512 Vrouwen Zondag (A-cat)

Vrouwen/meisjes - DESK VR1

Teamleden

Spelers
Lauri van der Aa        
Lieke Bergmans        
Lotte Brouwers        
Sanne Brouwers        
Natasja Duyster        
Kiki Fitters        
Floortje Goenee        
Naomi Koenen        
Indy van Kuijk        
Kim van der Linden        
Nicole de Louw        
Noortje Maas        
Shirley Meijer        
Steffie Mertens        
Laura Possemis        
Mariélle van der Schans        
Nikki Snoeren        
Lisa Struijcken        
Nina Tan        
Esther Westerveld        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-01-2019 10:00 DSC VR1 Teisterbanders VR1
C 03-02-2019 11:30 Teisterbanders VR1 Helvoirt VR1
C 03-02-2019 12:00 Uno Animo VR1 OJC ROSMALEN VR2
C 03-02-2019 10:30 VCB VR1 Hilvaria VR1
C 10-02-2019 12:00 Helvoirt VR1 DESK VR1
C 10-02-2019 12:00 Bergeijk VR1 Wilhelmina VR1
C 10-02-2019 12:00 Uno Animo VR1 Wilhelmina Boys VR1
C 10-02-2019 11:30 Teisterbanders VR1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1
C 10-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR2 VCB VR1
C 10-02-2019 10:00 DSC VR1 Hilvaria VR1
C 17-02-2019 10:00 Hilvaria VR1 Bergeijk VR1
C 17-02-2019 10:00 Wilhelmina Boys VR1 Teisterbanders VR1
C 17-02-2019 10:30 VCB VR1 Uno Animo VR1
C 17-02-2019 12:00 DESK VR1 OJC ROSMALEN VR2
C 17-02-2019 12:00 Wilhelmina VR1 Helvoirt VR1
C 17-02-2019 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 DSC VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-12-2018 12:00 Helvoirt VR1 Uno Animo VR1 74880 3-2
C 09-12-2018 12:00 Wilhelmina VR1 Teisterbanders VR1 75086 3-1
C 09-12-2018 12:00 DESK VR1 DSC VR1 74785 4-5
C 09-12-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Bergeijk VR1 74800 4-7
C 09-12-2018 10:00 Wilhelmina Boys VR1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 95316 2-3
C 02-12-2018 10:00 Hilvaria VR1 Wilhelmina Boys VR1 74875 0-5
C 02-12-2018 10:00 DSC VR1 Wilhelmina VR1 74773 1-1
C 02-12-2018 12:00 Bergeijk VR1 VCB VR1 74780 1-2
C 02-12-2018 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 DESK VR1 95315 4-2
C 25-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys VR1 DSC VR1 75012 4-1
C 25-11-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Helvoirt VR1 75038 0-4
C 25-11-2018 10:30 VCB VR1 Teisterbanders VR1 74974 8-4
C 25-11-2018 12:00 DESK VR1 Bergeijk VR1 74829 2-3
C 25-11-2018 12:00 Wilhelmina VR1 Hilvaria VR1 74936 1-0
C 25-11-2018 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 Uno Animo VR1 95314 3-1
C 18-11-2018 10:00 DSC VR1 VCB VR1 74764 3-3
C 18-11-2018 10:00 Hilvaria VR1 Uno Animo VR1 74859 1-3
C 18-11-2018 11:30 Teisterbanders VR1 OJC ROSMALEN VR2 74924 3-2
C 18-11-2018 12:00 Helvoirt VR1 Wilhelmina Boys VR1 74844 6-1
C 18-11-2018 12:00 Wilhelmina VR1 DESK VR1 74987 0-2
C 18-11-2018 12:00 Bergeijk VR1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 95313 2-3
C 11-11-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Wilhelmina VR1 74972 1-3
C 11-11-2018 10:30 VCB VR1 Helvoirt VR1 75115 1-4
C 11-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys VR1 Bergeijk VR1 74980 4-2
C 11-11-2018 12:00 DESK VR1 Teisterbanders VR1 75095 3-1
C 11-11-2018 12:00 Uno Animo VR1 DSC VR1 74781 6-1
C 11-11-2018 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 Hilvaria VR1 95312 2-1
C 04-11-2018 12:00 DESK VR1 Wilhelmina Boys VR1 74869 2-6
C 04-11-2018 12:00 Wilhelmina VR1 Uno Animo VR1 74964 2-6
C 04-11-2018 12:00 Helvoirt VR1 Bergeijk VR1 74811 5-1
C 04-11-2018 11:00 Teisterbanders VR1 Hilvaria VR1 74907 2-4
C 04-11-2018 10:30 VCB VR1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 95311 0-2
C 04-11-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR2 DSC VR1 75005 3-3
C 28-10-2018 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 Wilhelmina VR1 95310 0-0
C 28-10-2018 12:00 Uno Animo VR1 DESK VR1 75039 3-4
C 28-10-2018 12:00 Bergeijk VR1 Teisterbanders VR1 74996 9-2
C 28-10-2018 10:00 DSC VR1 Helvoirt VR1 75085 1-3
C 28-10-2018 10:00 Hilvaria VR1 OJC ROSMALEN VR2 75051 4-1
C 28-10-2018 10:00 Wilhelmina Boys VR1 VCB VR1 74830 7-2
C 14-10-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Wilhelmina Boys VR1 75057 1-2
C 14-10-2018 11:30 Teisterbanders VR1 Uno Animo VR1 74828 2-6
C 14-10-2018 12:00 Bergeijk VR1 DSC VR1 75087 3-3
C 14-10-2018 12:00 Wilhelmina VR1 VCB VR1 75025 4-4
C 14-10-2018 12:00 DESK VR1 Hilvaria VR1 75037 1-2
C 11-10-2018 20:00 Helvoirt VR1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 95309 1-2
C 07-10-2018 10:00 Wilhelmina Boys VR1 Wilhelmina VR1 74962 2-0
C 07-10-2018 10:00 Hilvaria VR1 Helvoirt VR1 75136 3-6
C 07-10-2018 10:00 DSC VR1 Teisterbanders VR1 74807 0-0
C 07-10-2018 10:30 VCB VR1 DESK VR1 75078 3-1
C 07-10-2018 12:00 Uno Animo VR1 Bergeijk VR1 74890 4-5
C 07-10-2018 14:30 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 OJC ROSMALEN VR2 74861 0-0
C 07-10-2018 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 OJC ROSMALEN VR2 95308 5-1
C 30-09-2018 10:00 DSC VR1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 75056 0-0
C 30-09-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR2 DESK VR1 74959 0-5
C 30-09-2018 12:00 Helvoirt VR1 Wilhelmina VR1 75132 2-2
C 30-09-2018 11:30 Teisterbanders VR1 Wilhelmina Boys VR1 74876 4-5
C 30-09-2018 12:00 Bergeijk VR1 Hilvaria VR1 74892 11-2
C 30-09-2018 12:00 Uno Animo VR1 VCB VR1 74839 2-6
C 30-09-2018 10:00 DSC VR1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 95307 0-6
C 23-09-2018 10:00 Wilhelmina Boys VR1 Uno Animo VR1 75107 6-3
C 23-09-2018 10:30 VCB VR1 OJC ROSMALEN VR2 74797 13-0
C 23-09-2018 12:00 Wilhelmina VR1 Bergeijk VR1 75042 1-5
C 23-09-2018 12:00 DESK VR1 Helvoirt VR1 75120 7-0
C 23-09-2018 14:30 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 Teisterbanders VR1 75114 0-0
C 23-09-2018 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 Teisterbanders VR1 95306 2-1
C 23-09-2018 10:00 Hilvaria VR1 DSC VR1 74990 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Baardwijk VR1 3631 0-8
B 16-09-2018 13:30 Schijf VR1 DESK VR1 3643 9-2
B 09-09-2018 10:00 Baardwijk VR1 DESK VR1 3616 5-0
B 09-09-2018 13:00 Unitas'30 VR1 Schijf VR1 3649 0-6
B 04-09-2018 20:00 Schijf VR1 Baardwijk VR1 3621 2-2
B 02-09-2018 12:00 DESK VR1 Unitas'30 VR1 3645 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 11 10 1 0 31 32 11 21 0
2 Wilhelmina Boys VR1 11 9 0 2 27 44 24 20 0
3 Helvoirt VR1 10 7 1 2 22 34 20 14 0
4 Bergeijk VR1 11 6 1 4 19 49 32 17 0
5 VCB VR1 10 5 2 3 17 42 28 14 0
6 DESK VR1 11 5 0 6 15 33 27 6 0
7 Wilhelmina VR1 11 3 4 4 13 17 24 -7 0
8 Uno Animo VR1 10 4 0 6 12 36 33 3 0
9 Hilvaria VR1 10 3 1 6 10 18 33 -15 0
10 DSC VR1 10 1 5 4 8 19 34 -15 0
11 Teisterbanders VR1 9 1 0 8 3 20 42 -22 0
12 OJC ROSMALEN VR2 10 0 1 9 1 13 49 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Schijf VR1 3 2 1 0 7 17 4 13 0
2 Baardwijk VR1 3 2 1 0 7 15 2 13 0
3 DESK VR1 3 0 1 2 1 4 16 -12 0
4 Unitas'30 VR1 3 0 1 2 1 2 16 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven