0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - DESK JO17-5

Teamleden

Spelers
Jasper Ariens        
Joep van Gils        
Lex Grijsbach        
Joey Jongerden        
Dennis Kemmeren        
Lars Klis        
Dominique van Krieken        
Finn Marijnissen        
Aiden Merkelbach        
Joery Nieuwenhuizen        
Youri Pols        
Luuk Pullens        
Kevin de Rooij        
Leroy de Rooij        
Sander Verhoeven        
Matthijs Versluis        
Kim Wervers        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 19-01-2019 13:00 DESK JO17-5 Sparta\'30 JO17-2 Afgeschermd 35662 Sportpark Eikendijk

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-01-2019 13:00 DESK JO17-5 Sparta'30 JO17-2 35662 0-0
C 15-12-2018 12:15 SV Reeshof JO17-3 DESK JO17-5 78862 2-3
C 15-12-2018 10:00 TSC JO17-5 Sarto JO17-5 37650 2-6
C 08-12-2018 14:15 TSC JO17-5 Dongen JO17-5 37000 1-3
C 08-12-2018 15:45 SV Reeshof JO17-3 Madese Boys JO17-3 78868 1-6
C 08-12-2018 13:00 Rijen JO17-3 DESK JO17-5 35678 0-0
C 08-12-2018 10:30 Sparta'30 JO17-2 Sarto JO17-5 35745 1-5
C 01-12-2018 10:00 Dongen JO17-5 SC 't Zand JO17-6 36947 3-3
C 01-12-2018 12:30 Madese Boys JO17-3 TSC JO17-5 36717 4-2
C 01-12-2018 16:15 Sarto JO17-5 SCO JO17-3 92455 0-0
C 24-11-2018 11:45 DESK JO17-5 Madese Boys JO17-3 37711 1-8
C 24-11-2018 10:30 Sparta'30 JO17-2 Dongen JO17-5 36408 0-4
C 24-11-2018 12:30 TSC JO17-5 SV Reeshof JO17-3 78867 4-4
C 24-11-2018 14:45 Rijen JO17-3 Sarto JO17-5 36140 5-1
C 17-11-2018 14:30 Sarto JO17-5 SC 't Zand JO17-6 37850 3-2
C 17-11-2018 10:30 Dongen JO17-5 DESK JO17-5 37756 9-1
C 17-11-2018 13:45 SV Reeshof JO17-3 Rijen JO17-3 78866 3-8
C 17-11-2018 11:00 SCO JO17-3 Sparta'30 JO17-2 92454 1-4
C 10-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-6 SV Reeshof JO17-3 78865 6-4
C 10-11-2018 14:30 Madese Boys JO17-3 Sarto JO17-5 35586 2-5
C 10-11-2018 10:30 TSC JO17-5 SCO JO17-3 92453 0-7
C 10-11-2018 13:00 Rijen JO17-3 Dongen JO17-5 36544 10-4
C 03-11-2018 10:30 Sparta'30 JO17-2 Rijen JO17-3 36041 1-6
C 03-11-2018 12:45 SCO JO17-3 Madese Boys JO17-3 92452 3-5
C 03-11-2018 15:45 SV Reeshof JO17-3 Dongen JO17-5 78864 2-5
C 03-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-6 DESK JO17-5 36039 16-2
C 27-10-2018 12:30 Madese Boys JO17-3 Sparta'30 JO17-2 36635 0-1
C 27-10-2018 13:00 DESK JO17-5 SCO JO17-3 92451 5-2
C 27-10-2018 13:00 Rijen JO17-3 SC 't Zand JO17-6 37547 6-2
C 27-10-2018 14:30 Sarto JO17-5 SV Reeshof JO17-3 78863 21-1
C 22-10-2018 20:00 SCO JO17-3 SC 't Zand JO17-6 92450 6-6
C 13-10-2018 10:15 TSC JO17-5 Rijen JO17-3 37744 3-8
C 13-10-2018 10:30 Dongen JO17-5 Sarto JO17-5 37201 6-4
C 06-10-2018 12:30 Madese Boys JO17-3 Dongen JO17-5 36333 3-8
C 06-10-2018 13:00 Rijen JO17-3 SCO JO17-3 92449 14-1
C 06-10-2018 16:15 SC 't Zand JO17-6 Sparta'30 JO17-2 37776 5-0
C 06-10-2018 11:30 DESK JO17-5 TSC JO17-5 37617 1-1
C 29-09-2018 15:45 SV Reeshof JO17-3 SCO JO17-3 92448 6-0
C 29-09-2018 11:35 TSC JO17-5 Sparta'30 JO17-2 37197 2-6
C 29-09-2018 12:30 Madese Boys JO17-3 SC 't Zand JO17-6 37557 1-10
C 29-09-2018 14:30 Sarto JO17-5 DESK JO17-5 36034 7-1
C 22-09-2018 10:15 RFC JO17-4 Sarto JO17-5 37827 0-0
C 22-09-2018 12:45 SCO JO17-3 Dongen JO17-5 92447 2-11
C 22-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-6 TSC JO17-5 36011 9-1
C 22-09-2018 13:00 Rijen JO17-3 Madese Boys JO17-3 37417 7-1
C 22-09-2018 10:30 Sparta'30 JO17-2 SV Reeshof JO17-4 35853 0-0
C 22-09-2018 10:30 Sparta'30 JO17-2 SV Reeshof JO17-3 78860 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:30 DESK JO17-5 Haarsteeg JO17-2 5214 2-7
B 15-09-2018 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-5 4865 5-2
B 08-09-2018 14:45 DESK JO17-5 RKDVC JO17-3 5056 0-5
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 WSC JO17-5 4634 2-3
B 03-09-2018 19:00 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 5257 1-0
B 01-09-2018 12:45 WSC JO17-5 DESK JO17-5 4700 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen JO17-3 8 8 0 0 24 64 16 48 0
2 Dongen JO17-5 9 7 1 1 22 53 26 27 0
3 Sarto JO17-5 8 6 0 2 18 52 20 32 0
4 SC 't Zand JO17-6 9 5 2 2 17 59 26 33 0
5 Sparta'30 JO17-2 8 4 0 4 12 15 23 -8 0
6 Madese Boys JO17-3 9 4 0 5 12 30 38 -8 0
7 DESK JO17-5 7 2 1 4 7 14 45 -31 0
8 SCO JO17-3 8 1 1 6 4 22 51 -29 0
9 SV Reeshof JO17-3 9 1 1 7 4 23 55 -32 0
10 TSC JO17-5 9 0 2 7 2 16 48 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO17-3 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 WSC JO17-5 3 2 0 1 6 13 7 6 0
3 Haarsteeg JO17-2 3 1 0 2 3 9 6 3 0
4 DESK JO17-5 3 0 0 3 0 2 20 -18 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven