Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 16-11-2019 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 DESK ZA2 T. (Teunis) van Baardwijk 90981 Sportpark Prins W. Alexander - -
C 16-11-2019 14:30 WSC 4 DESK ZA3 69055 Sportpark Eikendonk - -
C 16-11-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 DESK JO19-2 M. (Marco) Maas 30173 Sportpark Duinzicht - -
C 16-11-2019 14:00 De Bocht'80 JO19-1 DESK JO19-3 N.C.A.M. (Norbert) Fonken 30697 Sportpark d'n Staak - -
C 16-11-2019 14:45 DESK JO19-4 SC 't Zand JO19-2 92006 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 14:45 DESK JO17-1 Hilvaria JO17-1 W.C. (Wout) Otte 31345 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 13:00 DESK JO17-2 Jong Brabant JO17-2 33906 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 DESK JO17-3 33674 Sportpark De Ebbe - -
C 16-11-2019 12:00 SSC'55 JO17-1 DESK JO17-4 33942 Sportpark Van Wijlen - -
C 16-11-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 DESK JO15-1 M.M.J. (Michel) de Munnik 35289 Sportpark Berkelseweg - -
C 16-11-2019 11:30 DESK JO15-2 Were Di JO15-2 37804 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 13:15 DESK JO15-3 RWB JO15-3G 37999 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 10:00 DESK JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 51894 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 11:30 DESK JO14-1 NEO'25 JO14-1 39321 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 10:15 DESK JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1 40176 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G DESK JO13-2 42677 Sportpark Jan Claesenhof - -
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO13-10 DESK JO13-3 42194 Sportpark Beukenlaan - -
C 16-11-2019 vervallen DESK JO13-4 Uno Animo JO13-2 41424 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 08:30 ZIGO JO11-1 DESK JO11-1 90039 Sportpark D'n Haaikant - -
C 16-11-2019 10:00 SC 't Zand JO11-3 DESK JO11-2 45933 Sportpark Bijstervelden - -
C 16-11-2019 10:15 DESK JO11-3 Blauw Wit'81 JO11-1G 47681 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 11:00 DESK JO10-2 SSC'55 JO10-2 51653 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO9-2 DESK JO9-1 54113 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 16-11-2019 09:30 Riel JO9-2 DESK JO9-2 52916 Sportpark De Krim - -
C 16-11-2019 10:00 DESK JO9-3 ONI JO9-1 55858 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 09:00 DESK JO8-1 Jong Brabant JO8-1 57856 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 DESK JO8-2 59002 Sportpark De Watertoren - -
C 16-11-2019 08:45 NEO'25 JO8-2 DESK JO8-3 58128 Sportpark De Gaard - -
C 16-11-2019 09:00 DESK JO8-4 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 89459 Sportpark Eikendijk - -
T 16-11-2019 09:00 DESK Kanjers MP Gast teams - -
C 16-11-2019 09:00 DESK MO11-1 SC 't Zand MO11-1 65348 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 vervallen GDC MO13-1 DESK MO13-1 Afgeschermd 64171 Sportpark GDC - -
C 16-11-2019 11:30 DESK MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 90807 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 vervallen DESK MO13-2 SVSSS MO13-1 64788 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 10:00 DESK MO15-1 SSC'55 MO15-1 63314 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 13:00 DESK MO17-1 Hilvaria MO17-1 62772 Sportpark Eikendijk - -
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 B.J.J. (Bram) van Dongen 90266 Sportpark Haarsteeg - -
B 17-11-2019 11:30 DESK 2 Haarsteeg 2 A.J.J. (Andre) de Vaan 90948 Sportpark Eikendijk - -
C 17-11-2019 11:30 Waspik 2 DESK 3 R. (Roel) Westerterp 23730 Sportpark Elzenhage - -
C 17-11-2019 12:00 Sarto 8 DESK 4 77893 Sportpark Westend - -
C 17-11-2019 11:00 DESK 5 VOAB 5 77935 Sportpark Eikendijk - -
C 17-11-2019 14:30 SC Welberg VR1 DESK VR1 B.A (Bryan) Limburg 25254 Sportpark 't Zandbaantje - -
C 17-11-2019 10:00 VCB VR2 DESK VR2 74753 Sportpark VCB - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 16-11-2019 14:30 WSC 4 DESK ZA3 69055 Sportpark Eikendonk - -
C 16-11-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 DESK JO19-2 M. (Marco) Maas 30173 Sportpark Duinzicht - -
C 16-11-2019 14:00 De Bocht'80 JO19-1 DESK JO19-3 N.C.A.M. (Norbert) Fonken 30697 Sportpark d'n Staak - -
C 16-11-2019 14:45 DESK JO19-4 SC 't Zand JO19-2 92006 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 14:45 DESK JO17-1 Hilvaria JO17-1 W.C. (Wout) Otte 31345 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 13:00 DESK JO17-2 Jong Brabant JO17-2 33906 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 DESK JO17-3 33674 Sportpark De Ebbe - -
C 16-11-2019 12:00 SSC'55 JO17-1 DESK JO17-4 33942 Sportpark Van Wijlen - -
C 16-11-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 DESK JO15-1 M.M.J. (Michel) de Munnik 35289 Sportpark Berkelseweg - -
C 16-11-2019 11:30 DESK JO15-2 Were Di JO15-2 37804 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 13:15 DESK JO15-3 RWB JO15-3G 37999 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 10:00 DESK JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 51894 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 11:30 DESK JO14-1 NEO'25 JO14-1 39321 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 10:15 DESK JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1 40176 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G DESK JO13-2 42677 Sportpark Jan Claesenhof - -
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO13-10 DESK JO13-3 42194 Sportpark Beukenlaan - -
C 16-11-2019 vervallen DESK JO13-4 Uno Animo JO13-2 41424 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 08:30 ZIGO JO11-1 DESK JO11-1 90039 Sportpark D'n Haaikant - -
C 16-11-2019 10:00 SC 't Zand JO11-3 DESK JO11-2 45933 Sportpark Bijstervelden - -
C 16-11-2019 10:15 DESK JO11-3 Blauw Wit'81 JO11-1G 47681 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 11:00 DESK JO10-2 SSC'55 JO10-2 51653 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO9-2 DESK JO9-1 54113 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 16-11-2019 09:30 Riel JO9-2 DESK JO9-2 52916 Sportpark De Krim - -
C 16-11-2019 10:00 DESK JO9-3 ONI JO9-1 55858 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 09:00 DESK JO8-1 Jong Brabant JO8-1 57856 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 DESK JO8-2 59002 Sportpark De Watertoren - -
C 16-11-2019 08:45 NEO'25 JO8-2 DESK JO8-3 58128 Sportpark De Gaard - -
C 16-11-2019 09:00 DESK JO8-4 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 89459 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 09:00 DESK MO11-1 SC 't Zand MO11-1 65348 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 vervallen GDC MO13-1 DESK MO13-1 Afgeschermd 64171 Sportpark GDC - -
C 16-11-2019 11:30 DESK MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 90807 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 vervallen DESK MO13-2 SVSSS MO13-1 64788 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 10:00 DESK MO15-1 SSC'55 MO15-1 63314 Sportpark Eikendijk - -
C 16-11-2019 13:00 DESK MO17-1 Hilvaria MO17-1 62772 Sportpark Eikendijk - -
C 17-11-2019 11:30 Waspik 2 DESK 3 R. (Roel) Westerterp 23730 Sportpark Elzenhage - -
C 17-11-2019 12:00 Sarto 8 DESK 4 77893 Sportpark Westend - -
C 17-11-2019 11:00 DESK 5 VOAB 5 77935 Sportpark Eikendijk - -
C 17-11-2019 14:30 SC Welberg VR1 DESK VR1 B.A (Bryan) Limburg 25254 Sportpark 't Zandbaantje - -
C 17-11-2019 10:00 VCB VR2 DESK VR2 74753 Sportpark VCB - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 16-11-2019 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 DESK ZA2 T. (Teunis) van Baardwijk 90981 Sportpark Prins W. Alexander - -
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 B.J.J. (Bram) van Dongen 90266 Sportpark Haarsteeg - -
B 17-11-2019 11:30 DESK 2 Haarsteeg 2 A.J.J. (Andre) de Vaan 90948 Sportpark Eikendijk - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 16-11-2019 09:00 DESK Kanjers MP Gast teams - -

Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven