Trainingsoverzicht

Heren DESK 1
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 5
donderdag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 5
 
Heren DESK 2
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 7
donderdag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 7
 
Heren DESK 3
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 8
donderdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 6
 
Heren DESK 4
donderdag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 8
 
Heren DESK 5
woensdag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 4
 
Heren DESK ZA2
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 3
donderdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 4
 
Heren DESK ZA3
donderdag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 1
 
Heren DESK Old Stars
maandag 10:00 - 12:00 Team training F Dik van Beek
 
Vrouwen DESK VR1
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 10
donderdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 10
 
Vrouwen DESK VR2
donderdag 20:00 - 21:30 Team training G Kleedkamer 9
 
Vrouwen DESK Dames Rose
woensdag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 10
 
J-O19 DESK JO19-1
maandag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 5
woensdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 5
 
J-O19 DESK JO19-2
maandag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 6
woensdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 6
 
J-O19 DESK JO19-3
maandag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 8
woensdag 20:15 - 21:45 Team training B Kleedkamer 8
 
J-O19 DESK JO19-4
woensdag 20:15 - 21:45 Team training B Kleedkamer 2
 
J-O17 DESK JO17-1
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 6
donderdag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 3
 
J-O17 DESK JO17-2
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 4
donderdag 18:30 - 20:00 Team training B Kleedkamer 3
 
J-O17 DESK JO17-3
maandag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 7
woensdag 20:15 - 21:45 Team training B Kleedkamer 7
 
J-O17 DESK JO17-4
maandag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 4
woensdag 20:30 - 21:45 Team training B Kleedkamer 7
 
J-O15 DESK JO15-1
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training B Kleedkamer 1
donderdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 1
 
J-O15 DESK JO15-2
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training B Kleedkamer 2
donderdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 2
 
J-O15 DESK JO15-3
maandag 19:00 - 20:00 Team training E Kleedkamer 2
woensdag 19:00 - 20:00 Team training B Kleedkamer 2
 
J-O10 DESK JO10-1
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
 
J-O14 DESK JO14-1
maandag 19:00 - 20:00 Team training E Kleedkamer 2
woensdag 19:00 - 20:00 Team training B Kleedkamer 3
 
J-O13 DESK JO13-1
maandag 18:30 - 20:00 Team training B Kleedkamer 11 Marco van der Linden
woensdag 18:30 - 20:00 Team training F Kleedkamer 11 Marco van der Linden
 
J-O13 DESK JO13-2
maandag 18:30 - 20:00 Team training B Kleedkamer 3
woensdag 18:30 - 20:00 Team training F Kleedkamer 3
 
J-O13 DESK JO13-3
maandag 19:00 - 20:00 Team training F Kleedkamer 1
woensdag 19:00 - 20:00 Team training E Kleedkamer 1
 
J-O13 DESK JO13-4
maandag 19:00 - 20:00 Team training F Kleedkamer 1
woensdag 19:00 - 20:00 Team training E Kleedkamer 1
 
J-O11 DESK JO11-1
dinsdag 18:00 - 19:15 Team training F Kleedkamer 7
donderdag 18:00 - 19:15 Team training B Kleedkamer 7
 
J-O11 DESK JO11-2
dinsdag 18:00 - 19:15 Team training F Kleedkamer 7
donderdag 18:00 - 19:15 Team training B Kleedkamer 7
 
J-O11 DESK JO11-3
dinsdag 18:00 - 19:15 Team training F Kleedkamer 7
donderdag 18:00 - 19:15 Team training B Kleedkamer 7
 
J-O10 DESK JO10-2
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
 
J-O9 DESK JO9-1
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
 
J-O9 DESK JO9-2
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
 
J-O9 DESK JO9-3
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
 
J-O8 DESK JO8-1
maandag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
 
J-O8 DESK JO8-2
maandag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
 
J-O8 DESK JO8-3
maandag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
 
Kanjers DESK Kanjers
maandag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
 
Meisjes DESK MO11-1
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 10
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 9
 
Meisjes DESK MO13-1
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training F Kleedkamer 9 Marco van der Linden
donderdag 18:00 - 19:30 Team training F Kleedkamer 9 Marco van der Linden
 
Meisjes DESK MO13-2
maandag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 9
woensdag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 9
 
Meisjes DESK MO15-1
maandag 19:00 - 20:30 Team training E Kleedkamer 9
woensdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 9
 
Meisjes DESK MO17-1
maandag 19:00 - 20:30 Team training E Kleedkamer 10
woensdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 10
 
Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven