513 Vrouwen Zondag

Vrouwen/meisjes - DESK VR2

Teamleden

Spelers
Famke Bouman        
Gaby Bouman        
Isabelle van Ham        
Linda Kemmeren        
Nicole Kemmeren        
Bianca van Kuijk        
Romy van Laerhoven        
Femke van Loon        
Gea Mertens        
Larissa van Os        
Yda Pruijsen        
Linsey Schoenmaker        
Ina Speijers        
Lois van der Veeken        
Maryze Zembowicz        
Peggy van Zijl        
Ilse Zwaans        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-01-2019 10:00 Baardwijk VR2 DVVC VR2
C 27-01-2019 10:00 DVVC VR1 Sarto VR1
C 03-02-2019 13:00 TSVV Merlijn VR2 DVVC VR1
C 03-02-2019 10:00 Uno Animo VR2 DESK VR2
C 03-02-2019 10:00 DVVC VR2 OVV'67 VR3
C 03-02-2019 10:00 Baardwijk VR2 Sarto VR1
C 10-02-2019 12:15 Gilze VR2 RWB VR1
C 10-02-2019 10:00 DVVC VR2 DESK VR2
C 10-02-2019 10:00 DVVC VR1 OVC'26 VR1
C 10-02-2019 10:00 OVV'67 VR3 TSVV Merlijn VR2
C 10-02-2019 10:00 Baardwijk VR2 Uno Animo VR2
C 10-02-2019 10:00 Neerlandia'31 VR1 Sarto VR1
C 17-02-2019 10:00 DESK VR2 Neerlandia'31 VR1
C 17-02-2019 10:00 Uno Animo VR2 Gilze VR2
C 17-02-2019 10:30 RWB VR1 DVVC VR1
C 17-02-2019 12:00 OVC'26 VR1 DVVC VR2
C 17-02-2019 13:00 TSVV Merlijn VR2 Baardwijk VR2
C 17-02-2019 14:00 Sarto VR1 OVV'67 VR3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 09-12-2018 10:00 DESK VR2 Gilze VR2 A.J. (Anja) Oprins 76769 0 - 2
C 25-11-2018 10:00 DESK VR2 DVVC VR1 S. (Sam) Haarbosch 76325 0 - 4
C 18-11-2018 12:00 OVC'26 VR1 DESK VR2 Afgeschermd 95357 4 - 5
C 18-11-2018 vervallen Dongen VR1 DESK VR2 75462
C 11-11-2018 10:00 DESK VR2 Baardwijk VR2 Afgeschermd 76439 1 - 4
C 04-11-2018 10:00 DESK VR2 TSVV Merlijn VR2 S. (Sam) Haarbosch 75933 6 - 1
C 28-10-2018 10:00 OVV'67 VR3 DESK VR2 P.E. (Paul) Schoonderwal 75260 2 - 1
C 21-10-2018 10:00 DESK VR2 DVVC VR2 Afgeschermd 98908 1 - 5
C 14-10-2018 10:00 DESK VR2 RWB VR1 R.J.W. (Rene) Kuijsten 76725 1 - 5
C 07-10-2018 10:00 Sarto VR1 DESK VR2 F. (Franz) Polt 76798 6 - 4
C 30-09-2018 10:00 Neerlandia'31 VR1 DESK VR2 Afgeschermd 75730 3 - 5
C 23-09-2018 vervallen DESK VR2 ZIGO VR1 75424
B 16-09-2018 vervallen Vlijmense Boys VR1 DESK VR2 20589
B 09-09-2018 12:00 Haarsteeg VR1 DESK VR2 K.C.H. (Kevin) Treuren 20521 14 - 1
B 02-09-2018 10:00 DESK VR2 MEC'07 VR1 B. (Berrie) vanHattum 20458 0 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2018 13:45 TSVV Merlijn VR2 Sarto VR1 76623 0-0
C 09-12-2018 14:15 Sarto VR1 RWB VR1 75224 5-4
C 09-12-2018 13:00 TSVV Merlijn VR2 Uno Animo VR2 76629 1-4
C 09-12-2018 12:00 OVC'26 VR1 Baardwijk VR2 95360 4-5
C 09-12-2018 10:00 Neerlandia'31 VR1 DVVC VR1 75731 2-5
C 09-12-2018 10:00 DESK VR2 Gilze VR2 76769 0-2
C 02-12-2018 10:00 OVV'67 VR3 Neerlandia'31 VR1 77058 4-2
C 02-12-2018 10:30 RWB VR1 TSVV Merlijn VR2 75455 12-1
C 02-12-2018 12:15 Gilze VR2 OVC'26 VR1 95359 7-1
C 25-11-2018 10:00 Neerlandia'31 VR1 DVVC VR2 98916 1-4
C 25-11-2018 10:00 DESK VR2 DVVC VR1 76325 0-4
C 25-11-2018 10:00 Uno Animo VR2 OVV'67 VR3 77092 3-1
C 25-11-2018 12:00 OVC'26 VR1 RWB VR1 95358 2-4
C 25-11-2018 13:00 TSVV Merlijn VR2 Gilze VR2 76756 1-0
C 25-11-2018 14:00 Sarto VR1 Baardwijk VR2 77078 1-1
C 18-11-2018 10:00 Baardwijk VR2 Neerlandia'31 VR1 76993 6-1
C 18-11-2018 10:00 DVVC VR1 Uno Animo VR2 75972 3-1
C 18-11-2018 10:00 DVVC VR2 TSVV Merlijn VR2 98915 8-2
C 18-11-2018 10:30 RWB VR1 OVV'67 VR3 77021 6-0
C 18-11-2018 12:00 OVC'26 VR1 DESK VR2 95357 4-5
C 18-11-2018 12:15 Gilze VR2 Sarto VR1 75334 1-8
C 11-11-2018 10:00 DESK VR2 Baardwijk VR2 76439 1-4
C 11-11-2018 10:00 Uno Animo VR2 RWB VR1 75433 0-3
C 11-11-2018 10:00 OVV'67 VR3 Gilze VR2 76871 0-4
C 11-11-2018 10:00 Neerlandia'31 VR1 OVC'26 VR1 95356 2-2
C 11-11-2018 14:15 Sarto VR1 DVVC VR2 98914 3-4
C 04-11-2018 10:00 Baardwijk VR2 RWB VR1 75809 0-1
C 04-11-2018 10:00 DESK VR2 TSVV Merlijn VR2 75933 6-1
C 04-11-2018 10:00 Neerlandia'31 VR1 Gilze VR2 75782 1-1
C 04-11-2018 10:00 DVVC VR2 DVVC VR1 98913 0-4
C 04-11-2018 12:00 OVC'26 VR1 OVV'67 VR3 95355 9-0
C 04-11-2018 14:00 Sarto VR1 Uno Animo VR2 75907 3-0
C 28-10-2018 12:15 Gilze VR2 DVVC VR2 98912 2-2
C 28-10-2018 10:00 RWB VR1 Neerlandia'31 VR1 76233 3-0
C 28-10-2018 10:00 Uno Animo VR2 OVC'26 VR1 95354 1-2
C 28-10-2018 10:00 OVV'67 VR3 DESK VR2 75260 2-1
C 28-10-2018 10:00 DVVC VR1 Baardwijk VR2 76898 2-3
C 21-10-2018 10:00 DESK VR2 DVVC VR2 98908 1-5
C 17-10-2018 20:00 DVVC VR1 Gilze VR2 76310 0-1
C 14-10-2018 10:00 Baardwijk VR2 OVV'67 VR3 76399 10-0
C 14-10-2018 10:00 DESK VR2 RWB VR1 76725 1-5
C 14-10-2018 10:00 Neerlandia'31 VR1 TSVV Merlijn VR2 75917 0-5
C 14-10-2018 09:45 ZIGO VR1 Uno Animo VR2 75285 0-0
C 14-10-2018 12:00 OVC'26 VR1 Sarto VR1 95353 6-2
C 14-10-2018 10:00 DVVC VR2 Uno Animo VR2 98911 5-2
C 07-10-2018 10:00 OVV'67 VR3 DVVC VR1 76803 4-7
C 07-10-2018 10:00 Uno Animo VR2 Neerlandia'31 VR1 76903 5-2
C 07-10-2018 10:30 RWB VR1 ZIGO VR1 76632 0-0
C 07-10-2018 12:15 Gilze VR2 Baardwijk VR2 75479 0-4
C 07-10-2018 10:00 Sarto VR1 DESK VR2 76798 6-4
C 07-10-2018 13:00 TSVV Merlijn VR2 OVC'26 VR1 95352 2-0
C 07-10-2018 10:30 RWB VR1 DVVC VR2 98910 3-1
C 30-09-2018 10:00 DVVC VR1 RWB VR1 76643 4-7
C 30-09-2018 09:45 ZIGO VR1 Dongen VR1 75205 0-0
C 30-09-2018 10:00 Baardwijk VR2 TSVV Merlijn VR2 75159 2-1
C 30-09-2018 10:00 Neerlandia'31 VR1 DESK VR2 75730 3-5
C 30-09-2018 10:00 OVV'67 VR3 Sarto VR1 75852 0-15
C 30-09-2018 12:15 Gilze VR2 Uno Animo VR2 76609 2-2
C 30-09-2018 10:00 DVVC VR2 OVC'26 VR1 98909 4-2
C 30-09-2018 09:45 ZIGO VR1 OVC'26 VR1 95351 0-0
C 23-09-2018 10:00 Uno Animo VR2 Baardwijk VR2 75685 0-3
C 23-09-2018 10:00 Dongen VR1 DVVC VR1 76771 0-0
C 23-09-2018 10:30 RWB VR1 Gilze VR2 76904 3-0
C 23-09-2018 13:00 TSVV Merlijn VR2 OVV'67 VR3 77012 5-0
C 23-09-2018 14:00 Sarto VR1 Neerlandia'31 VR1 76016 6-2
C 23-09-2018 12:00 OVC'26 VR1 DVVC VR1 95350 5-3
C 23-09-2018 10:00 DESK VR2 ZIGO VR1 75424 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 11:30 MEC'07 VR1 Haarsteeg VR1 20462 0-1
B 16-09-2018 12:00 Vlijmense Boys VR1 DESK VR2 20589 0-0
B 09-09-2018 11:30 MEC'07 VR1 Vlijmense Boys VR1 20379 0-0
B 09-09-2018 12:00 Haarsteeg VR1 DESK VR2 20521 14-1
B 02-09-2018 10:00 DESK VR2 MEC'07 VR1 20458 0-3
B 02-09-2018 12:00 Vlijmense Boys VR1 Haarsteeg VR1 20383 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB VR1 11 10 0 1 30 51 14 37 0
2 Baardwijk VR2 10 8 1 1 25 38 11 27 0
3 Sarto VR1 9 6 1 2 19 49 22 27 0
4 DVVC VR2 9 6 1 2 19 33 20 13 0
5 DVVC VR1 9 5 0 4 15 32 23 9 0
6 Gilze VR2 11 4 3 4 15 20 22 -2 0
7 OVC'26 VR1 11 4 1 6 13 37 35 2 0
8 TSVV Merlijn VR2 9 4 0 5 12 19 32 -13 0
9 Uno Animo VR2 10 3 1 6 10 18 25 -7 0
10 DESK VR2 10 3 0 7 9 24 36 -12 0
11 OVV'67 VR3 10 2 0 8 6 11 62 -51 0
12 Neerlandia'31 VR1 11 0 2 9 2 16 46 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg VR1 2 2 0 0 6 15 1 14 0
2 MEC'07 VR1 2 1 0 1 3 3 1 2 0
3 DESK VR2 2 0 0 2 0 1 17 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven