B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

Pupillen - DESK JO8-3

Teamleden

Spelers
Mitchell Koemans        
Wessel Smit        
Riley Van der Sanden        
Nick van Dongen        
Dirk Vloemans        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-12-2019 vervallen DESK JO8-3 Altena JO8-1 59224
C 07-12-2019 afgelast DESK JO8-3 Blauw Wit'81 JO8-1G 59747
C 30-11-2019 vervallen RFC JO8-1 DESK JO8-3 57859
C 23-11-2019 09:00 DESK JO8-3 GDC JO8-1 58443
C 16-11-2019 vervallen NEO'25 JO8-2 DESK JO8-3 58128
C 09-11-2019 vervallen RWB JO8-2 DESK JO8-3 57062
C 02-11-2019 vervallen DESK JO8-3 Raamsdonk JO8-1 59813
C 26-10-2019 10:30 SV Capelle JO8-1 DESK JO8-3 56958
C 05-10-2019 10:00 DESK JO8-3 SSC'55 JO8-1 57160
C 28-09-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 DESK JO8-3 60160
C 21-09-2019 09:00 DESK JO8-3 Waspik JO8-1 59181
B 14-09-2019 09:00 DESK JO8-3 NEO'25 JO8-2 14769
B 07-09-2019 vervallen RWB JO8-2 DESK JO8-3 14449
B 31-08-2019 09:00 DESK JO8-3 GDC JO8-2 14179
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:45 RWB JO8-2 GDC JO8-2 14885 0-0
B 14-09-2019 09:00 DESK JO8-3 NEO'25 JO8-2 14769 0-0
B 07-09-2019 08:45 RWB JO8-2 DESK JO8-3 14449 0-0
B 07-09-2019 09:00 GDC JO8-2 NEO'25 JO8-2 14530 0-0
B 31-08-2019 09:00 DESK JO8-3 GDC JO8-2 14179 0-0
B 31-08-2019 08:30 NEO'25 JO8-2 RWB JO8-2 14282 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G Right'Oh JO8-2 58029 0-0
C 14-12-2019 09:30 SV Capelle JO8-1 SSC'55 JO8-1 59089 0-0
C 14-12-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 NEO'25 JO8-2 59310 0-0
C 14-12-2019 09:30 DESK JO8-3 Altena JO8-1 59224 0-0
C 14-12-2019 08:45 RFC JO8-1 Waspik JO8-1 58607 0-0
C 14-12-2019 08:45 RWB JO8-2 GDC JO8-1 59033 0-0
C 07-12-2019 09:00 DESK JO8-3 Blauw Wit'81 JO8-1G 59747 0-0
C 07-12-2019 09:00 Waspik JO8-1 Raamsdonk JO8-1 58545 0-0
C 07-12-2019 09:00 GDC JO8-1 SV Capelle JO8-1 58482 0-0
C 07-12-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 RWB JO8-2 59008 0-0
C 07-12-2019 09:30 NEO'25 JO8-2 SSC'55 JO8-1 57860 0-0
C 07-12-2019 10:15 Altena JO8-1 RFC JO8-1 59292 0-0
C 30-11-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 GDC JO8-1 58842 0-0
C 30-11-2019 08:45 RFC JO8-1 DESK JO8-3 57859 0-0
C 30-11-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 Waspik JO8-1 57475 0-0
C 30-11-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G Altena JO8-1 58731 0-0
C 30-11-2019 10:30 SV Capelle JO8-1 NEO'25 JO8-2 59873 0-0
C 30-11-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 RWB JO8-2 58539 0-0
C 23-11-2019 08:45 RFC JO8-1 SV Capelle JO8-1 57381 0-0
C 23-11-2019 08:45 RWB JO8-2 NEO'25 JO8-2 59818 0-0
C 23-11-2019 09:00 DESK JO8-3 GDC JO8-1 58443 0-0
C 23-11-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G Waspik JO8-1 59311 0-0
C 23-11-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 SSC'55 JO8-1 57900 0-0
C 23-11-2019 10:15 Altena JO8-1 Right'Oh JO8-2 60087 0-0
C 16-11-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 RFC JO8-1 56980 0-0
C 16-11-2019 09:00 GDC JO8-1 Altena JO8-1 60061 0-0
C 16-11-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 Raamsdonk JO8-1 59024 0-0
C 16-11-2019 09:00 Waspik JO8-1 RWB JO8-2 58170 0-0
C 16-11-2019 09:30 SV Capelle JO8-1 Blauw Wit'81 JO8-1G 58368 0-0
C 16-11-2019 08:45 NEO'25 JO8-2 DESK JO8-3 58128 0-0
C 09-11-2019 10:30 SV Capelle JO8-1 Right'Oh JO8-2 57996 0-0
C 09-11-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 Altena JO8-1 58480 0-0
C 09-11-2019 08:30 NEO'25 JO8-2 GDC JO8-1 59610 0-0
C 09-11-2019 08:45 RWB JO8-2 DESK JO8-3 57062 0-0
C 09-11-2019 08:45 RFC JO8-1 Blauw Wit'81 JO8-1G 57374 0-0
C 09-11-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 Waspik JO8-1 58536 0-0
C 02-11-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 SSC'55 JO8-1 57101 0-0
C 02-11-2019 09:00 GDC JO8-1 RFC JO8-1 58072 0-0
C 02-11-2019 09:00 Waspik JO8-1 SV Capelle JO8-1 57872 0-0
C 02-11-2019 09:00 DESK JO8-3 Raamsdonk JO8-1 59813 0-0
C 02-11-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G NEO'25 JO8-2 58018 0-0
C 02-11-2019 10:15 Altena JO8-1 RWB JO8-2 57501 0-0
C 26-10-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 Altena JO8-1 58391 0-0
C 26-10-2019 08:45 RWB JO8-2 Blauw Wit'81 JO8-1G 58265 0-0
C 26-10-2019 09:00 GDC JO8-1 Right'Oh JO8-2 59734 0-0
C 26-10-2019 10:15 NEO'25 JO8-2 Waspik JO8-1 57844 0-0
C 26-10-2019 10:30 SV Capelle JO8-1 DESK JO8-3 56958 0-0
C 26-10-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 RFC JO8-1 57988 0-0
C 05-10-2019 08:45 RFC JO8-1 RWB JO8-2 59865 0-0
C 05-10-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 NEO'25 JO8-2 60274 0-0
C 05-10-2019 10:00 DESK JO8-3 SSC'55 JO8-1 57160 0-0
C 05-10-2019 09:00 Waspik JO8-1 GDC JO8-1 58434 0-0
C 05-10-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G Raamsdonk JO8-1 59939 0-0
C 05-10-2019 10:15 Altena JO8-1 SV Capelle JO8-1 57414 0-0
C 28-09-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 RWB JO8-2 57049 0-0
C 28-09-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 DESK JO8-3 60160 0-0
C 28-09-2019 09:00 Waspik JO8-1 Altena JO8-1 57296 0-0
C 28-09-2019 09:30 GDC JO8-1 Blauw Wit'81 JO8-1G 57804 0-0
C 28-09-2019 08:30 NEO'25 JO8-2 RFC JO8-1 58981 0-0
C 28-09-2019 10:30 SV Capelle JO8-1 Raamsdonk JO8-1 59466 0-0
C 21-09-2019 10:15 Altena JO8-1 NEO'25 JO8-2 60022 0-0
C 21-09-2019 10:00 Raamsdonk JO8-1 GDC JO8-1 58740 0-0
C 21-09-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G SSC'55 JO8-1 58721 0-0
C 21-09-2019 09:00 DESK JO8-3 Waspik JO8-1 59181 0-0
C 21-09-2019 08:45 RFC JO8-1 Right'Oh JO8-2 57422 0-0
C 21-09-2019 08:45 RWB JO8-2 SV Capelle JO8-1 59470 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NEO'25 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWB JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GDC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Blauw Wit'81 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWB JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Raamsdonk JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Altena JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DESK JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NEO'25 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Right'Oh JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Waspik JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Capelle JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SSC'55 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 GDC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven