DESK 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 Oosterhout 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Baardwijk 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Gilze 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
5 OVC'26 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
6 Irene'58 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
7 UVV'40 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
8 Bavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DESK 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 ZIGO 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
12 SCO 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
13 Waspik 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
14 RWB 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 1 3 3 0 0 9 14 1 13 0
2 DESK 1 3 2 0 1 6 16 2 14 0
3 NEO'25 1 3 1 0 2 3 6 7 -1 0
4 Willem II 1 3 0 0 3 0 1 27 -26 0

DESK 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 RKDVC 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 VOAB 2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 Beek Vooruit 2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
5 Hoeven 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 Dongen 3 1 1 0 0 3 1 0 1 0
7 Zeelandia Middelburg 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
8 Sarto 2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
9 Were Di 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
10 DESK 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
11 RCD 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
12 JEKA 3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
13 WSC 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
14 MOC'17 2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN 2 3 2 1 0 7 7 3 4 0
2 DESK 2 3 1 2 0 5 3 0 3 0
3 DSC 2 3 0 2 1 2 4 7 -3 0
4 Emplina 2 3 0 1 2 1 5 9 -4 0

DESK 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gilze 2 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Waspik 2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
3 Rijen 2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 GSBW 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 Madese Boys 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
6 SCO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SC Gastel 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
8 TSC 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
9 DESK 3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
10 ZIGO 2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
11 Baardwijk 2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
12 JEKA 4 0 0 0 0 -3 0 0 0 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 4 3 3 0 0 9 17 1 16 0
2 DESK 3 3 2 0 1 6 9 10 -1 0
3 RWB 2 3 0 1 2 1 2 8 -6 0
4 Baardwijk 4 3 0 1 2 1 4 13 -9 0

DESK 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVC'26 4 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Gloria UC 3 1 1 0 0 3 8 4 4 0
3 Dongen 6 1 1 0 0 3 5 1 4 0
4 WSJ 3 1 1 0 0 3 5 4 1 0
5 Were Di 5 1 1 0 0 3 3 2 1 0
6 DESK 4 1 0 1 0 1 2 2 0 0
7 FC Tilburg 8 1 0 1 0 1 2 2 0 0
8 Gilze 4 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
9 JEKA 12 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
10 Sarto 9 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
11 SVG 4 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
12 Jong Brabant 6 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 6 3 2 1 0 7 14 8 6 0
2 HHC'09 3 3 2 0 1 6 10 8 2 0
3 DESK 4 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
4 Haarsteeg 4 3 0 1 2 1 10 15 -5 0

DESK 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina 5 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 Berkdijk 2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
3 Baardwijk 5 1 1 0 0 3 5 4 1 0
4 RWB 3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 WSC 6 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 Jong Brabant 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Tilburg 6 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
9 DESK 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
10 ZIGO 5 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 Blauw Wit'81 2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
12 Sarto 10 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 5 2 2 0 0 6 7 3 4 0
2 FC Tilburg 8 2 0 1 1 1 5 6 -1 0
3 Jong Brabant 5 2 0 1 1 1 4 7 -3 0

DESK 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 6 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 Baardwijk 6 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Uno Animo 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 SC Elshout 3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
5 Nieuwkuijk 5 1 1 0 0 3 2 0 2 0
6 RKC Waalwijk 2 1 0 1 0 1 5 5 0 0
7 VCB 3 1 0 1 0 1 5 5 0 0
8 WSC 8 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
9 RKDVC 10 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
10 FC Drunen 4 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
11 RWB 6 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
12 Haarsteeg 7 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Uno Animo 5 3 3 0 0 9 25 5 20 0
2 RKDVC 8 3 2 0 1 6 18 5 13 0
3 RWB 4 3 1 0 2 3 7 26 -19 0
4 DESK 6 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

DESK 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB 4 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 RKDVC 11 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 Blauw Wit'81 3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
4 FC Drunen 3 1 1 0 0 3 5 4 1 0
5 Baardwijk 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uno Animo 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SC 't Zand 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVSSS 4 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
9 Sarto 13 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 DESK 7 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
11 OVC'26 10 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 RKDVC 10 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

DESK ZA2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 2 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 Nivo Sparta 2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
3 VVAC 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Achilles Veen 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
5 Drechtstreek 2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
6 Groot-Ammers 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 De Alblas 2 1 0 1 0 1 2 2 0 0
8 GJS 2 1 0 1 0 1 2 2 0 0
9 Roda Boys/Bommelerwaard 2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
10 Alblasserdam 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 Almkerk 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
12 Tricht 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
13 Streefkerk 2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
14 WNC 2 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ONI 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DESK ZA3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heerjansdam 2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 Rijsoord 2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 VVGZ 3 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Bruse Boys 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
5 Pelikaan 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 De Meeuwen 2 1 0 1 0 1 1 1 0 0
7 MZC'11 2 1 0 1 0 1 1 1 0 0
8 Terneuzense Boys 2 1 0 1 0 1 0 0 0 0
9 Zwaluwe 2 1 0 1 0 1 0 0 0 0
10 EBOH 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 DESK 3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
12 Walcheren 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
13 SSV'65 2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
14 Serooskerke 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DESK ZA4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 DESK 4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Berkdijk 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 SSC'55 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
5 WSC 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 GDC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RFC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Madese Boys 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
9 Oosterhout 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
10 Baardwijk 2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 SV BLC 8 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
12 SV Capelle 3 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Willem II 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DESK JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO19-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 SV Reeshof JO19-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
3 Riel JO19-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
4 Braakhuizen JO19-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 GSBW JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 Nemelaer JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 RWB JO19-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
8 Taxandria JO19-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
9 DESK JO19-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 Were Di JO19-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
11 ZIGO JO19-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
12 Uno Animo JO19-1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO19-1 3 3 0 0 9 15 2 13 0
2 SC 't Zand JO19-1 3 1 1 1 4 11 10 1 0
3 FC Tilburg JO19-1 3 0 2 1 2 7 11 -4 0
4 DESK JO19-1 3 0 1 2 1 9 19 -10 0

DESK JO19-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina'26 JO19-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
2 DESK JO19-2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
3 JEKA JO19-5 1 1 0 0 3 4 1 3 0
4 SC 't Zand JO19-4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 Right'Oh JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 Be Ready JO19-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
7 GDC JO19-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
8 Achilles Veen JO19-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
9 Sarto JO19-4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
10 SV Capelle JO19-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
11 TSV Gudok JO19-4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
12 WSC JO19-3 1 0 0 1 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO19-2 3 3 0 0 9 28 3 25 0
2 FC Drunen JO19-1 3 1 1 1 4 9 8 1 0
3 DESK JO19-2 3 1 1 1 4 8 10 -2 0
4 WSC JO19-4 3 0 0 3 0 2 26 -24 0

DESK JO19-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO19-3 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 FC Drunen JO19-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
3 NEO'25 JO19-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
4 Berkdijk JO19-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCO JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uno Animo JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 WSC JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO19-3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
9 VOAB JO19-4 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
10 Baardwijk JO19-2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh JO19-1 3 3 0 0 9 17 0 17 0
2 SCO JO19-3 3 1 1 1 4 6 6 0 0
3 DESK JO19-3 3 1 1 1 4 7 10 -3 0
4 RFC JO19-3 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

DESK JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO17-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 ASWH JO17-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 Madese Boys JO17-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Theole JO17-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 Hardinxveld JO17-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
6 Wieldrecht JO17-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
7 GJS JO17-1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
8 Nivo Sparta JO17-1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
9 Sliedrecht JO17-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
10 Kozakken Boys JO17-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
11 LRC JO17-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
12 VV Papendrecht JO17-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO17-1 3 3 0 0 9 13 1 12 0
2 DESK JO17-1 3 2 0 1 6 16 2 14 0
3 Wilhelmina JO17-1 3 1 0 2 3 7 14 -7 0
4 WSC JO17-2 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

DESK JO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle JO17-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 ST EDN'56 / RKDSV JO17-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
3 Beerse Boys JO17-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
4 Jong Brabant JO17-2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
5 DESK JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gloria UC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di JO17-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 Audacia JO17-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
9 VOAB JO17-2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
10 Uno Animo JO17-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO17-1 3 3 0 0 9 23 5 18 0
2 DESK JO17-2 3 2 0 1 6 14 5 9 0
3 RWB JO17-2 3 1 0 2 3 8 6 2 0
4 Haarsteeg JO17-1 3 0 0 3 0 1 30 -29 0

DESK JO17-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO17-3 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 WSC JO17-4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 JEKA JO17-6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 DESK JO17-3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
5 TSV Gudok JO17-4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 Baronie JO17-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Olympia'60 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RFC JO17-3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
9 NEO'25 JO17-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
10 OJC ROSMALEN JO17-7 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
11 Sarto JO17-4 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
12 ONI JO17-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO17-3 2 2 0 0 6 7 0 7 0
2 DESK JO17-3 3 2 0 1 6 5 4 1 0
3 FC Tilburg JO17-3 2 1 0 1 3 5 1 4 0
4 Jong Brabant JO17-3 3 0 0 3 0 2 14 -12 0

DESK JO17-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO17-4 3 3 0 0 9 20 2 18 0
2 DESK JO17-4 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 WSJ JO17-1 3 0 1 2 1 5 13 -8 0
4 NEO'25 JO17-1 3 0 1 2 1 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dongen JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gilze JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jong Brabant JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RWB JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SVSSS JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSC JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOAB JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 WSC JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC 't Zand JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DESK JO17-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO17-5 1 1 0 0 3 11 2 9 0
2 SC 't Zand JO17-6 1 1 0 0 3 9 1 8 0
3 Rijen JO17-3 1 1 0 0 3 7 1 6 0
4 Sparta'30 JO17-2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
5 DESK JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sarto JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Reeshof JO17-3 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
8 Madese Boys JO17-3 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
9 TSC JO17-5 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
10 SCO JO17-3 1 0 0 1 0 2 11 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO17-3 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 WSC JO17-5 3 2 0 1 6 13 7 6 0
3 Haarsteeg JO17-2 3 1 0 2 3 9 6 3 0
4 DESK JO17-5 3 0 0 3 0 2 20 -18 0

DESK JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pelikaan JO15-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
2 VVGZ JO15-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
3 ASWH JO15-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 DESK JO15-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 LRC JO15-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 Nivo Sparta JO15-1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
7 Oranje Wit JO15-1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
8 Dubbeldam JO15-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
9 Unitas JO15-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
10 Sliedrecht JO15-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
11 Wieldrecht JO15-1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
12 Hardinxveld JO15-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO15-1 3 3 0 0 9 17 5 12 0
2 WSC JO15-1 3 2 0 1 6 11 5 6 0
3 DESK JO15-1 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
4 RWB JO15-1 3 0 0 3 0 1 16 -15 0

DESK JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC JO15-2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 ONI JO15-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
3 Dussense Boys JO15-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
4 JEKA JO15-4 1 0 1 0 1 3 3 0 0
5 DESK JO15-2 1 0 1 0 1 2 2 0 0
6 SV Reeshof JO15-2 1 0 1 0 1 2 2 0 0
7 Oosterhout JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Waspik JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dongen JO15-3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
10 Baronie JO15-4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO15-2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 WSC JO15-3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

DESK JO15-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO15-3 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 SC 't Zand JO15-7 1 1 0 0 3 5 2 3 0
3 Were Di JO15-3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
4 WSC JO15-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ZIGO JO15-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluw VFC JO15-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DESK JO15-3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
8 Nemelaer JO15-3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
9 SSC'55 JO15-2 1 0 0 1 0 2 8 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO15-3 3 3 0 0 9 22 3 19 0
2 ZIGO JO15-5 3 2 0 1 6 17 10 7 0
3 Were Di JO15-4 3 1 0 2 3 13 22 -9 0
4 Jong Brabant JO15-3 3 0 0 3 0 7 24 -17 0

DESK JO14-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta JO14-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 DFC JO14-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
3 ASWH JO14-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
4 RBC JO14-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
5 FC Engelen JO14-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 Bavel JO14-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
7 Unitas'59 JO14-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
8 DESK JO14-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
9 Wilhelmina Boys JO14-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
10 Emplina JO14-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
11 Wieldrecht JO14-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
12 TSC JO14-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
13 TSV Gudok JO14-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
14 Sliedrecht JO14-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO14-1 2 2 0 0 6 21 1 20 0
2 DESK JO14-1 2 1 0 1 3 14 2 12 0
3 VCB JO14-1 2 0 0 2 0 1 33 -32 0

DESK JO14-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Willem II JO14-1 1 1 0 0 3 12 2 10 0
2 Tuldania JO14-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
3 FC Tilburg JO14-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
4 Hilvaria JO14-2 1 1 0 0 3 6 3 3 0
5 SV Reeshof JO14-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
6 VOAB JO14-2 1 1 0 0 3 9 8 1 0
7 SVG JO14-1 1 0 0 1 0 8 9 -1 0
8 TSV Gudok JO14-4 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
9 Uno Animo JO14-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
10 DESK JO14-2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
11 Viola JO14-1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
12 Sarto JO14-3 1 0 0 1 0 2 12 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO14-2 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 HHC'09 JO14-1 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 DESK JO14-2 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 SC Elshout JO14-1 3 0 0 3 0 4 13 -9 0

DESK JO14-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit Jo14-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 DBS JO14-5 1 1 0 0 3 7 1 6 0
3 VCB JO14-1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
4 SC Elshout JO14-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 DESK JO14-3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
6 Essche Boys JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODC JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO14-2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
9 SV BLC JO14-2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
10 FC Engelen JO14-3 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
11 SBC JO14-4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
12 Real Lunet JO14-1G 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO14-1 3 3 0 0 9 23 4 19 0
2 Willem II JO14-1 3 2 0 1 6 13 13 0 0
3 Jong Brabant JO14-2 3 1 0 2 3 10 11 -1 0
4 DESK JO14-3 3 0 0 3 0 6 24 -18 0

DESK JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Willem II Tilburg BV JO13-2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 Unitas'30 JO13-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 SC 't Zand JO13-1G 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 Kloetinge JO13-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
5 Beek Vooruit JO13-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
6 RBC JO13-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
7 MOC'17 JO13-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
8 TSC JO13-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
9 DESK JO13-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
10 Sarto JO13-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
11 JEKA JO13-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
12 JVOZ JO13-2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kozakken Boys JO13-1 3 2 1 0 7 9 5 4 0
2 RKDVC JO13-1 3 1 1 1 4 6 6 0 0
3 DESK JO13-1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 WSC JO13-1 3 0 2 1 2 8 10 -2 0

DESK JO13-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO13-5 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 Vlijmense Boys JO13-1G 1 1 0 0 3 7 1 6 0
3 Blauw Wit'81 JO13-1G 1 1 0 0 3 7 2 5 0
4 DESK JO13-2 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 Baardwijk JO13-1G 1 1 0 0 3 7 3 4 0
6 Helvoirt JO13-2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
7 Emplina JO13-3 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
8 ZIGO JO13-5 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
9 WSC JO13-4 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
10 Haarsteeg JO13-3 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
11 Nieuwkuijk JO13-2 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
12 RKDVC JO13-3 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVVC JO13-1G 3 3 0 0 9 13 0 13 0
2 Dongen JO13-5 3 2 0 1 6 11 3 8 0
3 DESK JO13-2 3 1 0 2 3 2 10 -8 0
4 SCO JO13-3 3 0 0 3 0 0 13 -13 0

DESK JO12-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVW JO12-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 Baardwijk JO12-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
3 Unitas JO12-1 1 1 0 0 3 8 3 5 0
4 Haarsteeg JO12-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
5 RKDVC JO12-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
6 Woudrichem JO12-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
7 Pelikaan JO12-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
8 SV BLC JO12-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
9 OJC ROSMALEN JO12-2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
10 DESK JO12-1 1 0 0 1 0 3 8 -5 0
11 Wilhelmina JO12-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
12 FC Engelen JO12-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-1 3 3 0 0 9 27 6 21 0
2 Baardwijk JO12-1 3 2 0 1 6 20 9 11 0
3 DESK JO12-1 3 1 0 2 3 10 19 -9 0
4 Rijen JO12-1 3 0 0 3 0 6 29 -23 0

DESK JO12-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Be Ready Jo12-1G 1 1 0 0 3 12 0 12 0
2 Irene'58 JO12-1 1 1 0 0 3 10 2 8 0
3 Raamsdonk JO12-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
4 DESK JO12-2 1 1 0 0 3 7 3 4 0
5 TSC JO12-2 1 1 0 0 3 6 3 3 0
6 SV Reeshof JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NEO'25 JO12-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
8 Olympia'60 JO12-1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
9 Bavel JO12-3 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
10 Right'Oh JO12-1 1 0 0 1 0 2 10 -8 0
11 TSV Gudok JO12-6 1 0 0 1 0 0 12 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Uno Animo JO12-1 3 3 0 0 9 55 1 54 0
2 RKDVC JO12-2 3 2 0 1 6 27 10 17 0
3 DESK JO12-2 3 1 0 2 3 13 24 -11 0
4 FC Drunen JO12-1G 3 0 0 3 0 4 64 -60 0

DESK JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO11-2 1 1 0 0 3 9 1 8 0
2 ZIGO JO11-2 1 1 0 0 3 11 4 7 0
3 DESK JO11-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
4 Olympia'60 JO11-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
5 GSBW JO11-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 Viola JO11-1 1 0 1 0 1 4 4 0 0
7 SC 't Zand JO11-3G 1 0 1 0 1 4 4 0 0
8 Dongen JO11-2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
9 Were Di JO11-2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
10 VOAB JO11-3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 Uno Animo JO11-1 1 0 0 1 0 4 11 -7 0
12 TSV Gudok JO11-2 1 0 0 1 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO11-1 3 2 1 0 7 33 12 21 0
2 Dongen JO11-2 3 2 0 1 6 36 9 27 0
3 DESK JO11-1 3 1 1 1 4 32 12 20 0
4 WSC JO11-3G 3 0 0 3 0 4 72 -68 0

DESK JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO11-2 1 1 0 0 3 16 1 15 0
2 RKDVC JO11-3 1 1 0 0 3 10 2 8 0
3 Haarsteeg JO11-2 1 1 0 0 3 12 8 4 0
4 WSC JO11-4 1 1 0 0 3 6 2 4 0
5 SV Capelle JO11-2 1 1 0 0 3 7 5 2 0
6 SC Elshout JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Engelen JO11-3 1 0 0 1 0 5 7 -2 0
8 Berkdijk JO11-1G 1 0 0 1 0 8 12 -4 0
9 RWB JO11-3 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
10 SSC'55 JO11-2 1 0 0 1 0 2 10 -8 0
11 OJC ROSMALEN JO11-6 1 0 0 1 0 1 16 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO11-2 2 2 0 0 6 23 3 20 0
2 Hilvaria JO11-3 2 1 0 1 3 7 16 -9 0
3 VOAB JO11-5 2 0 0 2 0 5 16 -11 0

DESK JO11-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-3 1 1 0 0 3 21 0 21 0
2 OVC'26 JO11-3 1 1 0 0 3 11 2 9 0
3 FC Tilburg JO11-3 1 1 0 0 3 9 0 9 0
4 SVG JO11-2 1 1 0 0 3 9 2 7 0
5 VOAB JO11-5 1 1 0 0 3 7 1 6 0
6 SC 't Zand JO11-6G 1 1 0 0 3 7 3 4 0
7 Riel JO11-2 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
8 DESK JO11-3 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
9 Rijen JO11-7 1 0 0 1 0 2 9 -7 0
10 Sarto JO11-7 1 0 0 1 0 2 11 -9 0
11 ZIGO JO11-6 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
12 TSV Gudok JO11-4 1 0 0 1 0 0 21 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NOAD'32 JO11-2 3 2 0 1 6 18 2 16 0
2 SC Elshout JO11-1 3 2 0 1 6 8 7 1 0
3 DESK JO11-3 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
4 FC Engelen JO11-4 3 1 0 2 3 11 21 -10 0

DESK JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO10-1 3 3 0 0 9 21 12 9 0
2 WSC JO10-1 3 2 0 1 6 30 18 12 0
3 NEO'25 JO10-1 3 1 0 2 3 17 21 -4 0
4 RWB JO10-1 3 0 0 3 0 10 27 -17 0

DESK JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO10-2 3 3 0 0 9 29 11 18 0
2 Uno Animo JO10-1 3 2 0 1 6 19 12 7 0
3 RWB JO10-2 3 1 0 2 3 24 14 10 0
4 DESK JO10-2 3 0 0 3 0 7 42 -35 0

DESK JO10-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SSC'55 JO10-1 2 2 0 0 6 56 1 55 0
2 RWB JO10-3 2 1 0 1 3 19 42 -23 0
3 DESK JO10-3 2 0 0 2 0 8 40 -32 0

DESK JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO9-1 3 2 1 0 7 26 10 16 0
2 WSC JO9-1 3 2 1 0 7 24 10 14 0
3 DESK JO9-1 3 1 0 2 3 22 17 5 0
4 RWB JO9-1 3 0 0 3 0 6 41 -35 0

DESK JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO9-2 2 2 0 0 6 15 4 11 0
2 DESK JO9-2 2 1 0 1 3 13 16 -3 0
3 Uno Animo JO9-1 2 0 0 2 0 9 17 -8 0

DESK JO9-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle JO9-1 3 3 0 0 9 38 7 31 0
2 RWB JO9-2 3 2 0 1 6 11 17 -6 0
3 WSC JO9-3 3 1 0 2 3 12 16 -4 0
4 DESK JO9-3 3 0 0 3 0 7 28 -21 0

DESK JO9-4M

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Blauw Wit'81 JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO9-4M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SVG JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ZIGO JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DESK JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO8-1 3 3 0 0 9 31 9 22 0
2 GDC JO8-1 3 2 0 1 6 40 9 31 0
3 DESK JO8-1 3 1 0 2 3 23 15 8 0
4 Sleeuwijk JO8-1 3 0 0 3 0 0 61 -61 0

DESK JO8-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO8-1 3 3 0 0 9 56 1 55 0
2 SCG'18 JO8-1 3 2 0 1 6 19 12 7 0
3 DESK JO8-2 3 1 0 2 3 9 34 -25 0
4 SSC'55 JO8-1 3 0 0 3 0 5 42 -37 0

DESK JO8-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO8-1 3 3 0 0 9 59 1 58 0
2 Nieuwkuijk JO8-1 3 2 0 1 6 19 19 0 0
3 TSC JO8-4 3 1 0 2 3 13 40 -27 0
4 DESK JO8-3 3 0 0 3 0 7 38 -31 0

DESK JO12-3M

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK MO13-2 3 3 0 0 9 36 2 34 0
2 Gilze MO13-2 3 2 0 1 6 25 9 16 0
3 DIA MO13-2 3 1 0 2 3 19 17 2 0
4 Neerlandia'31 MO13-1 3 0 0 3 0 3 55 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO/BZC'14 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GRC-14 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hedel MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jan van Arckel MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Maliskamp MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NEO'25 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NOAD'32 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Schelluinen MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Uno Animo MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DESK MO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NEO'25 MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nevelo MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKDVC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWB MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVSSS MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Tilburg MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Uno Animo MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC MO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NEO'25 MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DESK MO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB MO13-1 1 1 0 0 3 11 1 10 0
2 SV Budel MO13-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
3 Wilhelmina MO13-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
4 Hilvaria MO13-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
5 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
6 Oirschot Vooruit MO13-1 1 0 1 0 1 4 4 0 0
7 FC Tilburg MO13-2 1 0 1 0 1 4 4 0 0
8 Gilze MO13-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
9 FC Engelen MO13-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
10 DESK MO13-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 Marvilde MO13-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
12 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 1 0 0 1 0 1 11 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK MO13-1 2 1 1 0 4 21 2 19 0
2 OVV'67 MO13-1 2 1 1 0 4 4 3 1 0
3 Waspik MO13-1 2 0 0 2 0 1 21 -20 0

DESK MO13-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gilze MO13-2 1 1 0 0 3 13 1 12 0
2 DIA MO13-2 1 1 0 0 3 12 0 12 0
3 Bavel MO13-1 1 1 0 0 3 9 0 9 0
4 Unitas'30 MO13-3 1 1 0 0 3 4 0 4 0
5 WDS'19 MO13-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
6 OVV'67 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waspik MO13-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
8 SC 't Zand MO13-2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
9 DESK MO13-3 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
10 VOAB MO13-2 1 0 0 1 0 1 13 -12 0
11 Neerlandia'31 MO13-1 1 0 0 1 0 0 12 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 2 2 0 0 6 26 2 24 0
2 VOAB MO13-2 2 1 0 1 3 7 13 -6 0
3 DESK MO13-3 2 0 0 2 0 4 22 -18 0

DESK MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maaskantse Boys MO15-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 Achilles Reek MO15-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
3 CHC MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sparta'25 MO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oisterwijk MO15-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
6 DESK MO15-1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSS'14 MO15-1 3 2 1 0 7 10 6 4 0
2 Achilles Reek MO15-1 3 2 0 1 6 14 7 7 0
3 CHC MO15-1 3 1 0 2 3 19 9 10 0
4 DESK MO15-1 3 0 1 2 1 2 23 -21 0

DESK MO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk MO17-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 SCO MO17-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 Uno Animo MO17-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
4 Be Ready MO17-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
5 NEO'25 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Raamsdonk MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SSC'55 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oosterhout MO17-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
9 RFC MO17-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
10 DESK MO17-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
11 SV Capelle MO17-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groot-Ammers MO17-1 3 3 0 0 9 12 2 10 0
2 DESK MO17-1 3 2 0 1 6 12 3 9 0
3 SV Capelle MO17-1 3 1 0 2 3 9 9 0 0
4 Nieuwkuijk MO17-1 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

DESK VR1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCB VR1 1 1 0 0 3 13 0 13 0
2 DESK VR1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
3 Bergeijk VR1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
4 Wilhelmina Boys VR1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
5 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 DSC VR1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
7 Hilvaria VR1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
8 Teisterbanders VR1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
9 Uno Animo VR1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
10 Wilhelmina VR1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
11 Helvoirt VR1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
12 OJC ROSMALEN VR2 1 0 0 1 0 0 13 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Schijf VR1 3 2 1 0 7 17 4 13 0
2 Baardwijk VR1 3 2 1 0 7 15 2 13 0
3 DESK VR1 3 0 1 2 1 4 16 -12 0
4 Unitas'30 VR1 3 0 1 2 1 2 16 -14 0

DESK VR2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSVV Merlijn VR2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 Sarto VR1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
3 Baardwijk VR2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 RWB VR1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
5 OVC'26 VR1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
6 DESK VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DVVC VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DVVC VR1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
9 Gilze VR2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
10 Uno Animo VR2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
11 Neerlandia'31 VR1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
12 OVV'67 VR3 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg VR1 2 2 0 0 6 15 1 14 0
2 MEC'07 VR1 2 1 0 1 3 3 1 2 0
3 DESK VR2 2 0 0 2 0 1 17 -16 0

Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven