0325 Onder 9 (4e fase)
Pupillen - DESK JO9-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jelle Albers | |||||||
Lars Dannenberg | |||||||
Jax van Gils | |||||||
Milan Höcher | |||||||
Mik Molenschot | |||||||
Brent van Mosselveld | |||||||
Floris de Rooij | |||||||
Mees Zwart | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Wout Molenschot | Trainer | ||||||
Martijn de Rooij | Trainer | ||||||
Ruud de Zwart | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:00 | DESK JO9-1 | RWB JO9-1 | 228971 | Sportpark Eikendijk | 09:30 | ||
C | 18-05-2024 09:30 | WSC JO9-2 | DESK JO9-1 | 230176 | Sportpark Eikendonk | 08:50 | ||
C | 25-05-2024 10:00 | DESK JO9-1 | FC Engelen JO9-2 | 229278 | Sportpark Eikendijk | 09:30 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 09:00 | Achilles Veen JO9-1 | WSC JO9-2 | 230605 | 0-0 | ||
C | 17-04-2024 18:30 | Haarsteeg JO9-1JM | RWB JO9-1 | 228981 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | FC Engelen JO9-2 | Achilles Veen JO9-1 | 229041 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | WSC JO9-2 | RWB JO9-1 | 231207 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | DESK JO9-1 | Haarsteeg JO9-1JM | 231580 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-1JM | WSC JO9-2 | 232064 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | Achilles Veen JO9-1 | DESK JO9-1 | 229007 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | RWB JO9-1 | FC Engelen JO9-2 | 230291 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 11:15 | Waspik JO9-2 | FC Right-Oh JO9-1JM | 165564 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | Dongen JO9-3JM | Irene'58 JO9-1 | 166667 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | Olympia'60 JO9-2 | DESK JO9-1 | 168006 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | SCO JO9-2JM | TSV Gudok JO9-3 | 165196 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | TSV Gudok JO9-3 | Olympia'60 JO9-2 | 167862 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | FC Right-Oh JO9-1JM | Irene'58 JO9-1 | 166363 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | DESK JO9-1 | Dongen JO9-3JM | 165654 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 12:00 | Waspik JO9-2 | SCO JO9-2JM | 168099 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | Dongen JO9-3JM | TSV Gudok JO9-3 | 167402 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | Olympia'60 JO9-2 | Waspik JO9-2 | 165224 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | SCO JO9-2JM | FC Right-Oh JO9-1JM | 165254 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | Irene'58 JO9-1 | DESK JO9-1 | 166735 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:45 | Waspik JO9-2 | Dongen JO9-3JM | 167595 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | FC Right-Oh JO9-1JM | DESK JO9-1 | 165438 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | SCO JO9-2JM | Olympia'60 JO9-2 | 165422 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | TSV Gudok JO9-3 | Irene'58 JO9-1 | 164793 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | DESK JO9-1 | TSV Gudok JO9-3 | 167558 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:30 | Dongen JO9-3JM | SCO JO9-2JM | 164950 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | Olympia'60 JO9-2 | FC Right-Oh JO9-1JM | 166627 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Irene'58 JO9-1 | Waspik JO9-2 | 167396 | 0-0 | ||
C | 19-02-2024 18:30 | FC Right-Oh JO9-1JM | TSV Gudok JO9-3 | 166281 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | Waspik JO9-2 | DESK JO9-1 | 167948 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Olympia'60 JO9-2 | Dongen JO9-3JM | 168504 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | SCO JO9-2JM | Irene'58 JO9-1 | 164732 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | Dongen JO9-3JM | FC Right-Oh JO9-1JM | 167508 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:45 | TSV Gudok JO9-3 | Waspik JO9-2 | 167869 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | DESK JO9-1 | SCO JO9-2JM | 165772 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | Irene'58 JO9-1 | Olympia'60 JO9-2 | 166141 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:15 | RKDVC JO9-2 | NOAD'32 JO9-1 | 141382 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:15 | RKDVC JO9-2 | RWB JO9-1 | 114505 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | DESK JO9-1 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 114073 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:45 | WSC JO9-2 | NEO'25 JO9-1 | 114250 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | GDC JO9-1JM | 114388 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | Wilhelmina'26 JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 113433 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | GDC JO9-1JM | DESK JO9-1 | 113568 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | NEO'25 JO9-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | 113815 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | RWB JO9-1 | WSC JO9-2 | 113886 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | NOAD'32 JO9-1 | WSC JO9-2 | 141381 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | NOAD'32 JO9-1 | 141380 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | Wilhelmina'26 JO9-1 | GDC JO9-1JM | 112976 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | DESK JO9-1 | NEO'25 JO9-1 | 112813 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:45 | WSC JO9-2 | RKDVC JO9-2 | 113144 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | RWB JO9-1 | 113272 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | RWB JO9-1 | DESK JO9-1 | 112320 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:15 | RKDVC JO9-2 | GDC JO9-1JM | 112615 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:45 | WSC JO9-2 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | 112522 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:30 | NEO'25 JO9-1 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 112249 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | NOAD'32 JO9-1 | DESK JO9-1 | 141379 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 112025 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | GDC JO9-1JM | NEO'25 JO9-1 | 111858 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | DESK JO9-1 | WSC JO9-2 | 111553 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Wilhelmina'26 JO9-1 | RWB JO9-1 | 111716 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | DESK JO9-1 | 111238 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:45 | WSC JO9-2 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 111100 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:15 | RKDVC JO9-2 | NEO'25 JO9-1 | 111355 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | RWB JO9-1 | GDC JO9-1JM | 110898 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | Wilhelmina'26 JO9-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | 110438 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | DESK JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 110286 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | GDC JO9-1JM | WSC JO9-2 | 110580 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | NEO'25 JO9-1 | RWB JO9-1 | 110827 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 11:15 | RWB JO9-1 | Waspik JO9-1 | 31445 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | TSV Gudok JO9-2 | DESK JO9-1 | 31744 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Were Di JO9-2 | JEKA JO9-1JM | 31886 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | SC 't Zand JO9-2 | SV Reeshof JO9-1 | 31564 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | DESK JO9-1 | RWB JO9-1 | 30080 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Were Di JO9-2 | SC 't Zand JO9-2 | 29859 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | Waspik JO9-1 | SV Reeshof JO9-1 | 29615 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | JEKA JO9-1JM | TSV Gudok JO9-2 | 29710 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | RWB JO9-1 | Were Di JO9-2 | 30196 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | SV Reeshof JO9-1 | DESK JO9-1 | 30648 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | TSV Gudok JO9-2 | Waspik JO9-1 | 30495 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | SC 't Zand JO9-2 | JEKA JO9-1JM | 30314 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Waspik JO9-1 | SC 't Zand JO9-2 | 31025 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | SV Reeshof JO9-1 | TSV Gudok JO9-2 | 30803 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | DESK JO9-1 | Were Di JO9-2 | 31328 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | JEKA JO9-1JM | RWB JO9-1 | 31120 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | Were Di JO9-2 | SV Reeshof JO9-1 | 32982 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | JEKA JO9-1JM | Waspik JO9-1 | 32835 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | DESK JO9-1 | SC 't Zand JO9-2 | 33204 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:15 | RWB JO9-1 | TSV Gudok JO9-2 | 32697 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | Waspik JO9-1 | DESK JO9-1 | 33837 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | TSV Gudok JO9-2 | Were Di JO9-2 | 33462 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | SV Reeshof JO9-1 | JEKA JO9-1JM | 33618 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | SC 't Zand JO9-2 | RWB JO9-1 | 33286 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | FC Engelen JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DESK JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Achilles Veen JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RWB JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Haarsteeg JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympia'60 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dongen JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Irene'58 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DESK JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | TSV Gudok JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Waspik JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SCO JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | FC Right-Oh JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | GDC JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | NEO'25 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | NOAD'32 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | WSC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RKDVC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RWB JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SC 't Zand JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | TSV Gudok JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV Reeshof JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Waspik JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | JEKA JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Were Di JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DESK JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |