Uitslagen


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-05-2020 12:30 Dongen JO15-2 DESK JO15-2
C 16-05-2020 12:30 Dongen JO15-2 DESK JO15-2
C 16-05-2020 13:00 DESK JO15-1 Jong Brabant JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar
C 16-05-2020 13:00 DESK JO15-1 Jong Brabant JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar
C 16-05-2020 afgelast Woudrichem JO10-1 DESK JO10-1
C 16-05-2020 10:15 DESK JO14-1 Baardwijk JO14-1G
C 16-05-2020 10:15 DESK JO14-1 Baardwijk JO14-1G
C 16-05-2020 11:30 DESK JO13-4 Unitas'30 JO13-7
C 16-05-2020 11:30 DESK JO13-4 Unitas'30 JO13-7
C 16-05-2020 10:15 DESK JO13-3 Haarsteeg JO13-3
C 16-05-2020 09:30 GSBW JO13-1 DESK JO13-2
C 16-05-2020 vervallen VOAB JO13-3 DESK JO13-1
C 16-05-2020 10:15 DESK JO13-3 Haarsteeg JO13-3
C 16-05-2020 09:30 GSBW JO13-1 DESK JO13-2
C 16-05-2020 09:00 DESK JO11-2 SVSOS JO11-1G
C 16-05-2020 10:15 Wilhelmina JO11-4 DESK JO11-1
C 16-05-2020 10:15 DESK JO11-3 Olympia'60 JO11-3
C 16-05-2020 09:00 DESK JO11-2 SVSOS JO11-1G
C 16-05-2020 10:15 DESK JO11-3 Olympia'60 JO11-3
C 16-05-2020 10:15 Wilhelmina JO11-4 DESK JO11-1
C 16-05-2020 afgelast DESK JO10-2 NEO'25 JO10-4
C 16-05-2020 afgelast DESK JO9-3 Wilhelmina JO9-6
C 16-05-2020 afgelast Uno Animo JO9-1 DESK JO9-2
C 16-05-2020 afgelast TSC JO9-2 DESK JO9-1
C 16-05-2020 afgelast Sarto JO8-7 DESK JO8-3
C 16-05-2020 afgelast DSE JO8-1 DESK JO8-1
C 16-05-2020 afgelast DESK JO8-2 SC 't Zand JO8-4G
C 16-05-2020 afgelast DESK JO8-4 SV Reeshof JO8-2
C 16-05-2020 afgelast DESK JO7-1 Dongen JO7-1
C 16-05-2020 11:30 DESK MO15-1 VV Trinitas Oisterwijk MO15-1
C 16-05-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 DESK MO17-1
C 16-05-2020 09:15 FC Tilburg MO11-2 DESK MO11-1
C 16-05-2020 11:15 SC 't Zand MO13-2 DESK MO13-2
C 16-05-2020 09:15 FC Tilburg MO11-2 DESK MO11-1
C 16-05-2020 11:15 SC 't Zand MO13-2 DESK MO13-2
C 16-05-2020 11:30 DESK MO15-1 VV Trinitas Oisterwijk MO15-1
C 16-05-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 DESK MO17-1
C 10-05-2020 12:00 Baardwijk 2 DESK 3
C 10-05-2020 12:00 Baardwijk 2 DESK 3
C 10-05-2020 vervallen SV Reeshof 10 DESK 4
C 10-05-2020 14:00 Beek Vooruit 1 DESK 1 J.P.W.M (John) van Gils
C 10-05-2020 11:45 Moerse Boys 2 DESK 2 H. (Hans) de Leeuw
C 10-05-2020 11:00 DESK 5 OVC'26 5
C 10-05-2020 11:00 DESK 5 OVC'26 5
C 10-05-2020 11:45 Moerse Boys 2 DESK 2 H. (Hans) de Leeuw
C 10-05-2020 14:00 Beek Vooruit 1 DESK 1 J.P.W.M (John) van Gils
C 10-05-2020 10:00 Baardwijk VR2 DESK VR2
C 10-05-2020 10:00 Baardwijk VR2 DESK VR2
C 10-05-2020 12:00 DESK VR1 Antibarbari VR3 S (Simone) van Manen
C 10-05-2020 12:00 DESK VR1 Antibarbari VR3 S (Simone) van Manen
C 09-05-2020 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 DESK ZA2 T. (Thijs) Dingemans
C 09-05-2020 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 DESK ZA2 T. (Thijs) Dingemans
C 09-05-2020 vervallen DESK JO19-2 VOAB JO19-2
C 09-05-2020 14:30 Madese Boys JO19-2 DESK JO19-3
C 09-05-2020 13:00 DESK JO19-2 Uno Animo JO19-2
C 09-05-2020 13:00 DESK JO19-2 Uno Animo JO19-2
C 09-05-2020 14:45 DESK JO19-1 Oosterhout JO19-1 P. (Patrick) Stap
C 09-05-2020 14:45 DESK JO19-1 Oosterhout JO19-1 P. (Patrick) Stap
C 09-05-2020 vervallen DESK JO19-4 Uno Animo JO19-2
C 09-05-2020 14:30 Madese Boys JO19-2 DESK JO19-3
C 09-05-2020 13:00 DESK JO17-2 SV Reeshof JO17-1
C 09-05-2020 14:45 DESK JO17-3 Haarsteeg JO17-3
C 09-05-2020 13:00 DESK JO17-2 SV Reeshof JO17-1
C 09-05-2020 14:30 RWB JO17-1 DESK JO17-1 Afgeschermd
C 09-05-2020 11:30 DESK JO17-4 Sarto JO17-5
C 09-05-2020 14:30 RWB JO17-1 DESK JO17-1 Afgeschermd
C 09-05-2020 14:45 DESK JO17-3 Haarsteeg JO17-3
C 09-05-2020 11:30 DESK JO17-4 Sarto JO17-5
C 09-05-2020 12:00 SV Reeshof JO15-1 DESK JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar
C 09-05-2020 12:00 SV Reeshof JO15-1 DESK JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar
C 09-05-2020 13:00 TSV Gudok JO15-3 DESK JO15-2
C 09-05-2020 13:00 Be Ready JO15-1 DESK JO15-3
C 09-05-2020 13:00 Be Ready JO15-1 DESK JO15-3
C 09-05-2020 13:00 TSV Gudok JO15-3 DESK JO15-2
C 09-05-2020 afgelast GDC JO10-1 DESK JO10-1
C 09-05-2020 10:15 DESK JO14-1 Be Ready JO14-1
C 09-05-2020 10:15 DESK JO14-1 Be Ready JO14-1
C 09-05-2020 11:30 DESK JO13-4 TSV Gudok JO13-4
C 09-05-2020 08:45 Sarto JO13-5 DESK JO13-2
C 09-05-2020 08:45 Sarto JO13-5 DESK JO13-2
C 09-05-2020 11:00 WSC JO13-2 DESK JO13-1
C 09-05-2020 10:15 DESK JO13-3 HHC'09 JO13-1
C 09-05-2020 11:00 WSC JO13-2 DESK JO13-1
C 09-05-2020 11:30 DESK JO13-4 TSV Gudok JO13-4
C 09-05-2020 10:15 DESK JO13-3 HHC'09 JO13-1
C 09-05-2020 10:15 DESK JO11-1 TSV Gudok JO11-1
C 09-05-2020 10:15 DESK JO11-3 TSV Gudok JO11-3
C 09-05-2020 10:15 DESK JO11-3 TSV Gudok JO11-3
C 09-05-2020 10:15 DESK JO11-1 TSV Gudok JO11-1
C 09-05-2020 10:00 Hilvaria JO11-2 DESK JO11-2
C 09-05-2020 10:00 Hilvaria JO11-2 DESK JO11-2
C 09-05-2020 afgelast Jong Brabant JO10-5 DESK JO10-2
C 09-05-2020 afgelast Emplina JO9-6 DESK JO9-3
C 09-05-2020 afgelast VOAB JO9-3 DESK JO9-2
C 09-05-2020 afgelast DESK JO9-1 SVW JO9-1
C 09-05-2020 afgelast DESK JO8-2 ZIGO JO8-3
C 09-05-2020 afgelast DESK JO8-4 Sarto JO8-3
C 09-05-2020 afgelast DESK JO8-1 Bavel JO8-1
C 09-05-2020 afgelast SSC'55 JO8-2 DESK JO8-3
C 09-05-2020 afgelast DESK JO7-1 Waspik JO7-1
Vorige Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-05-2020 12:30 Dongen JO15-2 DESK JO15-2
C 16-05-2020 12:30 Dongen JO15-2 DESK JO15-2
C 16-05-2020 13:00 DESK JO15-1 Jong Brabant JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar
C 16-05-2020 13:00 DESK JO15-1 Jong Brabant JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar
C 16-05-2020 afgelast Woudrichem JO10-1 DESK JO10-1
C 16-05-2020 10:15 DESK JO14-1 Baardwijk JO14-1G
C 16-05-2020 10:15 DESK JO14-1 Baardwijk JO14-1G
C 16-05-2020 11:30 DESK JO13-4 Unitas'30 JO13-7
C 16-05-2020 11:30 DESK JO13-4 Unitas'30 JO13-7
C 16-05-2020 10:15 DESK JO13-3 Haarsteeg JO13-3
C 16-05-2020 09:30 GSBW JO13-1 DESK JO13-2
C 16-05-2020 vervallen VOAB JO13-3 DESK JO13-1
C 16-05-2020 10:15 DESK JO13-3 Haarsteeg JO13-3
C 16-05-2020 09:30 GSBW JO13-1 DESK JO13-2
C 16-05-2020 09:00 DESK JO11-2 SVSOS JO11-1G
C 16-05-2020 10:15 Wilhelmina JO11-4 DESK JO11-1
C 16-05-2020 10:15 DESK JO11-3 Olympia'60 JO11-3
C 16-05-2020 09:00 DESK JO11-2 SVSOS JO11-1G
C 16-05-2020 10:15 DESK JO11-3 Olympia'60 JO11-3
C 16-05-2020 10:15 Wilhelmina JO11-4 DESK JO11-1
C 16-05-2020 afgelast DESK JO10-2 NEO'25 JO10-4
C 16-05-2020 afgelast DESK JO9-3 Wilhelmina JO9-6
C 16-05-2020 afgelast Uno Animo JO9-1 DESK JO9-2
C 16-05-2020 afgelast TSC JO9-2 DESK JO9-1
C 16-05-2020 afgelast Sarto JO8-7 DESK JO8-3
C 16-05-2020 afgelast DSE JO8-1 DESK JO8-1
C 16-05-2020 afgelast DESK JO8-2 SC 't Zand JO8-4G
C 16-05-2020 afgelast DESK JO8-4 SV Reeshof JO8-2
C 16-05-2020 afgelast DESK JO7-1 Dongen JO7-1
C 16-05-2020 11:30 DESK MO15-1 VV Trinitas Oisterwijk MO15-1
C 16-05-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 DESK MO17-1
C 16-05-2020 09:15 FC Tilburg MO11-2 DESK MO11-1
C 16-05-2020 11:15 SC 't Zand MO13-2 DESK MO13-2
C 16-05-2020 09:15 FC Tilburg MO11-2 DESK MO11-1
C 16-05-2020 11:15 SC 't Zand MO13-2 DESK MO13-2
C 16-05-2020 11:30 DESK MO15-1 VV Trinitas Oisterwijk MO15-1
C 16-05-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 DESK MO17-1
C 10-05-2020 12:00 Baardwijk 2 DESK 3
C 10-05-2020 12:00 Baardwijk 2 DESK 3
C 10-05-2020 vervallen SV Reeshof 10 DESK 4
C 10-05-2020 14:00 Beek Vooruit 1 DESK 1 J.P.W.M (John) van Gils
C 10-05-2020 11:45 Moerse Boys 2 DESK 2 H. (Hans) de Leeuw
C 10-05-2020 11:00 DESK 5 OVC'26 5
C 10-05-2020 11:00 DESK 5 OVC'26 5
C 10-05-2020 11:45 Moerse Boys 2 DESK 2 H. (Hans) de Leeuw
C 10-05-2020 14:00 Beek Vooruit 1 DESK 1 J.P.W.M (John) van Gils
C 10-05-2020 10:00 Baardwijk VR2 DESK VR2
C 10-05-2020 10:00 Baardwijk VR2 DESK VR2
C 10-05-2020 12:00 DESK VR1 Antibarbari VR3 S (Simone) van Manen
C 10-05-2020 12:00 DESK VR1 Antibarbari VR3 S (Simone) van Manen
C 09-05-2020 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 DESK ZA2 T. (Thijs) Dingemans
C 09-05-2020 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 DESK ZA2 T. (Thijs) Dingemans
C 09-05-2020 vervallen DESK JO19-2 VOAB JO19-2
C 09-05-2020 14:30 Madese Boys JO19-2 DESK JO19-3
C 09-05-2020 13:00 DESK JO19-2 Uno Animo JO19-2
C 09-05-2020 13:00 DESK JO19-2 Uno Animo JO19-2
C 09-05-2020 14:45 DESK JO19-1 Oosterhout JO19-1 P. (Patrick) Stap
C 09-05-2020 14:45 DESK JO19-1 Oosterhout JO19-1 P. (Patrick) Stap
C 09-05-2020 vervallen DESK JO19-4 Uno Animo JO19-2
C 09-05-2020 14:30 Madese Boys JO19-2 DESK JO19-3
C 09-05-2020 13:00 DESK JO17-2 SV Reeshof JO17-1
C 09-05-2020 14:45 DESK JO17-3 Haarsteeg JO17-3
C 09-05-2020 13:00 DESK JO17-2 SV Reeshof JO17-1
C 09-05-2020 14:30 RWB JO17-1 DESK JO17-1 Afgeschermd
C 09-05-2020 11:30 DESK JO17-4 Sarto JO17-5
C 09-05-2020 14:30 RWB JO17-1 DESK JO17-1 Afgeschermd
C 09-05-2020 14:45 DESK JO17-3 Haarsteeg JO17-3
C 09-05-2020 11:30 DESK JO17-4 Sarto JO17-5
C 09-05-2020 12:00 SV Reeshof JO15-1 DESK JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar
C 09-05-2020 12:00 SV Reeshof JO15-1 DESK JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar
C 09-05-2020 13:00 TSV Gudok JO15-3 DESK JO15-2
C 09-05-2020 13:00 Be Ready JO15-1 DESK JO15-3
C 09-05-2020 13:00 Be Ready JO15-1 DESK JO15-3
C 09-05-2020 13:00 TSV Gudok JO15-3 DESK JO15-2
C 09-05-2020 afgelast GDC JO10-1 DESK JO10-1
C 09-05-2020 10:15 DESK JO14-1 Be Ready JO14-1
C 09-05-2020 10:15 DESK JO14-1 Be Ready JO14-1
C 09-05-2020 11:30 DESK JO13-4 TSV Gudok JO13-4
C 09-05-2020 08:45 Sarto JO13-5 DESK JO13-2
C 09-05-2020 08:45 Sarto JO13-5 DESK JO13-2
C 09-05-2020 11:00 WSC JO13-2 DESK JO13-1
C 09-05-2020 10:15 DESK JO13-3 HHC'09 JO13-1
C 09-05-2020 11:00 WSC JO13-2 DESK JO13-1
C 09-05-2020 11:30 DESK JO13-4 TSV Gudok JO13-4
C 09-05-2020 10:15 DESK JO13-3 HHC'09 JO13-1
C 09-05-2020 10:15 DESK JO11-1 TSV Gudok JO11-1
C 09-05-2020 10:15 DESK JO11-3 TSV Gudok JO11-3
C 09-05-2020 10:15 DESK JO11-3 TSV Gudok JO11-3
C 09-05-2020 10:15 DESK JO11-1 TSV Gudok JO11-1
C 09-05-2020 10:00 Hilvaria JO11-2 DESK JO11-2
C 09-05-2020 10:00 Hilvaria JO11-2 DESK JO11-2
C 09-05-2020 afgelast Jong Brabant JO10-5 DESK JO10-2
C 09-05-2020 afgelast Emplina JO9-6 DESK JO9-3
C 09-05-2020 afgelast VOAB JO9-3 DESK JO9-2
C 09-05-2020 afgelast DESK JO9-1 SVW JO9-1
C 09-05-2020 afgelast DESK JO8-2 ZIGO JO8-3
C 09-05-2020 afgelast DESK JO8-4 Sarto JO8-3
C 09-05-2020 afgelast DESK JO8-1 Bavel JO8-1
C 09-05-2020 afgelast SSC'55 JO8-2 DESK JO8-3
C 09-05-2020 afgelast DESK JO7-1 Waspik JO7-1
Vorige Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 01-09-2019 11:00 DESK 5 SV Reeshof 5 Afgeschermd 3 - 6
B 01-09-2019 12:00 DESK 3 FC Engelen 2 W. (Wilco) Visser 2 - 4
B 01-09-2019 11:45 RWB 2 DESK 2 M.T.A.J. (Marco) van Mierlo 2 - 4
B 01-09-2019 11:00 DESK 4 RWB 3 E. (Ender) Atici 4 - 1
B 01-09-2019 11:30 DESK VR1 Nemelaer VR1 Afgeschermd 1 - 1
B 31-08-2019 14:30 NEO'25 2 DESK ZA2 C.J.M. (Chryso) Konings 0 - 7
B 31-08-2019 12:15 GDC JO19-1 DESK JO19-4 Afgeschermd 3 - 2
B 31-08-2019 14:45 DESK JO19-3 RWB JO19-2 Afgeschermd 1 - 5
B 31-08-2019 13:00 DESK JO19-2 SV Capelle JO19-1 M. (Marco) Klijsen 0 - 8
B 31-08-2019 14:30 RWB JO19-1 DESK JO19-1 A. (Ahmed) Chahid 3 - 2
B 31-08-2019 14:45 DESK JO17-3 Waspik JO17-2 T. (Thom) Craane 12 - 0
B 31-08-2019 14:30 JEKA JO17-1 DESK JO17-1 A. (Anton) Atsma 4 - 0
B 31-08-2019 13:00 DESK JO17-2 WSC JO17-2 J. (Jorgen) Lips 1 - 0
B 31-08-2019 14:30 Uno Animo JO17-2 DESK JO17-4 J. (Jörgen) Kroot 3 - 3
B 31-08-2019 13:00 RWB JO15-1 DESK JO15-1 J.M.J. (Jul) Vandebroek 2 - 7
B 31-08-2019 13:00 Den Dungen JO15-2 DESK JO15-3 K. (Kasper) Kelderman 0 - 9
B 31-08-2019 11:00 Berkdijk JO15-1 DESK JO15-2 J. (Justin) Netten 3 - 2
B 31-08-2019 10:00 DESK JO10-1 NEO'25 JO10-2
B 31-08-2019 10:00 DESK JO14-1 ODC JO14-3G Y. (Youri) Pols 4 - 4
B 31-08-2019 10:15 DESK JO13-3 Haarsteeg JO13-3 Afgeschermd 4 - 3
B 31-08-2019 vervallen Dongen JO13-5 DESK JO13-4
B 31-08-2019 12:30 Baardwijk JO13-1 DESK JO13-1 R.J.A.G. (Roel) Burgel 3 - 2
B 31-08-2019 09:00 DESK JO13-2 NEO'25 JO13-1 D. (Dick) Delsasso 4 - 1
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-2 DESK JO11-2 J. (Jord) Kemmeren 10 - 5
B 31-08-2019 vervallen Blauw Wit'81 JO11-1G DESK JO11-3
B 31-08-2019 10:00 The White Boys JO11-1 DESK JO11-1 B. (Bas) van Bavel 6 - 1
B 31-08-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 DESK JO10-2
B 31-08-2019 vervallen FC Drunen JO9-1 DESK JO9-3
B 31-08-2019 vervallen RKDVC JO9-1 DESK JO9-1
B 31-08-2019 09:00 DESK JO9-2 GDC JO9-1
B 31-08-2019 vervallen Uno Animo JO8-2 DESK JO8-2
B 31-08-2019 vervallen DESK JO8-1 WSC JO8-1
B 31-08-2019 09:00 DESK JO8-3 GDC JO8-2
B 31-08-2019 13:00 DESK MO17-1 GDC MO17-1 S. (Sam) Haarbosch 1 - 7
B 31-08-2019 09:00 DESK MO11-1 RKDVC MO11-1 2 - 2
B 31-08-2019 11:30 DESK MO13-1 FC Tilburg MO13-1 Afgeschermd 13 - 0
B 31-08-2019 vervallen DESK MO13-2 WSC MO13-2
B 31-08-2019 11:30 DESK MO15-1 Uno Animo MO15-2 J. (Jan) den Hartog 3 - 5
Vorige

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 24-08-2019 10:00 VOAB JO13-3 DESK JO13-1
V 24-08-2019 10:00 DESK JO11-1 SC 't Zand JO11
V 24-08-2019 10:00 DESK JO11-2 SC 't Zand JO11
V 22-08-2019 20:00 DESK 2 DESK 3
V 20-08-2019 20:00 Unitas DESK 1
Vorige

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
Vorige


Terug naar boven