0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - DESK JO15-2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-04-2020 afgelast RFC JO15-2 DESK JO15-2 108726 Gemeentelijk Sportpark
C 18-04-2020 afgelast DESK JO15-2 Waspik JO15-1 104877 Sportpark Eikendijk
C 09-05-2020 afgelast TSV Gudok JO15-3 DESK JO15-2 104658 Sportpark Dalem Zuid
C 16-05-2020 afgelast Dongen JO15-2 DESK JO15-2 107507 Sportpark De Biezen
C 23-05-2020 afgelast DESK JO15-2 JEKA JO15-5 108042 Sportpark Eikendijk
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 16:15 JEKA JO15-5 Waspik JO15-1
C 04-04-2020 11:00 Berkdijk JO15-1 Willem II JO15-2
C 04-04-2020 12:00 RFC JO15-2 DESK JO15-2
C 04-04-2020 12:45 SC 't Zand JO15-2 Dussense Boys JO15-1
C 04-04-2020 13:00 Right'Oh JO15-1G TSV Gudok JO15-3
C 04-04-2020 13:45 Dongen JO15-2 SCO JO15-1
C 11-04-2020 13:00 Waspik JO15-1 TSV Gudok JO15-3
C 18-04-2020 11:30 DESK JO15-2 Waspik JO15-1
C 18-04-2020 11:45 Willem II JO15-2 Right'Oh JO15-1G
C 18-04-2020 12:00 Dussense Boys JO15-1 TSV Gudok JO15-3
C 18-04-2020 12:30 Dongen JO15-2 JEKA JO15-5
C 18-04-2020 12:45 SC 't Zand JO15-2 Berkdijk JO15-1
C 18-04-2020 12:45 SCO JO15-1 RFC JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 28-03-2020 11:30 DESK JO15-2 Right'Oh JO15-1G J. (Jordan) Weterings 106583
C 14-03-2020 12:30 Willem II JO15-2 DESK JO15-2 105980
C 07-03-2020 11:00 SCO JO15-1 DESK JO15-2 S.H.M. (Sander) Hofkens 107030 5 - 5
C 15-02-2020 11:30 DESK JO15-2 Dussense Boys JO15-1 S. (Sam) Haarbosch 107280 4 - 3
C 08-02-2020 11:00 Berkdijk JO15-1 DESK JO15-2 Afgeschermd 105656 1 - 2
C 01-02-2020 11:30 DESK JO15-2 SC 't Zand JO15-2 D. (Dennis) van Bavel 103895 0 - 1
V 25-01-2020 11:30 DESK JO15-2 Unitas'59 JO15-3
V 18-01-2020 11:30 DESK JO15-2 LRC JO15-2
C 14-12-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G DESK JO15-2 R. (Raymond) Fabrie 35667 8 - 0
C 07-12-2019 11:30 DESK JO15-2 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 35540 4 - 0
C 30-11-2019 11:30 DESK JO15-2 ZIGO JO15-3 D. (Dick) Delsasso 36493 3 - 2
C 23-11-2019 12:45 Sarto JO15-3 DESK JO15-2 A. (Anton) Megens 37234 1 - 3
C 16-11-2019 11:30 DESK JO15-2 Were Di JO15-2 D. (Dick) Delsasso 37804 2 - 2
C 09-11-2019 12:00 Hilvaria JO15-2 DESK JO15-2 P. (Pieter) Coomans 35812 2 - 2
C 02-11-2019 11:30 DESK JO15-2 Willem II JO15-2 Afgeschermd 37422 4 - 1
C 26-10-2019 13:00 VOAB JO15-2 DESK JO15-2 P.J. (Peter) de Keizer 37160 4 - 1
C 05-10-2019 11:30 DESK JO15-2 RKDVC JO15-2 J. (Jorn) Hanneman 93523 7 - 0
C 28-09-2019 13:00 DESK JO15-2 Jong Brabant JO15-2 E. (Ed) van Ham 35877 2 - 1
C 21-09-2019 13:00 GSBW JO15-1 DESK JO15-2 Y. (Yosif) Aziz 35573 4 - 3
B 14-09-2019 10:00 SSC'55 JO15-1 DESK JO15-2 Afgeschermd 8959 2 - 4
B 07-09-2019 11:30 DESK JO15-2 WSC JO15-5 D. (Dick) Delsasso 8638 14 - 0
B 31-08-2019 11:00 Berkdijk JO15-1 DESK JO15-2 J. (Justin) Netten 8284 3 - 2
V 29-08-2019 18:45 DESK JO15-2 UNO Animo JO15-1
V 24-08-2019 11:30 DESK JO15-2 Haarsteeg JO15-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 13:00 Waspik JO15-1 Dongen JO15-2 108164 0-0
C 28-03-2020 13:00 TSV Gudok JO15-3 RFC JO15-2 106259 0-0
C 28-03-2020 12:00 Dussense Boys JO15-1 Berkdijk JO15-1 106788 0-0
C 28-03-2020 11:45 Willem II JO15-2 SC 't Zand JO15-2 107566 0-0
C 28-03-2020 11:30 DESK JO15-2 Right'Oh JO15-1G 106583 0-0
C 28-03-2020 11:00 SCO JO15-1 JEKA JO15-5 104165 0-0
C 21-03-2020 12:00 Dussense Boys JO15-1 Willem II JO15-2 108590 0-0
C 21-03-2020 13:00 Waspik JO15-1 Berkdijk JO15-1 104074 0-0
C 21-03-2020 13:00 TSV Gudok JO15-3 SCO JO15-1 106432 0-0
C 14-03-2020 10:00 Dongen JO15-2 TSV Gudok JO15-3 104987 0-0
C 14-03-2020 12:30 Willem II JO15-2 DESK JO15-2 105980 0-0
C 14-03-2020 10:30 RFC JO15-2 Berkdijk JO15-1 104251 0-0
C 14-03-2020 12:15 JEKA JO15-5 Dussense Boys JO15-1 105257 0-0
C 14-03-2020 13:00 Right'Oh JO15-1G SC 't Zand JO15-2 104520 0-0
C 14-03-2020 13:00 Waspik JO15-1 SCO JO15-1 105863 0-0
C 07-03-2020 13:00 TSV Gudok JO15-3 JEKA JO15-5 104968 0-6
C 07-03-2020 12:00 RFC JO15-2 Dongen JO15-2 106668 3-2
C 07-03-2020 11:15 SC 't Zand JO15-2 Waspik JO15-1 104310 2-0
C 07-03-2020 11:00 SCO JO15-1 DESK JO15-2 107030 5-5
C 07-03-2020 11:00 Berkdijk JO15-1 Right'Oh JO15-1G 104684 3-3
C 29-02-2020 11:45 Willem II JO15-2 TSV Gudok JO15-3 104805 0-0
C 15-02-2020 13:00 Right'Oh JO15-1G RFC JO15-2 105518 2-0
C 15-02-2020 10:30 Dongen JO15-2 Berkdijk JO15-1 107798 3-1
C 15-02-2020 14:15 JEKA JO15-5 SC 't Zand JO15-2 106643 0-0
C 15-02-2020 11:45 Willem II JO15-2 SCO JO15-1 104888 3-8
C 15-02-2020 11:30 DESK JO15-2 Dussense Boys JO15-1 107280 4-3
C 08-02-2020 11:00 Berkdijk JO15-1 DESK JO15-2 105656 1-2
C 08-02-2020 12:00 Dussense Boys JO15-1 Waspik JO15-1 108513 1-1
C 08-02-2020 12:00 RFC JO15-2 Willem II JO15-2 104027 0-1
C 08-02-2020 12:45 SC 't Zand JO15-2 Dongen JO15-2 105450 3-1
C 08-02-2020 13:00 Right'Oh JO15-1G JEKA JO15-5 105523 1-3
C 01-02-2020 11:45 JEKA JO15-5 RFC JO15-2 106223 2-2
C 01-02-2020 12:30 Dongen JO15-2 Right'Oh JO15-1G 105730 2-1
C 01-02-2020 11:30 DESK JO15-2 SC 't Zand JO15-2 103895 0-1
C 01-02-2020 12:45 SCO JO15-1 Dussense Boys JO15-1 105122 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:00 SSC'55 JO15-1 DESK JO15-2 8959 2-4
B 14-09-2019 11:00 Berkdijk JO15-1 WSC JO15-5 8859 16-0
B 07-09-2019 10:00 SSC'55 JO15-1 Berkdijk JO15-1 8531 5-3
B 07-09-2019 11:30 DESK JO15-2 WSC JO15-5 8638 14-0
B 31-08-2019 11:00 Berkdijk JO15-1 DESK JO15-2 8284 3-2
B 31-08-2019 11:00 WSC JO15-5 SSC'55 JO15-1 8327 0-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 13:00 GSBW JO15-1 ZIGO JO15-3 35889 0-0
C 14-12-2019 12:30 Hilvaria JO15-2 Willem II JO15-2 36924 0-0
C 14-12-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G DESK JO15-2 35667 8-0
C 14-12-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 VOAB JO15-2 37157 0-0
C 14-12-2019 10:30 Were Di JO15-2 RKDVC JO15-2 93531 0-0
C 14-12-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 Sarto JO15-3 36874 0-0
C 07-12-2019 13:00 VOAB JO15-2 Hilvaria JO15-2 37813 3-6
C 07-12-2019 12:30 ZIGO JO15-3 Were Di JO15-2 35852 0-4
C 07-12-2019 12:45 Sarto JO15-3 GSBW JO15-1 36811 4-5
C 07-12-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 FC Tilburg JO15-2G 37929 2-1
C 07-12-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Willem II JO15-2 93530 4-1
C 07-12-2019 11:30 DESK JO15-2 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 35540 4-0
C 30-11-2019 10:00 Willem II JO15-2 VOAB JO15-2 37651 3-9
C 30-11-2019 10:30 Were Di JO15-2 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 37717 3-1
C 30-11-2019 11:30 DESK JO15-2 ZIGO JO15-3 36493 3-2
C 30-11-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G Sarto JO15-3 36499 5-3
C 30-11-2019 12:30 Hilvaria JO15-2 RKDVC JO15-2 93529 2-4
C 30-11-2019 13:00 GSBW JO15-1 Jong Brabant JO15-2 35598 1-4
C 26-11-2019 19:00 FC Tilburg JO15-2G RKDVC JO15-2 93525 7-0
C 23-11-2019 10:30 Were Di JO15-2 Willem II JO15-2 36011 2-1
C 23-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 RKDVC JO15-2 93528 1-1
C 23-11-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G ZIGO JO15-3 35581 7-0
C 23-11-2019 12:45 Sarto JO15-3 DESK JO15-2 37234 1-3
C 23-11-2019 13:00 GSBW JO15-1 Hilvaria JO15-2 37899 2-4
C 23-11-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 VOAB JO15-2 35845 2-2
C 16-11-2019 11:30 DESK JO15-2 Were Di JO15-2 37804 2-2
C 16-11-2019 11:45 Willem II JO15-2 GSBW JO15-1 36451 6-4
C 16-11-2019 11:15 Hilvaria JO15-2 FC Tilburg JO15-2G 36508 3-5
C 16-11-2019 12:30 ZIGO JO15-3 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 36611 2-0
C 16-11-2019 13:00 VOAB JO15-2 Sarto JO15-3 36862 7-5
C 16-11-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Jong Brabant JO15-2 93527 0-4
C 09-11-2019 13:00 RKDVC JO15-2 VOAB JO15-2 93526 0-11
C 09-11-2019 13:00 GSBW JO15-1 FC Tilburg JO15-2G 37791 2-9
C 09-11-2019 12:00 Hilvaria JO15-2 DESK JO15-2 35812 2-2
C 09-11-2019 12:15 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 Jong Brabant JO15-2 36580 0-1
C 09-11-2019 11:00 Willem II JO15-2 ZIGO JO15-3 35778 3-1
C 09-11-2019 10:30 Were Di JO15-2 Sarto JO15-3 36972 5-3
C 02-11-2019 11:30 DESK JO15-2 Willem II JO15-2 37422 4-1
C 02-11-2019 12:30 ZIGO JO15-3 Hilvaria JO15-2 35662 2-8
C 02-11-2019 13:00 Sarto JO15-3 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 35777 2-1
C 02-11-2019 13:00 VOAB JO15-2 GSBW JO15-1 35904 6-1
C 02-11-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 Were Di JO15-2 37805 1-0
C 26-10-2019 12:30 Hilvaria JO15-2 Jong Brabant JO15-2 35866 1-3
C 26-10-2019 13:00 VOAB JO15-2 DESK JO15-2 37160 4-1
C 26-10-2019 10:45 Willem II JO15-2 Sarto JO15-3 36649 8-2
C 26-10-2019 10:30 Were Di JO15-2 GSBW JO15-1 36097 7-2
C 26-10-2019 13:00 RKDVC JO15-2 ZIGO JO15-3 93524 2-1
C 26-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 FC Tilburg JO15-2G 35923 0-4
C 21-10-2019 19:15 RKDVC JO15-2 GSBW JO15-1 93522 10-1
C 12-10-2019 13:00 Sarto JO15-3 RKDVC JO15-2 93521 4-2
C 05-10-2019 11:30 DESK JO15-2 SVSSS JO15-2 37827 0-0
C 05-10-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G Were Di JO15-2 37174 8-2
C 05-10-2019 12:30 ZIGO JO15-3 VOAB JO15-2 37748 4-9
C 05-10-2019 13:00 Sarto JO15-3 Hilvaria JO15-2 38018 2-7
C 05-10-2019 13:15 GSBW JO15-1 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 37958 1-2
C 05-10-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 Willem II JO15-2 37448 7-3
C 05-10-2019 11:30 DESK JO15-2 RKDVC JO15-2 93523 7-0
C 28-09-2019 13:00 DESK JO15-2 Jong Brabant JO15-2 35877 2-1
C 28-09-2019 11:30 SVSSS JO15-2 GSBW JO15-1 35612 0-0
C 28-09-2019 11:45 Willem II JO15-2 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 36570 3-2
C 28-09-2019 12:30 ZIGO JO15-3 Sarto JO15-3 37906 5-3
C 28-09-2019 13:45 Hilvaria JO15-2 Were Di JO15-2 37918 1-1
C 28-09-2019 13:00 VOAB JO15-2 FC Tilburg JO15-2G 37826 3-6
C 21-09-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 ZIGO JO15-3 35477 3-0
C 21-09-2019 13:00 GSBW JO15-1 DESK JO15-2 35573 4-3
C 21-09-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2G Willem II JO15-2 36525 6-3
C 21-09-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 Hilvaria JO15-2 36997 1-4
C 21-09-2019 11:30 Sarto JO15-3 SVSSS JO15-2 36593 0-0
C 21-09-2019 10:30 Were Di JO15-2 VOAB JO15-2 35850 4-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO15-2 4 3 1 0 10 6 1 5 0
2 JEKA JO15-5 4 2 2 0 8 11 3 8 0
3 DESK JO15-2 4 2 1 1 7 11 10 1 0
4 Dongen JO15-2 4 2 0 2 6 8 8 0 0
5 SCO JO15-1 3 1 1 1 4 14 10 4 0
6 Dussense Boys JO15-1 3 1 1 1 4 6 6 0 0
7 Right'Oh JO15-1G 4 1 1 2 4 7 8 -1 0
8 RFC JO15-2 4 1 1 2 4 5 7 -2 0
9 Willem II JO15-2 2 1 0 1 3 4 8 -4 0
10 Waspik JO15-1 2 0 1 1 1 1 3 -2 0
11 Berkdijk JO15-1 3 0 1 2 1 5 8 -3 0
12 TSV Gudok JO15-3 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Berkdijk JO15-1 3 2 0 1 6 22 7 15 0
2 DESK JO15-2 3 2 0 1 6 20 5 15 0
3 SSC'55 JO15-1 3 2 0 1 6 16 7 9 0
4 WSC JO15-5 3 0 0 3 0 0 39 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO15-2G 11 10 0 1 30 66 18 48 0
2 Jong Brabant JO15-2 10 8 1 1 25 28 10 18 0
3 VOAB JO15-2 10 7 1 2 22 60 32 28 0
4 DESK JO15-2 11 6 2 3 20 31 25 6 0
5 Hilvaria JO15-2 10 5 2 3 17 38 25 13 0
6 Were Di JO15-2 10 5 2 3 17 30 25 5 0
7 RKDVC JO15-2 10 4 1 5 13 23 39 -16 0
8 Willem II JO15-2 10 4 0 6 12 32 41 -9 0
9 Sarto JO15-3 10 2 0 8 6 29 48 -19 0
10 ZIGO JO15-3 10 2 0 8 6 17 42 -25 0
11 GSBW JO15-1 10 2 0 8 6 23 55 -32 0
12 VV Trinitas Oisterwijk JO15-2 10 1 1 8 4 8 25 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven