Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 19-01-2020 11:00 RKDVC 2 DESK 2
V 19-01-2020 14:00 RKDVC 1 DESK 1
C 18-01-2020 14:30 SV Capelle 3 DESK ZA3 Afgeschermd
V 18-01-2020 14:30 Nooit Gedacht JO19-1 DESK JO19-1
V 18-01-2020 15:00 BMC JO19-3 DESK JO19-3
V 18-01-2020 12:30 VVR JO19-2 DESK JO19-2
V 18-01-2020 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 DESK JO17-4
V 18-01-2020 14:45 DESK JO17-1 ODC JO17-1
V 18-01-2020 13:30 ODC JO17-3 DESK JO17-3
V 18-01-2020 13:00 DESK JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-2
V 18-01-2020 11:30 DESK JO15-2 LRC JO15-2
V 18-01-2020 11:30 DESK JO15-1 WSC JO15-1
V 18-01-2020 14:45 DESK JO15-3 Wilhelmina
V 18-01-2020 vervallen DESK JO15-1 LRC JO15-1
V 18-01-2020 afgelast Madese Boys JO15-2 DESK JO15-3
V 18-01-2020 10:30 Dongen JO10-1 DESK JO10-1
V 18-01-2020 10:15 DESK JO14-1 BMC JO14-2
V 18-01-2020 10:00 FC Tilburg JO13-1 DESK JO13-1
V 18-01-2020 11:15 Den Dungen JO13-2 DESK JO13-3
C 18-01-2020 vervallen DESK JO13-2 WSC JO13-4
V 18-01-2020 09:00 DESK JO13-2 Altena JO13-2
V 18-01-2020 10:15 DESK JO11-1 VOAB JO11-1
C 18-01-2020 10:15 DESK JO11-2 ZIGO JO11-2 2 - 2
V 18-01-2020 10:15 DESK JO11-3 RKDVC JO11-3
V 18-01-2020 11:00 Sarto JO10-8 DESK JO10-2
V 18-01-2020 11:00 Sarto JO9-6 DESK JO9-3
V 18-01-2020 11:00 TSV Gudok JO9-1 DESK JO9-1
V 18-01-2020 09:00 DESK JO8-1 FC Tilburg JO8-1
V 18-01-2020 09:00 DESK JO8-2 SC 't Zand JO8-3
V 18-01-2020 11:00 Sarto JO8-5 DESK JO8-4
V 18-01-2020 09:00 DESK JO8-3 RFC JO8-4
V 18-01-2020 09:30 Gilze MO13-1 DESK MO13-1
V 18-01-2020 08:30 OJC Rosmalen MO11-3 DESK MO11-1
V 18-01-2020 13:00 DESK MO17-1 Roda Boys Bommelerwaard MO17-1
V 18-01-2020 13:15 TSC MO15-1 DESK MO15-1
V 15-01-2020 19:00 Madese Boys JO15-1 DESK JO15-1
V 14-01-2020 19:30 TSV Gudok 1 DESK 1
V 11-01-2020 vervallen DESK JO19-1 Hilvaria JO19-1
V 11-01-2020 12:30 Bladella JO15-1 DESK JO15-1
V 11-01-2020 10:15 DESK JO13-1 MVV'58 JO13-1
V 11-01-2020 11:30 DESK JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-2
V 11-01-2020 11:30 DESK JO11-1 Groen Wit JO11-1
T 11-01-2020 n.n.b. Boxtel KNVB toernooi DESK MO13-1
V 08-01-2020 20:00 DESK JO19-1 DSC JO19-1
C 21-12-2019 14:15 DESK JO19-1 Madese Boys JO19-1 Afgeschermd 0 - 3
C 21-12-2019 14:00 DESK JO17-3 HHC'09 JO17-1 S. (Sam) Haarbosch 1 - 4
C 21-12-2019 11:30 Dongen JO15-4 DESK JO15-3 B. (Bouke) Derks 3 - 4
C 21-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 DESK MO11-1 F.D.K. (Fasika) Ketelaers 4 - 2
C 15-12-2019 11:00 DESK 4 SV Reeshof 4 S. (Sam) Haarbosch 2 - 2
C 15-12-2019 14:00 Rijen 1 DESK 1 M. (Marco) Fischer 4 - 2
C 15-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 G.W.C.M. (Gerard) Dekkers 2 - 1
C 14-12-2019 14:00 Wilhelmina'26 2 DESK ZA2 J.W. (Jan) van Mersbergen 1 - 1
C 14-12-2019 14:45 VOAB JO19-3 DESK JO19-4 H.J.G. (Bart) Brekelmans
C 14-12-2019 13:00 DESK JO19-1 DIA JO19-1 A.W.J. (Ad) Broeders 3 - 2
C 14-12-2019 13:00 DESK JO19-3 Sarto JO19-5 Afgeschermd
C 14-12-2019 vervallen DESK JO19-2 SC 't Zand JO19-2
C 14-12-2019 13:00 DESK JO17-4 SC 't Zand JO17-4 J. (John) de Rooij
C 14-12-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 DESK JO17-3 D.F. (Dennis) de Wilde 3 - 3
C 14-12-2019 13:45 SV Reeshof JO17-1 DESK JO17-2 M. (Mo) Ahrouch 1 - 2
C 14-12-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 DESK JO17-1 C.J.M. (Cor) van Dartel 2 - 2
C 14-12-2019 11:30 DESK JO15-1 Were Di JO15-1 B.J. (Bert) Schotanus 3 - 2
C 14-12-2019 08:30 Rijen JO15-5 DESK JO15-3 J. (Jan) de Graaf 0 - 15
C 14-12-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G DESK JO15-2 R. (Raymond) Fabrie 8 - 0
C 14-12-2019 09:30 Baardwijk JO10-1 DESK JO10-1
C 14-12-2019 10:30 GDC JO14-1 DESK JO14-1 T.H.M. (Kenley) Franke 9 - 3
C 14-12-2019 10:15 DESK JO13-3 RFC JO13-4G S. (Sam) Haarbosch
C 14-12-2019 11:30 Emplina JO13-2 DESK JO13-1 A. (Arwin) Brouwers
C 14-12-2019 10:00 Gilze JO11-2 DESK JO11-3 1 - 3
C 14-12-2019 10:15 DESK JO11-1 TSV Gudok JO11-1 8 - 2
C 14-12-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 DESK JO11-2 J.J.J.G. (Jason) Huijbregts 4 - 2
C 14-12-2019 vervallen Vlijmense Boys JO10-1 DESK JO10-2
C 14-12-2019 09:30 DESK JO9-2 SC 't Zand JO9-5G
C 14-12-2019 afgelast DESK JO9-1 RWB JO9-1
C 14-12-2019 afgelast VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 DESK JO8-4
C 14-12-2019 vervallen Sparta'30 JO8-2 DESK JO8-2
C 14-12-2019 vervallen DESK JO8-3 Altena JO8-1
C 14-12-2019 afgelast DESK JO8-1 SC 't Zand JO8-1
T 14-12-2019 vervallen MP Toernooi ZIGO DESK Kanjers
C 14-12-2019 09:00 DESK MO11-1 DSC MO11-2 1 - 2
C 14-12-2019 15:00 Emplina MO15-2 DESK MO15-1 N. (Nick) van \'t Sand
C 14-12-2019 vervallen DESK MO13-1 ST Altena/Almkerk MO13-1
C 14-12-2019 14:00 ZIGO MO17-1 DESK MO17-1
V 11-12-2019 19:45 SV Capelle JO19-1 DESK JO19-3
C 08-12-2019 10:00 Gilze 5 DESK 4 J.G.M. (Jurgen) Heessels 3 - 1
C 08-12-2019 14:00 DESK 1 Uno Animo 1 L. (Luc) Tissingh 1 - 2
C 08-12-2019 11:30 DESK 2 RCD 2 L.M.M. (Lucien) van Velthoven 2 - 2
C 08-12-2019 12:00 FC Tilburg 2 DESK 3 Afgeschermd 1 - 1
C 08-12-2019 11:00 DESK 5 Sarto 9 S. (Sam) Haarbosch 2 - 1
C 08-12-2019 10:00 DVO'60 VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 1 - 7
C 07-12-2019 14:45 DESK ZA2 Nivo Sparta 2 H. (Hasan) Cakir 0 - 4
C 07-12-2019 vervallen Boeimeer JO19-1 DESK JO19-1
C 07-12-2019 13:00 DESK JO19-2 RWB JO19-2 Afgeschermd 6 - 3
C 07-12-2019 14:45 FC Tilburg JO19-3 DESK JO19-3 Afgeschermd 2 - 0
C 07-12-2019 15:15 Gilze JO19-3 DESK JO19-4 W.M.A. (William) van den Broek 0 - 1
C 07-12-2019 14:45 DESK JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-6 C.M. (Caspar) Assmannn 1 - 9
C 07-12-2019 15:00 Bavel JO17-2 DESK JO17-2 A. (Ad) van Gils 1 - 1
C 07-12-2019 14:45 DESK JO17-1 FC Engelen JO17-1 W.H.A. (William) Verhoeve 2 - 1
C 07-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-4 DESK JO17-4 J.L.O. (Jimmy) Spijkers 3 - 2
C 07-12-2019 12:45 The White Boys JO15-1 DESK JO15-1 S. (Stephan) Koek
C 07-12-2019 13:00 DESK JO15-3 Waspik JO15-2 D. (Dick) Delsasso 4 - 1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 18-01-2020 14:30 SV Capelle 3 DESK ZA3 Afgeschermd
C 18-01-2020 vervallen DESK JO13-2 WSC JO13-4
C 18-01-2020 10:15 DESK JO11-2 ZIGO JO11-2 2 - 2
C 21-12-2019 14:15 DESK JO19-1 Madese Boys JO19-1 Afgeschermd 0 - 3
C 21-12-2019 14:00 DESK JO17-3 HHC'09 JO17-1 S. (Sam) Haarbosch 1 - 4
C 21-12-2019 11:30 Dongen JO15-4 DESK JO15-3 B. (Bouke) Derks 3 - 4
C 21-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 DESK MO11-1 F.D.K. (Fasika) Ketelaers 4 - 2
C 15-12-2019 11:00 DESK 4 SV Reeshof 4 S. (Sam) Haarbosch 2 - 2
C 15-12-2019 14:00 Rijen 1 DESK 1 M. (Marco) Fischer 4 - 2
C 15-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 G.W.C.M. (Gerard) Dekkers 2 - 1
C 14-12-2019 14:00 Wilhelmina'26 2 DESK ZA2 J.W. (Jan) van Mersbergen 1 - 1
C 14-12-2019 14:45 VOAB JO19-3 DESK JO19-4 H.J.G. (Bart) Brekelmans
C 14-12-2019 13:00 DESK JO19-1 DIA JO19-1 A.W.J. (Ad) Broeders 3 - 2
C 14-12-2019 13:00 DESK JO19-3 Sarto JO19-5 Afgeschermd
C 14-12-2019 vervallen DESK JO19-2 SC 't Zand JO19-2
C 14-12-2019 13:00 DESK JO17-4 SC 't Zand JO17-4 J. (John) de Rooij
C 14-12-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 DESK JO17-3 D.F. (Dennis) de Wilde 3 - 3
C 14-12-2019 13:45 SV Reeshof JO17-1 DESK JO17-2 M. (Mo) Ahrouch 1 - 2
C 14-12-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 DESK JO17-1 C.J.M. (Cor) van Dartel 2 - 2
C 14-12-2019 11:30 DESK JO15-1 Were Di JO15-1 B.J. (Bert) Schotanus 3 - 2
C 14-12-2019 08:30 Rijen JO15-5 DESK JO15-3 J. (Jan) de Graaf 0 - 15
C 14-12-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G DESK JO15-2 R. (Raymond) Fabrie 8 - 0
C 14-12-2019 09:30 Baardwijk JO10-1 DESK JO10-1
C 14-12-2019 10:30 GDC JO14-1 DESK JO14-1 T.H.M. (Kenley) Franke 9 - 3
C 14-12-2019 10:15 DESK JO13-3 RFC JO13-4G S. (Sam) Haarbosch
C 14-12-2019 11:30 Emplina JO13-2 DESK JO13-1 A. (Arwin) Brouwers
C 14-12-2019 10:00 Gilze JO11-2 DESK JO11-3 1 - 3
C 14-12-2019 10:15 DESK JO11-1 TSV Gudok JO11-1 8 - 2
C 14-12-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 DESK JO11-2 J.J.J.G. (Jason) Huijbregts 4 - 2
C 14-12-2019 vervallen Vlijmense Boys JO10-1 DESK JO10-2
C 14-12-2019 09:30 DESK JO9-2 SC 't Zand JO9-5G
C 14-12-2019 afgelast DESK JO9-1 RWB JO9-1
C 14-12-2019 afgelast VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 DESK JO8-4
C 14-12-2019 vervallen Sparta'30 JO8-2 DESK JO8-2
C 14-12-2019 vervallen DESK JO8-3 Altena JO8-1
C 14-12-2019 afgelast DESK JO8-1 SC 't Zand JO8-1
C 14-12-2019 09:00 DESK MO11-1 DSC MO11-2 1 - 2
C 14-12-2019 15:00 Emplina MO15-2 DESK MO15-1 N. (Nick) van \'t Sand
C 14-12-2019 vervallen DESK MO13-1 ST Altena/Almkerk MO13-1
C 14-12-2019 14:00 ZIGO MO17-1 DESK MO17-1
C 08-12-2019 10:00 Gilze 5 DESK 4 J.G.M. (Jurgen) Heessels 3 - 1
C 08-12-2019 14:00 DESK 1 Uno Animo 1 L. (Luc) Tissingh 1 - 2
C 08-12-2019 11:30 DESK 2 RCD 2 L.M.M. (Lucien) van Velthoven 2 - 2
C 08-12-2019 12:00 FC Tilburg 2 DESK 3 Afgeschermd 1 - 1
C 08-12-2019 11:00 DESK 5 Sarto 9 S. (Sam) Haarbosch 2 - 1
C 08-12-2019 10:00 DVO'60 VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 1 - 7
C 07-12-2019 14:45 DESK ZA2 Nivo Sparta 2 H. (Hasan) Cakir 0 - 4
C 07-12-2019 vervallen Boeimeer JO19-1 DESK JO19-1
C 07-12-2019 13:00 DESK JO19-2 RWB JO19-2 Afgeschermd 6 - 3
C 07-12-2019 14:45 FC Tilburg JO19-3 DESK JO19-3 Afgeschermd 2 - 0
C 07-12-2019 15:15 Gilze JO19-3 DESK JO19-4 W.M.A. (William) van den Broek 0 - 1
C 07-12-2019 14:45 DESK JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-6 C.M. (Caspar) Assmannn 1 - 9
C 07-12-2019 15:00 Bavel JO17-2 DESK JO17-2 A. (Ad) van Gils 1 - 1
C 07-12-2019 14:45 DESK JO17-1 FC Engelen JO17-1 W.H.A. (William) Verhoeve 2 - 1
C 07-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-4 DESK JO17-4 J.L.O. (Jimmy) Spijkers 3 - 2
C 07-12-2019 12:45 The White Boys JO15-1 DESK JO15-1 S. (Stephan) Koek
C 07-12-2019 13:00 DESK JO15-3 Waspik JO15-2 D. (Dick) Delsasso 4 - 1
C 07-12-2019 11:30 DESK JO15-2 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 4 - 0
C 07-12-2019 10:00 DESK JO10-1 Helvoirt JO10-1
C 07-12-2019 10:15 DESK JO14-1 VOAB JO14-4 Afgeschermd 6 - 2
C 07-12-2019 10:15 DESK JO13-1 SCG'18 JO13-2 D. (Dick) Delsasso 4 - 1
C 07-12-2019 09:00 DESK JO13-2 RWB JO13-2G S. (Sam) Haarbosch 1 - 1
C 07-12-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 DESK JO13-3 T. (Tygo) Gringhuis 5 - 4
C 07-12-2019 09:30 Gloria UC JO11-2 DESK JO11-3 V. (Veerle) Jansens
C 07-12-2019 10:15 DESK JO11-1 Sarto JO11-2 4 - 2
C 07-12-2019 vervallen Jong Brabant JO10-4 DESK JO10-2
C 07-12-2019 vervallen DESK JO9-2 Boxtel JO9-3
C 07-12-2019 vervallen FC Tilburg JO9-1 DESK JO9-1
C 07-12-2019 vervallen ZIGO JO9-5 DESK JO9-3
C 07-12-2019 afgelast DESK JO8-2 Well JO8-1G
C 07-12-2019 afgelast DESK JO8-3 Blauw Wit'81 JO8-1G
C 07-12-2019 vervallen Sarto JO8-1 DESK JO8-1
C 07-12-2019 vervallen Essche Boys JO8-1 DESK JO8-4
C 07-12-2019 vervallen NEO'25 MO13-1 DESK MO13-1
C 07-12-2019 11:30 DESK MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 K. (Kim) van der Linden 6 - 1
C 07-12-2019 13:00 DESK MO17-1 FC Tilburg MO17-1 S. (Sam) Haarbosch 1 - 7
C 07-12-2019 10:15 Boxtel MO11-2 DESK MO11-1 Afgeschermd 5 - 2
C 07-12-2019 10:00 DESK MO15-1 SC 't Zand MO15-2 Afgeschermd 1 - 4
C 01-12-2019 14:30 DESK 1 VOAB 1 N.A. (Nick) Ooms 1 - 3
C 01-12-2019 11:45 Hoeven 2 DESK 2 NJM (Nico) Overbeeke 3 - 2
C 01-12-2019 12:00 DESK 3 Gilze 2 J.M. (Jan) IJpelaar 1 - 1
C 01-12-2019 09:45 SV Reeshof 3 DESK 5 H. (Henk) Donders 8 - 3
C 01-12-2019 11:00 DESK 4 Dongen 6 Afgeschermd 0 - 5
C 01-12-2019 11:30 DESK VR1 Moerse Boys VR1 S (Simone) van Manen 2 - 4
C 01-12-2019 10:00 DESK VR2 Haarsteeg VR2 J. (Jan) den Hartog 4 - 3
C 30-11-2019 14:45 DESK ZA3 SV Reeshof 2 S.A. (Sjaak) Furrer 4 - 2
C 30-11-2019 14:45 DESK ZA2 SCO 2 P.J.L (Peter) Vroomen 0 - 1
C 30-11-2019 13:00 DESK JO19-3 Hilvaria JO19-2 E. (Ed) van Ham 9 - 4
C 30-11-2019 13:00 DESK JO19-4 Uno Animo JO19-2 Afgeschermd 1 - 1
C 30-11-2019 14:45 DESK JO19-1 SV Reeshof JO19-1 Afgeschermd 3 - 3
C 30-11-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 DESK JO19-2 G.J.A.M. (Gijs) van Wees 9 - 1
C 30-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 DESK JO17-1 A.W.A.M. (Ad) Scholten 1 - 1
C 30-11-2019 11:15 DESK JO17-4 WSC JO17-3 J. (John) de Rooij 1 - 8
C 30-11-2019 14:30 RKDVC JO17-3 DESK JO17-3 N.C.A. (Nicolas) Mousserin 5 - 1
C 30-11-2019 13:00 DESK JO17-2 Gloria UC JO17-1 Afgeschermd 1 - 9
C 30-11-2019 11:30 DESK JO15-2 ZIGO JO15-3 D. (Dick) Delsasso 3 - 2
C 30-11-2019 12:00 SV Reeshof JO15-1 DESK JO15-1 J.A. (John) Swaans 2 - 2
C 30-11-2019 11:00 Olympia'60 JO15-2 DESK JO15-3 J. (John) Blous 2 - 7
C 30-11-2019 vervallen Nemelaer JO10-1 DESK JO10-1
C 30-11-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 DESK JO14-1 J.J. (Jaap) van Pas 7 - 1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 B.J.J. (Bram) van Dongen 4 - 0
B 17-11-2019 11:30 DESK 2 Haarsteeg 2 A.J.J. (Andre) de Vaan 0 - 0 (1 - 4)
B 16-11-2019 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 DESK ZA2 T. (Teunis) van Baardwijk 6 - 1
B 19-10-2019 12:30 Baardwijk JO19-1 DESK JO19-3 J.J.F. (Jac) Burgel 5 - 2
B 19-10-2019 13:00 DESK JO15-1 Unitas'30 JO15-1 M.F. (Faissal) el Karimi 2 - 2 (4 - 3)
B 19-10-2019 10:15 DESK JO14-1 SVSOS JO14-1G S. (Sam) Haarbosch 9 - 2
B 19-10-2019 10:15 DESK JO13-3 WSC JO13-3 Afgeschermd 0 - 3
B 19-10-2019 vervallen Sarto JO9-8 DESK JO9-3
B 19-10-2019 10:00 DESK JO8-2 RWB JO8-1
B 19-10-2019 11:30 DESK MO13-1 Madese Boys MO13-1 D. (Dick) Delsasso 1 - 3
B 15-10-2019 19:30 WSC JO15-4 DESK JO15-3 Afgeschermd 4 - 4 (2 - 4)
B 12-10-2019 vervallen DESK JO10-2 SV Capelle JO10-1
B 26-09-2019 20:00 DESK 4 FC Tilburg 4 S. (Sam) Haarbosch 1 - 4
B 16-09-2019 20:00 DESK JO19-2 RWB JO18-1 Afgeschermd 24 - 0
B 15-09-2019 11:30 DESK 2 Waspik 3 M. (Michael) van Seeters 9 - 2
B 15-09-2019 12:00 Baardwijk 5 DESK 5 M. (Murat) Toksoy 1 - 1
B 15-09-2019 12:00 SC 't Zand VR3 DESK VR2 J.J. (Roy) van Beers 9 - 0
B 15-09-2019 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 5 - 0
B 14-09-2019 17:00 Wilhelmina'26 1 DESK 1 D.A.P.H. (Danny) van Helden 2 - 3
B 14-09-2019 vervallen DESK 3 RFC 3
B 14-09-2019 12:00 TSVV Merlijn 2 DESK 2 J.W. (Jan) van Mersbergen
B 14-09-2019 14:45 DESK JO19-1 RKDVC JO19-1 R. (Ralph) Frauenfelder 2 - 1
B 14-09-2019 14:30 RKDVC JO19-3 DESK JO19-4 W.C. (Wout) Otte 1 - 4
B 14-09-2019 14:30 WSC JO19-3 DESK JO19-3 J. (Jan) Dobbelsteen 2 - 4
B 14-09-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 DESK JO17-3 A.J.M. (Marc) van Esch 3 - 3
B 14-09-2019 11:45 DESK JO17-4 SVSSS JO17-2 G.J.A.M. (Gert-Jan) Schapendonk 0 - 6
B 14-09-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 DESK JO17-2 Afgeschermd 5 - 2
B 14-09-2019 14:45 DESK JO17-1 Bavel JO17-1 R. (Roeland) Verbeet 5 - 1
B 14-09-2019 10:30 WSC JO15-1 DESK JO15-1 K.J. (Keith) Dyne 1 - 1
B 14-09-2019 10:00 SSC'55 JO15-1 DESK JO15-2 Afgeschermd 2 - 4
B 14-09-2019 14:30 Maliskamp JO15-1 DESK JO15-3 E. (Erik) de Kroon 0 - 9
B 14-09-2019 vervallen RWB JO10-2 DESK JO10-1
B 14-09-2019 10:15 DESK JO14-1 Zwaluw VFC JO14-3 S. (Sam) Haarbosch 10 - 0
B 14-09-2019 09:00 DESK JO13-2 WSC JO13-3 D. (Dick) Delsasso 2 - 3
B 14-09-2019 12:00 HHC'09 JO13-1 DESK JO13-3 Afgeschermd 3 - 4
B 14-09-2019 vervallen Uno Animo JO13-2 DESK JO13-4
B 14-09-2019 11:00 WSC JO13-2 DESK JO13-1 Afgeschermd 0 - 0
B 14-09-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 DESK JO11-2 M.A.J. (Maurits) van Laarhoven 8 - 2
B 14-09-2019 vervallen Uno Animo JO11-2 DESK JO11-3
B 14-09-2019 10:15 DESK JO11-1 Dongen JO11-1 3 - 4
B 14-09-2019 vervallen WSC JO10-5 DESK JO10-2
B 14-09-2019 09:30 FC Drunen JO10-1 DESK JO10-2
B 14-09-2019 vervallen DESK JO9-1 RWB JO9-1
B 14-09-2019 vervallen Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3
B 14-09-2019 vervallen WSC JO9-2 DESK JO9-2
B 14-09-2019 vervallen Haarsteeg JO8-1 DESK JO8-1
B 14-09-2019 vervallen DESK JO8-2 NEO'25 JO8-1
B 14-09-2019 09:00 DESK JO8-3 NEO'25 JO8-2
B 14-09-2019 09:00 DESK MO11-1 Baardwijk MO11-1 1 - 5
B 14-09-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 DESK MO13-1 D. (Dennis) Aarts 0 - 13
B 14-09-2019 11:30 DESK MO15-1 NEO'25 MO15-1 J. (Jan) den Hartog 5 - 0
B 14-09-2019 vervallen DESK MO13-2 SVSSS MO13-1
B 14-09-2019 13:00 DESK MO17-1 Haarsteeg MO17-1 S. (Sam) Haarbosch 0 - 3
B 12-09-2019 20:00 DESK ZA3 WSC 5 Afgeschermd 14 - 1
B 08-09-2019 14:30 EVVC 1 DESK 1 T. (Tim) Visser 1 - 4
B 08-09-2019 12:00 Jong Brabant 6 DESK 4 L.J.H. (Luuk) Joosen 2 - 2
B 08-09-2019 12:30 RKDVC 5 DESK 3 Afgeschermd 4 - 6
B 08-09-2019 vervallen RWB 4 DESK 5
B 08-09-2019 10:00 Nieuwkuijk VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 4 - 4
B 08-09-2019 14:00 Sarto VR1 DESK VR2 P. (Pleun) Zomer 0 - 6
B 07-09-2019 14:45 DESK ZA2 Willem II 2 Afgeschermd 4 - 1
B 07-09-2019 16:45 SVSSS 3 DESK ZA3 G. (Giovanni) Zeebregts 4 - 1
B 07-09-2019 13:00 DESK JO19-4 WSC JO19-2 Afgeschermd
B 07-09-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 DESK JO19-3 J. (Jan) Dobbelsteen 1 - 2
B 07-09-2019 12:30 Berkdijk JO19-1G DESK JO19-2 P.G.W.H.M. (Gerard) Hultermans 2 - 8
B 07-09-2019 14:45 DESK JO19-1 WSC JO19-1 M. (Minir) Belja 2 - 2
B 07-09-2019 12:00 Dongen JO17-3 DESK JO17-3 Afgeschermd 11 - 3
B 07-09-2019 11:15 DESK JO17-4 NEO'25 JO17-1 S. (Serge) Raaijmakers 1 - 14
B 07-09-2019 14:00 ZIGO JO17-1 DESK JO17-2 Y. (Yassine) Baalla 4 - 2
B 07-09-2019 14:45 DESK JO17-1 Baronie JO17-1 P. (Patrick) Stap 1 - 6
B 07-09-2019 11:30 DESK JO15-2 WSC JO15-5 D. (Dick) Delsasso 14 - 0
B 07-09-2019 13:15 DESK JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-9 M.C. (Melvin) Lahey 3 - 1
B 07-09-2019 13:00 DESK JO15-1 RKDVC JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 1 - 1
B 07-09-2019 08:30 WSC JO10-2 DESK JO10-1
B 07-09-2019 13:00 RKDVC JO14-2 DESK JO14-1 W.C. (Wout) Otte 4 - 7
B 07-09-2019 11:15 RKDVC JO13-3 DESK JO13-3 S.S. (Sjoerd) Bouman 1 - 5
B 07-09-2019 vervallen DESK JO13-4 SSC'55 JO13-1
B 07-09-2019 10:15 DESK JO13-1 RWB JO13-1 Y. (Youri) Pols 1 - 2
B 07-09-2019 09:30 RWB JO13-2G DESK JO13-2 M. (Matthew) van der Hammen 1 - 4
B 07-09-2019 09:00 DESK JO11-2 WSC JO11-2 6 - 4
B 07-09-2019 vervallen DESK JO11-3 SV Capelle JO11-1
B 07-09-2019 10:15 DESK JO11-1 DVVC JO11-1G 2 - 5
B 07-09-2019 vervallen DESK JO10-2 RKDVC JO10-3
B 07-09-2019 vervallen DESK JO9-1 WSC JO9-1
B 07-09-2019 vervallen DESK JO9-3 NEO'25 JO9-1M
B 07-09-2019 vervallen RWB JO9-2 DESK JO9-2
B 07-09-2019 vervallen DESK JO8-2 SVSSS JO8-2
B 07-09-2019 vervallen RWB JO8-2 DESK JO8-3
B 07-09-2019 vervallen RKDVC JO8-1 DESK JO8-1
B 07-09-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 DESK MO13-1 T.R.A (Thomas) de Kock 0 - 4
B 07-09-2019 10:00 SSC'55 MO15-1 DESK MO15-1 E. (Erwin) Korver 1 - 4
B 07-09-2019 vervallen VCB MO13-1 DESK MO13-2 H (Henk) Vermeer
B 07-09-2019 12:45 RKDVC MO17-1 DESK MO17-1 G (Gerard) Klerx 6 - 2
B 07-09-2019 08:30 WSC MO11-1 DESK MO11-1 M. (Mandy) Bos 10 - 0
B 03-09-2019 20:00 DESK VR2 DVVC VR1 Afgeschermd 4 - 2
B 01-09-2019 14:30 DESK 1 HVCH 1 J. (Joris) van Nijnatten 0 - 6
B 01-09-2019 12:00 DESK 3 FC Engelen 2 W. (Wilco) Visser 2 - 4
B 01-09-2019 11:45 RWB 2 DESK 2 M.T.A.J. (Marco) van Mierlo 2 - 4
B 01-09-2019 11:00 DESK 4 RWB 3 E. (Ender) Atici 4 - 1
B 01-09-2019 11:00 DESK 5 SV Reeshof 5 Afgeschermd 3 - 6
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 19-01-2020 11:00 RKDVC 2 DESK 2
V 19-01-2020 14:00 RKDVC 1 DESK 1
V 18-01-2020 14:30 Nooit Gedacht JO19-1 DESK JO19-1
V 18-01-2020 15:00 BMC JO19-3 DESK JO19-3
V 18-01-2020 12:30 VVR JO19-2 DESK JO19-2
V 18-01-2020 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 DESK JO17-4
V 18-01-2020 14:45 DESK JO17-1 ODC JO17-1
V 18-01-2020 13:30 ODC JO17-3 DESK JO17-3
V 18-01-2020 13:00 DESK JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-2
V 18-01-2020 11:30 DESK JO15-2 LRC JO15-2
V 18-01-2020 11:30 DESK JO15-1 WSC JO15-1
V 18-01-2020 14:45 DESK JO15-3 Wilhelmina
V 18-01-2020 vervallen DESK JO15-1 LRC JO15-1
V 18-01-2020 afgelast Madese Boys JO15-2 DESK JO15-3
V 18-01-2020 10:30 Dongen JO10-1 DESK JO10-1
V 18-01-2020 10:15 DESK JO14-1 BMC JO14-2
V 18-01-2020 10:00 FC Tilburg JO13-1 DESK JO13-1
V 18-01-2020 11:15 Den Dungen JO13-2 DESK JO13-3
V 18-01-2020 09:00 DESK JO13-2 Altena JO13-2
V 18-01-2020 10:15 DESK JO11-1 VOAB JO11-1
V 18-01-2020 10:15 DESK JO11-3 RKDVC JO11-3
V 18-01-2020 11:00 Sarto JO10-8 DESK JO10-2
V 18-01-2020 11:00 Sarto JO9-6 DESK JO9-3
V 18-01-2020 11:00 TSV Gudok JO9-1 DESK JO9-1
V 18-01-2020 09:00 DESK JO8-1 FC Tilburg JO8-1
V 18-01-2020 09:00 DESK JO8-2 SC 't Zand JO8-3
V 18-01-2020 11:00 Sarto JO8-5 DESK JO8-4
V 18-01-2020 09:00 DESK JO8-3 RFC JO8-4
V 18-01-2020 09:30 Gilze MO13-1 DESK MO13-1
V 18-01-2020 08:30 OJC Rosmalen MO11-3 DESK MO11-1
V 18-01-2020 13:00 DESK MO17-1 Roda Boys Bommelerwaard MO17-1
V 18-01-2020 13:15 TSC MO15-1 DESK MO15-1
V 15-01-2020 19:00 Madese Boys JO15-1 DESK JO15-1
V 14-01-2020 19:30 TSV Gudok 1 DESK 1
V 11-01-2020 vervallen DESK JO19-1 Hilvaria JO19-1
V 11-01-2020 12:30 Bladella JO15-1 DESK JO15-1
V 11-01-2020 10:15 DESK JO13-1 MVV'58 JO13-1
V 11-01-2020 11:30 DESK JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-2
V 11-01-2020 11:30 DESK JO11-1 Groen Wit JO11-1
V 08-01-2020 20:00 DESK JO19-1 DSC JO19-1
V 11-12-2019 19:45 SV Capelle JO19-1 DESK JO19-3
V 20-11-2019 afgelast Helvoirt JO19-1 DESK JO19-1
V 06-11-2019 19:15 VOAB JO19-1 DESK JO19-1
V 02-11-2019 13:00 DESK JO15-3 Wilhelmina JO14-2
V 30-10-2019 20:00 Wilhelmina'26 JO19-2 DESK JO19-3
V 26-10-2019 vervallen DESK JO11-2 SCO JO11-1
V 22-10-2019 19:30 DESK JO15-1 Dongen JO15-1
V 19-10-2019 11:00 DESK JO13-2 RKDVC JO13-3
V 12-10-2019 11:30 Wilhelmina JO19-1 DESK JO19-1
V 12-10-2019 14:45 DESK JO17-1 Roosendaal JO17-2
V 12-10-2019 14:45 DESK JO17-2 Roosendaal JO17-3
V 12-10-2019 11:00 DESK JO15-1 TSV Gudok JO15-1
V 12-10-2019 10:15 DESK JO13-1 Haarsteeg JO13-1
V 12-10-2019 09:30 DESK JO13-2 GSBW JO13-1
V 12-10-2019 09:15 DESK JO9-1 TSV Gudok JO9-2
V 12-10-2019 vervallen DESK MO15-1 DESK MO13-1
V 12-10-2019 vervallen DESK MO15-1 DESK MO13-1
V 05-10-2019 vervallen Baardwijk JO9-1 DESK JO9-1
V 17-09-2019 20:00 DESK 1 RKDVC 1
V 10-09-2019 20:00 DESK 2 Uno Animo 2
V 05-09-2019 20:00 DESK 1 Nemelaer 1
V 29-08-2019 20:00 DESK 1 TSV Gudok 1
V 29-08-2019 18:45 DESK JO15-2 UNO Animo JO15-1
V 28-08-2019 20:00 RFC JO19-2 DESK JO19-1
V 28-08-2019 19:00 SSC '55 JO17-1 DESK JO17-3
V 28-08-2019 19:00 DESK JO15-1 Dongen JO15-1
V 27-08-2019 19:30 UNO Animo 2 DESK ZA2 0-6
V 27-08-2019 20:00 DESK 2 Rijen 2
V 24-08-2019 13:30 GSBW JO19-1 DESK JO19-1
V 24-08-2019 13:00 DESK JO15-1 SC 't Zand JO15-1
V 24-08-2019 11:30 DESK JO15-2 Haarsteeg JO15-2
V 24-08-2019 10:00 VOAB JO13-3 DESK JO13-1
V 24-08-2019 10:00 DESK JO11-1 SC 't Zand JO11
V 24-08-2019 10:00 DESK JO11-2 SC 't Zand JO11
V 22-08-2019 20:00 DESK 2 DESK 3
V 20-08-2019 20:00 Unitas DESK 1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 11-01-2020 n.n.b. Boxtel KNVB toernooi DESK MO13-1
T 14-12-2019 vervallen MP Toernooi ZIGO DESK Kanjers
T 30-11-2019 vervallen MP Toernooi ZIGO DESK Kanjers
T 16-11-2019 09:00 DESK Kanjers MP Gast teams
T 02-11-2019 09:30 MP Toernooi SVSSS DESK Kanjers
T 05-10-2019 11:00 MP Toernooi Jong Brabant DESK Kanjers
T 25-08-2019 12:00 DESK 1 UNO Animo, Berkdijk, Blauw-Wit '81
T 24-08-2019 10:00 CHC/Orka DESK JO17-1
T 24-08-2019 vervallen VVT DESK MO13-1



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven