Uitslagen


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 26-05-2018 11:45 DESK JO15-1 Hardinxveld JO15-1 T.A. (Timo) van derVelden 4 - 1
C 26-05-2018 11:45 DESK JO15-1 Hardinxveld JO15-1 T.A. (Timo) van derVelden 4 - 1
C 26-05-2018 11:00 SV BLC JO14-2 DESK JO14-2 W. (Wim) deGroes 0 - 10
C 26-05-2018 10:15 DESK JO14-1 Roosendaal JO14-1 Afgeschermd 6 - 2
C 26-05-2018 12:30 Uno Animo JO14-1 DESK JO14-3 Afgeschermd 3 - 3
C 26-05-2018 10:15 DESK JO14-1 Roosendaal JO14-1 Afgeschermd 6 - 2
C 26-05-2018 12:30 Uno Animo JO14-1 DESK JO14-3 Afgeschermd 3 - 3
C 26-05-2018 11:00 SV BLC JO14-2 DESK JO14-2 J. (Jurgen) vanRiel 0 - 10
C 26-05-2018 09:30 RWB JO13-4G DESK JO13-3 J. (Johan) Kuijsten 1 - 4
C 26-05-2018 10:15 DESK JO13-2 OSC'45 JO13-1 Afgeschermd 2 - 3
C 26-05-2018 11:00 Emplina JO13-1 DESK JO13-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 1 - 3
C 26-05-2018 10:15 DESK JO13-2 OSC'45 JO13-1 Afgeschermd 2 - 3
C 26-05-2018 11:00 Emplina JO13-1 DESK JO13-1 T.A.W. (Theo) Dols 1 - 3
C 26-05-2018 09:00 DESK JO12-2 TSV Gudok JO12-3 Afgeschermd 7 - 4
C 26-05-2018 12:30 DESK JO12-1 Groen Wit JO12-1 Afgeschermd 1 - 4
C 26-05-2018 09:00 DESK JO12-2 TSV Gudok JO12-3 Afgeschermd 7 - 4
C 26-05-2018 12:30 DESK JO12-1 Groen Wit JO12-1 Afgeschermd 1 - 4
C 26-05-2018 11:00 Gloria UC JO11-1 DESK JO11-1 A. (Arnold) Timmer 2 - 7
C 26-05-2018 vervallen VOAB JO11-6 DESK JO11-3
C 26-05-2018 09:00 DESK JO11-3 Gilze JO11-5 1 - 7
C 26-05-2018 10:00 DESK JO11-2 Dongen JO11-7 8 - 8
C 26-05-2018 10:00 DESK JO11-2 Dongen JO11-7 8 - 8
C 26-05-2018 11:00 Gloria UC JO11-1 DESK JO11-1 A. (Arnold) Timmer 2 - 7
C 26-05-2018 09:00 DESK JO11-3 Gilze JO11-5 1 - 7
C 26-05-2018 10:00 DESK JO10-3 RWB JO10-4 3 - 9
C 26-05-2018 vervallen Terheijden JO10-2G DESK JO10-2
C 26-05-2018 10:00 DESK JO10-3 RWB JO10-4 3 - 9
C 26-05-2018 09:30 Be Ready JO9-4 DESK JO9-2
C 26-05-2018 09:00 DESK JO9-4M Sint Michielsgestel JO9-5M
C 26-05-2018 09:45 SV Reeshof JO9-1 DESK JO9-1
C 26-05-2018 vervallen Uno Animo JO9-3 DESK JO9-3 Kroot, B. (Bram)
C 26-05-2018 vervallen FC Drunen JO8-1 DESK JO8-2
C 26-05-2018 vervallen DESK JO8-1 SC 't Zand JO8-2
C 26-05-2018 vervallen Hilvaria JO8-5 DESK JO8-3
C 26-05-2018 12:00 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 DESK MO17-1 J.G. (Jolanda) Buizer-Ermstrang 11 - 0
C 26-05-2018 11:30 VOAB MO13-1 DESK MO13-1 Afgeschermd 0 - 3
C 26-05-2018 10:00 DESK MO11-2 ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 0 - 5
C 26-05-2018 10:00 DESK MO15-1 NWC MO15-1 Afgeschermd 0 - 7
C 26-05-2018 09:00 DESK MO11-1 UVV'40 MO11-1 3 - 2
C 26-05-2018 12:00 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 DESK MO17-1 J. (Jack) Kemmeren 11 - 0
C 26-05-2018 10:00 DESK MO15-1 NWC MO15-1 Afgeschermd 0 - 7
C 26-05-2018 11:30 VOAB MO13-1 DESK MO13-1 Afgeschermd 0 - 3
C 26-05-2018 09:00 DESK MO11-1 UVV'40 MO11-1 3 - 2
C 24-05-2018 20:00 DESK 2 Madese Boys 2 W. (Wilfried) Domenie 1 - 1
C 24-05-2018 20:00 DESK 2 Madese Boys 2 W. (Wil) Zuykerbuyk 1 - 1
C 23-05-2018 19:00 Olympia'60 JO14-1 DESK JO14-3 R.F.J. (Rowan) Timmermans 7 - 1
C 23-05-2018 19:00 Olympia'60 JO14-1 DESK JO14-3 R.F.J. (Rowan) Timmermans 7 - 1
C 23-05-2018 18:30 SVSSS JO9-2 DESK JO9-3
C 22-05-2018 19:00 FC Tilburg JO15-2 DESK JO15-2 J.L.L. (Sjaak) Cox 3 - 2
C 22-05-2018 19:00 FC Tilburg JO15-2 DESK JO15-2 P. (Paul) Brands 3 - 2
C 22-05-2018 19:00 ASWH JO14-1 DESK JO14-1 M.J. (Marjan) Bloemendal 4 - 1
C 22-05-2018 19:00 ASWH JO14-1 DESK JO14-1 S. (Sander) deGeus 4 - 1
C 22-05-2018 18:45 DESK JO13-3 ZIGO JO13-4 Afgeschermd 2 - 2
C 20-05-2018 11:00 DESK 5 SC 't Zand 4 J.M. (Jan) IJpelaar 4 - 3
C 20-05-2018 10:00 DESK 7 RWB 4 Afgeschermd 4 - 2
C 20-05-2018 10:00 Uno Animo 4 DESK 4 C.M.M. (Cor) Maas 6 - 0
C 20-05-2018 10:00 DESK 6 HHC'09 4 J.J. (Johan) vanHal 4 - 3
C 20-05-2018 14:30 DESK 1 TSC 1 L. (Luuk) Hendrix 4 - 3
C 20-05-2018 11:00 DESK 5 SC 't Zand 4 J.M. (Jan) IJpelaar 4 - 3
C 20-05-2018 10:00 DESK 7 RWB 4 J. (Jasper) Beerens 4 - 2
C 20-05-2018 14:30 DESK 1 TSC 1 L. (Luuk) Hendrix 4 - 3
C 20-05-2018 12:00 DESK 3 FC Tilburg 2 M. (Michel) Welten 2 - 2
C 20-05-2018 10:00 DESK 6 HHC'09 4 J.J. (Johan) vanHal 4 - 3
C 20-05-2018 12:00 DESK 3 FC Tilburg 2 M. (Michel) Welten 2 - 2
C 20-05-2018 10:00 Uno Animo 4 DESK 4 C.M.M. (Cor) Maas 6 - 0
C 20-05-2018 12:00 FC Tilburg VR2 DESK VR2 J.L.L. (Sjaak) Cox 10 - 1
C 20-05-2018 12:00 FC Tilburg VR2 DESK VR2 J.L.L. (Sjaak) Cox 10 - 1
C 19-05-2018 14:30 SV Meerkerk 2 DESK ZA2 M. K. S. (Manuel) Lopes 1 - 3
C 19-05-2018 14:45 DESK ZA4 SSC'55 4 Afgeschermd 2 - 3
C 19-05-2018 14:45 DESK ZA3 Rijsoord 2 A. (Arie) Heester 3 - 0
C 19-05-2018 14:45 DESK ZA4 SSC'55 4 Afgeschermd 2 - 3
C 19-05-2018 14:45 DESK ZA3 Rijsoord 2 A. (Arie) Heester 3 - 0
C 19-05-2018 14:30 SV Meerkerk 2 DESK ZA2 Afgeschermd 1 - 3
C 19-05-2018 13:00 DESK JO19-2 Altena JO19-1 Afgeschermd 5 - 2
C 19-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 DESK JO19-1 D. (Dennis) vanMourik 3 - 3
C 19-05-2018 13:00 DESK JO19-2 Altena JO19-1 Afgeschermd 5 - 2
C 19-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 DESK JO19-1 Afgeschermd 3 - 3
C 19-05-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 DESK JO17-3 C (Kees) Klerx 2 - 0
C 19-05-2018 13:00 DESK JO17-2 Baardwijk JO17-1 P. (Mark) Verhaeren 3 - 0
C 19-05-2018 11:45 DESK JO17-4 Taxandria JO17-4 Afgeschermd 12 - 3
C 19-05-2018 12:00 DESK JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 M.M.J. (Michel) deMunnik 1 - 3
C 19-05-2018 15:00 Riel JO17-2 DESK JO17-5 P.H.A. (Piet) Mallens 2 - 5
C 19-05-2018 12:00 DESK JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 M.M.J. (Michel) deMunnik 1 - 3
C 19-05-2018 15:00 Riel JO17-2 DESK JO17-5 L (Luke) Verheijen 2 - 5
C 19-05-2018 13:00 DESK JO17-2 Baardwijk JO17-1 P. (Mark) Verhaeren 3 - 0
C 19-05-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 DESK JO17-3 C (Kees) Klerx 2 - 0
C 19-05-2018 11:45 DESK JO17-4 Taxandria JO17-4 Afgeschermd 12 - 3
C 19-05-2018 13:00 SVSSS JO15-2 DESK JO15-2 A. (Adryo) Toorians 1 - 1
C 19-05-2018 11:45 RKTVC JO15-1 DESK JO15-1 Afgeschermd 2 - 2
C 19-05-2018 12:00 WSC JO15-3 DESK JO15-3 Afgeschermd 3 - 0
C 19-05-2018 13:00 SVSSS JO15-2 DESK JO15-2 Afgeschermd 1 - 1
C 19-05-2018 11:45 RKTVC JO15-1 DESK JO15-1 Afgeschermd 2 - 2
C 19-05-2018 12:00 WSC JO15-3 DESK JO15-3 D.V. (Daniëla) Lagarde 3 - 0
C 19-05-2018 10:15 DESK JO14-2 TGG JO14-2 J. (Jurgen) vanRiel 15 - 1
C 19-05-2018 10:00 Oosterhout JO14-1 DESK JO14-1 G. (Guus) Esseboom 1 - 1
C 19-05-2018 10:00 Oosterhout JO14-1 DESK JO14-1 L.A. (Ruud) Looijmans 1 - 1
C 19-05-2018 11:30 DESK JO14-3 Beerse Boys JO14-2 Afgeschermd 2 - 2
C 19-05-2018 11:30 DESK JO14-3 Beerse Boys JO14-2 S. (Serge) Raaijmakers 2 - 2
C 19-05-2018 10:15 DESK JO14-2 TGG JO14-2 Afgeschermd 15 - 1
C 19-05-2018 10:15 DESK JO13-1 HVCH JO13-1 Afgeschermd 5 - 0
Vorige Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 26-05-2018 11:00 SV BLC JO14-2 DESK JO14-2 W. (Wim) deGroes 0 - 10
C 26-05-2018 10:15 DESK JO14-1 Roosendaal JO14-1 Afgeschermd 6 - 2
C 26-05-2018 12:30 Uno Animo JO14-1 DESK JO14-3 Afgeschermd 3 - 3
C 26-05-2018 10:15 DESK JO14-1 Roosendaal JO14-1 Afgeschermd 6 - 2
C 26-05-2018 12:30 Uno Animo JO14-1 DESK JO14-3 Afgeschermd 3 - 3
C 26-05-2018 11:00 SV BLC JO14-2 DESK JO14-2 J. (Jurgen) vanRiel 0 - 10
C 26-05-2018 09:30 RWB JO13-4G DESK JO13-3 J. (Johan) Kuijsten 1 - 4
C 26-05-2018 10:15 DESK JO13-2 OSC'45 JO13-1 Afgeschermd 2 - 3
C 26-05-2018 11:00 Emplina JO13-1 DESK JO13-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 1 - 3
C 26-05-2018 10:15 DESK JO13-2 OSC'45 JO13-1 Afgeschermd 2 - 3
C 26-05-2018 11:00 Emplina JO13-1 DESK JO13-1 T.A.W. (Theo) Dols 1 - 3
C 26-05-2018 09:00 DESK JO12-2 TSV Gudok JO12-3 Afgeschermd 7 - 4
C 26-05-2018 12:30 DESK JO12-1 Groen Wit JO12-1 Afgeschermd 1 - 4
C 26-05-2018 09:00 DESK JO12-2 TSV Gudok JO12-3 Afgeschermd 7 - 4
C 26-05-2018 12:30 DESK JO12-1 Groen Wit JO12-1 Afgeschermd 1 - 4
C 26-05-2018 11:00 Gloria UC JO11-1 DESK JO11-1 A. (Arnold) Timmer 2 - 7
C 26-05-2018 vervallen VOAB JO11-6 DESK JO11-3
C 26-05-2018 09:00 DESK JO11-3 Gilze JO11-5 1 - 7
C 26-05-2018 10:00 DESK JO11-2 Dongen JO11-7 8 - 8
C 26-05-2018 10:00 DESK JO11-2 Dongen JO11-7 8 - 8
C 26-05-2018 11:00 Gloria UC JO11-1 DESK JO11-1 A. (Arnold) Timmer 2 - 7
C 26-05-2018 09:00 DESK JO11-3 Gilze JO11-5 1 - 7
C 26-05-2018 10:00 DESK JO10-3 RWB JO10-4 3 - 9
C 26-05-2018 vervallen Terheijden JO10-2G DESK JO10-2
C 26-05-2018 10:00 DESK JO10-3 RWB JO10-4 3 - 9
C 26-05-2018 09:30 Be Ready JO9-4 DESK JO9-2
C 26-05-2018 09:00 DESK JO9-4M Sint Michielsgestel JO9-5M
C 26-05-2018 09:45 SV Reeshof JO9-1 DESK JO9-1
C 26-05-2018 vervallen Uno Animo JO9-3 DESK JO9-3 Kroot, B. (Bram)
C 26-05-2018 vervallen FC Drunen JO8-1 DESK JO8-2
C 26-05-2018 vervallen DESK JO8-1 SC 't Zand JO8-2
C 26-05-2018 vervallen Hilvaria JO8-5 DESK JO8-3
C 26-05-2018 12:00 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 DESK MO17-1 J.G. (Jolanda) Buizer-Ermstrang 11 - 0
C 26-05-2018 11:30 VOAB MO13-1 DESK MO13-1 Afgeschermd 0 - 3
C 26-05-2018 10:00 DESK MO11-2 ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 0 - 5
C 26-05-2018 10:00 DESK MO15-1 NWC MO15-1 Afgeschermd 0 - 7
C 26-05-2018 09:00 DESK MO11-1 UVV'40 MO11-1 3 - 2
C 26-05-2018 12:00 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 DESK MO17-1 J. (Jack) Kemmeren 11 - 0
C 26-05-2018 10:00 DESK MO15-1 NWC MO15-1 Afgeschermd 0 - 7
C 26-05-2018 11:30 VOAB MO13-1 DESK MO13-1 Afgeschermd 0 - 3
C 26-05-2018 09:00 DESK MO11-1 UVV'40 MO11-1 3 - 2
C 24-05-2018 20:00 DESK 2 Madese Boys 2 W. (Wilfried) Domenie 1 - 1
C 24-05-2018 20:00 DESK 2 Madese Boys 2 W. (Wil) Zuykerbuyk 1 - 1
C 23-05-2018 19:00 Olympia'60 JO14-1 DESK JO14-3 R.F.J. (Rowan) Timmermans 7 - 1
C 23-05-2018 19:00 Olympia'60 JO14-1 DESK JO14-3 R.F.J. (Rowan) Timmermans 7 - 1
C 23-05-2018 18:30 SVSSS JO9-2 DESK JO9-3
C 22-05-2018 19:00 FC Tilburg JO15-2 DESK JO15-2 J.L.L. (Sjaak) Cox 3 - 2
C 22-05-2018 19:00 FC Tilburg JO15-2 DESK JO15-2 P. (Paul) Brands 3 - 2
C 22-05-2018 19:00 ASWH JO14-1 DESK JO14-1 M.J. (Marjan) Bloemendal 4 - 1
C 22-05-2018 19:00 ASWH JO14-1 DESK JO14-1 S. (Sander) deGeus 4 - 1
C 22-05-2018 18:45 DESK JO13-3 ZIGO JO13-4 Afgeschermd 2 - 2
C 20-05-2018 11:00 DESK 5 SC 't Zand 4 J.M. (Jan) IJpelaar 4 - 3
C 20-05-2018 10:00 DESK 7 RWB 4 Afgeschermd 4 - 2
C 20-05-2018 10:00 Uno Animo 4 DESK 4 C.M.M. (Cor) Maas 6 - 0
C 20-05-2018 10:00 DESK 6 HHC'09 4 J.J. (Johan) vanHal 4 - 3
C 20-05-2018 14:30 DESK 1 TSC 1 L. (Luuk) Hendrix 4 - 3
C 20-05-2018 11:00 DESK 5 SC 't Zand 4 J.M. (Jan) IJpelaar 4 - 3
C 20-05-2018 10:00 DESK 7 RWB 4 J. (Jasper) Beerens 4 - 2
C 20-05-2018 14:30 DESK 1 TSC 1 L. (Luuk) Hendrix 4 - 3
C 20-05-2018 12:00 DESK 3 FC Tilburg 2 M. (Michel) Welten 2 - 2
C 20-05-2018 10:00 DESK 6 HHC'09 4 J.J. (Johan) vanHal 4 - 3
C 20-05-2018 12:00 DESK 3 FC Tilburg 2 M. (Michel) Welten 2 - 2
C 20-05-2018 10:00 Uno Animo 4 DESK 4 C.M.M. (Cor) Maas 6 - 0
C 20-05-2018 12:00 FC Tilburg VR2 DESK VR2 J.L.L. (Sjaak) Cox 10 - 1
C 20-05-2018 12:00 FC Tilburg VR2 DESK VR2 J.L.L. (Sjaak) Cox 10 - 1
C 19-05-2018 14:30 SV Meerkerk 2 DESK ZA2 M. K. S. (Manuel) Lopes 1 - 3
C 19-05-2018 14:45 DESK ZA4 SSC'55 4 Afgeschermd 2 - 3
C 19-05-2018 14:45 DESK ZA3 Rijsoord 2 A. (Arie) Heester 3 - 0
C 19-05-2018 14:45 DESK ZA4 SSC'55 4 Afgeschermd 2 - 3
C 19-05-2018 14:45 DESK ZA3 Rijsoord 2 A. (Arie) Heester 3 - 0
C 19-05-2018 14:30 SV Meerkerk 2 DESK ZA2 Afgeschermd 1 - 3
C 19-05-2018 13:00 DESK JO19-2 Altena JO19-1 Afgeschermd 5 - 2
C 19-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 DESK JO19-1 D. (Dennis) vanMourik 3 - 3
C 19-05-2018 13:00 DESK JO19-2 Altena JO19-1 Afgeschermd 5 - 2
C 19-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 DESK JO19-1 Afgeschermd 3 - 3
C 19-05-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 DESK JO17-3 C (Kees) Klerx 2 - 0
C 19-05-2018 13:00 DESK JO17-2 Baardwijk JO17-1 P. (Mark) Verhaeren 3 - 0
C 19-05-2018 11:45 DESK JO17-4 Taxandria JO17-4 Afgeschermd 12 - 3
C 19-05-2018 12:00 DESK JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 M.M.J. (Michel) deMunnik 1 - 3
C 19-05-2018 15:00 Riel JO17-2 DESK JO17-5 P.H.A. (Piet) Mallens 2 - 5
C 19-05-2018 12:00 DESK JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 M.M.J. (Michel) deMunnik 1 - 3
C 19-05-2018 15:00 Riel JO17-2 DESK JO17-5 L (Luke) Verheijen 2 - 5
C 19-05-2018 13:00 DESK JO17-2 Baardwijk JO17-1 P. (Mark) Verhaeren 3 - 0
C 19-05-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 DESK JO17-3 C (Kees) Klerx 2 - 0
C 19-05-2018 11:45 DESK JO17-4 Taxandria JO17-4 Afgeschermd 12 - 3
C 19-05-2018 13:00 SVSSS JO15-2 DESK JO15-2 A. (Adryo) Toorians 1 - 1
C 19-05-2018 11:45 RKTVC JO15-1 DESK JO15-1 Afgeschermd 2 - 2
C 19-05-2018 12:00 WSC JO15-3 DESK JO15-3 Afgeschermd 3 - 0
C 19-05-2018 13:00 SVSSS JO15-2 DESK JO15-2 Afgeschermd 1 - 1
C 19-05-2018 11:45 RKTVC JO15-1 DESK JO15-1 Afgeschermd 2 - 2
C 19-05-2018 12:00 WSC JO15-3 DESK JO15-3 D.V. (Daniëla) Lagarde 3 - 0
C 19-05-2018 10:15 DESK JO14-2 TGG JO14-2 J. (Jurgen) vanRiel 15 - 1
C 19-05-2018 10:00 Oosterhout JO14-1 DESK JO14-1 G. (Guus) Esseboom 1 - 1
C 19-05-2018 10:00 Oosterhout JO14-1 DESK JO14-1 L.A. (Ruud) Looijmans 1 - 1
C 19-05-2018 11:30 DESK JO14-3 Beerse Boys JO14-2 Afgeschermd 2 - 2
C 19-05-2018 11:30 DESK JO14-3 Beerse Boys JO14-2 S. (Serge) Raaijmakers 2 - 2
C 19-05-2018 10:15 DESK JO14-2 TGG JO14-2 Afgeschermd 15 - 1
C 19-05-2018 10:15 DESK JO13-1 HVCH JO13-1 Afgeschermd 5 - 0
C 19-05-2018 10:15 DESK JO13-1 HVCH JO13-1 L. (Lars) Damen 5 - 0
C 19-05-2018 11:30 Wilhelmina JO13-2 DESK JO13-2 P.T. (Paul) tenBrinke 0 - 1
Vorige Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
Vorige


Terug naar boven