0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO8-1

Teamleden

Spelers
Siem Blok        
Dio Cleijn        
Julian van Heumen        
Luuk Pöttgens        
Raf de Vreeze        
Maurits de Wijs        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 11:15 Bavel JO8-1 SC 't Zand JO8-1 144272 0-0
C 23-05-2020 11:00 Sarto JO8-1 DSE JO8-1 139513 0-0
C 23-05-2020 09:45 Groen Wit JO8-1 TSV Gudok JO8-1 143184 0-0
C 23-05-2020 09:00 DESK JO8-1 Unitas'30 JO8-1 141287 0-0
C 23-05-2020 08:30 Beek Vooruit JO8-1 VOAB JO8-1 141761 0-0
C 16-05-2020 08:30 TSV Gudok JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 143812 0-0
C 16-05-2020 08:30 SC 't Zand JO8-1 RKDVC JO8-1 142865 0-0
C 16-05-2020 09:00 DSE JO8-1 DESK JO8-1 140290 0-0
C 16-05-2020 09:00 VOAB JO8-1 Groen Wit JO8-1 142271 0-0
C 16-05-2020 11:15 Unitas'30 JO8-1 Sarto JO8-1 138848 0-0
C 09-05-2020 09:00 DESK JO8-1 Bavel JO8-1 142818 0-0
C 09-05-2020 09:00 DSE JO8-1 SC 't Zand JO8-1 139614 0-0
C 09-05-2020 09:00 VOAB JO8-1 Unitas'30 JO8-1 144936 0-0
C 09-05-2020 09:45 Beek Vooruit JO8-1 RKDVC JO8-1 142380 0-0
C 09-05-2020 11:00 Sarto JO8-1 TSV Gudok JO8-1 138787 0-0
C 18-04-2020 11:15 Bavel JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 144076 0-0
C 18-04-2020 11:00 Unitas'30 JO8-1 DSE JO8-1 140958 0-0
C 18-04-2020 11:00 Sarto JO8-1 VOAB JO8-1 143086 0-0
C 18-04-2020 10:15 RKDVC JO8-1 TSV Gudok JO8-1 143980 0-0
C 18-04-2020 09:45 Groen Wit JO8-1 DESK JO8-1 140938 0-0
C 04-04-2020 08:30 TSV Gudok JO8-1 DESK JO8-1 140976 0-0
C 04-04-2020 09:00 DSE JO8-1 RKDVC JO8-1 141833 0-0
C 04-04-2020 08:30 SC 't Zand JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 142746 0-0
C 04-04-2020 09:45 Unitas'30 JO8-1 Groen Wit JO8-1 143144 0-0
C 28-03-2020 11:15 Bavel JO8-1 TSV Gudok JO8-1 140805 0-0
C 28-03-2020 11:00 Sarto JO8-1 SC 't Zand JO8-1 143384 0-0
C 28-03-2020 10:15 RKDVC JO8-1 Unitas'30 JO8-1 140468 0-0
C 28-03-2020 10:00 DESK JO8-1 VOAB JO8-1 140514 0-0
C 28-03-2020 08:30 Groen Wit JO8-1 DSE JO8-1 144804 0-0
C 21-03-2020 09:00 VOAB JO8-1 Bavel JO8-1 144013 0-0
C 21-03-2020 08:30 Unitas'30 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 143689 0-0
C 14-03-2020 10:15 RKDVC JO8-1 Bavel JO8-1 141526 0-0
C 14-03-2020 09:45 Beek Vooruit JO8-1 Sarto JO8-1 143104 0-0
C 14-03-2020 09:00 VOAB JO8-1 DSE JO8-1 139979 0-0
C 14-03-2020 08:30 SC 't Zand JO8-1 Groen Wit JO8-1 139700 0-0
C 14-03-2020 08:30 TSV Gudok JO8-1 Unitas'30 JO8-1 142816 0-0
C 07-03-2020 08:30 Groen Wit JO8-1 RKDVC JO8-1 144632 0-0
C 07-03-2020 09:00 DSE JO8-1 TSV Gudok JO8-1 138748 0-0
C 07-03-2020 11:00 Sarto JO8-1 Bavel JO8-1 140968 0-0
C 07-03-2020 10:00 DESK JO8-1 SC 't Zand JO8-1 139208 0-0
C 15-02-2020 08:30 TSV Gudok JO8-1 VOAB JO8-1 140365 0-0
C 15-02-2020 08:30 SC 't Zand JO8-1 Unitas'30 JO8-1 140075 0-0
C 15-02-2020 08:45 SV Unitas'59 JO8-2 DSE JO8-1 142532 0-0
C 15-02-2020 10:15 RKDVC JO8-1 Sarto JO8-1 143335 0-0
C 15-02-2020 10:30 Bavel JO8-1 Groen Wit JO8-1 141218 0-0
C 15-02-2020 09:45 Beek Vooruit JO8-1 DESK JO8-1 141664 0-0
C 08-02-2020 08:30 TSV Gudok JO8-1 SC 't Zand JO8-1 144416 0-0
C 08-02-2020 09:45 Unitas'30 JO8-1 SV Unitas'59 JO8-2 141777 0-0
C 08-02-2020 09:00 DESK JO8-1 Sarto JO8-1 143066 0-0
C 08-02-2020 09:00 DSE JO8-1 Bavel JO8-1 144248 0-0
C 08-02-2020 09:00 VOAB JO8-1 RKDVC JO8-1 142056 0-0
C 08-02-2020 10:00 Groen Wit JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 142520 0-0
C 01-02-2020 09:00 Beek Vooruit JO8-1 DSE JO8-1 140059 0-0
C 01-02-2020 10:00 Bavel JO8-1 Unitas'30 JO8-1 140728 0-0
C 01-02-2020 11:00 Sarto JO8-1 Groen Wit JO8-1 141645 0-0
C 01-02-2020 10:15 RKDVC JO8-1 DESK JO8-1 139772 0-0
C 01-02-2020 08:45 SV Unitas'59 JO8-2 TSV Gudok JO8-1 139486 0-0
C 01-02-2020 08:30 SC 't Zand JO8-1 VOAB JO8-1 141387 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:30 WSC JO8-1 RKDVC JO8-1 14946 0-0
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 DESK JO8-1 14731 0-0
B 07-09-2019 09:30 WSC JO8-1 Haarsteeg JO8-1 14512 0-0
B 07-09-2019 10:15 RKDVC JO8-1 DESK JO8-1 14524 0-0
B 31-08-2019 10:00 DESK JO8-1 WSC JO8-1 14313 0-0
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 RKDVC JO8-1 14145 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 10:15 Jong Brabant JO8-1 VOAB JO8-1 57636 0-0
C 14-12-2019 10:15 RKDVC JO8-1 Bavel JO8-1 58454 0-0
C 14-12-2019 10:15 Wilhelmina JO8-1 SV Unitas'59 JO8-1 56955 0-0
C 14-12-2019 10:30 DESK JO8-1 SC 't Zand JO8-1 60120 0-0
C 14-12-2019 10:00 TSC JO8-1 FC Engelen JO8-1 57901 0-0
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO8-1 Sarto JO8-1 57784 0-0
C 07-12-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-1 TSC JO8-1 59046 0-0
C 07-12-2019 09:00 VOAB JO8-1 JEKA JO8-1 59256 0-0
C 07-12-2019 10:15 Wilhelmina JO8-1 Jong Brabant JO8-1 57423 0-0
C 07-12-2019 10:45 Sarto JO8-1 DESK JO8-1 57977 0-0
C 07-12-2019 11:00 FC Engelen JO8-1 RKDVC JO8-1 59241 0-0
C 07-12-2019 11:15 Bavel JO8-1 SC 't Zand JO8-1 57739 0-0
C 30-11-2019 09:00 DESK JO8-1 Bavel JO8-1 58059 0-0
C 30-11-2019 09:00 VOAB JO8-1 FC Engelen JO8-1 58926 0-0
C 30-11-2019 09:45 TSC JO8-1 Wilhelmina JO8-1 57675 0-0
C 30-11-2019 10:15 RKDVC JO8-1 JEKA JO8-1 59451 0-0
C 30-11-2019 10:15 Jong Brabant JO8-1 SV Unitas'59 JO8-1 58237 0-0
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO8-1 Bavel JO8-1 58531 0-0
C 23-11-2019 08:30 TSC JO8-1 DESK JO8-1 60396 0-0
C 23-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-1 VOAB JO8-1 57330 0-0
C 23-11-2019 10:15 RKDVC JO8-1 SC 't Zand JO8-1 60257 0-0
C 23-11-2019 10:15 Jong Brabant JO8-1 FC Engelen JO8-1 59807 0-0
C 23-11-2019 10:15 Wilhelmina JO8-1 Sarto JO8-1 58806 0-0
C 16-11-2019 08:30 SC 't Zand JO8-1 TSC JO8-1 58533 0-0
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO8-1 RKDVC JO8-1 59316 0-0
C 16-11-2019 09:00 DESK JO8-1 Jong Brabant JO8-1 57856 0-0
C 16-11-2019 09:45 FC Engelen JO8-1 JEKA JO8-1 59641 0-0
C 16-11-2019 10:00 Sarto JO8-1 SV Unitas'59 JO8-1 57401 0-0
C 16-11-2019 11:15 Bavel JO8-1 Wilhelmina JO8-1 60264 0-0
C 09-11-2019 11:15 Bavel JO8-1 Sarto JO8-1 59163 0-0
C 09-11-2019 10:15 RKDVC JO8-1 SV Unitas'59 JO8-1 57308 0-0
C 09-11-2019 10:00 TSC JO8-1 Jong Brabant JO8-1 59529 0-0
C 09-11-2019 09:30 JEKA JO8-1 Wilhelmina JO8-1 57159 0-0
C 09-11-2019 09:00 DESK JO8-1 VOAB JO8-1 58786 0-0
C 09-11-2019 08:30 SC 't Zand JO8-1 FC Engelen JO8-1 58375 0-0
C 02-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-1 JEKA JO8-1 58516 0-0
C 02-11-2019 09:00 VOAB JO8-1 SC 't Zand JO8-1 60430 0-0
C 02-11-2019 09:30 FC Engelen JO8-1 DESK JO8-1 57210 0-0
C 02-11-2019 10:15 Wilhelmina JO8-1 RKDVC JO8-1 59969 0-0
C 02-11-2019 10:15 Jong Brabant JO8-1 Bavel JO8-1 59053 0-0
C 02-11-2019 11:00 Sarto JO8-1 TSC JO8-1 57453 0-0
C 26-10-2019 08:30 SC 't Zand JO8-1 SV Unitas'59 JO8-1 58949 0-0
C 26-10-2019 09:00 DESK JO8-1 Wilhelmina JO8-1 57758 0-0
C 26-10-2019 10:15 RKDVC JO8-1 TSC JO8-1 60064 0-0
C 26-10-2019 10:30 JEKA JO8-1 Jong Brabant JO8-1 58669 0-0
C 26-10-2019 11:00 Sarto JO8-1 VOAB JO8-1 58994 0-0
C 26-10-2019 11:30 Bavel JO8-1 FC Engelen JO8-1 59725 0-0
C 05-10-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-1 DESK JO8-1 59034 0-0
C 05-10-2019 09:00 VOAB JO8-1 Bavel JO8-1 58736 0-0
C 05-10-2019 09:45 TSC JO8-1 JEKA JO8-1 58707 0-0
C 05-10-2019 09:45 FC Engelen JO8-1 Sarto JO8-1 56963 0-0
C 05-10-2019 10:15 Wilhelmina JO8-1 SC 't Zand JO8-1 59307 0-0
C 05-10-2019 10:15 Jong Brabant JO8-1 RKDVC JO8-1 58395 0-0
C 28-09-2019 11:30 Bavel JO8-1 TSC JO8-1 59198 0-0
C 28-09-2019 09:00 DESK JO8-1 RKDVC JO8-1 58069 0-0
C 28-09-2019 08:30 SC 't Zand JO8-1 JEKA JO8-1 57890 0-0
C 28-09-2019 09:00 VOAB JO8-1 Wilhelmina JO8-1 60308 0-0
C 28-09-2019 09:45 FC Engelen JO8-1 SV Unitas'59 JO8-1 57504 0-0
C 28-09-2019 12:00 Sarto JO8-1 Jong Brabant JO8-1 59278 0-0
C 21-09-2019 09:30 JEKA JO8-1 DESK JO8-1 58976 0-0
C 21-09-2019 10:15 Wilhelmina JO8-1 FC Engelen JO8-1 57074 0-0
C 21-09-2019 10:15 RKDVC JO8-1 Sarto JO8-1 57267 0-0
C 21-09-2019 10:00 TSC JO8-1 VOAB JO8-1 58353 0-0
C 21-09-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-1 Bavel JO8-1 58099 0-0
C 21-09-2019 10:15 Jong Brabant JO8-1 SC 't Zand JO8-1 58684 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VOAB JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSE JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen Wit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DESK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sarto JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bavel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC 't Zand JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Unitas'59 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wilhelmina JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bavel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOAB JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Engelen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DESK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sarto JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK JO8-1 - Hilvaria JO8-1 (13-4)
Foto's: Dieter Cleijn
25-01-2020
www.vvdesk.nl
Sarto JO8-1 - DESK JO8-1 (8-8)
Foto's: Dieter Cleijn
07-12-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO8-1 - Jong Brabant JO8-1 (12-3)
Foto's: Dieter Cleijn
16-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO8-1 - VOAB JO8-1 (8-5)
Foto's: Dieter Cleijn
09-11-2019
www.vvdesk.nl
FC Engelen JO8-1 - DESK JO8-1 (6-3)
Foto's: Dieter Cleijn
02-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO8-1 - Wilhelmina JO8-1 (7-4)
Foto's: Dieter Cleijn
26-10-2019
www.vvdesk.nl
Unitas '59 JO8-1 - DESK JO8-1 (3-9)
Foto's: Dieter Cleijn
05-10-2019
www.vvdesk.nl
JEKA JO8-1 - DESK JO8-1 (5-12)
Foto's: Dieter Cleijn
21-09-2019
www.vvdesk.nl
Haarsteeg JO8-1 - DESK JO8-1 (3-19)
Foto's: Dieter Cleijn
14-09-2019
www.vvdesk.nl
RKDVC JO8-1 - DESK JO8-1 (10-4)
Foto's: Dieter Cleijn
07-09-2019

Berichten



Terug naar boven