - 5
C 08-12-2018 12:30 SSC\'55 4 DESK ZA4 Afgeschermd 29511 4 - 2
C 01-12-2018 14:45 DESK ZA4 RFC 2 J.W.C. (Nick) Hupkes 28424 1 - 1
C 24-11-2018 14:30 Berkdijk 2 DESK ZA4 G. (Giovanni) Zeebregts 29518 4 - 1
C 10-11-2018 14:45 DESK ZA4 RWB 2 J.W.C. (Nick) Hupkes 27069 2 - 4
C 03-11-2018 14:30 WSC 4 DESK ZA4 H. (Hans) vanBoxel 27809 5 - 0
C 27-10-2018 14:45 DESK ZA4 Oosterhout 3 J.W.C. (Nick) Hupkes 29800 5 - 3
B 20-10-2018 14:45 DESK ZA4 Willem II 4 J.W.C. (Nick) Hupkes 99971 3 - 3
C 13-10-2018 15:00 SV BLC 8 DESK ZA4 C (Chris) Wolst 26652 3 - 0
C 06-10-2018 14:45 DESK ZA4 Madese Boys 3 T. (Tom) vanWanrooij 31165 3 - 0
C 29-09-2018 14:45 DESK ZA4 GDC 3 C. (Carlo) Boer 31153 5 - 0
C 22-09-2018 14:30 Baardwijk 2 DESK ZA4 J.M.M. (Marco) Verboven 30815 2 - 4
B 15-09-2018 14:45 DESK ZA4 Jan van Arckel 3 Afgeschermd 3123 5 - 1
B 08-09-2018 13:00 TGG 2 DESK ZA4 U. (Umut) Koroglu 3458 0 - 3
B 01-09-2018 13:00 DESK ZA4 SVSSS 2 A. (Axel) Hilgers 3327 7 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2019 19:45 RWB 2 RFC 2 28031 0-0
C 22-05-2019 19:30 Madese Boys 3 SSC'55 4 29053 0-0
C 18-05-2019 15:00 SV BLC 8 RWB 2 26337 3-1
C 18-05-2019 12:30 SSC'55 4 SV Capelle 3 26411 3-3
C 18-05-2019 14:30 Oosterhout 3 GDC 3 26917 4-3
C 18-05-2019 15:00 RFC 2 Berkdijk 2 29390 0-0
C 18-05-2019 14:30 WSC 4 Baardwijk 2 28220 3-0
C 18-05-2019 14:30 Madese Boys 3 DESK 4 28217 4-7
C 11-05-2019 12:00 DESK 4 WSC 4 28987 2-4
C 11-05-2019 12:30 Berkdijk 2 GDC 3 27450 2-1
C 11-05-2019 14:30 Baardwijk 2 Oosterhout 3 26444 3-1
C 11-05-2019 14:30 SV Capelle 3 SV BLC 8 27795 0-3
C 07-05-2019 20:00 RFC 2 SV Capelle 3 28385 6-3
C 04-05-2019 12:30 SSC'55 4 RWB 2 28971 5-1
C 04-05-2019 14:30 Oosterhout 3 DESK 4 28091 1-3
C 04-05-2019 14:30 WSC 4 Berkdijk 2 29629 4-2
C 04-05-2019 14:30 GDC 3 Baardwijk 2 30640 4-2
C 04-05-2019 15:00 SV BLC 8 Madese Boys 3 30711 1-3
C 30-04-2019 19:15 Berkdijk 2 Madese Boys 3 29054 3-0
C 20-04-2019 14:30 RFC 2 SV BLC 8 29644 1-3
C 13-04-2019 14:30 Berkdijk 2 Baardwijk 2 30709 1-3
C 13-04-2019 14:30 GDC 3 SV Capelle 3 31462 3-1
C 13-04-2019 14:45 DESK 4 SSC'55 4 28634 1-4
C 13-04-2019 14:30 RWB 2 Oosterhout 3 29416 4-2
C 06-04-2019 12:30 SSC'55 4 SV BLC 8 26530 1-2
C 06-04-2019 14:30 Baardwijk 2 SV Capelle 3 30107 3-4
C 06-04-2019 14:30 Oosterhout 3 Berkdijk 2 28501 0-1
C 06-04-2019 14:30 RFC 2 DESK 4 29358 5-0
C 06-04-2019 14:30 WSC 4 RWB 2 29211 3-3
C 06-04-2019 14:30 GDC 3 Madese Boys 3 30258 2-2
C 30-03-2019 14:45 DESK 4 SV Capelle 3 30236 9-0
C 30-03-2019 14:30 GDC 3 RWB 2 29711 2-1
C 30-03-2019 15:00 SV BLC 8 WSC 4 28916 3-0
C 30-03-2019 14:30 Madese Boys 3 RFC 2 29967 2-5
C 23-03-2019 15:00 SV BLC 8 GDC 3 28677 4-0
C 23-03-2019 14:30 Madese Boys 3 Oosterhout 3 27711 5-3
C 23-03-2019 14:30 SV Capelle 3 WSC 4 29626 2-9
C 23-03-2019 12:30 SSC'55 4 RFC 2 31481 2-3
C 23-03-2019 14:45 DESK 4 Berkdijk 2 29274 0-1
C 16-03-2019 14:30 Baardwijk 2 SSC'55 4 26133 1-2
C 09-03-2019 14:30 Madese Boys 3 Baardwijk 2 27127 3-0
C 09-03-2019 12:30 SV Capelle 3 Berkdijk 2 30812 1-1
C 09-03-2019 14:30 WSC 4 RFC 2 27224 2-4
C 09-03-2019 12:30 SSC'55 4 GDC 3 31030 1-0
C 09-03-2019 14:30 RWB 2 DESK 4 28835 4-2
C 09-03-2019 15:00 SV BLC 8 Oosterhout 3 26429 1-0
C 23-02-2019 14:00 DESK 4 Baardwijk 2 149326 3-5
C 23-02-2019 14:30 GDC 3 Oosterhout 3 26404 2-2
C 16-02-2019 14:30 WSC 4 SSC'55 4 30390 4-2
C 16-02-2019 14:30 Oosterhout 3 RFC 2 29127 1-2
C 16-02-2019 14:30 Berkdijk 2 RWB 2 30539 3-1
C 16-02-2019 14:30 SV Capelle 3 Madese Boys 3 27808 1-1
C 16-02-2019 14:30 GDC 3 DESK 4 28951 1-2
C 16-02-2019 14:30 Baardwijk 2 SV BLC 8 27355 1-3
C 09-02-2019 14:30 Madese Boys 3 WSC 4 26325 1-2
C 09-02-2019 14:30 RFC 2 GDC 3 30116 3-0
C 09-02-2019 14:30 RWB 2 SV Capelle 3 29019 3-0
C 09-02-2019 14:45 SV BLC 8 Berkdijk 2 30814 4-0
C 09-02-2019 12:30 SSC'55 4 Oosterhout 3 27531 6-3
C 09-02-2019 14:45 DESK 4 Baardwijk 2 29614 2-2
C 02-02-2019 14:30 WSC 4 Oosterhout 3 30207 9-0
C 02-02-2019 14:30 Madese Boys 3 RWB 2 26470 4-2
C 02-02-2019 14:00 SV Capelle 3 DESK 4 30319 2-5
C 19-01-2019 14:30 RFC 2 Madese Boys 3 29130 5-0
C 15-12-2018 14:30 RWB 2 Baardwijk 2 31133 2-1
C 15-12-2018 14:30 WSC 4 GDC 3 30033 4-2
C 08-12-2018 14:30 WSC 4 SV BLC 8 27079 2-1
C 08-12-2018 14:30 Oosterhout 3 RWB 2 26880 1-3
C 08-12-2018 14:30 Baardwijk 2 Berkdijk 2 26939 3-0
C 08-12-2018 13:00 SV Capelle 3 GDC 3 27769 2-2
C 08-12-2018 12:30 SSC'55 4 DESK 4 29511 4-2
C 01-12-2018 14:30 Berkdijk 2 Oosterhout 3 29896 3-2
C 01-12-2018 14:30 SV Capelle 3 Baardwijk 2 29514 1-0
C 01-12-2018 14:30 RWB 2 WSC 4 26847 2-2
C 01-12-2018 14:30 Madese Boys 3 GDC 3 30609 3-0
C 01-12-2018 14:45 DESK 4 RFC 2 28424 1-1
C 01-12-2018 15:00 SV BLC 8 SSC'55 4 26958 6-0
C 24-11-2018 14:30 Oosterhout 3 Madese Boys 3 29813 0-0
C 24-11-2018 14:30 WSC 4 SV Capelle 3 31017 6-1
C 24-11-2018 14:30 Baardwijk 2 RWB 2 27676 5-2
C 24-11-2018 14:30 Berkdijk 2 DESK 4 29518 4-1
C 24-11-2018 14:30 GDC 3 SV BLC 8 30943 1-4
C 24-11-2018 14:30 RFC 2 SSC'55 4 28808 4-0
C 17-11-2018 15:00 SV BLC 8 RFC 2 26215 2-3
C 17-11-2018 14:30 Madese Boys 3 Berkdijk 2 30218 3-1
C 17-11-2018 14:30 RWB 2 GDC 3 31465 1-1
C 17-11-2018 12:30 SSC'55 4 Baardwijk 2 28836 10-1
C 10-11-2018 14:30 GDC 3 SSC'55 4 31175 0-6
C 10-11-2018 14:30 Baardwijk 2 Madese Boys 3 26120 2-1
C 10-11-2018 14:30 Berkdijk 2 SV Capelle 3 27675 5-3
C 10-11-2018 14:30 Oosterhout 3 SV BLC 8 28229 1-3
C 10-11-2018 14:30 RFC 2 WSC 4 27866 2-1
C 10-11-2018 14:45 DESK 4 RWB 2 27069 2-4
C 03-11-2018 12:30 SSC'55 4 Madese Boys 3 28106 2-4
C 03-11-2018 14:30 Oosterhout 3 Baardwijk 2 28318 5-1
C 03-11-2018 14:30 RFC 2 RWB 2 29055 5-0
C 03-11-2018 14:30 WSC 4 DESK 4 27809 5-0
C 03-11-2018 14:30 GDC 3 Berkdijk 2 27486 2-5
C 03-11-2018 15:00 SV BLC 8 SV Capelle 3 30768 2-0
C 27-10-2018 14:30 Baardwijk 2 GDC 3 29325 1-1
C 27-10-2018 14:30 Berkdijk 2 WSC 4 28079 1-4
C 27-10-2018 14:30 RWB 2 SSC'55 4 28070 2-1
C 27-10-2018 14:30 SV Capelle 3 RFC 2 26242 4-5
C 27-10-2018 14:30 Madese Boys 3 SV BLC 8 28112 1-2
C 27-10-2018 14:45 DESK 4 Oosterhout 3 29800 5-3
C 20-10-2018 14:30 GDC 3 RFC 2 30195 1-3
C 13-10-2018 15:00 SV BLC 8 DESK 4 26652 3-0
C 13-10-2018 14:30 Oosterhout 3 SV Capelle 3 29858 2-2
C 13-10-2018 14:30 RFC 2 Baardwijk 2 26283 3-1
C 13-10-2018 12:30 SSC'55 4 Berkdijk 2 26778 3-2
C 06-10-2018 14:30 Baardwijk 2 WSC 4 28522 3-3
C 06-10-2018 14:30 Berkdijk 2 RFC 2 29017 2-1
C 06-10-2018 14:30 RWB 2 SV BLC 8 29074 1-1
C 06-10-2018 14:45 DESK 4 Madese Boys 3 31165 3-0
C 06-10-2018 14:30 SV Capelle 3 SSC'55 4 31324 3-2
C 29-09-2018 12:30 SSC'55 4 WSC 4 31446 0-3
C 29-09-2018 14:30 RFC 2 Oosterhout 3 26678 5-3
C 29-09-2018 14:30 Madese Boys 3 SV Capelle 3 29533 2-0
C 29-09-2018 14:30 RWB 2 Berkdijk 2 29581 3-2
C 29-09-2018 14:45 DESK 4 GDC 3 31153 5-0
C 29-09-2018 15:00 SV BLC 8 Baardwijk 2 28820 3-2
C 22-09-2018 14:30 Baardwijk 2 DESK 4 30815 2-4
C 22-09-2018 14:30 WSC 4 Madese Boys 3 29641 2-1
C 22-09-2018 14:30 SV Capelle 3 RWB 2 28549 1-4
C 22-09-2018 14:30 Oosterhout 3 SSC'55 4 28467 1-2
C 22-09-2018 14:30 Berkdijk 2 SV BLC 8 26597 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 14:45 DESK 4 Willem II 4 99971 3-3
B 15-09-2018 13:00 TGG 2 SVSSS 2 3135 1-12
B 15-09-2018 14:45 DESK 4 Jan van Arckel 3 3123 5-1
B 08-09-2018 13:00 TGG 2 DESK 4 3458 0-3
B 08-09-2018 16:30 SVSSS 2 Jan van Arckel 3 3094 2-3
B 01-09-2018 14:30 Jan van Arckel 3 TGG 2 2895 9-1
B 01-09-2018 13:00 DESK 4 SVSSS 2 3327 7-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC 2 20 16 2 2 50 66 28 38 0
2 SV BLC 8 21 16 1 4 49 55 21 34 0
3 WSC 4 20 14 3 3 45 72 32 40 0
4 Berkdijk 2 21 11 2 8 35 42 40 2 0
5 SSC'55 4 20 10 1 9 31 56 46 10 0
6 RWB 2 20 9 4 7 31 44 46 -2 0
7 DESK 4 21 9 1 11 28 57 57 0 0
8 Madese Boys 3 20 8 3 9 27 40 43 -3 0
9 Baardwijk 2 21 6 2 13 20 40 59 -19 0
10 GDC 3 21 3 5 13 14 28 58 -30 0
11 SV Capelle 3 21 3 5 13 14 34 76 -42 0
12 Oosterhout 3 20 2 3 15 9 35 63 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Willem II 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
2 DESK 4 1 0 0 1 0 3 3 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK Za4 - SSC'55 4 (1-4)
Foto's: Dieter Cleijn
13-04-2019
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1849984171794489
29-09-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven