Afdrukken
B8870 Meiden Onder 13 beker 8-tal 1/2 finales

Vrouwen/meisjes - DESK MO13-1

Teamleden

Spelers
Eva Berfelo Keeper      
Zoë van Baardwijk        
Femke Kooij        
Maartje Kooij        
Emily Moonen        
Merle Musch        
Nine Pooters        
Jesmay de Rijk        
Nova Smulders        
Nessa Tolenaars        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 30-03-2019 08:45 Wilhelmina MO13-1 SV Budel MO13-1 151414 2-2
B 30-03-2019 10:30 JEKA MO13-2 DESK MO13-1 151413 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 10:00 DESK MO13-1 Maliskamp MO13-1 142043 0-0
C 25-05-2019 11:45 Maliskamp MO13-1 Hedel MO13-1 142154 3-4
C 25-05-2019 08:30 Theole MO13-2 Haarsteeg MO13-1 144444 14-0
C 25-05-2019 08:30 FC Engelen MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 148663 2-2
C 25-05-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 SCG'18 MO13-1 142133 2-6
C 25-05-2019 09:00 DESK MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 142329 13-1
C 25-05-2019 09:00 SJO/BZC'14 MO13-1 Tricht MO13-1 144799 9-4
C 22-05-2019 19:00 Tricht MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 148661 3-0
C 18-05-2019 08:30 Tricht MO13-1 DESK MO13-1 144798 1-16
C 18-05-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 Maliskamp MO13-1 141978 4-8
C 18-05-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 Wilhelmina MO13-2 148662 6-2
C 18-05-2019 10:00 Jan van Arckel MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 142174 0-8
C 18-05-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 Theole MO13-2 144443 2-3
C 18-05-2019 10:15 Hedel MO13-1 FC Engelen MO13-1 141924 1-1
C 11-05-2019 08:30 FC Engelen MO13-1 Theole MO13-2 144442 0-8
C 11-05-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 Jan van Arckel MO13-1 141965 7-1
C 11-05-2019 10:15 SJO/BZC'14 MO13-1 Hedel MO13-1 142082 7-0
C 11-05-2019 10:15 DESK MO13-1 Haarsteeg MO13-1 142307 16-0
C 11-05-2019 11:45 Maliskamp MO13-1 SCG'18 MO13-1 142036 1-1
C 08-05-2019 18:30 BVV/Timmermans Infra MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 148660 1-1
C 04-05-2019 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Tricht MO13-1 144797 4-4
C 04-05-2019 08:30 Theole MO13-2 Maliskamp MO13-1 144441 13-0
C 04-05-2019 11:00 Hedel MO13-1 Wilhelmina MO13-2 142288 4-1
C 04-05-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 DESK MO13-1 142274 0-4
C 04-05-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 FC Engelen MO13-1 142166 1-3
C 20-04-2019 09:45 Theole MO13-2 SJO/BZC'14 MO13-1 144438 7-2
C 16-04-2019 18:15 Haarsteeg MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 150915 2-5
C 13-04-2019 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Haarsteeg MO13-1 142232 2-3
C 13-04-2019 08:30 FC Engelen MO13-1 Maliskamp MO13-1 142022 10-0
C 13-04-2019 08:30 Tricht MO13-1 Hedel MO13-1 144796 0-5
C 13-04-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 Theole MO13-2 144440 0-9
C 13-04-2019 09:45 SJO/BZC'14 MO13-1 SCG'18 MO13-1 142365 0-1
C 13-04-2019 09:00 DESK MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 148659 4-3
C 10-04-2019 18:30 DESK MO13-1 Wilhelmina MO13-2 142225 13-0
C 06-04-2019 11:45 Maliskamp MO13-1 Wilhelmina MO13-2 141953 1-0
C 06-04-2019 11:30 Hedel MO13-1 DESK MO13-1 142038 0-5
C 06-04-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 FC Engelen MO13-1 142122 0-0
C 06-04-2019 10:00 Theole MO13-2 Tricht MO13-1 144795 3-1
C 06-04-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 148658 2-1
C 06-04-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 142034 0-3
C 04-04-2019 18:30 Maliskamp MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 148656 2-6
C 30-03-2019 10:30 BVV/Timmermans Infra MO13-1 Theole MO13-2 148655 1-3
C 30-03-2019 11:30 Jan van Arckel MO13-1 FC Engelen MO13-1 142347 1-2
C 23-03-2019 08:30 Tricht MO13-1 SCG'18 MO13-1 144794 0-2
C 23-03-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 Haarsteeg MO13-1 142249 3-4
C 23-03-2019 12:00 DESK MO13-1 FC Engelen MO13-1 142266 5-1
C 23-03-2019 10:00 SJO/BZC'14 MO13-1 Maliskamp MO13-1 141918 9-2
C 23-03-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 Hedel MO13-1 148657 0-0
C 23-03-2019 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Theole MO13-2 144439 1-11
C 20-03-2019 18:15 Tricht MO13-1 Haarsteeg MO13-1 144790 0-5
C 16-03-2019 10:00 FC Engelen MO13-1 Tricht MO13-1 144793 3-2
C 16-03-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 141949 4-1
C 16-03-2019 11:30 Hedel MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 142346 6-2
C 09-03-2019 13:00 Jan van Arckel MO13-1 SCG'18 MO13-1 142073 0-1
C 09-03-2019 10:00 SJO/BZC'14 MO13-1 DESK MO13-1 142019 1-3
C 09-03-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 Hedel MO13-1 142006 2-4
C 09-03-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 FC Engelen MO13-1 142339 0-1
C 09-03-2019 08:30 Tricht MO13-1 Maliskamp MO13-1 144792 3-3
C 23-02-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 148654 0-0
C 16-02-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 Hedel MO13-1 141974 0-0
C 16-02-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 Tricht MO13-1 144791 3-2
C 16-02-2019 08:30 Theole MO13-2 DESK MO13-1 144437 1-0
C 16-02-2019 08:30 FC Engelen MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 141940 0-6
C 16-02-2019 11:45 Maliskamp MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 141958 7-0
C 09-02-2019 10:15 Hedel MO13-1 Theole MO13-2 144436 1-2
C 09-02-2019 10:00 SJO/BZC'14 MO13-1 Wilhelmina MO13-2 142363 3-1
C 09-02-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 SCG'18 MO13-1 148653 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 23-02-2019 10:00 DESK MO13-1 EBOH MO13-1 149215 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 11:00 Uno Animo MO13-2 DESK MO13-1 103377 0-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 Marvilde MO13-1 78785 1-3
C 15-12-2018 10:15 Wilhelmina MO13-1 Gilze MO13-1 68560 4-1
C 08-12-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 68596 0-0
C 08-12-2018 09:45 Marvilde MO13-1 FC Tilburg MO13-2 68512 2-4
C 08-12-2018 10:15 VOAB MO13-1 SV Budel MO13-1 68726 0-5
C 08-12-2018 09:00 DESK MO13-1 FC Engelen MO13-1 78786 7-0
C 08-12-2018 11:30 Hilvaria MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 94890 1-12
C 01-12-2018 11:00 FC Tilburg MO13-2 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 68632 1-1
C 01-12-2018 11:00 SV Budel MO13-1 Wilhelmina MO13-1 68484 4-0
C 01-12-2018 10:15 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 Hilvaria MO13-1 68847 5-1
C 01-12-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 VOAB MO13-1 94889 1-1
C 01-12-2018 08:30 Gilze MO13-1 DESK MO13-1 68796 4-2
C 24-11-2018 09:30 FC Tilburg MO13-2 SV Budel MO13-1 68738 0-11
C 24-11-2018 09:00 DESK MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 94888 10-2
C 24-11-2018 09:45 Marvilde MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 68844 3-1
C 24-11-2018 10:15 Wilhelmina MO13-1 VOAB MO13-1 68644 6-1
C 24-11-2018 12:00 Hilvaria MO13-1 FC Engelen MO13-1 78784 3-1
C 24-11-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 Gilze MO13-1 68477 1-2
C 17-11-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 SV Budel MO13-1 78783 0-3
C 17-11-2018 10:00 Gilze MO13-1 FC Tilburg MO13-2 68775 3-2
C 17-11-2018 10:15 VOAB MO13-1 Marvilde MO13-1 68590 3-2
C 17-11-2018 11:00 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 DESK MO13-1 68626 1-5
C 17-11-2018 11:30 Hilvaria MO13-1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 68675 2-7
C 17-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Wilhelmina MO13-1 94887 1-8
C 10-11-2018 09:00 DESK MO13-1 VOAB MO13-1 68803 3-2
C 10-11-2018 09:45 Marvilde MO13-1 Gilze MO13-1 68491 1-3
C 10-11-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 FC Engelen MO13-1 78782 0-2
C 10-11-2018 10:15 Wilhelmina MO13-1 Hilvaria MO13-1 68546 14-0
C 10-11-2018 11:00 SV Budel MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 68747 15-1
C 10-11-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 94886 1-4
C 03-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Engelen MO13-1 94885 2-3
C 03-11-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 Marvilde MO13-1 68674 1-2
C 03-11-2018 13:30 Hilvaria MO13-1 SV Budel MO13-1 68863 0-14
C 03-11-2018 10:15 VOAB MO13-1 Gilze MO13-1 68802 5-2
C 03-11-2018 10:15 Wilhelmina MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 68582 9-0
C 03-11-2018 09:00 DESK MO13-1 FC Tilburg MO13-2 68564 7-0
C 27-10-2018 11:00 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 VOAB MO13-1 68606 0-1
C 27-10-2018 11:00 SV Budel MO13-1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 68639 6-0
C 27-10-2018 10:00 Gilze MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 94884 4-2
C 27-10-2018 10:00 FC Tilburg MO13-2 Hilvaria MO13-1 68790 0-0
C 27-10-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 Wilhelmina MO13-1 78780 0-10
C 27-10-2018 09:45 Marvilde MO13-1 DESK MO13-1 68861 0-4
C 13-10-2018 10:15 Wilhelmina MO13-1 Marvilde MO13-1 68648 4-2
C 13-10-2018 10:00 Gilze MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 68864 2-0
C 13-10-2018 11:15 Hilvaria MO13-1 DESK MO13-1 68734 3-4
C 13-10-2018 10:15 VOAB MO13-1 FC Tilburg MO13-2 68562 5-3
C 13-10-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 FC Engelen MO13-1 78779 3-0
C 13-10-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 SV Budel MO13-1 94883 0-11
C 06-10-2018 09:00 DESK MO13-1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 68855 9-0
C 06-10-2018 09:45 Marvilde MO13-1 Hilvaria MO13-1 68593 1-3
C 06-10-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 VOAB MO13-1 78778 0-2
C 06-10-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 Wilhelmina MO13-1 68812 0-6
C 06-10-2018 11:00 SV Budel MO13-1 Gilze MO13-1 68683 6-1
C 06-10-2018 11:00 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 RKSV Nuenen MO13-1 68619 0-0
C 06-10-2018 11:00 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 SCG'18 MO13-1 92901 0-0
C 06-10-2018 10:15 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 94882 2-5
C 29-09-2018 10:15 VOAB MO13-1 Hilvaria MO13-1 68470 9-1
C 29-09-2018 08:45 Wilhelmina MO13-1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 68634 7-0
C 29-09-2018 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 Marvilde MO13-1 68771 0-0
C 29-09-2018 10:00 Gilze MO13-1 FC Engelen MO13-1 78777 5-0
C 29-09-2018 10:15 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 FC Tilburg MO13-2 68673 2-0
C 29-09-2018 11:00 SV Budel MO13-1 DESK MO13-1 68525 3-1
C 29-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Marvilde MO13-1 94881 5-2
C 29-09-2018 11:30 SCG'18 MO13-1 Marvilde MO13-1 92900 0-0
C 22-09-2018 10:15 DESK MO13-1 Wilhelmina MO13-1 68602 2-4
C 22-09-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 RKSV Nuenen MO13-1 68631 0-0
C 22-09-2018 11:00 Hilvaria MO13-1 Gilze MO13-1 68679 4-3
C 22-09-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 VOAB MO13-1 68506 1-11
C 22-09-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 78776 2-3
C 22-09-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 94880 4-4
C 22-09-2018 09:45 Marvilde MO13-1 SV Budel MO13-1 68550 2-6
C 22-09-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 SCG'18 MO13-1 92899 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:30 SSC'55 MO13-1 DESK MO13-1 18311 0-0
B 15-09-2018 11:00 Waspik MO13-1 OVV'67 MO13-1 18428 1-2
B 08-09-2018 11:30 OVV'67 MO13-1 DESK MO13-1 18386 2-2
B 08-09-2018 09:50 Waspik MO13-1 SSC'55 MO13-1 18372 0-0
B 01-09-2018 08:30 SSC'55 MO13-1 OVV'67 MO13-1 18335 0-0
B 01-09-2018 10:15 DESK MO13-1 Waspik MO13-1 18347 19-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO13-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Wilhelmina MO13-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
3 SV Budel MO13-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
4 DESK MO13-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Theole MO13-2 11 11 0 0 33 74 8 66 0
2 DESK MO13-1 10 9 0 1 27 79 8 71 0
3 BZC'14 MO13-1 11 7 1 3 22 49 19 30 0
4 SCG'18 MO13-1 11 5 4 2 19 17 11 6 0
5 Hedel MO13-1 11 5 3 3 18 25 23 2 0
6 FC Engelen MO13-1 11 5 3 3 18 23 26 -3 0
7 B.V.V. MO13-1 11 4 4 3 16 26 20 6 0
8 Maliskamp MO13-1 10 3 2 5 11 27 50 -23 0
9 Haarsteeg MO13-1 11 3 0 8 9 22 62 -40 0
10 Wilhelmina MO13-2 11 2 0 9 6 19 50 -31 0
11 Tricht MO13-1 11 1 2 8 5 20 53 -33 0
12 Jan van Arckel MO13-1 11 0 1 10 1 13 64 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK MO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 EBOH MO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK MO13-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 Uno Animo MO13-2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel MO13-1 11 11 0 0 33 84 5 79 0
2 Wilhelmina MO13-1 11 10 0 1 30 72 11 61 0
3 DESK MO13-1 11 8 0 3 24 54 19 35 0
4 VOAB MO13-1 11 7 1 3 22 40 24 16 0
5 Gilze MO13-1 11 7 0 4 21 30 27 3 0
6 Oirschot Vooruit MO13-1 11 4 2 5 14 38 47 -9 0
7 Hilvaria MO13-1 11 3 1 7 10 18 70 -52 0
8 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 10 3 0 7 9 15 43 -28 0
9 Marvilde MO13-1 11 3 0 8 9 20 35 -15 0
10 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 10 2 1 7 7 15 44 -29 0
11 FC Tilburg MO13-2 11 1 3 7 6 14 43 -29 0
12 FC Engelen MO13-1 11 2 0 9 6 9 41 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK MO13-1 2 1 1 0 4 21 2 19 0
2 OVV'67 MO13-1 2 1 1 0 4 4 3 1 0
3 Waspik MO13-1 2 0 0 2 0 1 21 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door

Berichten



Powered by