Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 07-06-2018 19:30 DESK 7 Blauw Wit'81 3 J. (Joost) Smulders 1 - 1
C 07-06-2018 19:30 DESK 7 Blauw Wit'81 3 J. (Joost) Smulders 1 - 1
C 07-06-2018 19:30 DESK JO14-1 Oranje Wit JO14-1 Afgeschermd 2 - 4
C 07-06-2018 19:30 DESK JO14-1 Oranje Wit JO14-1 Afgeschermd 2 - 4
C 05-06-2018 19:00 TSV Gudok JO14-1 DESK JO14-1 N.M.F. (Niels) vanRiel 2 - 1
C 05-06-2018 19:00 TSV Gudok JO14-1 DESK JO14-1 N.M.F. (Niels) vanRiel 2 - 1
C 04-06-2018 18:30 DESK JO9-4M Nivo Sparta JO9-8M
- 03-06-2018 14:30 DESK 1 Philippine 1 A.J.J. (Andre) deVaan 3 - 5
- 03-06-2018 14:30 DESK 1 Philippine 1 A.J.J. (Andre) deVaan 3 - 5
C 03-06-2018 11:00 OVV'67 2 DESK 4 P.E. (Paul) Schoonderwal 2 - 6
C 03-06-2018 10:00 Blauw Wit'81 2 DESK 5 J. (Jos) Hermsen 6 - 3
C 03-06-2018 10:00 DESK 6 Waspik 6 Afgeschermd 5 - 1
C 03-06-2018 10:00 Blauw Wit'81 2 DESK 5 G.J. (Berry) Verheijden 6 - 3
C 03-06-2018 11:00 OVV'67 2 DESK 4 G.H. (Gerard) Verhulst 2 - 6
C 03-06-2018 10:00 DESK 6 Waspik 6 Afgeschermd 5 - 1
C 02-06-2018 13:15 SV Reeshof JO19-1 DESK JO19-1 A.W.J. (Ad) Broeders 4 - 2
C 02-06-2018 13:15 SV Reeshof JO19-1 DESK JO19-1 A.W.J. (Ad) Broeders 4 - 2
C 02-06-2018 vervallen DESK JO19-2 RKTVC JO19-2 Afgeschermd -
C 02-06-2018 12:00 DESK JO17-2 WSC JO17-3 J.W.C. (Nick) Hupkes 3 - 4
C 02-06-2018 13:00 DESK JO17-4 ST EDN'56/RKDSV JO17-2 T. (Thom) Craane 0 - 3
C 02-06-2018 12:00 DESK JO17-2 WSC JO17-3 Afgeschermd 3 - 4
C 02-06-2018 13:00 DESK JO17-4 ST EDN'56/RKDSV JO17-2 T. (Thom) Craane 0 - 3
C 02-06-2018 10:15 WSC JO15-2 DESK JO15-2 M.P. (Marc) vanAlphen 6 - 0
C 02-06-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 DESK JO15-3 G. (Goof) v.d.Nieuwegiessen 4 - 5
C 02-06-2018 10:15 WSC JO15-2 DESK JO15-2 M.P. (Marc) vanAlphen 6 - 0
C 02-06-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 DESK JO15-3 E.H.J.L. (Edwin) Blinksma 4 - 5
C 02-06-2018 12:45 Unitas'59 JO14-4 DESK JO14-3 J. (Jan) Bakermans 0 - 1
C 02-06-2018 12:45 Unitas'59 JO14-4 DESK JO14-3 Afgeschermd 0 - 1
C 02-06-2018 10:15 DESK JO14-2 Nivo Sparta JO14-3 Afgeschermd 4 - 2
C 02-06-2018 10:15 DESK JO14-2 Nivo Sparta JO14-3 Afgeschermd 4 - 2
C 02-06-2018 10:00 SV Reeshof JO13-5G DESK JO13-3 Afgeschermd 9 - 4
C 02-06-2018 09:00 DESK JO12-1 TVC Breda JO12-1 Afgeschermd 1 - 6
C 02-06-2018 11:00 FC Tilburg JO12-2 DESK JO12-2 E. (Emiel) vanEngelen 4 - 1
C 02-06-2018 09:00 DESK JO12-1 TVC Breda JO12-1 K. (Kevin) Faas 1 - 6
C 02-06-2018 11:00 FC Tilburg JO12-2 DESK JO12-2 P. (Paul) Brands 4 - 1
C 02-06-2018 08:30 TSC JO11-4 DESK JO11-1 J.J.A.J. (Jeroen) Stoof 0 - 9
C 02-06-2018 vervallen DESK JO11-3 SC 't Zand JO11-6G -
C 02-06-2018 11:15 Blauw Wit'81 JO11-1G DESK JO11-3 R.J.P.A. (Remco) Emmen 8 - 5
C 02-06-2018 11:15 Blauw Wit'81 JO11-1G DESK JO11-3 R.J.P.A. (Remco) Emmen 8 - 5
C 02-06-2018 08:30 TSC JO11-4 DESK JO11-1 J.J.A.J. (Jeroen) Stoof 0 - 9
C 02-06-2018 09:45 JEKA JO10-5 DESK JO10-2 B.R.N. (Bart) Russeler 3 - 2
C 02-06-2018 09:45 JEKA JO10-5 DESK JO10-2 B.R.N. (Bart) Russeler 3 - 2
C 02-06-2018 vervallen DESK JO9-2 Dongen JO9-7
C 02-06-2018 vervallen DESK JO9-4M SVSSS JO9-3M
C 02-06-2018 vervallen DESK JO8-3 SSC'55 JO8-2
C 02-06-2018 vervallen Sarto JO8-1 DESK JO8-1
C 02-06-2018 vervallen DESK JO8-2 Sarto JO8-2
C 02-06-2018 11:45 Groen Wit MO11-1 DESK MO11-1 1 - 4
C 02-06-2018 10:00 DESK MO13-1 Oisterwijk MO13-1 Afgeschermd 8 - 0
C 02-06-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 DESK MO11-2 P. (Pleun) vanStiphout 8 - 2
C 02-06-2018 11:15 BMC MO15-1 DESK MO15-1 Afgeschermd 9 - 1
C 02-06-2018 11:15 BMC MO15-1 DESK MO15-1 C. (Cees) Cooijmans 9 - 1
C 02-06-2018 10:00 DESK MO13-1 Oisterwijk MO13-1 Afgeschermd 8 - 0
C 02-06-2018 11:45 Groen Wit MO11-1 DESK MO11-1 1 - 4
C 30-05-2018 19:30 DESK ZA4 RFC 2 C.N.P. (Peter) deRitter 3 - 0
C 30-05-2018 19:30 DESK ZA4 RFC 2 C.N.P. (Peter) deRitter 3 - 0
C 30-05-2018 19:00 DESK JO13-2 SSC'55 JO13-1 Afgeschermd 6 - 0
C 30-05-2018 19:00 DESK JO13-2 SSC'55 JO13-1 Afgeschermd 6 - 0
C 30-05-2018 18:30 DESK JO10-1 Woudrichem JO10-1 1 - 8
C 30-05-2018 18:30 DESK JO10-1 Woudrichem JO10-1 1 - 8
C 30-05-2018 19:00 VOAB MO15-2 DESK MO15-1 C.M.J. (Kees) vanBoxtel 16 - 0
C 30-05-2018 19:00 VOAB MO15-2 DESK MO15-1 C.M.J. (Kees) vanBoxtel 16 - 0
C 28-05-2018 18:30 DESK JO9-1 Rijen JO9-1
C 27-05-2018 12:00 DESK 4 VOAB 7 Afgeschermd 3 - 2
C 27-05-2018 12:00 DESK 4 VOAB 7 Afgeschermd 3 - 2
C 27-05-2018 10:30 RWB 6 DESK 6 C. (Cor) Pulles 5 - 4
C 27-05-2018 12:00 Baardwijk 3 DESK 3 S.C.A. (Sander) Kraneveld 1 - 1
C 27-05-2018 14:30 Gilze 1 DESK 1 R.H.C.M. (Rene) deLoos 2 - 2
C 27-05-2018 12:00 Baardwijk 3 DESK 3 M. (Michel) Welten 1 - 1
C 27-05-2018 10:30 TSV Gudok 4 DESK 5 S. (Steffan) Gemmeke 2 - 0
C 27-05-2018 10:00 Jong Brabant 8 DESK 7 R. (Roland) vVught 1 - 1
C 27-05-2018 14:30 Gilze 1 DESK 1 Afgeschermd 2 - 2
C 27-05-2018 12:00 JEKA 3 DESK 2 G.W.C.M. (Gerard) Dekkers 2 - 2
C 27-05-2018 10:30 RWB 6 DESK 6 C. (Cor) Pulles 5 - 4
C 27-05-2018 12:00 JEKA 3 DESK 2 G.W.C.M. (Gerard) Dekkers 2 - 2
C 27-05-2018 10:30 TSV Gudok 4 DESK 5 Afgeschermd 2 - 0
C 27-05-2018 10:00 Jong Brabant 8 DESK 7 R. (Roland) vVught 1 - 1
C 27-05-2018 10:00 DESK VR2 Baardwijk VR2 Afgeschermd 1 - 5
C 27-05-2018 10:00 DESK VR2 Baardwijk VR2 Afgeschermd 1 - 5
C 27-05-2018 12:00 DESK VR1 SC Gastel VR1 Afgeschermd 1 - 0
C 27-05-2018 12:00 DESK VR1 SC Gastel VR1 Afgeschermd 1 - 0
C 26-05-2018 12:00 De Meeuwen 2 DESK ZA3 Afgeschermd 2 - 0
C 26-05-2018 14:30 DESK ZA2 De Alblas 2 C. (Cor) Zandstra 1 - 2
C 26-05-2018 13:30 WSC 5 DESK ZA4 M.S.C. (Marcel) Duquesnoy 5 - 6
C 26-05-2018 14:30 DESK ZA2 De Alblas 2 C. (Cor) Zandstra 1 - 2
C 26-05-2018 13:30 WSC 5 DESK ZA4 M.S.C. (Marcel) Duquesnoy 5 - 6
C 26-05-2018 12:00 De Meeuwen 2 DESK ZA3 J.W. (Jan) Rozema 2 - 0
C 26-05-2018 14:45 DESK JO19-1 Reusel Sport/CoTrans JO19-1 Afgeschermd 2 - 2
C 26-05-2018 12:15 Heukelum JO19-1 DESK JO19-2 Afgeschermd 9 - 0
C 26-05-2018 14:45 DESK JO19-1 Reusel Sport/CoTrans JO19-1 Afgeschermd 2 - 2
C 26-05-2018 12:15 Heukelum JO19-1 DESK JO19-2 Afgeschermd 9 - 0
C 26-05-2018 13:00 SVSSS JO17-3 DESK JO17-4 W. (Wilbert) Haarbosch 0 - 3
C 26-05-2018 10:30 Sparta'30 JO17-1 DESK JO17-2 Afgeschermd 3 - 2
C 26-05-2018 13:00 SVSSS JO17-3 DESK JO17-4 W. (Wilbert) Haarbosch 0 - 3
C 26-05-2018 14:45 DESK JO17-3 ODC JO17-3 Afgeschermd 10 - 1
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 DESK JO17-1 M.P.M.J. (Martin) Swinkels 2 - 3
C 26-05-2018 vervallen DESK JO17-5 SV Reeshof JO17-3
C 26-05-2018 14:45 DESK JO17-3 ODC JO17-3 Afgeschermd 10 - 1
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 DESK JO17-1 M.P.M.J. (Martin) Swinkels 2 - 3
C 26-05-2018 10:30 Sparta'30 JO17-1 DESK JO17-2 Afgeschermd 3 - 2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 07-06-2018 19:30 DESK 7 Blauw Wit'81 3 J. (Joost) Smulders 1 - 1
C 07-06-2018 19:30 DESK 7 Blauw Wit'81 3 J. (Joost) Smulders 1 - 1
C 07-06-2018 19:30 DESK JO14-1 Oranje Wit JO14-1 Afgeschermd 2 - 4
C 07-06-2018 19:30 DESK JO14-1 Oranje Wit JO14-1 Afgeschermd 2 - 4
C 05-06-2018 19:00 TSV Gudok JO14-1 DESK JO14-1 N.M.F. (Niels) vanRiel 2 - 1
C 05-06-2018 19:00 TSV Gudok JO14-1 DESK JO14-1 N.M.F. (Niels) vanRiel 2 - 1
C 04-06-2018 18:30 DESK JO9-4M Nivo Sparta JO9-8M
C 03-06-2018 11:00 OVV'67 2 DESK 4 P.E. (Paul) Schoonderwal 2 - 6
C 03-06-2018 10:00 Blauw Wit'81 2 DESK 5 J. (Jos) Hermsen 6 - 3
C 03-06-2018 10:00 DESK 6 Waspik 6 Afgeschermd 5 - 1
C 03-06-2018 10:00 Blauw Wit'81 2 DESK 5 G.J. (Berry) Verheijden 6 - 3
C 03-06-2018 11:00 OVV'67 2 DESK 4 G.H. (Gerard) Verhulst 2 - 6
C 03-06-2018 10:00 DESK 6 Waspik 6 Afgeschermd 5 - 1
C 02-06-2018 13:15 SV Reeshof JO19-1 DESK JO19-1 A.W.J. (Ad) Broeders 4 - 2
C 02-06-2018 13:15 SV Reeshof JO19-1 DESK JO19-1 A.W.J. (Ad) Broeders 4 - 2
C 02-06-2018 vervallen DESK JO19-2 RKTVC JO19-2 Afgeschermd -
C 02-06-2018 12:00 DESK JO17-2 WSC JO17-3 J.W.C. (Nick) Hupkes 3 - 4
C 02-06-2018 13:00 DESK JO17-4 ST EDN'56/RKDSV JO17-2 T. (Thom) Craane 0 - 3
C 02-06-2018 12:00 DESK JO17-2 WSC JO17-3 Afgeschermd 3 - 4
C 02-06-2018 13:00 DESK JO17-4 ST EDN'56/RKDSV JO17-2 T. (Thom) Craane 0 - 3
C 02-06-2018 10:15 WSC JO15-2 DESK JO15-2 M.P. (Marc) vanAlphen 6 - 0
C 02-06-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 DESK JO15-3 G. (Goof) v.d.Nieuwegiessen 4 - 5
C 02-06-2018 10:15 WSC JO15-2 DESK JO15-2 M.P. (Marc) vanAlphen 6 - 0
C 02-06-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 DESK JO15-3 E.H.J.L. (Edwin) Blinksma 4 - 5
C 02-06-2018 12:45 Unitas'59 JO14-4 DESK JO14-3 J. (Jan) Bakermans 0 - 1
C 02-06-2018 12:45 Unitas'59 JO14-4 DESK JO14-3 Afgeschermd 0 - 1
C 02-06-2018 10:15 DESK JO14-2 Nivo Sparta JO14-3 Afgeschermd 4 - 2
C 02-06-2018 10:15 DESK JO14-2 Nivo Sparta JO14-3 Afgeschermd 4 - 2
C 02-06-2018 10:00 SV Reeshof JO13-5G DESK JO13-3 Afgeschermd 9 - 4
C 02-06-2018 09:00 DESK JO12-1 TVC Breda JO12-1 Afgeschermd 1 - 6
C 02-06-2018 11:00 FC Tilburg JO12-2 DESK JO12-2 E. (Emiel) vanEngelen 4 - 1
C 02-06-2018 09:00 DESK JO12-1 TVC Breda JO12-1 K. (Kevin) Faas 1 - 6
C 02-06-2018 11:00 FC Tilburg JO12-2 DESK JO12-2 P. (Paul) Brands 4 - 1
C 02-06-2018 08:30 TSC JO11-4 DESK JO11-1 J.J.A.J. (Jeroen) Stoof 0 - 9
C 02-06-2018 vervallen DESK JO11-3 SC 't Zand JO11-6G -
C 02-06-2018 11:15 Blauw Wit'81 JO11-1G DESK JO11-3 R.J.P.A. (Remco) Emmen 8 - 5
C 02-06-2018 11:15 Blauw Wit'81 JO11-1G DESK JO11-3 R.J.P.A. (Remco) Emmen 8 - 5
C 02-06-2018 08:30 TSC JO11-4 DESK JO11-1 J.J.A.J. (Jeroen) Stoof 0 - 9
C 02-06-2018 09:45 JEKA JO10-5 DESK JO10-2 B.R.N. (Bart) Russeler 3 - 2
C 02-06-2018 09:45 JEKA JO10-5 DESK JO10-2 B.R.N. (Bart) Russeler 3 - 2
C 02-06-2018 vervallen DESK JO9-2 Dongen JO9-7
C 02-06-2018 vervallen DESK JO9-4M SVSSS JO9-3M
C 02-06-2018 vervallen DESK JO8-3 SSC'55 JO8-2
C 02-06-2018 vervallen Sarto JO8-1 DESK JO8-1
C 02-06-2018 vervallen DESK JO8-2 Sarto JO8-2
C 02-06-2018 11:45 Groen Wit MO11-1 DESK MO11-1 1 - 4
C 02-06-2018 10:00 DESK MO13-1 Oisterwijk MO13-1 Afgeschermd 8 - 0
C 02-06-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 DESK MO11-2 P. (Pleun) vanStiphout 8 - 2
C 02-06-2018 11:15 BMC MO15-1 DESK MO15-1 Afgeschermd 9 - 1
C 02-06-2018 11:15 BMC MO15-1 DESK MO15-1 C. (Cees) Cooijmans 9 - 1
C 02-06-2018 10:00 DESK MO13-1 Oisterwijk MO13-1 Afgeschermd 8 - 0
C 02-06-2018 11:45 Groen Wit MO11-1 DESK MO11-1 1 - 4
C 30-05-2018 19:30 DESK ZA4 RFC 2 C.N.P. (Peter) deRitter 3 - 0
C 30-05-2018 19:30 DESK ZA4 RFC 2 C.N.P. (Peter) deRitter 3 - 0
C 30-05-2018 19:00 DESK JO13-2 SSC'55 JO13-1 Afgeschermd 6 - 0
C 30-05-2018 19:00 DESK JO13-2 SSC'55 JO13-1 Afgeschermd 6 - 0
C 30-05-2018 18:30 DESK JO10-1 Woudrichem JO10-1 1 - 8
C 30-05-2018 18:30 DESK JO10-1 Woudrichem JO10-1 1 - 8
C 30-05-2018 19:00 VOAB MO15-2 DESK MO15-1 C.M.J. (Kees) vanBoxtel 16 - 0
C 30-05-2018 19:00 VOAB MO15-2 DESK MO15-1 C.M.J. (Kees) vanBoxtel 16 - 0
C 28-05-2018 18:30 DESK JO9-1 Rijen JO9-1
C 27-05-2018 12:00 DESK 4 VOAB 7 Afgeschermd 3 - 2
C 27-05-2018 12:00 DESK 4 VOAB 7 Afgeschermd 3 - 2
C 27-05-2018 10:30 RWB 6 DESK 6 C. (Cor) Pulles 5 - 4
C 27-05-2018 12:00 Baardwijk 3 DESK 3 S.C.A. (Sander) Kraneveld 1 - 1
C 27-05-2018 14:30 Gilze 1 DESK 1 R.H.C.M. (Rene) deLoos 2 - 2
C 27-05-2018 12:00 Baardwijk 3 DESK 3 M. (Michel) Welten 1 - 1
C 27-05-2018 10:30 TSV Gudok 4 DESK 5 S. (Steffan) Gemmeke 2 - 0
C 27-05-2018 10:00 Jong Brabant 8 DESK 7 R. (Roland) vVught 1 - 1
C 27-05-2018 14:30 Gilze 1 DESK 1 Afgeschermd 2 - 2
C 27-05-2018 12:00 JEKA 3 DESK 2 G.W.C.M. (Gerard) Dekkers 2 - 2
C 27-05-2018 10:30 RWB 6 DESK 6 C. (Cor) Pulles 5 - 4
C 27-05-2018 12:00 JEKA 3 DESK 2 G.W.C.M. (Gerard) Dekkers 2 - 2
C 27-05-2018 10:30 TSV Gudok 4 DESK 5 Afgeschermd 2 - 0
C 27-05-2018 10:00 Jong Brabant 8 DESK 7 R. (Roland) vVught 1 - 1
C 27-05-2018 10:00 DESK VR2 Baardwijk VR2 Afgeschermd 1 - 5
C 27-05-2018 10:00 DESK VR2 Baardwijk VR2 Afgeschermd 1 - 5
C 27-05-2018 12:00 DESK VR1 SC Gastel VR1 Afgeschermd 1 - 0
C 27-05-2018 12:00 DESK VR1 SC Gastel VR1 Afgeschermd 1 - 0
C 26-05-2018 12:00 De Meeuwen 2 DESK ZA3 Afgeschermd 2 - 0
C 26-05-2018 14:30 DESK ZA2 De Alblas 2 C. (Cor) Zandstra 1 - 2
C 26-05-2018 13:30 WSC 5 DESK ZA4 M.S.C. (Marcel) Duquesnoy 5 - 6
C 26-05-2018 14:30 DESK ZA2 De Alblas 2 C. (Cor) Zandstra 1 - 2
C 26-05-2018 13:30 WSC 5 DESK ZA4 M.S.C. (Marcel) Duquesnoy 5 - 6
C 26-05-2018 12:00 De Meeuwen 2 DESK ZA3 J.W. (Jan) Rozema 2 - 0
C 26-05-2018 14:45 DESK JO19-1 Reusel Sport/CoTrans JO19-1 Afgeschermd 2 - 2
C 26-05-2018 12:15 Heukelum JO19-1 DESK JO19-2 Afgeschermd 9 - 0
C 26-05-2018 14:45 DESK JO19-1 Reusel Sport/CoTrans JO19-1 Afgeschermd 2 - 2
C 26-05-2018 12:15 Heukelum JO19-1 DESK JO19-2 Afgeschermd 9 - 0
C 26-05-2018 13:00 SVSSS JO17-3 DESK JO17-4 W. (Wilbert) Haarbosch 0 - 3
C 26-05-2018 10:30 Sparta'30 JO17-1 DESK JO17-2 Afgeschermd 3 - 2
C 26-05-2018 13:00 SVSSS JO17-3 DESK JO17-4 W. (Wilbert) Haarbosch 0 - 3
C 26-05-2018 14:45 DESK JO17-3 ODC JO17-3 Afgeschermd 10 - 1
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 DESK JO17-1 M.P.M.J. (Martin) Swinkels 2 - 3
C 26-05-2018 vervallen DESK JO17-5 SV Reeshof JO17-3
C 26-05-2018 14:45 DESK JO17-3 ODC JO17-3 Afgeschermd 10 - 1
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 DESK JO17-1 M.P.M.J. (Martin) Swinkels 2 - 3
C 26-05-2018 10:30 Sparta'30 JO17-1 DESK JO17-2 Afgeschermd 3 - 2
C 26-05-2018 11:45 DESK JO15-1 Hardinxveld JO15-1 T.A. (Timo) van derVelden 4 - 1
C 26-05-2018 11:45 DESK JO15-1 Hardinxveld JO15-1 T.A. (Timo) van derVelden 4 - 1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 24-04-2018 20:00 DESK 5 SVSSS 2 R. (Roel) Voermans 0 - 3
B 24-04-2018 20:00 DESK 5 SVSSS 2 R. (Roel) Voermans 0 - 3
B 04-02-2018 10:30 Viola 4 DESK 5 Stoffelen, Antoon 0 - 2



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven