0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Pupillen - DESK JO13-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Sem van Dijk | |||||||
Stijn van Efferen | |||||||
Christan van Grinsven | |||||||
Stan van Hilst | |||||||
Hardjono Kaligis | |||||||
Damien van Mosselveld | |||||||
Jeroen Schuurmans |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 11:45 | Maliskamp JO13-2 | DESK JO13-2 | 118806 | 6-1 | ||
C | 25-05-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Nieuwkuijk JO13-2 | 116812 | 1-6 | ||
C | 25-05-2019 11:30 | BMC JO13-2 | SVSSS JO13-3 | 117075 | 6-2 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Baardwijk JO13-1G | ZIGO JO13-4 | 116561 | 1-1 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | SSC'55 JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-4 | 117347 | 8-3 | ||
C | 25-05-2019 11:45 | GSBW JO13-2G | RKDVC JO13-3 | 150697 | 1-7 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | SVSSS JO13-3 | Maliskamp JO13-2 | 118359 | 3-2 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | Nieuwkuijk JO13-2 | BMC JO13-2 | 116891 | 3-2 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | ZIGO JO13-4 | Emplina JO13-3 | 118925 | 1-4 | ||
C | 18-05-2019 11:15 | RKDVC JO13-3 | SSC'55 JO13-1 | 116771 | 7-3 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-4 | GSBW JO13-2G | 150696 | 6-1 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | DESK JO13-2 | Baardwijk JO13-1G | 119211 | 3-9 | ||
C | 14-05-2019 19:15 | BMC JO13-2 | ZIGO JO13-4 | 116887 | 6-1 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | Baardwijk JO13-1G | RKDVC JO13-3 | 117648 | 3-0 | ||
C | 11-05-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-4 | DESK JO13-2 | 117667 | 4-4 | ||
C | 11-05-2019 11:45 | Maliskamp JO13-2 | Emplina JO13-3 | 117946 | 2-0 | ||
C | 11-05-2019 11:45 | GSBW JO13-2G | Nieuwkuijk JO13-2 | 150695 | 2-15 | ||
C | 11-05-2019 12:00 | SSC'55 JO13-1 | SVSSS JO13-3 | 117285 | 0-5 | ||
C | 04-05-2019 11:00 | ZIGO JO13-4 | GSBW JO13-2G | 150694 | 10-0 | ||
C | 04-05-2019 11:15 | RKDVC JO13-3 | Zwaluw VFC JO13-4 | 116907 | 3-1 | ||
C | 04-05-2019 11:30 | SVSSS JO13-3 | Baardwijk JO13-1G | 116578 | 9-0 | ||
C | 04-05-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | BMC JO13-2 | 119597 | 0-5 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | DESK JO13-2 | SSC'55 JO13-1 | 117044 | 0-10 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | Nieuwkuijk JO13-2 | Maliskamp JO13-2 | 119446 | 4-3 | ||
C | 20-04-2019 11:30 | GSBW JO13-2G | BMC JO13-2 | 150687 | 0-14 | ||
C | 17-04-2019 19:00 | Emplina JO13-3 | SSC'55 JO13-1 | 117221 | 3-3 | ||
C | 13-04-2019 11:45 | GSBW JO13-2G | DESK JO13-2 | 150693 | 2-7 | ||
C | 13-04-2019 11:45 | Maliskamp JO13-2 | BMC JO13-2 | 119414 | 0-3 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-4 | SVSSS JO13-3 | 116715 | 1-6 | ||
C | 13-04-2019 11:15 | RKDVC JO13-3 | Nieuwkuijk JO13-2 | 117583 | 4-2 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | Baardwijk JO13-1G | Emplina JO13-3 | 118668 | 6-0 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | SSC'55 JO13-1 | ZIGO JO13-4 | 118707 | 6-2 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | GSBW JO13-2G | Baardwijk JO13-1G | 150690 | 0-2 | ||
C | 06-04-2019 11:30 | SVSSS JO13-3 | GSBW JO13-2G | 150692 | 11-1 | ||
C | 06-04-2019 11:15 | BMC JO13-2 | Baardwijk JO13-1G | 118702 | 5-0 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Emplina JO13-3 | Zwaluw VFC JO13-4 | 116714 | 4-1 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | ZIGO JO13-4 | Maliskamp JO13-2 | 119046 | 1-5 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | Nieuwkuijk JO13-2 | SSC'55 JO13-1 | 117496 | 4-3 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | DESK JO13-2 | RKDVC JO13-3 | 117764 | 1-7 | ||
C | 30-03-2019 11:45 | Maliskamp JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-4 | 119032 | 8-1 | ||
C | 30-03-2019 11:30 | SVSSS JO13-3 | RKDVC JO13-3 | 117145 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | Emplina JO13-3 | GSBW JO13-2G | 150688 | 10-1 | ||
C | 23-03-2019 11:45 | GSBW JO13-2G | Maliskamp JO13-2 | 150691 | 0-13 | ||
C | 23-03-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-4 | ZIGO JO13-4 | 118184 | 3-1 | ||
C | 23-03-2019 11:15 | RKDVC JO13-3 | Emplina JO13-3 | 118517 | 1-7 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | SSC'55 JO13-1 | BMC JO13-2 | 118608 | 1-0 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | DESK JO13-2 | SVSSS JO13-3 | 118405 | 1-6 | ||
C | 16-03-2019 11:00 | ZIGO JO13-4 | Nieuwkuijk JO13-2 | 119037 | 2-0 | ||
C | 16-03-2019 11:00 | BMC JO13-2 | DESK JO13-2 | 119151 | 7-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | DESK JO13-2 | Emplina JO13-3 | 118302 | 2-8 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | SSC'55 JO13-1 | GSBW JO13-2G | 150689 | 10-1 | ||
C | 09-03-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-4 | BMC JO13-2 | 117892 | 0-10 | ||
C | 09-03-2019 11:15 | RKDVC JO13-3 | ZIGO JO13-4 | 118904 | 2-1 | ||
C | 09-03-2019 11:00 | Baardwijk JO13-1G | Maliskamp JO13-2 | 116509 | 2-5 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | Nieuwkuijk JO13-2 | SVSSS JO13-3 | 117627 | 12-1 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | Nieuwkuijk JO13-2 | DESK JO13-2 | 117030 | 9-0 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | Baardwijk JO13-1G | Zwaluw VFC JO13-4 | 117311 | 2-2 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | ZIGO JO13-4 | SVSSS JO13-3 | 117895 | 2-2 | ||
C | 16-02-2019 11:45 | Maliskamp JO13-2 | SSC'55 JO13-1 | 116992 | 3-2 | ||
C | 16-02-2019 11:30 | BMC JO13-2 | RKDVC JO13-3 | 118658 | 5-1 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | SSC'55 JO13-1 | Baardwijk JO13-1G | 119234 | 3-0 | ||
C | 09-02-2019 11:15 | RKDVC JO13-3 | Maliskamp JO13-2 | 119379 | 0-3 | ||
C | 09-02-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-4 | Nieuwkuijk JO13-2 | 119462 | 3-4 | ||
C | 09-02-2019 11:30 | SVSSS JO13-3 | Emplina JO13-3 | 117640 | 1-1 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | DESK JO13-2 | ZIGO JO13-4 | 117768 | 1-7 | ||
C | 02-02-2019 11:00 | Baardwijk JO13-1G | Nieuwkuijk JO13-2 | 117288 | 4-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 11:45 | Blauw Wit'81 JO13-1G | ZIGO JO13-4 | 103598 | 6-2 | ||
C | 15-12-2018 12:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | Baardwijk JO13-1G | 45278 | 4-0 | ||
C | 15-12-2018 10:30 | JEKA JO13-8 | ZIGO JO13-5 | 103936 | 4-4 | ||
C | 15-12-2018 11:15 | SC 't Zand JO13-7 | Nieuwkuijk JO13-2 | 100970 | 3-1 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | DESK JO13-2 | SC 't Zand JO13-7 | 100976 | 0-9 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | WSC JO13-4 | Helvoirt JO13-2 | 43942 | 6-3 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | ZIGO JO13-4 | ZIGO JO13-5 | 103606 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 11:15 | RKDVC JO13-3 | Nieuwkuijk JO13-2 | 44671 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 11:45 | Blauw Wit'81 JO13-1G | JEKA JO13-8 | 103943 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | JEKA JO13-8 | WSC JO13-4 | 103942 | 2-9 | ||
C | 01-12-2018 10:30 | Nieuwkuijk JO13-2 | Blauw Wit'81 JO13-1G | 44375 | 3-6 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | ZIGO JO13-5 | DESK JO13-2 | 45479 | 3-4 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | Baardwijk JO13-1G | ZIGO JO13-4 | 103605 | 2-1 | ||
C | 01-12-2018 12:45 | SC 't Zand JO13-7 | RKDVC JO13-3 | 100975 | 3-2 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | Helvoirt JO13-2 | Vlijmense Boys JO13-1G | 44571 | 0-1 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | DESK JO13-2 | Helvoirt JO13-2 | 46454 | 0-10 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | WSC JO13-4 | SC 't Zand JO13-7 | 100974 | 2-1 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | ZIGO JO13-4 | JEKA JO13-8 | 103941 | 4-2 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | Baardwijk JO13-1G | Nieuwkuijk JO13-2 | 46507 | 1-3 | ||
C | 24-11-2018 11:30 | Blauw Wit'81 JO13-1G | RKDVC JO13-3 | 44203 | 4-1 | ||
C | 24-11-2018 12:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | ZIGO JO13-5 | 43796 | 7-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | JEKA JO13-8 | Baardwijk JO13-1G | 103940 | 3-2 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | DESK JO13-2 | ZIGO JO13-4 | 103604 | 1-8 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | ZIGO JO13-5 | WSC JO13-4 | 45410 | 4-7 | ||
C | 17-11-2018 11:15 | RKDVC JO13-3 | Vlijmense Boys JO13-1G | 45403 | 0-1 | ||
C | 17-11-2018 11:15 | SC 't Zand JO13-7 | Blauw Wit'81 JO13-1G | 100973 | 2-3 | ||
C | 17-11-2018 11:30 | Helvoirt JO13-2 | Nieuwkuijk JO13-2 | 45033 | 4-0 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | Nieuwkuijk JO13-2 | ZIGO JO13-5 | 45862 | 3-5 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | ZIGO JO13-4 | SC 't Zand JO13-7 | 103603 | 0-6 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | WSC JO13-4 | RKDVC JO13-3 | 45915 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | Baardwijk JO13-1G | Helvoirt JO13-2 | 46031 | 1-3 | ||
C | 10-11-2018 11:30 | Blauw Wit'81 JO13-1G | DESK JO13-2 | 44515 | 11-1 | ||
C | 10-11-2018 12:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | JEKA JO13-8 | 103939 | 7-1 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | RKDVC JO13-3 | JEKA JO13-8 | 103938 | 5-1 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | Blauw Wit'81 JO13-1G | ZIGO JO13-5 | 44190 | 8-2 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | SC 't Zand JO13-7 | Helvoirt JO13-2 | 100972 | 4-0 | ||
C | 03-11-2018 10:45 | ZIGO JO13-4 | Vlijmense Boys JO13-1G | 103602 | 1-9 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | WSC JO13-4 | Baardwijk JO13-1G | 44501 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | DESK JO13-2 | Nieuwkuijk JO13-2 | 44086 | 1-6 | ||
C | 27-10-2018 10:30 | Nieuwkuijk JO13-2 | ZIGO JO13-4 | 103601 | 5-1 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | Baardwijk JO13-1G | DESK JO13-2 | 45805 | 5-2 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | ZIGO JO13-5 | RKDVC JO13-3 | 43751 | 0-10 | ||
C | 27-10-2018 10:30 | JEKA JO13-8 | SC 't Zand JO13-7 | 103937 | 0-9 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | SC 't Zand JO13-7 | 100971 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | Helvoirt JO13-2 | Blauw Wit'81 JO13-1G | 46667 | 1-0 | ||
C | 27-10-2018 12:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | WSC JO13-4 | 46836 | 7-0 | ||
C | 20-10-2018 10:45 | ZIGO JO13-4 | RKDVC JO13-3 | 103597 | 1-2 | ||
C | 20-10-2018 11:30 | DESK JO13-2 | JEKA JO13-8 | 103933 | 3-3 | ||
C | 20-10-2018 11:00 | Baardwijk JO13-1G | SC 't Zand JO13-7 | 100967 | 5-2 | ||
C | 13-10-2018 11:15 | RKDVC JO13-3 | Baardwijk JO13-1G | 44569 | 2-4 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | Emplina JO13-3 | Nieuwkuijk JO13-2 | 44547 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | ZIGO JO13-5 | 46284 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | Blauw Wit'81 JO13-1G | Vlijmense Boys JO13-1G | 44363 | 1-2 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-5 | Helvoirt JO13-2 | 45749 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:15 | DESK JO13-2 | WSC JO13-4 | 46577 | 0-8 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | ZIGO JO13-4 | Helvoirt JO13-2 | 103600 | 1-5 | ||
C | 06-10-2018 10:30 | Nieuwkuijk JO13-2 | Haarsteeg JO13-3 | 43705 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | ZIGO JO13-5 | Emplina JO13-3 | 46485 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | Baardwijk JO13-1G | Blauw Wit'81 JO13-1G | 44137 | 1-8 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | WSC JO13-4 | OJC ROSMALEN JO13-5 | 44787 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | Helvoirt JO13-2 | RKDVC JO13-3 | 46601 | 5-0 | ||
C | 06-10-2018 12:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | DESK JO13-2 | 44537 | 10-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | WSC JO13-4 | ZIGO JO13-4 | 103599 | 5-1 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | ZIGO JO13-5 | SC 't Zand JO13-7 | 100969 | 0-9 | ||
C | 29-09-2018 10:30 | Nieuwkuijk JO13-2 | WSC JO13-4 | 44112 | 1-4 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | ZIGO JO13-5 | Baardwijk JO13-1G | 45229 | 2-6 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | Emplina JO13-3 | Vlijmense Boys JO13-1G | 45572 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:15 | RKDVC JO13-3 | DESK JO13-2 | 46460 | 4-3 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Blauw Wit'81 JO13-1G | OJC ROSMALEN JO13-5 | 44923 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | Helvoirt JO13-2 | 44116 | 0-9 | ||
C | 29-09-2018 11:15 | SC 't Zand JO13-7 | Vlijmense Boys JO13-1G | 100968 | 2-4 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | WSC JO13-4 | Blauw Wit'81 JO13-1G | 44798 | 2-7 | ||
C | 22-09-2018 12:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | Nieuwkuijk JO13-2 | 45492 | 7-1 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | DESK JO13-2 | Haarsteeg JO13-3 | 45558 | 6-1 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-5 | RKDVC JO13-3 | 46060 | 8-0 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | Helvoirt JO13-2 | ZIGO JO13-5 | 44163 | 5-1 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | Baardwijk JO13-1G | Emplina JO13-3 | 46457 | 7-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 11:00 | SCO JO13-3 | DESK JO13-2 | 7063 | 0-2 | ||
B | 15-09-2018 12:30 | Dongen JO13-5 | DVVC JO13-1G | 7645 | 0-3 | ||
B | 10-09-2018 19:00 | DVVC JO13-1G | DESK JO13-2 | 7414 | 7-0 | ||
B | 08-09-2018 10:30 | Dongen JO13-5 | SCO JO13-3 | 7740 | 8-0 | ||
B | 01-09-2018 09:00 | DESK JO13-2 | Dongen JO13-5 | 7737 | 0-3 | ||
B | 01-09-2018 11:00 | SCO JO13-3 | DVVC JO13-1G | 7290 | 0-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BMC JO13-2 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 63 | 8 | 55 | 0 |
2 | Nieuwkuijk JO13-2 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 59 | 25 | 34 | 0 |
3 | Maliskamp JO13-2 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 50 | 17 | 33 | 0 |
4 | SVSSS JO13-3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 46 | 26 | 20 | 0 |
5 | SSC'55 JO13-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 49 | 28 | 21 | 0 |
6 | RKDVC JO13-3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 32 | 27 | 5 | 0 |
7 | Emplina JO13-3 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 38 | 29 | 9 | 0 |
8 | Baardwijk JO13-1G | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 29 | 28 | 1 | 0 |
9 | ZIGO JO13-4 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 29 | 30 | -1 | 0 |
10 | Zwaluw VFC JO13-4 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 25 | 51 | -26 | 0 |
11 | DESK JO13-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 20 | 75 | -55 | 0 |
12 | GSBW JO13-2G | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 9 | 105 | -96 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlijmense Boys JO13-1G | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 59 | 6 | 53 | 0 |
2 | Blauw Wit'81 JO13-1G | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 54 | 17 | 37 | 0 |
3 | WSC JO13-4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 49 | 29 | 20 | 0 |
4 | Helvoirt JO13-2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 36 | 14 | 22 | 0 |
5 | SC 't Zand JO13-7G | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 50 | 17 | 33 | 0 |
6 | Baardwijk JO13-1G | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 30 | 31 | -1 | 0 |
7 | RKDVC JO13-3 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 26 | 27 | -1 | 0 |
8 | Nieuwkuijk JO13-2 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 23 | 32 | -9 | 0 |
9 | ZIGO JO13-4 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 20 | 43 | -23 | 0 |
10 | JEKA JO13-8 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 16 | 43 | -27 | 0 |
11 | ZIGO JO13-5 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 21 | 63 | -42 | 0 |
12 | DESK JO13-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 15 | 77 | -62 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVVC JO13-1G | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 13 | 0 | 13 | 0 |
2 | Dongen JO13-5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 3 | 8 | 0 |
3 | DESK JO13-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 10 | -8 | 0 |
4 | SCO JO13-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 13 | -13 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:00 | F | Kleedkamer 8 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:00 | B | Kleedkamer 8 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|