235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Vrouwen/meisjes - DESK MO17-1

Teamleden

Spelers
Lisa Couwenberg        
Lotte van Doremalen        
Demi van de Griendt        
Inge Jansen        
Immah Kanu        
Rayna Kemmeren        
Alissa Sänftl        
Jessica van Schaik        
Imke Scheepers        
Renske Scheerders        
Bieke Speijers        
Erinn Verhaaren        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 30-03-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Nevelo MO17-1
C 30-03-2019 14:00 Hilvaria MO17-1 Emplina MO17-1
C 30-03-2019 13:15 NEO'25 MO17-1 VOAB MO17-1
C 30-03-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 SDO'39 MO17-1
C 06-04-2019 13:00 VOAB MO17-1 Nevelo MO17-1
C 06-04-2019 13:00 NEO'25 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1
C 06-04-2019 13:00 DESK MO17-1 Hilvaria MO17-1
C 06-04-2019 11:30 SDO'39 MO17-1 ZIGO MO17-1
C 06-04-2019 13:00 Bladella MO17-1 SSC'55 MO17-1
C 10-04-2019 18:30 SDO'39 MO17-1 DESK MO17-1
C 13-04-2019 11:45 Hilvaria MO17-1 SDO'39 MO17-1
C 13-04-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 DESK MO17-1
C 13-04-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 VOAB MO17-1
C 13-04-2019 09:30 Nevelo MO17-1 Nemelaer MO17-1
C 13-04-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Bladella MO17-1
C 17-04-2019 18:30 VOAB MO17-1 Hilvaria MO17-1
C 20-04-2019 10:00 SDO'39 MO17-1 Nemelaer MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-03-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 DESK MO17-1 T. (Teus) Muilwijk 140093 3 - 1
C 09-03-2019 13:00 DESK MO17-1 Nemelaer MO17-1 T. (Toine) Bressers 143738 4 - 5
C 23-02-2019 09:30 Nevelo MO17-1 DESK MO17-1 T. (Ton) Ermen 140217 3 - 2
C 16-02-2019 13:00 DESK MO17-1 NEO'25 MO17-1 Afgeschermd 140650 0 - 2
V 02-02-2019 11:00 SV Capelle MO17-1 DESK MO17-1
V 26-01-2019 afgelast Gilze MO17-1 DESK MO17-1
C 15-12-2018 afgelast SV Capelle MO17-1 DESK MO17-1 67249 -
C 08-12-2018 13:00 DESK MO17-1 Be Ready MO17-1 Afgeschermd 66755 1 - 1
C 01-12-2018 12:30 Uno Animo MO17-1 DESK MO17-1 M. (Maura) van deWouw 66555 2 - 1
C 24-11-2018 12:15 SCO MO17-1 DESK MO17-1 Afgeschermd 66917 2 - 3
C 17-11-2018 13:00 DESK MO17-1 RFC MO17-1 J.W.C. (Nick) Hupkes 66751 2 - 1
C 03-11-2018 13:00 DESK MO17-1 Raamsdonk MO17-1 Afgeschermd 67027 7 - 3
C 27-10-2018 12:45 NEO'25 MO17-1 DESK MO17-1 A. (Ad) v.d.Linden 67049 3 - 1
C 22-10-2018 19:30 DESK MO17-1 Oosterhout MO17-1 Afgeschermd 78411 5 - 2
C 06-10-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 DESK MO17-1 Afgeschermd 67225 2 - 2
C 29-09-2018 vervallen DESK MO17-1 SC 't Zand MO17-3 66958
C 22-09-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 DESK MO17-1 J.M.M. (Marco) Verboven 66920 5 - 1
B 15-09-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 DESK MO17-1 J. (Jack) Kemmeren 17581 1 - 5
B 08-09-2018 13:00 DESK MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 J. (Jack) Kemmeren 17246 7 - 1
B 01-09-2018 vervallen RKDVC MO17-1 DESK MO17-1 17534
B 01-09-2018 11:05 Groot-Ammers MO17-1 DESK MO17-1 J.C. (Johan) Schep 21854 1 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-03-2019 13:15 NEO'25 MO17-1 Nemelaer MO17-1 143740 0-0
C 23-03-2019 09:30 Nevelo MO17-1 SDO'39 MO17-1 140471 3-0
C 23-03-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 DESK MO17-1 140093 3-1
C 23-03-2019 11:45 Hilvaria MO17-1 Bladella MO17-1 140049 0-0
C 23-03-2019 12:45 Emplina MO17-1 ZIGO MO17-1 139917 0-0
C 23-03-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 VOAB MO17-1 140422 0-0
C 18-03-2019 19:00 SSC'55 MO17-1 ZIGO MO17-1 139927 1-4
C 16-03-2019 15:00 Bladella MO17-1 NEO'25 MO17-1 140700 1-1
C 16-03-2019 12:45 Emplina MO17-1 SSC'55 MO17-1 140144 0-0
C 16-03-2019 11:30 Nemelaer MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 143739 0-8
C 09-03-2019 13:00 DESK MO17-1 Nemelaer MO17-1 143738 4-5
C 09-03-2019 09:30 Nevelo MO17-1 Bladella MO17-1 140188 4-2
C 23-02-2019 11:30 Nemelaer MO17-1 VOAB MO17-1 143736 1-8
C 23-02-2019 09:30 Nevelo MO17-1 DESK MO17-1 140217 3-2
C 23-02-2019 14:00 NEO'25 MO17-1 SDO'39 MO17-1 139967 4-1
C 16-02-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 Nevelo MO17-1 140483 3-2
C 16-02-2019 13:00 Bladella MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 140669 2-8
C 16-02-2019 13:00 DESK MO17-1 NEO'25 MO17-1 140650 0-2
C 16-02-2019 13:00 VOAB MO17-1 Emplina MO17-1 140484 3-0
C 16-02-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Hilvaria MO17-1 140219 1-2
C 09-02-2019 14:30 Hilvaria MO17-1 SSC'55 MO17-1 139952 1-2
C 09-02-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ZIGO MO17-1 140328 9-0
C 09-02-2019 12:45 Emplina MO17-1 Bladella MO17-1 140220 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 RFC MO17-1 66648 2-3
C 15-12-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 DESK MO17-1 67249 0-0
C 15-12-2018 13:30 NEO'25 MO17-1 Oosterhout MO17-1 78409 6-0
C 08-12-2018 13:00 DESK MO17-1 Be Ready MO17-1 66755 1-1
C 08-12-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 SSC'55 MO17-1 67265 0-0
C 08-12-2018 12:15 RFC MO17-1 Oosterhout MO17-1 78418 3-2
C 08-12-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 NEO'25 MO17-1 66731 5-0
C 08-12-2018 12:45 SCO MO17-1 Raamsdonk MO17-1 66746 1-4
C 03-12-2018 19:00 Raamsdonk MO17-1 SV Capelle MO17-1 66714 9-6
C 01-12-2018 12:30 Uno Animo MO17-1 DESK MO17-1 66555 2-1
C 01-12-2018 10:30 Oosterhout MO17-1 Baardwijk MO17-1 78417 0-14
C 01-12-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 RFC MO17-1 66704 0-4
C 01-12-2018 11:00 Be Ready MO17-1 SCO MO17-1 66715 5-1
C 28-11-2018 19:30 RFC MO17-1 SV Capelle MO17-1 66756 3-1
C 24-11-2018 12:15 RFC MO17-1 NEO'25 MO17-1 66653 4-0
C 24-11-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 Uno Animo MO17-1 67130 0-7
C 24-11-2018 12:15 SCO MO17-1 DESK MO17-1 66917 2-3
C 24-11-2018 10:30 Oosterhout MO17-1 Be Ready MO17-1 78416 1-5
C 24-11-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 Raamsdonk MO17-1 66600 8-0
C 17-11-2018 11:40 NEO'25 MO17-1 SV Capelle MO17-1 67210 3-0
C 17-11-2018 13:00 DESK MO17-1 RFC MO17-1 66751 2-1
C 17-11-2018 14:30 Raamsdonk MO17-1 Oosterhout MO17-1 78415 3-4
C 17-11-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 Be Ready MO17-1 66946 1-1
C 17-11-2018 12:00 Uno Animo MO17-1 SCO MO17-1 66970 3-1
C 10-11-2018 11:00 Be Ready MO17-1 NEO'25 MO17-1 67039 0-2
C 10-11-2018 12:15 RFC MO17-1 Raamsdonk MO17-1 67169 8-1
C 10-11-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 Uno Animo MO17-1 66754 4-2
C 10-11-2018 10:30 Oosterhout MO17-1 SSC'55 MO17-1 78414 3-6
C 05-11-2018 19:00 SSC'55 MO17-1 NEO'25 MO17-1 67234 1-0
C 03-11-2018 13:00 DESK MO17-1 Raamsdonk MO17-1 67027 7-3
C 03-11-2018 12:45 SCO MO17-1 NEO'25 MO17-1 67211 4-8
C 03-11-2018 12:30 Uno Animo MO17-1 SSC'55 MO17-1 67196 1-0
C 03-11-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 Oosterhout MO17-1 78413 5-7
C 31-10-2018 19:30 Raamsdonk MO17-1 NEO'25 MO17-1 66973 2-6
C 27-10-2018 11:00 Be Ready MO17-1 Baardwijk MO17-1 67188 0-2
C 27-10-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 SCO MO17-1 66610 0-6
C 27-10-2018 12:45 NEO'25 MO17-1 DESK MO17-1 67049 3-1
C 27-10-2018 13:00 Raamsdonk MO17-1 Uno Animo MO17-1 66628 1-7
C 22-10-2018 19:30 DESK MO17-1 Oosterhout MO17-1 78411 5-2
C 20-10-2018 12:30 Uno Animo MO17-1 Be Ready MO17-1 67148 2-1
C 20-10-2018 12:45 SCO MO17-1 RFC MO17-1 66568 2-2
C 13-10-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 SSC'55 MO17-1 67031 7-1
C 06-10-2018 13:00 NEO'25 MO17-1 Uno Animo MO17-1 66674 1-6
C 06-10-2018 11:00 Be Ready MO17-1 Raamsdonk MO17-1 66760 0-4
C 06-10-2018 10:30 Oosterhout MO17-1 SCO MO17-1 78410 4-10
C 06-10-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 DESK MO17-1 67225 2-2
C 06-10-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 Baardwijk MO17-1 66764 2-9
C 29-09-2018 11:00 Be Ready MO17-1 SV Capelle MO17-1 66719 3-0
C 29-09-2018 12:45 SCO MO17-1 Baardwijk MO17-1 66603 1-6
C 29-09-2018 13:00 Raamsdonk MO17-1 SSC'55 MO17-1 66940 6-3
C 29-09-2018 12:30 Uno Animo MO17-1 RFC MO17-1 66907 3-2
C 24-09-2018 19:00 Oosterhout MO17-1 Uno Animo MO17-1 78408 2-4
C 22-09-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 DESK MO17-1 66920 5-1
C 22-09-2018 12:15 RFC MO17-1 Be Ready MO17-1 67124 1-3
C 22-09-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 SCO MO17-1 66783 0-4
C 22-09-2018 10:45 SC 't Zand MO17-3 Raamsdonk MO17-1 66596 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 DESK MO17-1 17581 1-5
B 15-09-2018 11:00 Groot-Ammers MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 21856 8-0
B 08-09-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 RKDVC MO17-1 17218 0-0
B 08-09-2018 13:00 DESK MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 17246 7-1
B 08-09-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 Groot-Ammers MO17-1 21855 2-3
B 01-09-2018 14:30 RKDVC MO17-1 DESK MO17-1 17534 0-0
B 01-09-2018 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 SV Capelle MO17-1 17589 1-6
B 01-09-2018 11:05 Groot-Ammers MO17-1 DESK MO17-1 21854 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit MO17-1 4 4 0 0 12 34 2 32 0
2 Nevelo MO17-1 4 3 0 1 9 12 7 5 0
3 SSC'55 MO17-1 4 3 0 1 9 9 8 1 0
4 NEO'25 MO17-1 3 2 1 0 7 7 2 5 0
5 Hilvaria MO17-1 3 1 1 1 4 4 4 0 0
6 VOAB MO17-1 2 1 0 1 3 8 10 -2 0
7 ZIGO MO17-1 3 1 0 2 3 5 12 -7 0
8 Nemelaer MO17-1 3 1 0 2 3 6 20 -14 0
9 Bladella MO17-1 4 0 2 2 2 6 14 -8 0
10 SDO'39 MO17-1 2 0 0 2 0 1 7 -6 0
11 DESK MO17-1 4 0 0 4 0 7 13 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk MO17-1 10 9 0 1 27 62 10 52 0
2 Uno Animo MO17-1 10 9 0 1 27 37 13 24 0
3 RFC MO17-1 10 6 1 3 19 31 16 15 0
4 NEO'25 MO17-1 10 6 0 4 18 29 23 6 0
5 DESK MO17-1 9 4 2 3 14 23 21 2 0
6 Be Ready MO17-1 10 4 2 4 14 19 15 4 0
7 Raamsdonk MO17-1 10 4 0 6 12 33 50 -17 0
8 SCO MO17-1 10 3 1 6 10 32 35 -3 0
9 SSC'55 MO17-1 9 2 2 5 8 14 30 -16 0
10 Oosterhout MO17-1 10 2 0 8 6 25 61 -36 0
11 SV Capelle MO17-1 8 0 0 8 0 14 45 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groot-Ammers MO17-1 3 3 0 0 9 12 2 10 0
2 DESK MO17-1 3 2 0 1 6 12 3 9 0
3 SV Capelle MO17-1 3 1 0 2 3 9 9 0 0
4 Nieuwkuijk MO17-1 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven