0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Vrouwen/meisjes - DESK JO12-3M
Teamleden
Spelers | |||||||
Flo Cleijn | |||||||
Merel van Gerwen | |||||||
Flo Hakkert | |||||||
Maartje de Jong | |||||||
Bente van Loon | |||||||
Kenza Netten | |||||||
Suus van der Pennen | |||||||
Pleun Pepping | |||||||
Lisa Sins |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-3 | RKDVC JO12-3 | 121578 | 3-4 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | DESK JO12-3M | ODC JO12-2 | 144303 | 1-14 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | Haarsteeg JO12-2 | Jong Brabant JO12-3 | 120365 | 11-3 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-5 | Wilhelmina JO12-2 | 120656 | 1-12 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | Emplina JO12-5 | SC Elshout JO12-1 | 120421 | 4-3 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | FC Engelen JO12-2 | Den Dungen JO12-1 | 120813 | 3-3 | ||
C | 18-05-2019 08:30 | Den Dungen JO12-1 | Haarsteeg JO12-2 | 121198 | 1-7 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | RKDVC JO12-3 | DESK JO12-3M | 121247 | 4-1 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Jong Brabant JO12-3 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 119808 | 2-5 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | ODC JO12-2 | Zwaluw VFC JO12-3 | 144302 | 6-2 | ||
C | 18-05-2019 10:15 | Wilhelmina JO12-2 | Emplina JO12-5 | 121599 | 8-3 | ||
C | 18-05-2019 10:45 | SC Elshout JO12-1 | FC Engelen JO12-2 | 120109 | 2-5 | ||
C | 15-05-2019 18:30 | Den Dungen JO12-1 | Zwaluw VFC JO12-3 | 119714 | 2-8 | ||
C | 13-05-2019 18:30 | OJC ROSMALEN JO12-5 | Emplina JO12-5 | 120569 | 6-2 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | FC Engelen JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 120110 | 10-3 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | DESK JO12-3M | Wilhelmina JO12-2 | 120272 | 2-5 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | RKDVC JO12-3 | Den Dungen JO12-1 | 121113 | 9-1 | ||
C | 11-05-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-3 | SC Elshout JO12-1 | 120538 | 6-2 | ||
C | 11-05-2019 10:15 | Haarsteeg JO12-2 | ODC JO12-2 | 144301 | 0-1 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Emplina JO12-5 | Jong Brabant JO12-3 | 119766 | 5-1 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | Wilhelmina JO12-2 | FC Engelen JO12-2 | 120665 | 7-4 | ||
C | 08-05-2019 18:30 | SC Elshout JO12-1 | Haarsteeg JO12-2 | 120249 | 2-0 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | ODC JO12-2 | RKDVC JO12-3 | 144300 | 4-3 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | FC Engelen JO12-2 | Emplina JO12-5 | 121537 | 5-3 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | RKDVC JO12-3 | SC Elshout JO12-1 | 121543 | 6-6 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | ODC JO12-2 | Wilhelmina JO12-2 | 144299 | 7-2 | ||
C | 13-04-2019 10:15 | Haarsteeg JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 120012 | 12-2 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | DESK JO12-3M | Den Dungen JO12-1 | 120164 | 4-10 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-3 | Jong Brabant JO12-3 | 120139 | 10-2 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Emplina JO12-5 | Den Dungen JO12-1 | 120357 | 0-4 | ||
C | 06-04-2019 10:45 | SC Elshout JO12-1 | DESK JO12-3M | 120045 | 6-2 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Wilhelmina JO12-2 | Zwaluw VFC JO12-3 | 119856 | 5-3 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-5 | RKDVC JO12-3 | 120636 | 1-8 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Emplina JO12-5 | Haarsteeg JO12-2 | 120401 | 4-4 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Jong Brabant JO12-3 | FC Engelen JO12-2 | 121021 | 1-4 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Den Dungen JO12-1 | ODC JO12-2 | 144298 | 4-8 | ||
C | 30-03-2019 10:15 | Haarsteeg JO12-2 | FC Engelen JO12-2 | 120897 | 1-6 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | Jong Brabant JO12-3 | DESK JO12-3M | 121313 | 5-3 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | RKDVC JO12-3 | Emplina JO12-5 | 121558 | 7-1 | ||
C | 23-03-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-3 | Emplina JO12-5 | 121426 | 11-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | RKDVC JO12-3 | Jong Brabant JO12-3 | 120596 | 8-1 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | Den Dungen JO12-1 | SC Elshout JO12-1 | 120336 | 3-5 | ||
C | 23-03-2019 11:15 | DESK JO12-3M | FC Engelen JO12-2 | 119834 | 0-7 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | ODC JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 144297 | 10-1 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | Haarsteeg JO12-2 | Wilhelmina JO12-2 | 121092 | 2-5 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-5 | Zwaluw VFC JO12-3 | 120246 | 1-3 | ||
C | 16-03-2019 09:00 | Jong Brabant JO12-3 | Wilhelmina JO12-2 | 121135 | 2-6 | ||
C | 16-03-2019 09:00 | DESK JO12-3M | Haarsteeg JO12-2 | 121726 | 2-4 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | FC Engelen JO12-2 | RKDVC JO12-3 | 119823 | 2-4 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | ODC JO12-2 | Jong Brabant JO12-3 | 144295 | 3-0 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | Den Dungen JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 121641 | 10-2 | ||
C | 09-03-2019 10:15 | Wilhelmina JO12-2 | SC Elshout JO12-1 | 120595 | 3-3 | ||
C | 09-03-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-3 | DESK JO12-3M | 121432 | 5-3 | ||
C | 23-02-2019 10:45 | SC Elshout JO12-1 | ODC JO12-2 | 144296 | 1-2 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | FC Engelen JO12-2 | Zwaluw VFC JO12-3 | 121410 | 3-6 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | Emplina JO12-5 | ODC JO12-2 | 144294 | 1-7 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-5 | DESK JO12-3M | 120496 | 5-3 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Haarsteeg JO12-2 | RKDVC JO12-3 | 120746 | 3-5 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Wilhelmina JO12-2 | Den Dungen JO12-1 | 121337 | 4-2 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Jong Brabant JO12-3 | SC Elshout JO12-1 | 120837 | 1-7 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | Den Dungen JO12-1 | Jong Brabant JO12-3 | 119704 | 3-1 | ||
C | 09-02-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-3 | Haarsteeg JO12-2 | 120989 | 6-2 | ||
C | 09-02-2019 11:15 | RKDVC JO12-3 | Wilhelmina JO12-2 | 120367 | 7-1 | ||
C | 09-02-2019 10:45 | SC Elshout JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 120201 | 2-1 | ||
C | 09-02-2019 10:15 | DESK JO12-3M | Emplina JO12-5 | 120598 | 3-10 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | ODC JO12-2 | FC Engelen JO12-2 | 144293 | 5-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 20-10-2018 08:30 | Irene'58 JO12-1 | DESK JO12-3M | 102913 | 5-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 09:30 | Willem II JO12-1 | DESK JO12-3M | 93544 | 16-3 | ||
C | 15-12-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | Uno Animo JO12-2 | 93960 | 3-4 | ||
C | 15-12-2018 08:30 | SVSSS JO12-1 | Jong Brabant JO12-4 | 48012 | 7-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Hilvaria JO12-2 | SV Reeshof JO12-4 | 48701 | 6-6 | ||
C | 08-12-2018 11:30 | DESK JO12-3M | SC 't Zand JO12-3 | 93551 | 5-2 | ||
C | 08-12-2018 09:45 | VOAB JO12-3 | Riel JO12-2 | 48215 | 4-2 | ||
C | 08-12-2018 10:15 | Jong Brabant JO12-4 | Willem II JO12-1 | 47646 | 0-11 | ||
C | 08-12-2018 10:15 | Were Di JO12-3 | SVSSS JO12-1 | 48586 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | SVSSS JO12-1 | Hilvaria JO12-2 | 48707 | 5-2 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Uno Animo JO12-2 | Were Di JO12-3 | 48660 | 7-2 | ||
C | 01-12-2018 08:45 | SV Reeshof JO12-4 | DESK JO12-3M | 93550 | 3-3 | ||
C | 01-12-2018 09:30 | Willem II JO12-1 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | 93959 | 13-2 | ||
C | 01-12-2018 10:45 | Riel JO12-2 | Jong Brabant JO12-4 | 47674 | 6-2 | ||
C | 01-12-2018 11:15 | SC 't Zand JO12-3 | VOAB JO12-3 | 47772 | 6-2 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Hilvaria JO12-2 | Willem II JO12-1 | 48302 | 2-9 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Uno Animo JO12-2 | SC 't Zand JO12-3 | 46968 | 1-1 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | Jong Brabant JO12-4 | SV Reeshof JO12-4 | 48263 | 2-0 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | VOAB JO12-3 | DESK JO12-3M | 93549 | 2-7 | ||
C | 24-11-2018 12:00 | Were Di JO12-3 | Riel JO12-2 | 48370 | 2-5 | ||
C | 24-11-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | SVSSS JO12-1 | 93958 | 4-3 | ||
C | 17-11-2018 10:45 | Riel JO12-2 | Uno Animo JO12-2 | 47830 | 4-5 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | Willem II JO12-1 | SC 't Zand JO12-3 | 48531 | 13-1 | ||
C | 17-11-2018 10:30 | SV Reeshof JO12-4 | VOAB JO12-3 | 48886 | 8-5 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | DESK JO12-3M | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | 93957 | 10-5 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Hilvaria JO12-2 | Were Di JO12-3 | 48094 | 5-1 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Uno Animo JO12-2 | Willem II JO12-1 | 48709 | 3-15 | ||
C | 10-11-2018 09:45 | VOAB JO12-3 | Hilvaria JO12-2 | 47683 | 2-1 | ||
C | 10-11-2018 10:05 | Jong Brabant JO12-4 | DESK JO12-3M | 93548 | 3-15 | ||
C | 10-11-2018 11:15 | SC 't Zand JO12-3 | SVSSS JO12-1 | 48634 | 0-2 | ||
C | 10-11-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | Riel JO12-2 | 93956 | 9-1 | ||
C | 10-11-2018 11:45 | Were Di JO12-3 | SV Reeshof JO12-4 | 47431 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | Jong Brabant JO12-4 | Uno Animo JO12-2 | 46991 | 1-4 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | VOAB JO12-3 | SVSSS JO12-1 | 48164 | 3-0 | ||
C | 03-11-2018 10:30 | SV Reeshof JO12-4 | Willem II JO12-1 | 48859 | 4-9 | ||
C | 03-11-2018 12:00 | Were Di JO12-3 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | 93955 | 1-9 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | DESK JO12-3M | Riel JO12-2 | 93547 | 7-5 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Hilvaria JO12-2 | SC 't Zand JO12-3 | 47842 | 4-2 | ||
C | 27-10-2018 11:15 | SC 't Zand JO12-3 | Were Di JO12-3 | 48322 | 4-0 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Willem II JO12-1 | VOAB JO12-3 | 47453 | 10-0 | ||
C | 27-10-2018 10:45 | Riel JO12-2 | SV Reeshof JO12-4 | 47483 | 7-3 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Uno Animo JO12-2 | Hilvaria JO12-2 | 48574 | 2-7 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | SVSSS JO12-1 | DESK JO12-3M | 93546 | 2-3 | ||
C | 27-10-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | Jong Brabant JO12-4 | 93954 | 15-0 | ||
C | 13-10-2018 11:45 | Were Di JO12-3 | Willem II JO12-1 | 47212 | 0-7 | ||
C | 13-10-2018 10:15 | VOAB JO12-3 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | 93953 | 6-7 | ||
C | 13-10-2018 10:45 | Riel JO12-2 | SVSSS JO12-1 | 48896 | 6-10 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | DESK JO12-3M | Uno Animo JO12-2 | 93545 | 10-3 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Hilvaria JO12-2 | Jong Brabant JO12-4 | 48110 | 20-0 | ||
C | 13-10-2018 08:45 | SV Reeshof JO12-4 | SC 't Zand JO12-3 | 47185 | 10-4 | ||
C | 06-10-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | Hilvaria JO12-2 | 93952 | 3-8 | ||
C | 06-10-2018 11:15 | SC 't Zand JO12-3 | Riel JO12-2 | 48830 | 2-4 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | Jong Brabant JO12-4 | Were Di JO12-3 | 47952 | 1-1 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Uno Animo JO12-2 | VOAB JO12-3 | 47039 | 11-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | SVSSS JO12-1 | SV Reeshof JO12-4 | 48062 | 3-2 | ||
C | 29-09-2018 11:15 | SC 't Zand JO12-3 | Jong Brabant JO12-4 | 47891 | 6-7 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | VOAB JO12-3 | Were Di JO12-3 | 48168 | 4-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Riel JO12-2 | Willem II JO12-1 | 47085 | 1-11 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | DESK JO12-3M | Hilvaria JO12-2 | 93543 | 4-1 | ||
C | 29-09-2018 09:45 | SV Reeshof JO12-4 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | 93951 | 10-3 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | SVSSS JO12-1 | Uno Animo JO12-2 | 47207 | 9-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | SC 't Zand JO12-3 | 93950 | 11-4 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Willem II JO12-1 | SVSSS JO12-1 | 48230 | 7-3 | ||
C | 22-09-2018 09:50 | Were Di JO12-3 | DESK JO12-3M | 93542 | 2-9 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Hilvaria JO12-2 | Riel JO12-2 | 48635 | 6-1 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Uno Animo JO12-2 | SV Reeshof JO12-4 | 48054 | 5-6 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | Jong Brabant JO12-4 | VOAB JO12-3 | 48668 | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 10:00 | Neerlandia'31 MO13-1 | Gilze MO13-2 | 18477 | 1-16 | ||
B | 15-09-2018 10:15 | DIA MO13-2 | DESK MO13-2 | 18462 | 0-8 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | Gilze MO13-2 | DESK MO13-2 | 18427 | 1-5 | ||
B | 08-09-2018 11:30 | Neerlandia'31 MO13-1 | DIA MO13-2 | 18393 | 1-16 | ||
B | 01-09-2018 09:00 | DESK MO13-2 | Neerlandia'31 MO13-1 | 18363 | 23-1 | ||
B | 01-09-2018 10:15 | DIA MO13-2 | Gilze MO13-2 | 18348 | 3-8 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-10-2018 11:30 | DIA MO13-1 | Schelluinen MO13-1 | 92912 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | NEO'25 MO13-1 | NOAD'32 MO13-1 | 77226 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | Wilhelmina MO13-2 | DESK MO13-2 | 68572 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | Hedel MO13-1 | SJO/BZC'14 MO13-1 | 68693 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | Jan van Arckel MO13-1 | GRC-14 MO13-1 | 78382 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:45 | Maliskamp MO13-1 | Uno Animo MO13-2 | 68676 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | DESK MO13-2 | Schelluinen MO13-1 | 92878 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | Uno Animo MO13-2 | DIA MO13-1 | 92911 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:45 | Maliskamp MO13-1 | Hedel MO13-1 | 68636 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | Uno Animo MO13-2 | SCG'18 MO13-1 | 68753 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | NEO'25 MO13-1 | Jan van Arckel MO13-1 | 78381 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | DESK MO13-2 | OJC ROSMALEN MO13-3 | 68698 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | NOAD'32 MO13-1 | Wilhelmina MO13-2 | 68820 | 0-0 | ||
C | 25-09-2018 18:45 | SJO/BZC'14 MO13-1 | GRC-14 MO13-1 | 68713 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | Wilhelmina MO13-2 | Maliskamp MO13-1 | 68831 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | OJC ROSMALEN MO13-3 | NOAD'32 MO13-1 | 68809 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:15 | DIA MO13-1 | NEO'25 MO13-1 | 92910 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Schelluinen MO13-1 | NOAD'32 MO13-1 | 92877 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | Hedel MO13-1 | Uno Animo MO13-2 | 68575 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | SCG'18 MO13-1 | NEO'25 MO13-1 | 77225 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | Jan van Arckel MO13-1 | SJO/BZC'14 MO13-1 | 78380 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | GRC-14 MO13-1 | DESK MO13-2 | 68840 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO12-2 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 67 | 16 | 51 | 0 |
2 | RKDVC JO12-3 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 65 | 24 | 41 | 0 |
3 | Wilhelmina JO12-2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 58 | 36 | 22 | 0 |
4 | Zwaluw VFC JO12-3 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 63 | 30 | 33 | 0 |
5 | FC Engelen JO12-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 50 | 35 | 15 | 0 |
6 | SC Elshout JO12-1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 39 | 33 | 6 | 0 |
7 | Haarsteeg JO12-2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 46 | 37 | 9 | 0 |
8 | Den Dungen JO12-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 43 | 51 | -8 | 0 |
9 | Emplina JO12-5 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 33 | 59 | -26 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 28 | 74 | -46 | 0 |
11 | Jong Brabant JO12-3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 19 | 65 | -46 | 0 |
12 | DESK JO12-3M | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 24 | 75 | -51 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Irene'58 JO12-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 |
2 | DESK JO12-3M | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | -1 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Willem II JO12-1 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 121 | 19 | 102 | 0 |
2 | DESK JO12-3M | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 76 | 44 | 32 | 0 |
3 | Hilvaria JO12-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 62 | 35 | 27 | 0 |
4 | SVSSS JO12-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 44 | 27 | 17 | 0 |
5 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 71 | 60 | 11 | 0 |
6 | SV Reeshof JO12-4 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 55 | 48 | 7 | 0 |
7 | Uno Animo JO12-2 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 45 | 58 | -13 | 0 |
8 | VOAB JO12-3 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 33 | 53 | -20 | 0 |
9 | Riel JO12-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 42 | 61 | -19 | 0 |
10 | SC 't Zand JO12-3 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 32 | 59 | -27 | 0 |
11 | Jong Brabant JO12-4 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 17 | 90 | -73 | 0 |
12 | Were Di JO12-3 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 10 | 54 | -44 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK MO13-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 36 | 2 | 34 | 0 |
2 | Gilze MO13-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 25 | 9 | 16 | 0 |
3 | DIA MO13-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 19 | 17 | 2 | 0 |
4 | Neerlandia'31 MO13-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 55 | -52 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO/BZC'14 MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DESK MO13-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DIA MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | GRC-14 MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hedel MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Jan van Arckel MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Maliskamp MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | NEO'25 MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | NOAD'32 MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Schelluinen MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Uno Animo MO13-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Wilhelmina MO13-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:00 - 20:00 | F | Kleedkamer 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|