0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - DESK JO19-3

Teamleden

Spelers
Ruben Brekelmans        
Jochem Buitelaar        
Mathijs Dekkers        
Tim Dingemans        
Stijn van Dongen        
Sam van Doremalen        
Wessel de Haas        
Kevin van Heesch        
Thijs de Jong        
Kyan van der Linden        
Jelte Soyer        
Thomas van Wanrooij        
Kevin Ye        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
V 26-01-2019 15:15 Gilze JO19-3 DESK JO19-3
V 02-02-2019 14:30 Dongen JO19-3 DESK JO19-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 13:00 NEO'25 JO19-1 Baardwijk JO19-2 34302 5-1
C 15-12-2018 14:45 VOAB JO19-4 Uno Animo JO19-2 34003 5-3
C 08-12-2018 14:45 DESK JO19-3 Uno Animo JO19-2 93379 0-0
C 08-12-2018 14:30 RKDVC JO19-3 Berkdijk JO19-1G 33126 4-1
C 08-12-2018 14:00 FC Drunen JO19-1 Baardwijk JO19-2 32783 7-0
C 08-12-2018 11:00 SCO JO19-2 NEO'25 JO19-1 32745 0-8
C 01-12-2018 11:45 NEO'25 JO19-1 FC Drunen JO19-1 33446 3-4
C 01-12-2018 14:30 Baardwijk JO19-2 VOAB JO19-4 33539 3-3
C 01-12-2018 14:30 Uno Animo JO19-2 SCO JO19-2 33848 0-0
C 01-12-2018 12:00 WSC JO19-4 DESK JO19-3 93378 0-5
C 27-11-2018 20:00 FC Drunen JO19-1 SCO JO19-2 34502 5-1
C 24-11-2018 14:30 RKDVC JO19-3 WSC JO19-4 32935 5-1
C 24-11-2018 14:00 Berkdijk JO19-1G NEO'25 JO19-1 34386 0-0
C 17-11-2018 11:00 SCO JO19-2 RKDVC JO19-3 32910 1-5
C 17-11-2018 14:30 Baardwijk JO19-2 Berkdijk JO19-1G 32973 3-0
C 17-11-2018 14:30 Uno Animo JO19-2 FC Drunen JO19-1 33523 0-2
C 17-11-2018 14:30 WSC JO19-4 VOAB JO19-4 33042 1-0
C 10-11-2018 14:45 VOAB JO19-4 SCO JO19-2 33110 6-1
C 10-11-2018 14:30 RKDVC JO19-3 Baardwijk JO19-2 34200 7-0
C 10-11-2018 14:00 FC Drunen JO19-1 DESK JO19-3 93377 3-0
C 10-11-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 WSC JO19-4 34363 0-2
C 03-11-2018 14:00 FC Drunen JO19-1 WSC JO19-4 34063 4-1
C 03-11-2018 11:00 SCO JO19-2 Baardwijk JO19-2 32851 0-0
C 03-11-2018 14:45 VOAB JO19-4 Berkdijk JO19-1G 34173 5-2
C 03-11-2018 14:45 DESK JO19-3 NEO'25 JO19-1 93376 2-2
C 27-10-2018 14:30 WSC JO19-4 SCO JO19-2 34397 5-2
C 27-10-2018 14:30 RKDVC JO19-3 VOAB JO19-4 32981 11-3
C 27-10-2018 14:30 Baardwijk JO19-2 Uno Animo JO19-2 33791 1-3
C 27-10-2018 14:00 Berkdijk JO19-1G DESK JO19-3 93375 0-1
C 20-10-2018 14:00 Berkdijk JO19-1G Uno Animo JO19-2 33551 0-3
C 13-10-2018 14:45 DESK JO19-3 VOAB JO19-4 93374 3-3
C 13-10-2018 14:30 Baardwijk JO19-2 WSC JO19-4 34359 3-2
C 13-10-2018 14:30 Uno Animo JO19-2 NEO'25 JO19-1 34550 3-2
C 13-10-2018 14:00 FC Drunen JO19-1 RKDVC JO19-3 33381 3-0
C 13-10-2018 11:00 SCO JO19-2 Berkdijk JO19-1G 34117 4-1
C 06-10-2018 11:00 Well JO19-1 FC Engelen JO19-3 34431 0-0
C 06-10-2018 12:45 SV BLC JO19-2 DESK JO19-3 34274 0-0
C 06-10-2018 14:30 Maliskamp JO19-1 Nivo Sparta JO19-4 92754 0-0
C 06-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Wilhelmina JO19-3 34177 0-0
C 06-10-2018 14:30 WSC JO19-4 Uno Animo JO19-2 33777 1-3
C 06-10-2018 14:00 Berkdijk JO19-1G FC Drunen JO19-1 33254 1-1
C 06-10-2018 14:30 RKDVC JO19-3 DESK JO19-3 93373 2-2
C 29-09-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 Nivo Sparta JO19-4 34571 0-0
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 Heerewaarden JO19-1 32732 0-0
C 29-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 DESK JO19-3 33187 0-0
C 29-09-2018 15:15 FC Engelen JO19-3 SV BLC JO19-2 33527 0-0
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Maliskamp JO19-1 92753 0-0
C 29-09-2018 14:30 WSC JO19-4 Berkdijk JO19-1G 34033 1-1
C 29-09-2018 14:30 Uno Animo JO19-2 RKDVC JO19-3 32996 0-6
C 29-09-2018 11:00 SCO JO19-2 DESK JO19-3 93372 2-2
C 29-09-2018 14:45 NEO'25 JO19-1 VOAB JO19-4 34010 7-0
C 29-09-2018 11:00 Well JO19-1 DSC JO19-2 33002 0-0
C 22-09-2018 14:45 DESK JO19-3 Wilhelmina JO19-3 33764 0-0
C 22-09-2018 15:15 DSC JO19-2 FC Engelen JO19-3 33549 0-0
C 22-09-2018 14:30 Heerewaarden JO19-1 Well JO19-1 33111 0-0
C 22-09-2018 12:45 SV BLC JO19-2 Haarsteeg JO19-3 33672 0-0
C 22-09-2018 14:30 Maliskamp JO19-1 OSC'45 JO19-1 92752 0-0
C 22-09-2018 14:30 RKDVC JO19-3 NEO'25 JO19-1 33535 2-3
C 22-09-2018 14:45 VOAB JO19-4 FC Drunen JO19-1 33255 1-5
C 22-09-2018 14:45 DESK JO19-3 Baardwijk JO19-2 93371 6-1
C 22-09-2018 12:30 Nivo Sparta JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-5 34444 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 12:00 RFC JO19-3 DESK JO19-3 4013 3-6
B 15-09-2018 15:00 Right'Oh JO19-1 SCO JO19-3 3903 4-0
B 08-09-2018 12:45 SCO JO19-3 DESK JO19-3 4272 1-1
B 08-09-2018 15:00 Right'Oh JO19-1 RFC JO19-3 4512 7-0
B 01-09-2018 12:00 RFC JO19-3 SCO JO19-3 3954 1-5
B 01-09-2018 13:15 DESK JO19-3 Right'Oh JO19-1 4157 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen JO19-1 9 8 1 0 25 34 7 27 0
2 RKDVC JO19-3 9 6 1 2 19 42 14 28 0
3 NEO'25 JO19-1 8 4 1 3 13 30 14 16 0
4 DESK JO19-3 8 3 4 1 13 21 13 8 0
5 Uno Animo JO19-2 8 4 1 3 13 15 17 -2 0
6 VOAB JO19-4 9 3 2 4 11 26 36 -10 0
7 WSC JO19-4 9 3 1 5 10 14 23 -9 0
8 Baardwijk JO19-2 8 2 1 5 7 12 33 -21 0
9 Berkdijk JO19-1G 7 0 2 5 2 5 18 -13 0
10 SCO JO19-2 7 0 2 5 2 7 31 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh JO19-1 3 3 0 0 9 17 0 17 0
2 SCO JO19-3 3 1 1 1 4 6 6 0 0
3 DESK JO19-3 3 1 1 1 4 7 10 -3 0
4 RFC JO19-3 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven