246 Meiden Onder 15 competitie 8x8 (voorjaar)

Vrouwen/meisjes - DESK MO15-1

Teamleden

Spelers
Meike van Doremalen        
Amber van Gastel        
Guusje Grootswagers        
Marijn van Mook        
Kyo den Nieuwenboer        
Myrthe Roodnat        
Mandy Snels        
Anne-Jet Wagemakers        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-05-2019 19:30 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 Sparta'25 MO15-2 141439 3-0
C 27-05-2019 19:00 DESK MO15-1 SV BLC MO15-2 141501 0-0
C 25-05-2019 11:30 Hapert MO15-1 Oisterwijk MO15-1 141445 19-1
C 25-05-2019 11:00 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 DESK MO15-1 141398 1-0
C 25-05-2019 10:00 Sarto MO15-2 VOAB MO15-1 141408 2-0
C 25-05-2019 08:30 SV BLC MO15-2 WEC MO15-1 141496 4-3
C 25-05-2019 12:30 Audacia MO15-1 SV Capelle MO15-1 143473 3-1
C 18-05-2019 11:30 VOAB MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 141467 0-7
C 18-05-2019 11:30 Sparta'25 MO15-2 Sarto MO15-2 141465 8-1
C 18-05-2019 09:30 SV Capelle MO15-1 Hapert MO15-1 143472 1-8
C 18-05-2019 10:00 Oisterwijk MO15-1 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 141502 1-5
C 18-05-2019 11:45 WEC MO15-1 Audacia MO15-1 141430 3-6
C 15-05-2019 19:00 Hapert MO15-1 SV BLC MO15-2 152644 5-1
C 11-05-2019 11:00 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 Sparta'25 MO15-2 141431 3-2
C 11-05-2019 10:00 VOAB MO15-1 Oisterwijk MO15-1 141513 1-1
C 11-05-2019 11:30 Hapert MO15-1 SV BLC MO15-2 141438 0-0
C 11-05-2019 11:30 Sarto MO15-2 SV Capelle MO15-1 143471 6-8
C 11-05-2019 12:30 Audacia MO15-1 DESK MO15-1 141518 2-2
C 11-05-2019 14:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 WEC MO15-1 141388 5-0
C 09-05-2019 19:00 SV BLC MO15-2 Audacia MO15-1 141468 2-1
C 04-05-2019 09:30 SV Capelle MO15-1 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 143470 15-0
C 04-05-2019 11:30 Sparta'25 MO15-2 VOAB MO15-1 141497 3-1
C 04-05-2019 11:45 WEC MO15-1 Hapert MO15-1 141474 1-8
C 04-05-2019 10:00 Oisterwijk MO15-1 Sarto MO15-2 141410 1-5
C 17-04-2019 19:00 Audacia MO15-1 Oisterwijk MO15-1 141456 6-1
C 13-04-2019 11:30 Sarto MO15-2 DESK MO15-1 141421 5-0
C 13-04-2019 11:30 R.K.S.V. Sparta'25 MO15-2 WEC MO15-1 141436 6-2
C 13-04-2019 11:00 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 SV BLC MO15-2 141493 2-3
C 13-04-2019 11:30 VOAB MO15-1 SV Capelle MO15-1 143469 1-1
C 13-04-2019 11:30 Hapert MO15-1 Audacia MO15-1 141423 4-3
C 10-04-2019 18:30 Hapert MO15-1 VOAB MO15-1 141449 5-1
C 09-04-2019 18:30 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 141390 6-0
C 06-04-2019 12:30 Audacia MO15-1 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 141418 3-2
C 06-04-2019 10:00 Oisterwijk MO15-1 R.K.S.V. Sparta'25 MO15-2 141514 0-4
C 06-04-2019 12:30 WEC MO15-1 Sarto MO15-2 141457 5-4
C 06-04-2019 09:30 SV Capelle MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 143468 0-6
C 06-04-2019 09:15 DESK MO15-1 Hapert MO15-1 141401 0-3
C 06-04-2019 08:30 SV BLC MO15-2 VOAB MO15-1 141520 1-2
C 30-03-2019 11:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 Oisterwijk MO15-1 141403 13-0
C 30-03-2019 09:30 SV Capelle MO15-1 R.K.S.V. Sparta'25 MO15-2 143466 0-3
C 30-03-2019 11:00 SV BLC MO15-2 Sarto MO15-2 141499 2-5
C 23-03-2019 10:00 Oisterwijk MO15-1 SV Capelle MO15-1 143467 5-0
C 23-03-2019 11:00 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 WEC MO15-1 141426 1-6
C 23-03-2019 11:15 Sarto MO15-2 Audacia MO15-1 141409 3-0
C 23-03-2019 14:45 VOAB MO15-1 DESK MO15-1 141480 2-1
C 23-03-2019 11:30 R.K.S.V. Sparta'25 MO15-2 SV BLC MO15-2 141504 2-1
C 23-03-2019 14:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 Hapert MO15-1 141420 0-2
C 16-03-2019 11:30 DESK MO15-1 WEC MO15-1 141507 1-1
C 11-03-2019 18:00 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 Hapert MO15-1 141434 1-13
C 09-03-2019 11:30 Sarto MO15-2 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 141495 2-3
C 09-03-2019 11:30 VOAB MO15-1 Audacia MO15-1 141452 3-1
C 09-03-2019 11:30 R.K.S.V. Sparta'25 MO15-2 DESK MO15-1 141511 9-0
C 09-03-2019 11:45 WEC MO15-1 SV Capelle MO15-1 143465 4-5
C 09-03-2019 11:00 Oisterwijk MO15-1 SV BLC MO15-2 141404 5-0
C 23-02-2019 11:30 WEC MO15-1 Oisterwijk MO15-1 141397 7-2
C 16-02-2019 09:30 SV BLC MO15-2 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 141476 1-6
C 16-02-2019 11:00 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 VOAB MO15-1 141482 0-4
C 16-02-2019 11:30 Hapert MO15-1 Sarto MO15-2 141450 12-0
C 16-02-2019 12:00 DESK MO15-1 SV Capelle MO15-1 143464 4-0
C 16-02-2019 12:30 Audacia MO15-1 R.K.S.V. Sparta'25 MO15-2 141462 2-0
C 09-02-2019 13:15 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 Audacia MO15-1 141460 7-2
C 09-02-2019 12:00 Oisterwijk MO15-1 DESK MO15-1 141419 1-2
C 09-02-2019 11:30 R.K.S.V. Sparta'25 MO15-2 Hapert MO15-1 141417 0-12
C 09-02-2019 11:30 VOAB MO15-1 WEC MO15-1 141506 1-5
C 09-02-2019 11:30 Sarto MO15-2 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 141428 3-0
C 09-02-2019 09:30 SV Capelle MO15-1 SV BLC MO15-2 143463 3-5
C 02-02-2019 10:15 DESK MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 141478 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 DESK MO15-1 Oisterwijk MO15-1 68007 3-2
C 01-12-2018 12:30 Maaskantse Boys MO15-1 CHC MO15-1 67986 4-0
C 01-12-2018 11:30 Sparta'25 MO15-2 Oisterwijk MO15-1 96690 0-1
C 01-12-2018 11:00 DESK MO15-1 Achilles Reek MO15-1 68059 0-5
C 24-11-2018 13:00 Oisterwijk MO15-1 Maaskantse Boys MO15-1 67978 2-11
C 24-11-2018 11:00 CHC MO15-1 DESK MO15-1 68031 0-0
C 24-11-2018 09:30 Achilles Reek MO15-1 Sparta'25 MO15-2 96689 5-0
C 17-11-2018 10:00 Achilles Reek MO15-1 CHC MO15-1 68051 3-1
C 17-11-2018 12:30 Maaskantse Boys MO15-1 Sparta'25 MO15-2 96688 3-1
C 10-11-2018 12:30 Maaskantse Boys MO15-1 Achilles Reek MO15-1 68079 0-2
C 10-11-2018 12:00 Oisterwijk MO15-1 CHC MO15-1 68075 0-7
C 10-11-2018 11:30 Sparta'25 MO15-2 DESK MO15-1 96687 2-0
C 03-11-2018 11:00 CHC MO15-1 Sparta'25 MO15-2 96686 5-1
C 03-11-2018 10:15 DESK MO15-1 Maaskantse Boys MO15-1 68052 0-5
C 03-11-2018 10:00 Achilles Reek MO15-1 Oisterwijk MO15-1 68041 15-0
C 27-10-2018 12:00 Oisterwijk MO15-1 Sparta'25 MO15-2 96685 1-3
C 27-10-2018 11:00 CHC MO15-1 Maaskantse Boys MO15-1 68006 5-1
C 27-10-2018 10:00 Achilles Reek MO15-1 DESK MO15-1 68020 6-0
C 24-10-2018 19:00 Sparta'25 MO15-2 Achilles Reek MO15-1 96684 3-2
C 24-10-2018 19:30 DESK MO15-1 CHC MO15-1 67981 0-1
C 13-10-2018 12:30 Maaskantse Boys MO15-1 Oisterwijk MO15-1 68043 10-1
C 13-10-2018 09:30 SV Capelle MO15-1 Achilles Reek MO15-1 68071 0-0
C 06-10-2018 09:30 SV Capelle MO15-1 Maaskantse Boys MO15-1 68080 0-0
C 06-10-2018 11:00 CHC MO15-1 Achilles Reek MO15-1 68009 1-7
C 06-10-2018 12:00 Oisterwijk MO15-1 DESK MO15-1 68044 1-5
C 06-10-2018 11:30 Sparta'25 MO15-2 Maaskantse Boys MO15-1 96683 4-2
C 29-09-2018 09:00 DESK MO15-1 Sparta'25 MO15-2 96682 7-7
C 29-09-2018 11:00 CHC MO15-1 Oisterwijk MO15-1 68032 7-1
C 29-09-2018 13:00 DESK MO15-1 SV Capelle MO15-1 68056 0-0
C 29-09-2018 10:00 Achilles Reek MO15-1 Maaskantse Boys MO15-1 68013 6-0
C 22-09-2018 11:30 Sparta'25 MO15-2 CHC MO15-1 96681 5-4
C 22-09-2018 12:30 Maaskantse Boys MO15-1 DESK MO15-1 68060 7-1
C 22-09-2018 12:00 Oisterwijk MO15-1 Achilles Reek MO15-1 67975 0-5
C 22-09-2018 09:30 SV Capelle MO15-1 CHC MO15-1 68037 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:00 DESK MO15-1 Achilles Reek MO15-1 18028 0-6
B 15-09-2018 12:30 DSS'14 MO15-1 CHC MO15-1 18001 3-2
B 08-09-2018 10:00 Achilles Reek MO15-1 CHC MO15-1 18014 5-1
B 08-09-2018 11:15 DESK MO15-1 DSS'14 MO15-1 18043 1-1
B 01-09-2018 11:00 CHC MO15-1 DESK MO15-1 18042 16-1
B 01-09-2018 13:30 DSS'14 MO15-1 Achilles Reek MO15-1 18018 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hapert MO15-1 11 11 0 0 33 91 9 82 0
2 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 11 10 0 1 30 62 7 55 0
3 Sparta'25 MO15-2 11 7 0 4 21 37 25 12 0
4 Sarto MO15-2 11 6 0 5 18 36 39 -3 0
5 Audacia MO15-1 11 5 1 5 16 29 28 1 0
6 VOAB MO15-1 11 4 2 5 14 16 27 -11 0
7 WEC MO15-1 11 4 1 6 13 37 43 -6 0
8 SV BLC MO15-2 11 4 1 6 13 20 34 -14 0
9 SV Capelle MO15-1 11 3 1 7 10 34 45 -11 0
10 DESK MO15-1 11 2 3 6 9 10 30 -20 0
11 ST RKDSV / EDN'56 MO15-1 11 3 0 8 9 15 56 -41 0
12 Oisterwijk MO15-1 11 2 1 8 7 18 62 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles Reek MO15-1 10 9 0 1 27 56 5 51 0
2 Maaskantse Boys MO15-1 10 6 0 4 18 43 22 21 0
3 CHC MO15-1 10 5 1 4 16 31 22 9 0
4 Sparta'25 MO15-2 10 5 1 4 16 26 30 -4 0
5 DESK MO15-1 10 2 2 6 8 16 36 -20 0
6 Oisterwijk MO15-1 10 1 0 9 3 9 66 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSS'14 MO15-1 3 2 1 0 7 10 6 4 0
2 Achilles Reek MO15-1 3 2 0 1 6 14 7 7 0
3 CHC MO15-1 3 1 0 2 3 19 9 10 0
4 DESK MO15-1 3 0 1 2 1 2 23 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:00 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven