Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 21-01-2020 19:00 DESK JO15-1 VOAB JO15-1 - -
C 25-01-2020 14:45 DESK ZA2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 A. (Ad) Bracht 26489 Sportpark Eikendijk - -
C 25-01-2020 14:45 DESK ZA3 Berkdijk 2 Afgeschermd 66591 Sportpark Eikendijk - -
V 25-01-2020 13:00 DESK JO19-1 MVV'58 JO19-1 - -
V 25-01-2020 14:45 Sarto JO19-5 DESK JO19-3 - -
V 25-01-2020 14:45 DESK JO19-4 VOAB JO19-3 - -
V 25-01-2020 14:30 Emplina JO17-1 DESK JO17-1 - -
V 25-01-2020 13:00 BMC JO17-2 DESK JO17-2 - -
V 25-01-2020 12:30 WSC JO17-4 DESK JO17-3 - -
V 25-01-2020 14:45 Beerse Boys JO17-3 DESK JO17-4 - -
B 25-01-2020 12:45 SV Unitas'59 JO15-1 DESK JO15-1 J. (Jelle) van den Corput 93947 Sportpark Bokt - -
V 25-01-2020 11:30 DESK JO15-2 Unitas'59 JO15-3 - -
V 25-01-2020 13:30 ODC JO15-4 DESK JO15-3 - -
V 25-01-2020 09:00 DESK JO10-1 Emplina JO10-2 - -
C 25-01-2020 10:15 DESK JO14-1 NEO'25 JO14-1 39321 Sportpark Eikendijk - -
V 25-01-2020 11:45 Gilze JO13-1 DESK JO13-1 - -
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 JO13-6 DESK JO13-2 - -
V 25-01-2020 10:30 Dongen JO13-5 DESK JO13-3 - -
V 25-01-2020 10:30 FC Tilburg JO11-1 DESK JO11-1 - -
C 25-01-2020 10:15 DESK JO11-2 WSC JO11-2 45575 Sportpark Eikendijk - -
V 25-01-2020 10:15 DESK JO11-3 Sparta'30 JO11-1 - -
V 25-01-2020 10:00 DESK JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1 - -
V 25-01-2020 09:00 Oosterhout JO9-1 DESK JO9-1 - -
V 25-01-2020 10:45 SV Reeshof JO9-4 DESK JO9-3 - -
V 25-01-2020 10:00 DESK JO8-1 Hilvaria JO8-1 - -
V 25-01-2020 vervallen DESK JO8-2 Uno Animo JO8-1 - -
V 25-01-2020 10:30 SV Capelle JO8-1 DESK JO8-2 - -
V 25-01-2020 09:15 ODC JO18-3 DESK JO8-3 - -
V 25-01-2020 09:15 ODC JO8-4 DESK JO8-4 - -
C 25-01-2020 09:00 DESK JO7-1 Willem II JO7-1 61681 Sportpark Eikendijk - -
V 25-01-2020 11:30 DESK MO11-1 Unitas'30 MO11-2 - -
V 25-01-2020 11:30 DESK MO13-1 DESK MO15-1 - -
V 25-01-2020 11:30 DESK MO13-1 DESK MO15-1 - -
C 25-01-2020 11:30 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 DESK MO17-1 62579 Sportpark Den Hoek - -
C 26-01-2020 14:30 DESK 1 Beek Vooruit 1 J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 21063 Sportpark Eikendijk - -
C 26-01-2020 11:30 DESK 2 Were Di 2 J.A.F. (Johan) de Keizer 24029 Sportpark Eikendijk - -
C 26-01-2020 11:00 DESK 4 FC Tilburg 8 S. (Sam) Haarbosch 77924 Sportpark Eikendijk - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 25-01-2020 12:45 SV Unitas'59 JO15-1 DESK JO15-1 J. (Jelle) van den Corput 93947 Sportpark Bokt - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 21-01-2020 19:00 DESK JO15-1 VOAB JO15-1 - -
V 25-01-2020 13:00 DESK JO19-1 MVV'58 JO19-1 - -
V 25-01-2020 14:45 Sarto JO19-5 DESK JO19-3 - -
V 25-01-2020 14:45 DESK JO19-4 VOAB JO19-3 - -
V 25-01-2020 14:30 Emplina JO17-1 DESK JO17-1 - -
V 25-01-2020 13:00 BMC JO17-2 DESK JO17-2 - -
V 25-01-2020 12:30 WSC JO17-4 DESK JO17-3 - -
V 25-01-2020 14:45 Beerse Boys JO17-3 DESK JO17-4 - -
V 25-01-2020 11:30 DESK JO15-2 Unitas'59 JO15-3 - -
V 25-01-2020 13:30 ODC JO15-4 DESK JO15-3 - -
V 25-01-2020 09:00 DESK JO10-1 Emplina JO10-2 - -
V 25-01-2020 11:45 Gilze JO13-1 DESK JO13-1 - -
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 JO13-6 DESK JO13-2 - -
V 25-01-2020 10:30 Dongen JO13-5 DESK JO13-3 - -
V 25-01-2020 10:30 FC Tilburg JO11-1 DESK JO11-1 - -
V 25-01-2020 10:15 DESK JO11-3 Sparta'30 JO11-1 - -
V 25-01-2020 10:00 DESK JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1 - -
V 25-01-2020 09:00 Oosterhout JO9-1 DESK JO9-1 - -
V 25-01-2020 10:45 SV Reeshof JO9-4 DESK JO9-3 - -
V 25-01-2020 10:00 DESK JO8-1 Hilvaria JO8-1 - -
V 25-01-2020 vervallen DESK JO8-2 Uno Animo JO8-1 - -
V 25-01-2020 10:30 SV Capelle JO8-1 DESK JO8-2 - -
V 25-01-2020 09:15 ODC JO18-3 DESK JO8-3 - -
V 25-01-2020 09:15 ODC JO8-4 DESK JO8-4 - -
V 25-01-2020 11:30 DESK MO11-1 Unitas'30 MO11-2 - -
V 25-01-2020 11:30 DESK MO13-1 DESK MO15-1 - -
V 25-01-2020 11:30 DESK MO13-1 DESK MO15-1 - -

Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven