Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-03-2019 14:45 DESK ZA2 GJS 2 J.M.W. (Jan) Verpoorten 25308 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 12:00 Heerjansdam 2 DESK ZA3 J.C.S. (John) van der Meulen 24847 Sportpark De Molenwei - -
C 23-03-2019 14:45 DESK ZA4 Berkdijk 2 J.W.C. (Nick) Hupkes 29274 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 14:45 DESK JO19-1 Riel JO19-1 K.J. (Keith) Dyne 107123 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 13:00 DESK JO19-2 Sarto JO19-4 Afgeschermd 108959 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 11:45 Hardinxveld JO17-1 DESK JO17-1 W.J. (Johan) Deurwaarder 34733 Sportpark Sluisweg - -
C 23-03-2019 14:30 Audacia JO17-1 DESK JO17-2 109598 Sportpark Audacia - -
C 23-03-2019 14:45 DESK JO17-3 FC Tilburg JO17-2 D. (Dick) Delsasso 111457 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 10:45 NEO'25 JO17-1 DESK JO17-5 A. (Ad) v.d. Linden 109542 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 09:45 Hardinxveld JO15-1 DESK JO15-1 A.A. (Anne) Heijboer 38881 Sportpark Sluisweg - -
C 23-03-2019 13:00 Real Lunet JO15-1 DESK JO15-2 B. Blom 112984 Sportpark Bergenshuizen - -
C 23-03-2019 11:45 DESK JO15-3 SC 't Zand JO15-7 Afgeschermd 113423 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 DESK JO14-1 C.H.N (Cas) Blous 115505 Sportpark Dalem Zuid - -
C 23-03-2019 10:30 DESK JO14-2 Raamsdonk JO14-1 Afgeschermd 115971 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 09:00 DESK JO14-3 TSV Gudok JO14-3 D. (Dick) Delsasso 115849 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen JVOZ JO13-2 DESK JO13-1 43472 Sportpark Baskensburg - -
C 23-03-2019 12:30 Madese Boys JO13-1 DESK JO13-1 M. (Mitchel) van Leent 104359 Sportpark De Schietberg - -
C 23-03-2019 10:15 DESK JO13-2 SVSSS JO13-3 S. (Sam) Haarbosch 118405 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 08:45 Sarto JO12-2 DESK JO12-1 J.P. (Jens) van Kessel 119927 Sportpark Westend - -
C 23-03-2019 09:00 DESK JO12-2 SV Reeshof JO12-3 121073 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 10:15 DESK JO11-1 ZIGO JO11-3 124898 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 10:00 RWB JO11-2 DESK JO11-2 T. (Tygo) Brouwers 122674 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 10:00 DESK JO11-3 Hilvaria JO11-2 G. (Giel) van Iersel 123864 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen Nevelo JO10-1 DESK JO10-1 127597 Sportpark D'n Donk - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO10-2 RKDVC JO10-3 150546 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen Uno Animo JO10-3 DESK JO10-3 128382 Sportpark de Klokkenberg - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-1 Groen Wit JO9-1 151665 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-1 NEO'25 JO9-1 133570 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-2 WSC JO9-3 131839 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen VCB JO9-1 DESK JO9-3 131505 Sportpark VCB - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1 133681 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen TSV Gudok JO8-2 DESK JO8-1 145002 Sportpark Dalem Zuid - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO8-2 SCG'18 JO8-2 135550 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 09:00 DESK JO8-3 VOAB JO8-3 134447 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen Jong Brabant JO8-3G DESK JO8-4 149434 Sportpark Berkelseweg - -
T 23-03-2019 11:00 3e MP Toernooi Jong Brabant DESK Kanjers M1 - -
C 23-03-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 DESK MO17-1 T. (Teus) Muilwijk 140093 Sportpark Van Wijlen - -
C 23-03-2019 14:45 VOAB MO15-1 DESK MO15-1 Afgeschermd 141480 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 23-03-2019 12:00 DESK MO13-1 FC Engelen MO13-1 142266 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 10:30 DIA MO13-2 DESK MO13-3 143882 Sportpark De Gouwen - -
C 23-03-2019 11:15 DESK JO12-3M FC Engelen JO12-2 119834 Sportpark Eikendijk - -
C 24-03-2019 14:30 DESK 1 SCO 1 M. (Mark) van den Brink 70419 Sportpark Eikendijk - -
C 24-03-2019 11:30 DESK 2 Beek Vooruit 2 P.H.G.T. (Peter) Ophey 74388 Sportpark Eikendijk - -
C 24-03-2019 12:00 GSBW 2 DESK 3 A.J. (Ad) Koremans 72966 Sportpark D'n Kuil - -
C 24-03-2019 12:00 DESK 4 Sarto 9 89581 Sportpark Eikendijk - -
C 24-03-2019 12:00 ZIGO 5 DESK 5 Y. (Yassine) Baalla 85899 Sportpark D'n Haaikant - -
C 24-03-2019 10:00 DESK 6 Nieuwkuijk 5 91412 Sportpark Eikendijk - -
C 24-03-2019 12:00 Bergeijk VR1 DESK VR1 W (Wil) v d Dungen 74835 Sportpark De Bergerheide - -
C 24-03-2019 10:00 DVVC VR1 DESK VR2 75811 Sportpark Dongekant - -
C 30-03-2019 14:45 DESK ZA4 SV Capelle 3 30236 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 14:45 DESK JO19-1 Uno Animo JO19-1 A.J.P.M. (Ton) van Gelooven 106815 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 DESK JO19-2 107895 Sportpark de Klokkenberg - -
C 30-03-2019 14:30 SC Elshout JO19-1 DESK JO19-3 107719 Sportpark Den Donk - -
C 30-03-2019 13:00 DESK JO17-1 Madese Boys JO17-1 B.J. (Bert) Schotanus 35007 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 13:00 DESK JO17-3 VOAB JO17-3 109711 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 10:45 Were Di JO17-3 DESK JO17-5 111073 Sportpark Moerenburg - -
V 30-03-2019 11:30 DESK JO15-1 TSV Gudok JO15-1 - -
C 30-03-2019 11:00 RWB JO15-2 DESK JO15-3 M. (Matthew) van der Hammen 113348 Sportpark De Gaard - -
C 30-03-2019 12:15 SV Reeshof JO14-4 DESK JO14-1 115928 Sportpark Campenhoef - -
C 30-03-2019 13:00 RKDVC JO14-1 DESK JO14-2 116041 Sportpark aan de Duinweg - -
C 30-03-2019 10:30 SV Reeshof JO14-3 DESK JO14-3 115886 Sportpark Campenhoef - -
C 30-03-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 DESK JO12-1 121635 Sportpark TVC Breda - -
C 30-03-2019 10:15 VOAB JO12-3 DESK JO12-2 120379 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 30-03-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 DESK JO11-1 122737 Sportpark Nieuwkuijk - -
C 30-03-2019 11:00 DESK JO10-2 Willem II JO10-1 128346 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 09:55 DESK JO10-3 FC Tilburg JO10-4 128289 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 10:15 Dongen JO9-1 DESK JO9-1 151664 Sportpark De Biezen - -
C 30-03-2019 10:00 DESK JO9-4M TSC JO9-4M 130581 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 vervallen Jong Brabant JO8-4G DESK JO8-3 145766 Sportpark Berkelseweg - -
C 30-03-2019 08:45 SC 't Zand JO8-5G DESK JO8-4 149430 Sportpark Bijstervelden - -
T 30-03-2019 09:00 4e MP Tioernooi OVC'26 DESK Kanjers M2 - -
T 30-03-2019 09:00 4e MP Toernooi OVC'26 DESK Kanjers M3 - -
C 30-03-2019 10:00 DESK MO13-1 Maliskamp MO13-1 142043 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 11:15 DESK MO13-3 Uno Animo MO13-2 143888 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 DESK JO12-3M 121313 Sportpark Berkelseweg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-03-2019 14:45 DESK ZA2 GJS 2 J.M.W. (Jan) Verpoorten 25308 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 12:00 Heerjansdam 2 DESK ZA3 J.C.S. (John) van der Meulen 24847 Sportpark De Molenwei - -
C 23-03-2019 14:45 DESK ZA4 Berkdijk 2 J.W.C. (Nick) Hupkes 29274 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 14:45 DESK JO19-1 Riel JO19-1 K.J. (Keith) Dyne 107123 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 13:00 DESK JO19-2 Sarto JO19-4 Afgeschermd 108959 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 11:45 Hardinxveld JO17-1 DESK JO17-1 W.J. (Johan) Deurwaarder 34733 Sportpark Sluisweg - -
C 23-03-2019 14:30 Audacia JO17-1 DESK JO17-2 109598 Sportpark Audacia - -
C 23-03-2019 14:45 DESK JO17-3 FC Tilburg JO17-2 D. (Dick) Delsasso 111457 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 10:45 NEO'25 JO17-1 DESK JO17-5 A. (Ad) v.d. Linden 109542 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 09:45 Hardinxveld JO15-1 DESK JO15-1 A.A. (Anne) Heijboer 38881 Sportpark Sluisweg - -
C 23-03-2019 13:00 Real Lunet JO15-1 DESK JO15-2 B. Blom 112984 Sportpark Bergenshuizen - -
C 23-03-2019 11:45 DESK JO15-3 SC 't Zand JO15-7 Afgeschermd 113423 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 DESK JO14-1 C.H.N (Cas) Blous 115505 Sportpark Dalem Zuid - -
C 23-03-2019 10:30 DESK JO14-2 Raamsdonk JO14-1 Afgeschermd 115971 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 09:00 DESK JO14-3 TSV Gudok JO14-3 D. (Dick) Delsasso 115849 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen JVOZ JO13-2 DESK JO13-1 43472 Sportpark Baskensburg - -
C 23-03-2019 12:30 Madese Boys JO13-1 DESK JO13-1 M. (Mitchel) van Leent 104359 Sportpark De Schietberg - -
C 23-03-2019 10:15 DESK JO13-2 SVSSS JO13-3 S. (Sam) Haarbosch 118405 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 08:45 Sarto JO12-2 DESK JO12-1 J.P. (Jens) van Kessel 119927 Sportpark Westend - -
C 23-03-2019 09:00 DESK JO12-2 SV Reeshof JO12-3 121073 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 10:15 DESK JO11-1 ZIGO JO11-3 124898 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 10:00 RWB JO11-2 DESK JO11-2 T. (Tygo) Brouwers 122674 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 10:00 DESK JO11-3 Hilvaria JO11-2 G. (Giel) van Iersel 123864 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen Nevelo JO10-1 DESK JO10-1 127597 Sportpark D'n Donk - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO10-2 RKDVC JO10-3 150546 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen Uno Animo JO10-3 DESK JO10-3 128382 Sportpark de Klokkenberg - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-1 Groen Wit JO9-1 151665 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-1 NEO'25 JO9-1 133570 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-2 WSC JO9-3 131839 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen VCB JO9-1 DESK JO9-3 131505 Sportpark VCB - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1 133681 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen TSV Gudok JO8-2 DESK JO8-1 145002 Sportpark Dalem Zuid - -
C 23-03-2019 vervallen DESK JO8-2 SCG'18 JO8-2 135550 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 09:00 DESK JO8-3 VOAB JO8-3 134447 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 vervallen Jong Brabant JO8-3G DESK JO8-4 149434 Sportpark Berkelseweg - -
C 23-03-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 DESK MO17-1 T. (Teus) Muilwijk 140093 Sportpark Van Wijlen - -
C 23-03-2019 14:45 VOAB MO15-1 DESK MO15-1 Afgeschermd 141480 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 23-03-2019 12:00 DESK MO13-1 FC Engelen MO13-1 142266 Sportpark Eikendijk - -
C 23-03-2019 10:30 DIA MO13-2 DESK MO13-3 143882 Sportpark De Gouwen - -
C 23-03-2019 11:15 DESK JO12-3M FC Engelen JO12-2 119834 Sportpark Eikendijk - -
C 24-03-2019 14:30 DESK 1 SCO 1 M. (Mark) van den Brink 70419 Sportpark Eikendijk - -
C 24-03-2019 11:30 DESK 2 Beek Vooruit 2 P.H.G.T. (Peter) Ophey 74388 Sportpark Eikendijk - -
C 24-03-2019 12:00 GSBW 2 DESK 3 A.J. (Ad) Koremans 72966 Sportpark D'n Kuil - -
C 24-03-2019 12:00 DESK 4 Sarto 9 89581 Sportpark Eikendijk - -
C 24-03-2019 12:00 ZIGO 5 DESK 5 Y. (Yassine) Baalla 85899 Sportpark D'n Haaikant - -
C 24-03-2019 10:00 DESK 6 Nieuwkuijk 5 91412 Sportpark Eikendijk - -
C 24-03-2019 12:00 Bergeijk VR1 DESK VR1 W (Wil) v d Dungen 74835 Sportpark De Bergerheide - -
C 24-03-2019 10:00 DVVC VR1 DESK VR2 75811 Sportpark Dongekant - -
C 30-03-2019 14:45 DESK ZA4 SV Capelle 3 30236 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 14:45 DESK JO19-1 Uno Animo JO19-1 A.J.P.M. (Ton) van Gelooven 106815 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 DESK JO19-2 107895 Sportpark de Klokkenberg - -
C 30-03-2019 14:30 SC Elshout JO19-1 DESK JO19-3 107719 Sportpark Den Donk - -
C 30-03-2019 13:00 DESK JO17-1 Madese Boys JO17-1 B.J. (Bert) Schotanus 35007 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 13:00 DESK JO17-3 VOAB JO17-3 109711 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 10:45 Were Di JO17-3 DESK JO17-5 111073 Sportpark Moerenburg - -
C 30-03-2019 11:00 RWB JO15-2 DESK JO15-3 M. (Matthew) van der Hammen 113348 Sportpark De Gaard - -
C 30-03-2019 12:15 SV Reeshof JO14-4 DESK JO14-1 115928 Sportpark Campenhoef - -
C 30-03-2019 13:00 RKDVC JO14-1 DESK JO14-2 116041 Sportpark aan de Duinweg - -
C 30-03-2019 10:30 SV Reeshof JO14-3 DESK JO14-3 115886 Sportpark Campenhoef - -
C 30-03-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 DESK JO12-1 121635 Sportpark TVC Breda - -
C 30-03-2019 10:15 VOAB JO12-3 DESK JO12-2 120379 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 30-03-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 DESK JO11-1 122737 Sportpark Nieuwkuijk - -
C 30-03-2019 11:00 DESK JO10-2 Willem II JO10-1 128346 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 09:55 DESK JO10-3 FC Tilburg JO10-4 128289 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 10:15 Dongen JO9-1 DESK JO9-1 151664 Sportpark De Biezen - -
C 30-03-2019 10:00 DESK JO9-4M TSC JO9-4M 130581 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 vervallen Jong Brabant JO8-4G DESK JO8-3 145766 Sportpark Berkelseweg - -
C 30-03-2019 08:45 SC 't Zand JO8-5G DESK JO8-4 149430 Sportpark Bijstervelden - -
C 30-03-2019 10:00 DESK MO13-1 Maliskamp MO13-1 142043 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 11:15 DESK MO13-3 Uno Animo MO13-2 143888 Sportpark Eikendijk - -
C 30-03-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 DESK JO12-3M 121313 Sportpark Berkelseweg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 30-03-2019 11:30 DESK JO15-1 TSV Gudok JO15-1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 23-03-2019 11:00 3e MP Toernooi Jong Brabant DESK Kanjers M1 - -
T 30-03-2019 09:00 4e MP Tioernooi OVC'26 DESK Kanjers M2 - -
T 30-03-2019 09:00 4e MP Toernooi OVC'26 DESK Kanjers M3 - -

Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven