B9490 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1/4 finales

Pupillen - DESK JO14-1

Teamleden

Spelers
Joris de Baar        
Boris Van Boxtel        
Sem van Dijk        
Stijn van Efferen        
Christan van Grinsven        
Stan van Hilst        
Kivara Hussain        
Eren Kral        
Damien van Mosselveld        
Luca Schuurmans        
Noël Silvertand        
Gijs Verschuren        
Tim van de Vinne        
Wout Wagemakers        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-04-2020 afgelast DESK JO14-1 Sarto JO14-4 109367 Sportpark Eikendijk
C 18-04-2020 11:00 SV Capelle JO14-2 DESK JO14-1 109481 Sportpark Mandemakers 10:15
C 09-05-2020 10:15 DESK JO14-1 Be Ready JO14-1 109354 Sportpark Eikendijk 09:45
C 16-05-2020 10:15 DESK JO14-1 Baardwijk JO14-1G 109946 Sportpark Eikendijk 09:45
C 23-05-2020 12:45 SCO JO14-2 DESK JO14-1 109113 Sportpark de Elskens 11:55
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 10:15 DESK JO14-1 Sarto JO14-4
C 04-04-2020 10:30 Oosterhout JO14-1 Baardwijk JO14-1G
C 04-04-2020 11:00 SV Capelle JO14-2 Right'Oh JO14-1
C 04-04-2020 11:45 Be Ready JO14-1 SSC'55 JO14-1
C 04-04-2020 12:00 DVVC JO14-1G NEO'25 JO14-1
C 04-04-2020 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G SCO JO14-2
C 18-04-2020 12:45 SCO JO14-2 DVVC JO14-1G
C 18-04-2020 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G Be Ready JO14-1
C 18-04-2020 11:00 SV Capelle JO14-2 DESK JO14-1
C 18-04-2020 11:00 Right'Oh JO14-1 Baardwijk JO14-1G
C 18-04-2020 09:15 NEO'25 JO14-1 SSC'55 JO14-1
C 18-04-2020 13:00 Sarto JO14-4 Oosterhout JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 28-03-2020 11:00 Right'Oh JO14-1 DESK JO14-1 109187
C 21-03-2020 10:00 SSC'55 JO14-1 DESK JO14-1 110201
C 14-03-2020 12:00 DVVC JO14-1G DESK JO14-1 Afgeschermd 109742
C 07-03-2020 10:15 DESK JO14-1 Oosterhout JO14-1 Afgeschermd 109941 5 - 2
B 29-02-2020 10:15 Irene'58 JO14-1 DESK JO14-1 J.A.W.M. (Jan) Vermeulen 156696 15 - 0
C 15-02-2020 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G DESK JO14-1 R.A. (Robert) Verstijnen 109351 3 - 2
C 08-02-2020 10:15 DESK JO14-1 NEO'25 JO14-1 Afgeschermd 110037 1 - 5
C 25-01-2020 10:15 DESK JO14-1 NEO'25 JO14-1 A (Arie) Romers 39321 0 - 4
V 18-01-2020 10:15 DESK JO14-1 BMC JO14-2
C 14-12-2019 10:30 GDC JO14-1 DESK JO14-1 T.H.M. (Kenley) Franke 38340 9 - 3
C 07-12-2019 10:15 DESK JO14-1 VOAB JO14-4 Afgeschermd 38505 6 - 2
C 30-11-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 DESK JO14-1 J.J. (Jaap) van Pas 38842 7 - 1
C 23-11-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 DESK JO14-1 M.L.A.G. (Michel) van den Elzen 88612 3 - 1
C 09-11-2019 10:00 DESK JO14-1 Uno Animo JO14-1 Afgeschermd 39493 1 - 3
C 02-11-2019 10:00 FC Tilburg JO14-3 DESK JO14-1 S. (Sahin) Sezen 38819 1 - 8
C 26-10-2019 10:00 DESK JO14-1 SV Reeshof JO14-2 Afgeschermd 39436 7 - 2
B 19-10-2019 10:15 DESK JO14-1 SVSOS JO14-1G S. (Sam) Haarbosch 92561 9 - 2
C 05-10-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G DESK JO14-1 J.J.H (Juan) van Beek 38312 1 - 5
C 28-09-2019 10:15 DESK JO14-1 Blauw Wit'81 JO14-1G Afgeschermd 39391 5 - 4
C 21-09-2019 10:00 SSC'55 JO14-1 DESK JO14-1 N. (Nico) Rozenbrand 38372 5 - 6
B 14-09-2019 10:15 DESK JO14-1 Zwaluw VFC JO14-3 S. (Sam) Haarbosch 9323 10 - 0
B 07-09-2019 13:00 RKDVC JO14-2 DESK JO14-1 W.C. (Wout) Otte 9161 4 - 7
B 31-08-2019 10:00 DESK JO14-1 ODC JO14-3G Y. (Youri) Pols 22732 4 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 29-02-2020 10:15 Irene'58 JO14-1 DESK JO14-1 156696 15-0
B 29-02-2020 11:00 TVC Breda JO14-2 Jong Brabant JO14-1 156699 0-4
B 29-02-2020 11:00 Gloria UC JO14-2 SCO JO14-1 156695 3-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 12:45 SCO JO14-2 Be Ready JO14-1 108940 0-0
C 28-03-2020 12:30 Baardwijk JO14-1G DVVC JO14-1G 109394 0-0
C 28-03-2020 11:30 Sarto JO14-4 SV Capelle JO14-2 110416 0-0
C 28-03-2020 11:00 Right'Oh JO14-1 DESK JO14-1 109187 0-0
C 28-03-2020 08:30 SSC'55 JO14-1 Blauw Wit'81 JO14-1G 110414 0-0
C 28-03-2020 09:15 NEO'25 JO14-1 Oosterhout JO14-1 108842 0-0
C 21-03-2020 11:00 Right'Oh JO14-1 Sarto JO14-4 109643 0-0
C 21-03-2020 12:45 NEO'25 JO14-1 SV Capelle JO14-2 110117 0-0
C 21-03-2020 10:00 SSC'55 JO14-1 DESK JO14-1 110201 0-0
C 14-03-2020 10:30 Oosterhout JO14-1 SV Capelle JO14-2 109490 0-0
C 14-03-2020 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G Baardwijk JO14-1G 109537 0-0
C 14-03-2020 12:00 DVVC JO14-1G DESK JO14-1 109742 0-0
C 14-03-2020 11:45 Be Ready JO14-1 Right'Oh JO14-1 109213 0-0
C 14-03-2020 11:30 Sarto JO14-4 NEO'25 JO14-1 110014 0-0
C 14-03-2020 10:00 SSC'55 JO14-1 SCO JO14-2 109585 0-0
C 07-03-2020 12:00 DVVC JO14-1G Blauw Wit'81 JO14-1G 110318 1-0
C 07-03-2020 12:30 Baardwijk JO14-1G Be Ready JO14-1 109608 3-3
C 07-03-2020 12:45 SCO JO14-2 NEO'25 JO14-1 110174 2-2
C 07-03-2020 10:15 DESK JO14-1 Oosterhout JO14-1 109941 5-2
C 07-03-2020 11:30 SV Capelle JO14-2 SSC'55 JO14-1 110311 4-1
C 15-02-2020 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G DESK JO14-1 109351 3-2
C 15-02-2020 11:45 Be Ready JO14-1 SV Capelle JO14-2 109147 2-4
C 15-02-2020 13:00 Sarto JO14-4 SCO JO14-2 109055 4-1
C 15-02-2020 10:30 Oosterhout JO14-1 DVVC JO14-1G 109318 0-3
C 15-02-2020 09:00 SSC'55 JO14-1 Baardwijk JO14-1G 108852 1-2
C 15-02-2020 10:30 NEO'25 JO14-1 Right'Oh JO14-1 109886 2-1
C 08-02-2020 10:15 DESK JO14-1 NEO'25 JO14-1 110037 1-5
C 08-02-2020 11:00 SV Capelle JO14-2 Blauw Wit'81 JO14-1G 109981 4-1
C 08-02-2020 12:00 DVVC JO14-1G Sarto JO14-4 109474 3-2
C 08-02-2020 12:30 Baardwijk JO14-1G SCO JO14-2 110363 6-2
C 08-02-2020 10:30 Oosterhout JO14-1 Be Ready JO14-1 109755 1-3
C 08-02-2020 11:00 Right'Oh JO14-1 SSC'55 JO14-1 108978 9-1
C 05-02-2020 19:00 Blauw Wit'81 JO14-1G Oosterhout JO14-1 109780 7-0
C 01-02-2020 13:00 Sarto JO14-4 Baardwijk JO14-1G 110375 1-1
C 01-02-2020 12:45 SCO JO14-2 Right'Oh JO14-1 109091 5-3
C 01-02-2020 11:45 Be Ready JO14-1 DVVC JO14-1G 109612 0-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 10:15 DESK JO14-1 SVSOS JO14-1G 92561 9-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:15 DESK JO14-1 Zwaluw VFC JO14-3 9323 10-0
B 14-09-2019 13:00 RKDVC JO14-2 ODC JO14-3G 22734 3-2
B 07-09-2019 10:15 ODC JO14-3G Zwaluw VFC JO14-3 22733 3-5
B 07-09-2019 13:00 RKDVC JO14-2 DESK JO14-1 9161 4-7
B 31-08-2019 13:00 Zwaluw VFC JO14-3 RKDVC JO14-2 9089 4-2
B 31-08-2019 10:00 DESK JO14-1 ODC JO14-3G 22732 4-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 10:15 DESK JO14-1 NEO'25 JO14-1 39321 0-4
C 18-01-2020 09:45 NEO'25 JO14-1 SSC'55 JO14-1 38722 6-2
C 18-01-2020 11:00 SV Capelle JO14-1 GDC JO14-1 38647 0-0
C 11-01-2020 11:30 Blauw Wit'81 JO14-1G SV Reeshof JO14-2 39253 2-5
C 14-12-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 Uno Animo JO14-1 88615 2-0
C 14-12-2019 10:30 GDC JO14-1 DESK JO14-1 38340 9-3
C 14-12-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 VOAB JO14-4 39210 0-0
C 14-12-2019 12:30 FC Tilburg JO14-3 Baardwijk JO14-1G 38561 3-3
C 10-12-2019 19:00 Baardwijk JO14-1G Essche Boys JO14-1 88614 1-6
C 07-12-2019 09:15 NEO'25 JO14-1 FC Tilburg JO14-3 39501 7-0
C 07-12-2019 10:00 SSC'55 JO14-1 Blauw Wit'81 JO14-1G 39048 0-0
C 07-12-2019 10:15 DESK JO14-1 VOAB JO14-4 38505 6-2
C 07-12-2019 12:00 SV Reeshof JO14-2 GDC JO14-1 39005 6-2
C 07-12-2019 11:00 Uno Animo JO14-1 SV Capelle JO14-1 38895 3-2
C 30-11-2019 12:30 FC Tilburg JO14-3 SSC'55 JO14-1 38594 5-1
C 30-11-2019 10:30 GDC JO14-1 Essche Boys JO14-1 88613 2-2
C 30-11-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 DESK JO14-1 38842 7-1
C 30-11-2019 11:30 VOAB JO14-4 Uno Animo JO14-1 39097 1-3
C 30-11-2019 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G NEO'25 JO14-1 38628 2-4
C 30-11-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G SV Reeshof JO14-2 38556 1-3
C 23-11-2019 09:15 NEO'25 JO14-1 Uno Animo JO14-1 39466 2-1
C 23-11-2019 09:45 FC Tilburg JO14-3 SV Reeshof JO14-2 38472 0-3
C 23-11-2019 10:00 SSC'55 JO14-1 Baardwijk JO14-1G 38662 1-2
C 23-11-2019 10:30 GDC JO14-1 VOAB JO14-4 39166 5-1
C 23-11-2019 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G SV Capelle JO14-1 39575 6-2
C 23-11-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 DESK JO14-1 88612 3-1
C 16-11-2019 11:00 Uno Animo JO14-1 SSC'55 JO14-1 39469 3-2
C 16-11-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 FC Tilburg JO14-3 38539 6-3
C 16-11-2019 11:30 VOAB JO14-4 Blauw Wit'81 JO14-1G 39033 4-2
C 16-11-2019 12:30 SV Reeshof JO14-2 Essche Boys JO14-1 88611 2-5
C 16-11-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G GDC JO14-1 38429 0-3
C 09-11-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 NEO'25 JO14-1 88610 5-0
C 09-11-2019 11:45 Blauw Wit'81 JO14-1G FC Tilburg JO14-3 38723 5-0
C 09-11-2019 11:30 VOAB JO14-4 SV Reeshof JO14-2 38907 2-6
C 09-11-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 Baardwijk JO14-1G 38906 2-2
C 09-11-2019 10:30 GDC JO14-1 SSC'55 JO14-1 39514 4-0
C 09-11-2019 10:00 DESK JO14-1 Uno Animo JO14-1 39493 1-3
C 02-11-2019 09:15 NEO'25 JO14-1 GDC JO14-1 39365 0-0
C 02-11-2019 10:00 SSC'55 JO14-1 Essche Boys JO14-1 88609 3-11
C 02-11-2019 10:00 FC Tilburg JO14-3 DESK JO14-1 38819 1-8
C 02-11-2019 11:00 Uno Animo JO14-1 Blauw Wit'81 JO14-1G 39408 3-5
C 02-11-2019 12:00 SV Reeshof JO14-2 SV Capelle JO14-1 38380 8-7
C 02-11-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G VOAB JO14-4 39554 2-0
C 26-10-2019 10:00 DESK JO14-1 SV Reeshof JO14-2 39436 7-2
C 26-10-2019 10:30 GDC JO14-1 Blauw Wit'81 JO14-1G 39444 2-1
C 26-10-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 NEO'25 JO14-1 39320 1-5
C 26-10-2019 11:00 Uno Animo JO14-1 Baardwijk JO14-1G 38577 2-2
C 26-10-2019 11:30 VOAB JO14-4 SSC'55 JO14-1 38321 4-4
C 26-10-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 FC Tilburg JO14-3 88608 0-0
C 12-10-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 SV Capelle JO14-1 88605 2-5
C 05-10-2019 10:15 NEO'25 JO14-1 VOAB JO14-4 39161 7-1
C 05-10-2019 10:00 FC Tilburg JO14-3 GDC JO14-1 38849 2-3
C 05-10-2019 10:30 SSC'55 JO14-1 SV Capelle JO14-1 38892 5-4
C 05-10-2019 12:00 SV Reeshof JO14-2 Uno Animo JO14-1 39234 5-1
C 05-10-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G DESK JO14-1 38312 1-5
C 05-10-2019 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G Essche Boys JO14-1 88607 2-2
C 28-09-2019 11:30 VOAB JO14-4 Essche Boys JO14-1 88606 1-11
C 28-09-2019 10:15 DESK JO14-1 Blauw Wit'81 JO14-1G 39391 5-4
C 28-09-2019 11:30 VOAB JO14-4 RKDVC JO14-3 38562 0-0
C 28-09-2019 12:00 SV Reeshof JO14-2 SSC'55 JO14-1 38639 5-3
C 28-09-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G NEO'25 JO14-1 39058 2-4
C 25-09-2019 19:15 Uno Animo JO14-1 FC Tilburg JO14-3 39044 8-2
C 21-09-2019 13:00 RKDVC JO14-3 SV Capelle JO14-1 38503 0-0
C 21-09-2019 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G Baardwijk JO14-1G 38638 3-1
C 21-09-2019 10:30 GDC JO14-1 Uno Animo JO14-1 39561 2-7
C 21-09-2019 10:00 SSC'55 JO14-1 DESK JO14-1 38372 5-6
C 21-09-2019 10:00 FC Tilburg JO14-3 VOAB JO14-4 38485 1-4
C 21-09-2019 10:00 NEO'25 JO14-1 SV Reeshof JO14-2 39191 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO14-1 1 1 0 0 3 15 0 15 0
2 SCO JO14-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
3 Jong Brabant JO14-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
4 SV Reeshof JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gloria UC JO14-2 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
6 TVC Breda JO14-2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
7 DESK JO14-1 1 0 0 1 0 0 15 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVVC JO14-1G 4 4 0 0 12 10 2 8 0
2 SV Capelle JO14-2 3 3 0 0 9 12 4 8 0
3 Baardwijk JO14-1G 4 2 2 0 8 12 7 5 0
4 NEO'25 JO14-1 3 2 1 0 7 9 4 5 0
5 Blauw Wit'81 JO14-1G 4 2 0 2 6 11 7 4 0
6 Sarto JO14-4 3 1 1 1 4 7 5 2 0
7 Be Ready JO14-1 4 1 1 2 4 8 11 -3 0
8 SCO JO14-2 4 1 1 2 4 10 15 -5 0
9 Right'Oh Jo14-1 3 1 0 2 3 13 8 5 0
10 DESK JO14-1 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
11 SSC'55 JO14-1 3 0 0 3 0 3 15 -12 0
12 Oosterhout JO14-1 4 0 0 4 0 3 18 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO14-1 1 1 0 0 3 9 2 7 0
2 SVSOS JO14-1G 1 0 0 1 0 2 9 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO14-1 3 2 1 0 7 21 8 13 0
2 Zwaluw VFC JO14-3 3 2 0 1 6 9 15 -6 0
3 RKDVC JO14-2 3 1 0 2 3 9 13 -4 0
4 ODC JO14-3G 3 0 1 2 1 9 12 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof JO14-2 11 9 0 2 27 49 33 16 0
2 NEO'25 JO14-1 10 8 0 2 24 42 18 24 0
3 Essche Boys JO14-1 10 7 2 1 23 49 17 32 0
4 GDC JO14-1 9 6 1 2 19 32 22 10 0
5 Uno Animo JO14-1 11 6 1 4 19 34 26 8 0
6 DESK JO14-1 11 6 0 5 18 43 41 2 0
7 Blauw Wit'81 JO14-1G 10 4 1 5 13 32 28 4 0
8 SV Capelle JO14-1 9 3 1 5 10 36 35 1 0
9 Baardwijk JO14-1G 11 2 3 6 9 17 32 -15 0
10 VOAB JO14-4 10 2 1 7 7 20 47 -27 0
11 SSC'55 JO14-1 10 1 1 8 4 26 50 -24 0
12 FC Tilburg JO14-3 10 1 1 8 4 17 48 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 2 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK JO14-1 - ODC JO14-3 (4-4)
Foto's: Dieter Cleijn
31-08-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven