B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

Pupillen - DESK JO14-1

Teamleden

Spelers
Joris de Baar        
Boris Van Boxtel        
Cas Brekelmans        
Sem van Dijk        
Stijn van Efferen        
Rein Gouda        
Christan van Grinsven        
Stan van Hilst        
Eren Kral        
Damien van Mosselveld        
Luca Schuurmans        
Noël Silvertand        
Gijs Verschuren        
Tim van de Vinne        
Wout Wagemakers        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
B 31-08-2019 10:00 DESK JO14-1 ODC JO14-3G 22732 Sportpark Eikendijk 09:30
B 07-09-2019 13:00 RKDVC JO14-2 DESK JO14-1 9161 Sportpark aan de Duinweg 12:15
B 14-09-2019 10:15 DESK JO14-1 Zwaluw VFC JO14-3 9323 Sportpark Eikendijk 09:45
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 31-08-2019 13:00 Zwaluw VFC JO14-3 RKDVC JO14-2
B 31-08-2019 10:00 DESK JO14-1 ODC JO14-3G
B 07-09-2019 10:15 ODC JO14-3G Zwaluw VFC JO14-3
B 07-09-2019 13:00 RKDVC JO14-2 DESK JO14-1
B 14-09-2019 10:15 DESK JO14-1 Zwaluw VFC JO14-3
B 14-09-2019 13:00 RKDVC JO14-2 ODC JO14-3G

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ODC JO14-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauw Wit'81 JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Capelle JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DESK JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GDC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NEO'25 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Reeshof JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SSC'55 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Tilburg JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Uno Animo JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven