B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde

Pupillen - DESK JO10-2

Teamleden

Spelers
Naud Bolk        
Luke de Jong        
Bart van Kilsdonk        
Job Rijnen        
Wout Rombouts        
Julian Verhoeven        
Roel van de Vinne        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-12-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 Unitas JO10-4
C 21-12-2019 10:30 Vlijmense Boys JO10-1 SC 't Zand JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-12-2019 vervallen Vlijmense Boys JO10-1 DESK JO10-2 87417
C 07-12-2019 vervallen Jong Brabant JO10-4 DESK JO10-2 50053
C 30-11-2019 vervallen DESK JO10-2 Uno Animo JO10-2 51760
C 23-11-2019 vervallen Sarto JO10-6 DESK JO10-2 93459
C 16-11-2019 vervallen DESK JO10-2 SSC'55 JO10-2 51653
C 09-11-2019 vervallen DESK JO10-2 WSC JO10-4 49878
C 02-11-2019 vervallen VOAB JO10-5 DESK JO10-2 50603
C 26-10-2019 vervallen DESK JO10-2 Unitas JO10-4 73050
B 12-10-2019 vervallen DESK JO10-2 SV Capelle JO10-1 92823
C 05-10-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 DESK JO10-2 50030
C 28-09-2019 09:00 DESK JO10-2 NEO'25 JO10-4 50178
C 21-09-2019 vervallen SC 't Zand JO10-4 DESK JO10-2 52053
B 14-09-2019 09:30 FC Drunen JO10-1 DESK JO10-2 28088
B 14-09-2019 vervallen WSC JO10-5 DESK JO10-2 12831
B 07-09-2019 vervallen DESK JO10-2 RKDVC JO10-3 12600
B 31-08-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 DESK JO10-2 12079
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 12-10-2019 10:00 DESK JO10-2 SV Capelle JO10-1 92823 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 WSC JO10-5 DESK JO10-2 12831 0-0
B 14-09-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 RKDVC JO10-3 12744 0-0
B 14-09-2019 09:30 FC Drunen JO10-1 DESK JO10-2 28088 0-0
B 07-09-2019 08:30 WSC JO10-5 Baardwijk JO10-2 12332 0-0
B 07-09-2019 09:00 DESK JO10-2 RKDVC JO10-3 12600 0-0
B 07-09-2019 09:30 FC Drunen JO10-1 Baardwijk JO10-2 28087 0-0
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO10-3 WSC JO10-5 12190 0-0
B 31-08-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 DESK JO10-2 12079 0-0
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO10-3 FC Drunen JO10-1 28086 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 08:30 NEO'25 JO10-4 Uno Animo JO10-2 49220 0-0
C 14-12-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 Unitas JO10-4 73057 0-0
C 14-12-2019 11:00 Vlijmense Boys JO10-1 DESK JO10-2 87417 0-0
C 14-12-2019 10:00 Sarto JO10-6 Jong Brabant JO10-4 93462 0-0
C 14-12-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 VOAB JO10-5 52288 0-0
C 14-12-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 WSC JO10-4 50438 0-0
C 07-12-2019 09:00 VOAB JO10-5 NEO'25 JO10-4 51448 0-0
C 07-12-2019 10:30 WSC JO10-4 Sarto JO10-6 93461 0-0
C 07-12-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 Vlijmense Boys JO10-1 87416 0-0
C 07-12-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 DESK JO10-2 50053 0-0
C 07-12-2019 09:45 Unitas JO10-4 SSC'55 JO10-2 73055 0-0
C 07-12-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 SC 't Zand JO10-4 50445 0-0
C 30-11-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 Baardwijk JO10-2 51886 0-0
C 30-11-2019 09:00 VOAB JO10-5 WSC JO10-4 51799 0-0
C 30-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 Unitas JO10-4 73056 0-0
C 30-11-2019 11:30 Vlijmense Boys JO10-1 Jong Brabant JO10-4 87415 0-0
C 30-11-2019 11:00 Sarto JO10-6 NEO'25 JO10-4 93460 0-0
C 30-11-2019 09:00 DESK JO10-2 Uno Animo JO10-2 51760 0-0
C 23-11-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 Vlijmense Boys JO10-1 87414 0-0
C 23-11-2019 08:45 Sarto JO10-6 DESK JO10-2 93459 0-0
C 23-11-2019 08:30 NEO'25 JO10-4 Jong Brabant JO10-4 50851 0-0
C 23-11-2019 09:45 Unitas JO10-4 VOAB JO10-5 73054 0-0
C 23-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 WSC JO10-4 51059 0-0
C 23-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 Uno Animo JO10-2 51348 0-0
C 16-11-2019 11:00 DESK JO10-2 SSC'55 JO10-2 51653 0-0
C 16-11-2019 08:30 WSC JO10-4 NEO'25 JO10-4 49996 0-0
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO10-5 Sarto JO10-6 93458 0-0
C 16-11-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 Baardwijk JO10-2 50154 0-0
C 09-11-2019 09:00 DESK JO10-2 WSC JO10-4 49878 0-0
C 09-11-2019 08:45 Sarto JO10-6 Unitas JO10-4 93457 0-0
C 09-11-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 SC 't Zand JO10-4 49894 0-0
C 09-11-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 Uno Animo JO10-2 49566 0-0
C 09-11-2019 11:30 Vlijmense Boys JO10-1 VOAB JO10-5 87412 0-0
C 09-11-2019 08:30 NEO'25 JO10-4 Baardwijk JO10-2 51878 0-0
C 02-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 Sarto JO10-6 93456 0-0
C 02-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 Jong Brabant JO10-4 50664 0-0
C 02-11-2019 09:45 Unitas JO10-4 NEO'25 JO10-4 73053 0-0
C 02-11-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 SSC'55 JO10-2 49200 0-0
C 02-11-2019 08:30 WSC JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1 87411 0-0
C 02-11-2019 09:00 VOAB JO10-5 DESK JO10-2 50603 0-0
C 26-10-2019 08:45 Sarto JO10-6 SSC'55 JO10-2 93455 0-0
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO10-4 SSC'55 JO10-2 52565 0-0
C 26-10-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 VOAB JO10-5 52140 0-0
C 26-10-2019 09:00 DESK JO10-2 Unitas JO10-4 73050 0-0
C 26-10-2019 08:45 NEO'25 JO10-4 SC 't Zand JO10-4 50449 0-0
C 26-10-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 WSC JO10-4 49740 0-0
C 26-10-2019 11:30 Vlijmense Boys JO10-1 Baardwijk JO10-2 87410 0-0
C 19-10-2019 08:45 Sarto JO10-6 Uno Animo JO10-2 93452 0-0
C 12-10-2019 10:30 Vlijmense Boys JO10-1 Sarto JO10-6 93453 0-0
C 05-10-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 50958 0-0
C 05-10-2019 08:30 WSC JO10-4 Uno Animo JO10-2 50511 0-0
C 05-10-2019 09:00 VOAB JO10-5 Jong Brabant JO10-4 50741 0-0
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 RKDVC JO10-4 51705 0-0
C 05-10-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 DESK JO10-2 50030 0-0
C 05-10-2019 09:45 Unitas JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1 87409 0-0
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 Sarto JO10-6 93454 0-0
C 28-09-2019 09:00 DESK JO10-2 NEO'25 JO10-4 50178 0-0
C 28-09-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 SC 't Zand JO10-4 51181 0-0
C 28-09-2019 09:00 VOAB JO10-5 Baardwijk JO10-2 52215 0-0
C 28-09-2019 10:00 RWB JO10-3G RKDVC JO10-4 50486 0-0
C 28-09-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 SSC'55 JO10-2 50376 0-0
C 28-09-2019 08:30 WSC JO10-4 Unitas JO10-4 73060 0-0
C 28-09-2019 10:30 Vlijmense Boys JO10-1 RKDVC JO10-4 87408 0-0
C 21-09-2019 09:45 Unitas JO10-4 Jong Brabant JO10-4 73051 0-0
C 21-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1 87407 0-0
C 21-09-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 WSC JO10-4 52329 0-0
C 21-09-2019 08:30 SC 't Zand JO10-4 DESK JO10-2 52053 0-0
C 21-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-4 RWB JO10-3G 52019 0-0
C 21-09-2019 08:45 RKDVC JO10-4 Uno Animo JO10-2 49123 0-0
C 21-09-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 VOAB JO10-5 51821 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Capelle JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Drunen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DESK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SSC'55 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NEO'25 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sarto JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Baardwijk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jong Brabant JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOAB JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 WSC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vlijmense Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DESK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Uno Animo JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK JO10-2 - Unitas JO10-4 (5-4)
Foto's: Dieter Cleijn
26-10-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven