Organisatie

Organogram

Het Algemeen Bestuur

Functie bestuur Verantwoordelijke Portefeuille Mail
Voorzitter Vacant Voorzitter  voorzitter@vvdesk.nl
Secretaris Thijs Dingemans Secretariaat secretaris@vvdesk.nl
Penningmeester Dennis van den Beukel Financiën penningmeester@vvdesk.nl
Lid Jaap van den Corput Accommodatie accommodatie@vvdesk.nl
Lid Vacant Technische Zaken technischezaken@vvdesk.nl
Lid Petra Delsasso Jeugdvoetbal jeugdvoetbal@vvdesk.nl
Lid Wilfried Domenie Seniorenvoetbal seniorenvoetbal@vvdesk.nl
Lid Ed van Ham Vrouwenvoetbal vrouwenvoetbal@vvdesk.nl
Lid Ton Brouwers Horeca horeca@vvdesk.nl
Lid Timo Bergmans Communicatie communicatie@vvdesk.nl
Lid Gerardo de Jong Sponsoring sponsoring@vvdesk.nl
Lid Jacques van Heijst Projecten voorzitter@vvdesk.nl
Lid Max Mertens Projecten maxmertens@vvdesk.nl
Lid Vacant Vrijwilligersbelangen vrijwilligersbelangen@vvdesk.nl















 

De organisatie van DESK bestaat uit een bestuur, een aantal commissies en vele werkgroepen. Een grote schare vrijwilligers zorgt voor de praktische uitvoering.

Heeft u interesse in een bestuurlijke functie of een functie binnen één van de commissies, dan verzoeken wij u contact op te nemen met een van de bestuursleden van DESK.

Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven