Meiden Onder 13 beker 2e ronde
Vrouwen/meisjes - DESK MO13-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Flo Cleijn | |||||||
Merel van Gerwen | |||||||
Flo Hakkert | |||||||
Maartje de Jong | |||||||
Nova Kuysten | |||||||
Bente van Loon | |||||||
Kenza Netten | |||||||
Suus van der Pennen | |||||||
Pleun Pepping | |||||||
Lisa Sins | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marco van der Linden | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-10-2019 11:30 | DESK MO13-1 | Madese Boys MO13-1 | 93115 | 1-3 | ||
B | 14-09-2019 10:00 | FC Tilburg MO13-1 | SC 't Zand MO13-1 | 15599 | 0-4 | ||
B | 14-09-2019 11:00 | Uno Animo MO13-2 | DESK MO13-1 | 15578 | 0-13 | ||
B | 07-09-2019 10:00 | FC Tilburg MO13-1 | Uno Animo MO13-2 | 15538 | 5-0 | ||
B | 07-09-2019 11:15 | SC 't Zand MO13-1 | DESK MO13-1 | 15570 | 0-4 | ||
B | 31-08-2019 11:00 | Uno Animo MO13-2 | SC 't Zand MO13-1 | 15497 | 0-4 | ||
B | 31-08-2019 11:30 | DESK MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 15516 | 13-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 12:30 | FC Tilburg MO13-1 | DSC MO13-1 | 64265 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | DESK MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 90810 | 6-1 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | FC Tilburg MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 64148 | 3-3 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | WSC MO13-1 | DSC MO13-1 | 64382 | 5-0 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | DSC MO13-1 | DESK MO13-1 | 90809 | 0-4 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Zwaluw VFC MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 64105 | 5-1 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | WSC MO13-1 | 64508 | 1-7 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | DESK MO13-1 | WSC MO13-1 | 90808 | 0-1 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 64427 | 3-0 | ||
C | 16-11-2019 09:15 | WSC MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 64226 | 17-0 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | DESK MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 90807 | 8-1 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | DSC MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 64232 | 0-4 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | DSC MO13-1 | 64394 | 4-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | FC Tilburg MO13-1 | DESK MO13-1 | 90806 | 1-10 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | Zwaluw VFC MO13-1 | WSC MO13-1 | 64123 | 2-11 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | DSC MO13-1 | WSC MO13-1 | 64437 | 0-6 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 64461 | 2-1 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | Zwaluw VFC MO13-1 | DESK MO13-1 | 90805 | 1-3 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | FC Tilburg MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 64224 | 3-3 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | DESK MO13-1 | DSC MO13-1 | 90804 | 8-0 | ||
C | 26-10-2019 09:15 | WSC MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 64222 | 10-1 | ||
C | 12-10-2019 11:30 | DSC MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 64516 | 0-2 | ||
C | 12-10-2019 11:30 | DESK MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 90801 | 10-0 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | Zwaluw VFC MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 64107 | 2-0 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | DSC MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 64374 | 3-3 | ||
C | 05-10-2019 09:15 | WSC MO13-1 | DESK MO13-1 | 90803 | 3-1 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | Uno Animo MO13-2 | Terheijden MO13-1 | 64383 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Rijen MO13-1 | Madese Boys MO13-1 | 64511 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Woudrichem MO13-1 | DESK MO13-1 | 64339 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | GDC MO13-1 | ST Altena/Almkerk MO13-1 | 64202 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | NEO'25 MO13-1 | Waspik MO13-1 | 64231 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | Sleeuwijk MO13-1 | SC 't Zand MO13-1 | 64310 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | ST Altena/Almkerk MO13-1 | Uno Animo MO13-2 | 64467 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:45 | Madese Boys MO13-1 | DESK MO13-1 | 64225 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | NEO'25 MO13-1 | Rijen MO13-1 | 64254 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | GDC MO13-1 | Sleeuwijk MO13-1 | 64205 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | Waspik MO13-1 | Woudrichem MO13-1 | 64188 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:15 | SC 't Zand MO13-1 | Terheijden MO13-1 | 64271 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | FC Tilburg MO13-1 | WSC MO13-1 | 64201 | 0-12 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Zwaluw VFC MO13-1 | DSC MO13-1 | 64433 | 3-2 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | DESK MO13-1 | 90802 | 2-3 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Rijen MO13-1 | GDC MO13-1 | 64506 | 3-7 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Terheijden MO13-1 | ST Altena/Almkerk MO13-1 | 64421 | 1-5 | ||
C | 21-09-2019 11:15 | Uno Animo MO13-2 | Madese Boys MO13-1 | 64095 | 0-8 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | DESK MO13-1 | SC 't Zand MO13-1 | 64218 | 3-1 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | WSC MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 64363 | 13-0 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Sleeuwijk MO13-1 | Waspik MO13-1 | 64198 | 0-8 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | Woudrichem MO13-1 | NEO'25 MO13-1 | 64160 | 6-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Madese Boys MO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
2 | DESK MO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC MO13-1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 85 | 5 | 80 | 0 |
2 | DESK MO13-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 53 | 10 | 43 | 0 |
3 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 19 | 34 | -15 | 0 |
4 | Zwaluw VFC MO13-1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 21 | 42 | -21 | 0 |
5 | FC Tilburg MO13-1 | 9 | 0 | 3 | 6 | 3 | 12 | 65 | -53 | 0 |
6 | DSC MO13-1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 5 | 39 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:30 - 20:00 | F | Kleedkamer 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:30 | F | Kleedkamer 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|