Trainingsoverzicht

Heren - DESK 1
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 5
donderdag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 5
 
Heren - DESK 2
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 7
donderdag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 7
 
Heren - DESK 3
donderdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 6
 
Heren - DESK 4
donderdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 8
 
Heren - DESK 5
woensdag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 4
 
Heren - DESK ZA2
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 6
donderdag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 4
 
Heren - DESK ZA3
donderdag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 1
 
Heren - DESK Old Stars
maandag 10:00 - 12:00 Team training F Dik van Beek
 
Vrouwen - DESK VR1
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 10
donderdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 10
 
Vrouwen - DESK VR2
donderdag 20:00 - 21:30 Team training G Kleedkamer 9
 
Vrouwen - DESK Dames Rose
woensdag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 10
 
J-O19 - DESK JO19-1
maandag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 5 Gerben Burgmans
woensdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 5 Gerben Burgmans
 
J-O19 - DESK JO19-2
maandag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 6
woensdag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 6
 
J-O19 - DESK JO19-3
maandag 20:00 - 21:30 Team training E Kleedkamer 8
woensdag 20:15 - 21:45 Team training B Kleedkamer 8
 
J-O19 - DESK JO19-4
woensdag 20:15 - 21:45 Team training B Kleedkamer 2
 
J-O17 - DESK JO17-1
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 4
donderdag 20:00 - 21:30 Team training B Kleedkamer 3
 
J-O17 - DESK JO17-2
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 3
donderdag 18:30 - 20:00 Team training B Kleedkamer 3
 
J-O17 - DESK JO17-3
maandag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 7
woensdag 20:15 - 21:45 Team training B Kleedkamer 7
 
J-O17 - DESK JO17-4
maandag 20:00 - 21:30 Team training F Kleedkamer 4
woensdag 20:30 - 21:45 Team training B Kleedkamer 7
 
J-O15 - DESK JO15-1
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training B Kleedkamer 1
donderdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 1
 
J-O15 - DESK JO15-2
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training B Kleedkamer 2
donderdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 2
 
J-O15 - DESK JO15-3
maandag 19:00 - 20:00 Team training E Kleedkamer 2
woensdag 19:00 - 20:00 Team training B Kleedkamer 2
 
J-O10 - DESK JO10-1
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
 
J-O14 - DESK JO14-1
maandag 19:00 - 20:00 Team training F Kleedkamer 2
woensdag 19:00 - 20:00 Team training B Kleedkamer 3
 
J-O13 - DESK JO13-1
maandag 18:30 - 20:00 Team training B Kleedkamer 11 Marco van der Linden
woensdag 18:30 - 20:00 Team training F Kleedkamer 11 Marco van der Linden
 
J-O13 - DESK JO13-2
maandag 18:30 - 20:00 Team training B Kleedkamer 3
woensdag 18:30 - 20:00 Team training F Kleedkamer 3
 
J-O13 - DESK JO13-3
maandag 19:00 - 20:00 Team training F Kleedkamer 1
woensdag 19:00 - 20:00 Team training E Kleedkamer 1
 
J-O11 - DESK JO11-1
dinsdag 18:00 - 19:15 Team training F Kleedkamer 7
donderdag 18:00 - 19:15 Team training B Kleedkamer 7
 
J-O11 - DESK JO11-2
dinsdag 18:00 - 19:15 Team training F Kleedkamer 7
donderdag 18:00 - 19:15 Team training B Kleedkamer 7
 
J-O11 - DESK JO11-3
dinsdag 18:00 - 19:15 Team training F Kleedkamer 7
donderdag 18:00 - 19:15 Team training B Kleedkamer 7
 
J-O10 - DESK JO10-2
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
 
J-O9 - DESK JO9-1
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
 
J-O9 - DESK JO9-2
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
 
J-O9 - DESK JO9-3
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 5
 
J-O8 - DESK JO8-1
maandag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
 
J-O8 - DESK JO8-2
maandag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
 
J-O8 - DESK JO8-3
maandag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
 
Kanjers - DESK Kanjers
maandag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
woensdag 18:00 - 19:00 Team training E Kleedkamer 5
 
Meisjes - DESK MO11-1
maandag 18:00 - 19:00 Team training F Kleedkamer 10
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B Kleedkamer 9
 
Meisjes - DESK MO13-1
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training F Kleedkamer 9 Marco van der Linden
donderdag 18:00 - 19:30 Team training F Kleedkamer 9 Marco van der Linden
 
Meisjes - DESK MO15-1
maandag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 9
woensdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 9
 
Meisjes - DESK MO17-1
maandag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 10
woensdag 18:30 - 20:00 Team training E Kleedkamer 10
 
Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven