0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO11-2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:15 VOAB JO11-4 Olympia'60 JO11-2
C 07-03-2020 11:30 SVSOS JO11-1G ZIGO JO11-3
C 07-03-2020 11:30 DESK JO11-2 Zwaluw VFC JO11-4
C 07-03-2020 10:15 Hilvaria JO11-2 VOAB JO11-4
C 07-03-2020 09:45 FC Tilburg JO11-2 Viola JO11-2
C 07-03-2020 09:00 OVC'26 JO11-1 Sarto JO11-4
C 07-03-2020 08:30 TSV Gudok JO11-2 Olympia'60 JO11-2
C 14-03-2020 08:30 Olympia'60 JO11-2 DESK JO11-2
C 14-03-2020 08:45 Sarto JO11-4 FC Tilburg JO11-2
C 14-03-2020 09:30 Viola JO11-2 ZIGO JO11-3
C 14-03-2020 10:00 Zwaluw VFC JO11-4 SVSOS JO11-1G
C 14-03-2020 10:00 Hilvaria JO11-2 TSV Gudok JO11-2
C 14-03-2020 10:15 VOAB JO11-4 OVC'26 JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 08:45 Sarto JO11-4 DESK JO11-2 D. (Damian) de Weijer 122074 1 - 5
C 08-02-2020 11:30 DESK JO11-2 VOAB JO11-4 125221 5 - 2
C 01-02-2020 08:30 ZIGO JO11-3 DESK JO11-2 M. (Mike) Kivits 121503 1 - 9
C 25-01-2020 10:15 DESK JO11-2 WSC JO11-2 S. (Sven) Stokkermans 45575 8 - 2
C 18-01-2020 10:15 DESK JO11-2 ZIGO JO11-2 90031 2 - 2
C 14-12-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 DESK JO11-2 J.J.J.G. (Jason) Huijbregts 45041 4 - 2
C 30-11-2019 09:30 GSBW JO11-1 DESK JO11-2 Afgeschermd 48329 1 - 3
C 23-11-2019 11:30 DESK JO11-2 SSC'55 JO11-1 45164 1 - 6
C 16-11-2019 10:00 SC 't Zand JO11-3 DESK JO11-2 A. (Antonio) Pisano 45933 3 - 3
C 09-11-2019 vervallen DESK JO11-2 Dongen JO11-2 46834
C 02-11-2019 10:15 VOAB JO11-3 DESK JO11-2 Afgeschermd 46890 8 - 3
C 26-10-2019 vervallen DESK JO11-2 Were Di JO11-2 45326
V 26-10-2019 vervallen DESK JO11-2 SCO JO11-1
C 22-10-2019 18:30 DESK JO11-2 Riel JO11-1 48279 1 - 2
C 05-10-2019 09:00 Hilvaria JO11-1 DESK JO11-2 Afgeschermd 47152 6 - 1
C 28-09-2019 vervallen The Gunners JO11-2 DESK JO11-2 46065
C 28-09-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 DESK JO11-2 R (Rene) van Falier 90215 6 - 2
C 21-09-2019 10:15 DESK JO11-2 Uno Animo JO11-1 48439 0 - 3
B 14-09-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 DESK JO11-2 M.A.J. (Maurits) van Laarhoven 11938 8 - 2
B 07-09-2019 09:00 DESK JO11-2 WSC JO11-2 11516 6 - 4
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-2 DESK JO11-2 J. (Jord) Kemmeren 11031 10 - 5
V 24-08-2019 10:00 DESK JO11-2 SC 't Zand JO11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 10:15 VOAB JO11-4 TSV Gudok JO11-2 121260 0-1
C 15-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO11-4 OVC'26 JO11-1 123787 1-2
C 15-02-2020 08:45 Sarto JO11-4 DESK JO11-2 122074 1-5
C 15-02-2020 09:30 Viola JO11-2 SVSOS JO11-1G 119311 9-0
C 15-02-2020 08:30 Olympia'60 JO11-2 Hilvaria JO11-2 121809 3-3
C 15-02-2020 08:30 ZIGO JO11-3 FC Tilburg JO11-2 122895 4-5
C 08-02-2020 09:45 TSV Gudok JO11-2 ZIGO JO11-3 121256 11-1
C 08-02-2020 09:00 Hilvaria JO11-2 Viola JO11-2 124718 1-2
C 08-02-2020 09:00 OVC'26 JO11-1 SVSOS JO11-1G 124921 4-5
C 08-02-2020 11:30 DESK JO11-2 VOAB JO11-4 125221 5-2
C 08-02-2020 10:00 FC Tilburg JO11-2 Zwaluw VFC JO11-4 121730 5-4
C 08-02-2020 08:30 Olympia'60 JO11-2 Sarto JO11-4 123244 4-4
C 01-02-2020 11:30 SVSOS JO11-1G FC Tilburg JO11-2 125231 0-0
C 01-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO11-4 TSV Gudok JO11-2 120345 0-2
C 01-02-2020 08:45 Sarto JO11-4 Hilvaria JO11-2 121390 2-2
C 01-02-2020 09:30 Viola JO11-2 OVC'26 JO11-1 120322 4-2
C 01-02-2020 08:30 ZIGO JO11-3 DESK JO11-2 121503 1-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 DESK JO11-2 11938 8-2
B 14-09-2019 09:00 RKDVC JO11-2 WSC JO11-2 11767 7-2
B 07-09-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 RKDVC JO11-2 11398 10-1
B 07-09-2019 09:00 DESK JO11-2 WSC JO11-2 11516 6-4
B 31-08-2019 08:30 WSC JO11-2 SSC'55 JO11-1 11134 1-4
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-2 DESK JO11-2 11031 10-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 10:15 DESK JO11-2 WSC JO11-2 45575 8-2
C 18-01-2020 10:00 SSC'55 JO11-1 OVC'26 JO11-1 45332 7-3
C 18-01-2020 10:15 DESK JO11-2 ZIGO JO11-2 90031 2-2
C 21-12-2019 10:45 GSBW JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 90224 2-7
C 21-12-2019 10:30 Riel JO11-1 Uno Animo JO11-1 45571 1-3
C 21-12-2019 09:30 ZIGO JO11-2 Hilvaria JO11-1 90033 4-6
C 21-12-2019 10:00 SSC'55 JO11-1 SC 't Zand JO11-3 48481 8-3
C 14-12-2019 08:30 ZIGO JO11-2 Uno Animo JO11-1 90032 3-6
C 14-12-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 DESK JO11-2 45041 4-2
C 14-12-2019 09:00 Hilvaria JO11-1 SC 't Zand JO11-3 46438 4-2
C 14-12-2019 09:30 GSBW JO11-1 Riel JO11-1 45475 4-4
C 14-12-2019 10:15 VOAB JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 90223 1-1
C 07-12-2019 10:30 Riel JO11-1 VOAB JO11-3 49079 3-3
C 07-12-2019 10:00 SC 't Zand JO11-3 GSBW JO11-1 45358 5-6
C 07-12-2019 08:30 WSC JO11-2 Nieuwkuijk JO11-1 90222 2-6
C 30-11-2019 08:30 ZIGO JO11-2 Riel JO11-1 90030 2-2
C 30-11-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 WSC JO11-2 45196 4-0
C 30-11-2019 09:00 Hilvaria JO11-1 Uno Animo JO11-1 48779 5-3
C 30-11-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 SC 't Zand JO11-3 90221 4-1
C 30-11-2019 09:30 GSBW JO11-1 DESK JO11-2 48329 1-3
C 30-11-2019 10:15 VOAB JO11-3 SSC'55 JO11-1 49024 1-6
C 23-11-2019 08:30 WSC JO11-2 VOAB JO11-3 48028 2-7
C 23-11-2019 11:30 DESK JO11-2 SSC'55 JO11-1 45164 1-6
C 23-11-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 ZIGO JO11-2 90220 3-0
C 23-11-2019 10:30 Riel JO11-1 Hilvaria JO11-1 49012 2-2
C 23-11-2019 11:00 GSBW JO11-1 OVC'26 JO11-1 46608 6-0
C 16-11-2019 09:00 Hilvaria JO11-1 OVC'26 JO11-1 48728 2-2
C 16-11-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 Riel JO11-1 46329 5-2
C 16-11-2019 09:00 Uno Animo JO11-1 WSC JO11-2 45176 4-2
C 16-11-2019 10:00 SC 't Zand JO11-3 DESK JO11-2 45933 3-3
C 16-11-2019 10:15 VOAB JO11-3 GSBW JO11-1 47354 3-2
C 09-11-2019 08:30 ZIGO JO11-2 SSC'55 JO11-1 90029 4-5
C 09-11-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 VOAB JO11-3 47717 2-6
C 09-11-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 Uno Animo JO11-1 90219 4-3
C 09-11-2019 09:30 GSBW JO11-1 Hilvaria JO11-1 45208 5-5
C 09-11-2019 10:30 Riel JO11-1 SC 't Zand JO11-3 45235 3-5
C 02-11-2019 10:15 VOAB JO11-3 DESK JO11-2 46890 8-3
C 02-11-2019 10:00 SC 't Zand JO11-3 WSC JO11-2 48655 8-1
C 02-11-2019 10:00 Hilvaria JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 90218 5-1
C 02-11-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 ZIGO JO11-2 90028 0-3
C 02-11-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 Uno Animo JO11-1 45312 5-3
C 26-10-2019 08:30 WSC JO11-2 Hilvaria JO11-1 47815 0-5
C 26-10-2019 08:30 ZIGO JO11-2 VOAB JO11-3 90027 2-6
C 26-10-2019 09:00 Uno Animo JO11-1 SC 't Zand JO11-3 47035 2-2
C 26-10-2019 10:30 Riel JO11-1 OVC'26 JO11-1 46599 5-3
C 26-10-2019 11:00 GSBW JO11-1 SSC'55 JO11-1 45526 3-4
C 22-10-2019 18:30 DESK JO11-2 Riel JO11-1 48279 1-2
C 19-10-2019 10:00 SC 't Zand JO11-3 VOAB JO11-3 45134 1-6
C 19-10-2019 08:30 WSC JO11-2 GSBW JO11-1 48510 2-12
C 12-10-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 SSC'55 JO11-1 90217 3-0
C 12-10-2019 11:00 Uno Animo JO11-1 OVC'26 JO11-1 45073 8-1
C 05-10-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 WSC JO11-2 46648 13-5
C 05-10-2019 08:30 ZIGO JO11-3 GSBW JO11-1 49083 0-0
C 05-10-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 The Gunners JO11-2 45107 0-0
C 05-10-2019 09:00 Hilvaria JO11-1 DESK JO11-2 47152 6-1
C 05-10-2019 10:15 VOAB JO11-3 Uno Animo JO11-1 45938 2-3
C 05-10-2019 10:15 Were Di JO11-2 SC 't Zand JO11-3 48430 0-0
C 05-10-2019 09:30 Dongen JO11-2 Riel JO11-1 47289 0-0
C 05-10-2019 08:30 ZIGO JO11-2 GSBW JO11-1 90026 2-2
C 05-10-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 90216 0-2
C 02-10-2019 18:15 Uno Animo JO11-1 GSBW JO11-1 46903 0-0
C 28-09-2019 08:30 WSC JO11-2 Riel JO11-1 46216 2-5
C 28-09-2019 11:30 Hilvaria JO11-1 VOAB JO11-3 45922 6-2
C 28-09-2019 09:00 Dongen JO11-2 SSC'55 JO11-1 48338 0-0
C 28-09-2019 10:00 SC 't Zand JO11-3 ZIGO JO11-3 48644 0-0
C 28-09-2019 13:00 Were Di JO11-2 OVC'26 JO11-1 47317 0-0
C 28-09-2019 10:45 The Gunners JO11-2 DESK JO11-2 46065 0-0
C 28-09-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 DESK JO11-2 90215 6-2
C 28-09-2019 10:00 SC 't Zand JO11-3 ZIGO JO11-2 90025 4-1
C 21-09-2019 08:30 ZIGO JO11-3 WSC JO11-2 47495 0-0
C 21-09-2019 10:15 DESK JO11-2 Uno Animo JO11-1 48439 0-3
C 21-09-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 SC 't Zand JO11-3 46530 1-5
C 21-09-2019 09:30 GSBW JO11-1 Were Di JO11-2 45945 0-0
C 21-09-2019 10:15 VOAB JO11-3 Dongen JO11-2 48415 0-0
C 21-09-2019 10:30 Riel JO11-1 The Gunners JO11-2 45421 0-0
C 21-09-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 Hilvaria JO11-1 45659 5-3
C 21-09-2019 10:30 Riel JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 90214 0-3
C 21-09-2019 08:30 ZIGO JO11-2 WSC JO11-2 90024 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO11-2 3 3 0 0 9 19 4 15 0
2 TSV Gudok JO11-2 3 3 0 0 9 14 1 13 0
3 Viola JO11-2 3 3 0 0 9 15 3 12 0
4 FC Tilburg JO11-2 2 2 0 0 6 10 8 2 0
5 SVSOS JO11-1G 2 1 0 1 3 5 13 -8 0
6 OVC'26 JO11-1 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
7 Olympia'60 JO11-2 2 0 2 0 2 7 7 0 0
8 Hilvaria JO11-2 3 0 2 1 2 6 7 -1 0
9 Sarto JO11-4 3 0 2 1 2 7 11 -4 0
10 VOAB JO11-4 2 0 0 2 0 2 6 -4 0
11 Zwaluw VFC JO11-4 3 0 0 3 0 5 9 -4 0
12 ZIGO JO11-3 3 0 0 3 0 6 25 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SSC'55 JO11-1 3 3 0 0 9 22 4 18 0
2 RKDVC JO11-2 3 2 0 1 6 18 17 1 0
3 DESK JO11-2 3 1 0 2 3 13 22 -9 0
4 WSC JO11-2 3 0 0 3 0 7 17 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SSC'55 JO11-1 11 10 0 1 30 64 31 33 0
2 Nieuwkuijk JO11-1 11 9 1 1 28 40 16 24 0
3 Hilvaria JO11-1 11 7 3 1 24 49 27 22 0
4 VOAB JO11-3 11 6 2 3 20 45 31 14 0
5 Uno Animo JO11-1 10 6 1 3 19 38 25 13 0
6 SC 't Zand JO11-3 11 4 2 5 14 39 39 0 0
7 Riel JO11-1 11 3 4 4 13 29 33 -4 0
8 GSBW JO11-1 10 3 3 4 12 43 35 8 0
9 ZIGO JO11-2 11 2 3 6 9 26 36 -10 0
10 DESK JO11-2 11 2 2 7 8 26 43 -17 0
11 OVC'26 JO11-1 11 2 1 8 7 20 46 -26 0
12 WSC JO11-2 11 0 0 11 0 18 75 -57 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven